Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Tvs Apache 180 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan uygun fiyata, sıkıntısız, kuvvetli motor arayan bir dünya arkadaş vardır. Vaktin olduğunda bir video çeksen de atsan Youtube'da izlese millet. Böylelikle fikir vermiş olursun.
    Aklimda abi,detayli bir inceleme videosu
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Dün bende apachelendim, 150liğini 2500 liraya bulunca kaçırmadım 2. motorum oldu. Aldığım motosiklet 1 senedir yatıyormuş aküsünü sıfırladım , bujiyide değiştirdim canavar gibi çalıştı hilti 😀 Hi speedde 160 yazıyordu şaşırdım açıkçası, 180liği pulsara ciddi alternatif olabilir.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle,az yakiyor.

Yaz kiş farketmiyor,

50tl ile 300km menzil.

Hepimizin tekeri duz bassin.
    Amin insallah abi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün bende apachelendim, 150liğini 2500 liraya bulunca kaçırmadım 2. motorum oldu. Aldığım motosiklet 1 senedir yatıyormuş aküsünü sıfırladım , bujiyide değiştirdim canavar gibi çalıştı hilti �� Hi speedde 160 yazıyordu şaşırdım açıkçası, 180liği pulsara ciddi alternatif olabilir.
    Hayırlı olsun,kazasız belasız inşallah.

Hı speed kısmı akü değiştirilince sıfırlanmış olmalı,sıfırlanınca fabrika çıkışı olarak öyle yazıyor yanılmıyorsam.
    [CENTER][B] Sosyal Medya Hesaplarımız[/B]

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

Motosikleti
    ......
    Yağmur ve çamurla mücadele çalişmasi,

Son 1 haftadir,motoru yikamaktan bikmistim,ayrica paçalarimda batiyordu.

Kesin çözüm

Hesapli ve pratiklik içerir.

Reklamcidan polikarbon plaka 3mm(elastik)
    Cırt kelepçe
    Mobilet tozlugu ön ve arka
    2 adet M5*10 civata+pul+somun

Maliyet:

Plakalar 5tl 2 adet
    Kelepce 8 adet 1tl
    Tozluklar 2 adet 10tl
    M5x10 civata+somun+pul 50krş

Toplam 16.5tl
    tommygun ve Angrypower bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Bizdde yaz gelsinde binelim diyoruz. Yalnız 1tane Nmax 155 kullandım kısa mesafede. Alet nalet. Yemin olsun alasım geldi 1tane scooter. Yokmudur, temiz yorulmamış ucuz yollu birşey? Yok abi bana göre değil tatlı su motorculuğu da sıkıntı altımında kuru kalmasını istiyorum. İllallah ettim resmen yağmurlu havalardan...
    levend84 bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizdde yaz gelsinde binelim diyoruz. Yalnız 1tane Nmax 155 kullandım kısa mesafede. Alet nalet. Yemin olsun alasım geldi 1tane scooter. Yokmudur, temiz yorulmamış ucuz yollu birşey? Yok abi bana göre değil tatlı su motorculuğu da sıkıntı altımında kuru kalmasını istiyorum. İllallah ettim resmen yağmurlu havalardan...
    Başkan geçenlerde levend84 kardeşimden özendik. Soğuk var demedik gittik 2 motor Şile'nin orman tarafına. Attım çantaya tek kullanımlık mangal, yoldan erzak da aldık, yaktık mangalı yedik yemeği. Bu havaların ayrı bir tadı var.
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Bildiğin bugün motoru çıkarmadım die kendime sövüyordum. Akom yaktı bizi. Akom'a güvenirsen sırtın yerden kalkmaz mübarek. Geçen hafta cuma günü, motorun zincirini temizleyip yatırıdım. Şuan sıkıntıdan patlıyorum. Nmax'in sahibine direk teklifte bulundum. Kabul etse, direk kredi işine girip, motora saldıracaktım...

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bildiğin bugün motoru çıkarmadım die kendime sövüyordum. Akom yaktı bizi. Akom'a güvenirsen sırtın yerden kalkmaz mübarek. Geçen hafta cuma günü, motorun zincirini temizleyip yatırıdım. Şuan sıkıntıdan patlıyorum. Nmax'in sahibine direk teklifte bulundum. Kabul etse, direk kredi işine girip, motora saldıracaktım...
    Nmax iyidir, hoştur ama sen Uçmakdere görmüş adamsın, seni kesmez. Tak kış lastiklerini, ver kendini yollara..
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Abi keser walla. İşe götürüp getirsin yeter. MT ile gene gezmeye giderim. Benim gönlüm kış motosikletinde resmen. Abs'si de var mis gibi. Tamamen kışın kullanmak için yapılmış. Fıtı fıtı. Az da yakıyor

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Abi keser walla. İşe götürüp getirsin yeter. MT ile gene gezmeye giderim. Benim gönlüm kış motosikletinde resmen. Abs'si de var mis gibi. Tamamen kışın kullanmak için yapılmış. Fıtı fıtı. Az da yakıyor
    Ptesi kar var diyorlar, bakalım Tekstilkent'e ulaşıp dönebilecek miyim?

Motosikleti
    MT-07
    Walla köprü sıkıntı. Köprüde kuvvetli rüzgar olabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Şehir içinde cross tarzı motorla gezecen başkanım 😀
    Dün az bi turladım yeni yoldaşla cross olmasa da yüksekliği gidonu felan bildiğin cross, yok böyle keyif. Ama felaket titiriyor 😀

Motosikleti
    ......
    Scooter şehir içi güzeldir,ama sezonda uzun tur yapayim dediginde emin ol,rampalarda xmax400bile can sıkıyor,250cc naked makina gibi kalıyor.

Hele xmax250 ise,inegolden bursaya çikan ve akcakocaya giden yolda 90 a düştugumu bilirim,bakma youtubedeki videolara adam çikmiş çeşme otobanina Abiii 145 yaptim diyor..ulan o yolda bende tvs ile o hizlara çikarim.

21 hp güç var 250xmax te.arkada 60kg artci varsa bayilir..bassan yakar.

En güzeli,alcan 2014 honda fizy veya kymco agility.pakete koşulmamişindan.

Geçen ay afyonun bir ilçesinde fizy vardi 8bin km de zımba gibi etiketleri duruyor daha,ulan fiyatida uygundu..alsam mi almasam mi arada kaldim,2 gun sonra satilmiş..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içinde cross tarzı motorla gezecen başkanım ��
    Dün az bi turladım yeni yoldaşla cross olmasa da yüksekliği gidonu felan bildiğin cross, yok böyle keyif. Ama felaket titiriyor ��
    Serkan,tvs nin resimlerini eklede,forum canlasin.

Motosikleti
    MT-07
    İstanbul’da pakete konmamış neredeyse imkansız da ben kışın işe gidip gelmek için hamal arıyorum. Tmm servisle gidiyorum ama bazen cidden bunalıyorum servisten. Bide abs olmadan vitesli motorda korkmuyorum da scooterda abs şart gibi. Bir uzun tur camı ile tam bakkal çakkal aleti. Birde xmax 300’ün videosunu gördüm geçende. Sanırsam otomatik v kayış yerine direk şanzıman koymuşlar. Vites düşürdü gibi geldi bana sollamalarda.

Motosikleti
    ......
    Konuya gene ölü topraği serpilmiş.

Akşam üstü gölet başinda semaver turu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:05 ----------

Edit:

Motor 15bin km`ye yaklaşti.

Bozulmuyor zalım,veya ben bozamadım..

120 km/h ile sabit bayilmadan,ayilmadan gittiği yollar oldu,tapagaz açtim,gitmem demedi..

Bu tvs yi bu kadar sağlam tahmin etmedim.parasinin hakkini veriyor,kendini ispatladi,uzun yol için güven veriyor.

Babamin mali değil amma,sezarin hakki sezara..
    tommygun ve RoofRoof bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaş adam yaşıyor. Ben yanlış şehirde yaşadığıma inanmaya başladım. 2 yer gezeceğim die yola çıkınca en az 400km yol gidiyorum. Gideceğim die yardır yardır, döneceğim die yardır yardır. Gittiğim yerde de 10-15dk anca duruyorum akşam olmadan döneyim de üşümeyeyim die...

Motosikleti
    ......
    Arkadaş adam yaşıyor. Ben yanlış şehirde yaşadığıma inanmaya başladım. 2 yer gezeceğim die yola çıkınca en az 400km yol gidiyorum. Gideceğim die yardır yardır, döneceğim die yardır yardır. Gittiğim yerde de 10-15dk anca duruyorum akşam olmadan döneyim de üşümeyeyim die...
    Aga uçmakdereye giderken mutlaka dinle...hatta markete giderken bile..

https://youtu.be/0XJf8xkczCU

Motosikleti
    MT-07
    Aga ne İstanbul'u dinleyeceğim. Motorun üstündekeyken bile tiksinir oldum. Neden 150'den aşağı inemediğimi anladım. Kaçma psikolojisinü üstümden atamıyorum

Motosikleti
    ......
    Vay arkadaş,vakti zamaninda buralar hep dutluktu..

Şimdilerde gene dutluk..

Neyse,makina 17bin km ye yaklaşti..tık yok saat gibi..şeytan kulağina kurşun...

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş,vakti zamaninda buralar hep dutluktu..

Şimdilerde gene dutluk..

Neyse,makina 17bin km ye yaklaşti..tık yok saat gibi..şeytan kulağina kurşun...
    Başkan nerelerdesin sen yahu?

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)