Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Motorum f olduğu için şimdilik buradan duyuruyorum ama resimlerle şikayetimi,ustanın kasaplığını gösteren konuyu açıcam bu forumda.Dün ustamdayken biri daha geldi o çakma ustadan.Rezil etmiş 600rr ı. Etrafınıza gerçekten söyleyin gitmesinler o çakma hasanpaşa GKN motorcusuna.
    RuzgarSA ve dyavol-77 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar ,

Kullandığımız motorların her zaman üstündeki tek bir can varsa oda biziz gerek kaportası biziz gerek ise garantisi bile biziz elektrik aksamı motosiklet üzerinde en önemli aksamdır ve beyine giden bütün dalga ve sinyalleri aktaran kısımdır arkadaşlar ben şahit oldum ve birazdan size resimler ile paylaşacağım arkadaşımızın başına gelenleri biz yazın fan kapatmak için motoru sağa çekip bekleriz bu kabloların açık olması xenon beyninin kaç VOLT elektrik ürettiğini herhalde bu motoru bu hale getiren arkadaşlar üstündeki kardeşimizin canının değerini hiçe saymayı çok seviyorlar. Siz siz olun motosikletinize angel far gibi şeyler takmayın xenon takın ama beyini her zaman ön kafanın arkasında olsun sizlere soruyorum arkadaşlar yalnışım var ise düzeltin hava filtresinin altından geçen kablolar üst kapağın ısınması ve bu kabloların açıkta bırakılıp kardeşimize sür birşey olmaz keyfine bak denilmesi NORMALMİDİR ? Yaşayarak ve görerek şahit olan arkadaşımız için ben geçmiş olsun diliyorum ve iyiki en kısa sürede bu durumu fark ederek motorsikletini eski haline getirdik ve şuanda yolların tadını çıkartmaya devam ediyor lütfen dikkat edelim bu işler çocuk oyuncağı değil insanların canı var üstünde bilmem anlatabiliyormuyum ? Herkese keyifli kazasız beşlasız sürüşler dilerim.[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    marefb bunu beğendi.

mustaf_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX1300R Hayabusa
    Sahibinden de ucuza var, en azından iş görür...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...58407569/detay

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar ,

Kullandığımız motorların her zaman üstündeki tek bir can varsa oda biziz gerek kaportası biziz gerek ise garantisi bile biziz elektrik aksamı motosiklet üzerinde en önemli aksamdır ve beyine giden bütün dalga ve sinyalleri aktaran kısımdır arkadaşlar ben şahit oldum ve birazdan size resimler ile paylaşacağım arkadaşımızın başına gelenleri biz yazın fan kapatmak için motoru sağa çekip bekleriz bu kabloların açık olması xenon beyninin kaç VOLT elektrik ürettiğini herhalde bu motoru bu hale getiren arkadaşlar üstündeki kardeşimizin canının değerini hiçe saymayı çok seviyorlar. Siz siz olun motosikletinize angel far gibi şeyler takmayın xenon takın ama beyini her zaman ön kafanın arkasında olsun sizlere soruyorum arkadaşlar yalnışım var ise düzeltin hava filtresinin altından geçen kablolar üst kapağın ısınması ve bu kabloların açıkta bırakılıp kardeşimize sür birşey olmaz keyfine bak denilmesi NORMALMİDİR ? Yaşayarak ve görerek şahit olan arkadaşımız için ben geçmiş olsun diliyorum ve iyiki en kısa sürede bu durumu fark ederek motorsikletini eski haline getirdik ve şuanda yolların tadını çıkartmaya devam ediyor lütfen dikkat edelim bu işler çocuk oyuncağı değil insanların canı var üstünde bilmem anlatabiliyormuyum ? Herkese keyifli kazasız beşlasız sürüşler dilerim.

BUKADAR KABLONUN AÇIKTA OLMASI NORMALMİDİR BU MOTOR KAÇ DERECELERE GELİYOR ISINIYOR BİLİNMİYOR MU ?

GERÇEKTEN YAZIK ÇOK YAZIK İNSAN HAYATINI HİÇE SAYANLAR ALLAH YUKARDA BAŞKA BİRŞEY DEMİYORUM.
    marefb bunu beğendi.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kablo tesisatı biraz karışık gibi görünsede üst kapağın ısısından erimesi imkansız
    Sonuçta su soğutmalı motosiklet kullanıyoruz kendi kablolarının bile bir kısmı açıkta kalıyor
    Özellikle konjektör soketinin kablolarını 1-2 saatlik gezmeden sonra ellerseniz elleriniz yanar.
    Geçmiş olsun diyorum, bi angel eye için değmezmiş demekki

Motosikleti
    11" Honda CBR 600FA
    Arkadaşlar kısa bir soru soracağım , yakın zaman önce depoyu fulledim ve bir depoyla İstanbul içi 250 km gittim benzin bitti biticek . Sizce iyi midir ??

Kerem T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr600F
    İyi forumlar herkese,3-4 aydir arastirdigim bi model bu 600f
    Pcx le basladigim ve yaklasik 1 ay once ninjayla biten kisa ama dolu dolu "25.000" km den sonra 600f kararim kesinlesti fakat ninjami satarken kendi arabamida satip toplam parayla yeni araba aldim bu yuzden butcem her ne kadar istesemde yeni kasasina yetmeyecek gibi ve bildiginiz gibi 2006 larada cok fiyat cekiyolar napsam karar veremedim size danisiyim dedim simdiden tesekkurler tekeriniz duz bassin

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum f olduğu için şimdilik buradan duyuruyorum ama resimlerle şikayetimi,ustanın kasaplığını gösteren konuyu açıcam bu forumda.Dün ustamdayken biri daha geldi o çakma ustadan.Rezil etmiş 600rr ı. Etrafınıza gerçekten söyleyin gitmesinler o çakma hasanpaşa GKN motorcusuna.
    Nedir GKN MOTORS'un yaptıgı pekı?
    sahıbını tanırım ve arada görüşmüşlüğümde vardır,
    bır yanlış anlasılma olmadıgına emınmısınız?

durumu kendısıne ılettınızmı?

Sorunu gösteren konuyu açmanızı veya en azından bu başlıkta göstermenizi isteyebilrmiyim,
    Belkide olması gereken bişiy yapılmıştır ve size ters gelmiş olabilirmi acaba ???
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    1299 Panigale
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedir GKN MOTORS'un yaptıgı pekı?
    sahıbını tanırım ve arada görüşmüşlüğümde vardır,
    bır yanlış anlasılma olmadıgına emınmısınız?

durumu kendısıne ılettınızmı?

Sorunu gösteren konuyu açmanızı veya en azından bu başlıkta göstermenizi isteyebilrmiyim,
    Belkide olması gereken bişiy yapılmıştır ve size ters gelmiş olabilirmi acaba ???
    Resimlerde paylaşılan bölgeye bakarsanız kabloların dağınık,bantlanmamış beyinleri sağda solda,artı aküdyü patlatıp ordan enerji almış onuda koyarım.
    Far tesisatından sonra motorum iki kere yolda bırakmıştır.
    Fardan değil o motorun bozulması dedi bana fardan önce çatır çatır çalışıyordu.
    Yok telsiz arızalı dedi bişiler yaptı çalıştı pat yine kaldım bu sefer anahtar okumuyor dedi.
    İstanbulda bu kod ve beyin işlerini yapan çok az yer var orası aranmış 600f beyni varmı diye bize gelir heryerden istihbarat ;)
    Keçe tamiri yaptım dedi yapamamış şakır şakır yağ akıodu 2 demirdende.
    Gkn motorla benim muhabbetim 2008 lere dayanır ama bu şekilde yapılan tesisat allah korusun motoru bile yakar.
    Benim gibi ondan şikayetçi adamda var rahat ol ben söylüyorum herkez işine göre gider yada gitmez ben bana yapılanı söylüyorumki ona göre tedbir alsınlar.
    Kimseyle kişisel bir problemimiz yoktur ama 2 teker bu ADAM gibi işçlik yapacaksın o zaman!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

Şunuda eklim motorcu kardeşim yada abim belki büyüksünüzdür benden 2 tane servise gösterilip aynı şeyleri söylediler.Bilinçsiz yazılan birşey değil.
    Egzantrik zincir gergisi ses yapıyormuş bunu bile anlamadı deseki kardeşim buda var ben farı yaptıramazdım saten olan parama oldu allah büyük.
    Motosiklet piyasası midemi bulandırdı vala ne yalan söylim.Bunlar tecrübe oldu biyandanda ;)
    ExTReMa bunu beğendi.

Bende aynı dertten muzdaribim. Anahtar işareti yandı. Usta anahtarcı bozmuş diyordu şimdi ampulden mi acaba dedim siz yazınca. Beyni gönderdik tabi MotoLüleburgaza. O da İstanbul'a gönderdi.

Motosikleti
    1299 Panigale
    Alıntı umt3342 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynı dertten muzdaribim. Anahtar işareti yandı. Usta anahtarcı bozmuş diyordu şimdi ampulden mi acaba dedim siz yazınca. Beyni gönderdik tabi MotoLüleburgaza. O da İstanbul'a gönderdi.
    Çok şükür beyin zarar görmedi tesisatı söküp yenileyince kendine geldi motor.İnş sizinkide yapılır hemen geçmiş olsun.

No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Merhaba şu motor halkında yorum alabilirmiyim minimum değeri nedir? Sizin yorumlarınız çok önemli. http://m.sahibinden.com/classifiedDe...l?id=160628678
    2012 model 11 bin km.

Maalesef beyin de problem var diyorlar. Aldığım adam sağlam Allahtan. Hayırlısı bakalım.

Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Kusura bakmayın telefondan link atmıştım çıkmamış. ilan şu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-garantisi-devam-etmektedir-160628678/detay

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Bizim dükkanın hali...
    Babam tatilde,dükkanda bir araçlık boş yer var,bizde arkadaşların motorlarını doldurduk,otopark gibiyiz.

sundowner ve Sam@ bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı No_MerCy_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın telefondan link atmıştım çıkmamış. ilan şu http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-garantisi-devam-etmektedir-160628678/detay
    0ı yok mu suanda? 1.000tl ıcın deger mı 2.el almaya ? bızım makınaların fıyatları ucmus yahu

baktım da sahıbındendeki tum 0 lar kaybolmuş.sanırım 2-3 adet vardı onlar da satıldı.

Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0ı yok mu suanda? 1.000tl ıcın deger mı 2.el almaya ? bızım makınaların fıyatları ucmus yahu
    Hondanın bütün motorları uçtu gitti Sıfırı satılmıyor artık 650F ler çıktı onunda fiyatı muamma... 20-22 bin bütçe var bakalım temiz bişeyler bakınıyoruz
    wolrath bunu beğendi.

Kerem T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr600F
    2006 kazasiz temiz 600f ariyorum tercihen kirmizi renk ve km si cok yuksek olmamasi lazim.
    Forumdan satan varsa 05332758741 iletisime gecerse sevinirim.Tesekkurler,iyi forumlar

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir foruma uğrayamıyordum . Umarım iyisinizdir. İşlerden güçlerden artık fırsat bulup güzel kızıma binemiyorum. Ve ilerideki aylardan Kıbrıs'a gitmem söz konusu olduğu için motosikletimi ve diğer araçlarımı satılığa çıkarmış bulunuyorum. İlgilenen arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0824602/detay/

Saygılarımla.
    wolrath bunu beğendi.

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Sonpol hayırlısı olsun.Almak isteyen için iyi ve dolu bir motor kaçırmayın düşünen olursa bilindik bir motor nasılsa.

Bu arada bayadan beri giremiyordum yoğunluktan dolayı buralar baya bir şenlenmiş.

geçtiğimiz Cumartesi ADANA da Biberoğlu YAMAHA bayiinin açılışı vardı ona katıldım,MT09 ve MT07 yi yakından inceledim,gerçkekten fiyat ve kalite olarak tatmin edici.Hele MT07 çok tutacak gibi geldi, hem fiyat hemde güç (Hp)açısından. Ama Honda bir başka gibi geldi yinede bana, nebilim bizde olduğundan mı bilemedim.Neyse herkes elindeki motorun kıymetini bilecek bunu birkez daha anladık.

Adana dan herkese selamlar kazasız belasız sürüşler...
    wolrath, ömer2 ve SonpoL bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler