Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Enterasansin vallahi senelerdir forumlardayim ilk defa bi forumda boyle tersleniyorum.Goren sanar anasina babasina kufrettim.Benim fikrim boyle sen katilmiyorsan katilmiyorum der daha uzun birseyler yazmak istiyorsanda bilgilendirici seyler yazarsin banada diger forum uyelerinede bildikerinden ogretirsin.Boyle celallenmeni atarlanmani saglayan nedir.600f i senmi ürettin senin üretimin bi makinaya bu ise yaramazmi dedim.Kime neyi kanitlamaya calisiyosun.
    gursus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    hakaretin lüzmu yok herkes bildiğini yazar bilmeyenler yanlış varsa uygun bir üslub ile düzeltir,
    wolrath bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    600F süper sport değilse, 600FA mobilet kategorisine mi giriyor o güç ve son hızla diyerek ortalığı karıştırayım biraz.

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı CupraR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar kawasaki z750r imi sattim.Yeni sezona bende Sport Touring bi motor ile girmek istiyorum.En sicak oldugum motora tabiki 600f yeni kasada olabilir.Ilanlardada http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...eferences=true
    motor ilgimi cekti bu motor hakkinda bilgisi olan yada gidip bakan goren biri varmi acaba.Yada 30bini gecmemis 2006 2007 600f satmayi dusunen varmi.Boya takintim aslinda yok ama boya var boya var yani sebebine gore boyalida olabilir.Fiyatta 13 bin tl ve alti eski kasaya 20bin tl civarı yeni kasaya ayirdigim bütçe.
    dostum bu motor bir ara yine ilandaydı egzozundan tanıdım,resimlerde temiz duruyor yanına gitmeden birşey anlaşılmaz resimler çok yanıltıcı olabiliyor,git kendin bir bak içine sinerse mutlaka bir honda servisine veyahut tanıdığın güvendiğin bir tamirciye baktır iyice,elcikler sinyaller sonradan takılmış solda alternatör kapağında çizik var resimden anlaşılanlar (benim anladıklarım) bunlar motorda ekstra birşey yoksa fiyatı uygun kaçırma.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    paint terk , sorry

gursus, ömer2, sundowner ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBR600F
    zamanlama manidar
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600F süper sport değilse, 600FA mobilet kategorisine mi giriyor o güç ve son hızla diyerek ortalığı karıştırayım biraz.
    600F yine iyi.firmalar artık nereden para kırılır mentalitesinde olduğu için sınıflandırmaları hiçe sayabiliyor

600F SS ise 600F sport ne peki desem? ya da tek koltuklu SS mi olur desem? yahu geçınız bunları. biz ya da SS olmadıgını dusunenler cbr600f aslında SS tır dıye bagırsak ne olacak karsı cıksak ne olacak? sen kendıne gore en optımum motoru sectın mı ? sectın. memnun musun? memnunsun. e sorun ne? yani bilgi paylasımı , tecrube paylasımının yerine bizim motorun adını koyalım agalar pek yersiz bir girdi bence.haksız mıyım? hepımız burada hergun bilgiye ac bırsekılde guncellıyoruz sayfayı.belkı yenı bıseyler ogrenırız dıye.bu kadar kucuk-sacma bır detayı tartısmaya gerek yok

bugün SS ' imle (:D kızmayın nan tamam ) 1 derecelik soguga ragmen 5gece6gun sonra sevıstık

rr dan sonra sımdılık kesın kanıya vardıgım;

+ lar

> oturus pozısyonu ve sele ınanılmaz rahat.gıdon yukselıgınden dolayı egılmek zorunda kalmıyorum bu yuzden en sert frenlerde bıle RR da arada bırakamadıgım avuc aralıgını cok rahat bırakıyorum.
    > bu kadar sogukta 1 hafta sonra bıle starta basar basmaz mars alıyor.dusunmuyor bıle yanı kır kır dıye.yol bılgısayarı ve kadran rr hangı yuzyıldan felan dıye soruyor :D
    > frenler 0 403 gıbı.one yıgılıyor kontrollu bır sekılde sonuna kadar sıkma durumum hıc olmadı , motor frenını cok kullanırım lakın sımdıden guven verdı dıyebılırım. rr da bıkac kere panık fren yapmıstım sonrasında motor sapıtmıstı acıkcası.bunda da tecrube edınce yazarım.
    > alt devır-tork bariz farklı RR dan. 2-3.000 devir arası bile ben 102 ligim kardeş,farkında mısın dıyor
    > vitesler cok belırgın.ozellıkle botla kullanımda, "gectı mı la?" oluyorsunuz . motor sogukken dahi TAAAAKK dıye 1e gecen bır vıtesınız yok

- ler

> ciddi agır. yerınde donduremedım henuz.gucsuz muyum dıye dusundum ama bırkac dosttan edındıgım bılgıye gore normalmıs. RR ı amuda kaldırıyordum yahu ne dondurmesı trafıkte krız anlarında ısık gormus tavsan olabılırım bu agırlık yuzunden...
    > devırlenme pıstonların hareketı hızlansa da aynı kıvamda.yanı 7000sonrası kriz gecırten cıglıklar yok
    > dıreksıyon fecı hafıf.bunu ne dıye - yazdın dersenız sankı yuksek surattekı olası bır tankslape davetıye cıkarır dıye dusunuyorum.sehırıcı pek zevklı ama,hemen yatıyor it

bu 3-4 bılındık ama yenı tecrube edındık yorumu 2 fotoyla susleyelım (kot faılure farkındayım siyah üzerıne beyaz-mavı ya da mavıbeyaz serıtlı bır derı pantolon + yıne aynı tonlarda kalıtelı bır eldıven alacagım daha ;))

gursus, StyLeOscaR, sundowner ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

merkanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Tuh tuh tuh nazar değmesin Kıyafet ve motorun renk uyumu müthiş. Değerlendirmeler için de teşekkür

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600F yine iyi.firmalar artık nereden para kırılır mentalitesinde olduğu için sınıflandırmaları hiçe sayabiliyor

600F SS ise 600F sport ne peki desem? ya da tek koltuklu SS mi olur desem? yahu geçınız bunları. biz ya da SS olmadıgını dusunenler cbr600f aslında SS tır dıye bagırsak ne olacak karsı cıksak ne olacak? sen kendıne gore en optımum motoru sectın mı ? sectın. memnun musun? memnunsun. e sorun ne? yani bilgi paylasımı , tecrube paylasımının yerine bizim motorun adını koyalım agalar pek yersiz bir girdi bence.haksız mıyım? hepımız burada hergun bilgiye ac bırsekılde guncellıyoruz sayfayı.belkı yenı bıseyler ogrenırız dıye.bu kadar kucuk-sacma bır detayı tartısmaya gerek yok

bugün SS ' imle (:D kızmayın nan tamam ) 1 derecelik soguga ragmen 5gece6gun sonra sevıstık

rr dan sonra sımdılık kesın kanıya vardıgım;

+ lar

> oturus pozısyonu ve sele ınanılmaz rahat.gıdon yukselıgınden dolayı egılmek zorunda kalmıyorum bu yuzden en sert frenlerde bıle RR da arada bırakamadıgım avuc aralıgını cok rahat bırakıyorum.
    > bu kadar sogukta 1 hafta sonra bıle starta basar basmaz mars alıyor.dusunmuyor bıle yanı kır kır dıye.yol bılgısayarı ve kadran rr hangı yuzyıldan felan dıye soruyor :D
    > frenler 0 403 gıbı.one yıgılıyor kontrollu bır sekılde sonuna kadar sıkma durumum hıc olmadı , motor frenını cok kullanırım lakın sımdıden guven verdı dıyebılırım. rr da bıkac kere panık fren yapmıstım sonrasında motor sapıtmıstı acıkcası.bunda da tecrube edınce yazarım.
    > alt devır-tork bariz farklı RR dan. 2-3.000 devir arası bile ben 102 ligim kardeş,farkında mısın dıyor
    > vitesler cok belırgın.ozellıkle botla kullanımda, "gectı mı la?" oluyorsunuz . motor sogukken dahi TAAAAKK dıye 1e gecen bır vıtesınız yok

- ler

> ciddi agır. yerınde donduremedım henuz.gucsuz muyum dıye dusundum ama bırkac dosttan edındıgım bılgıye gore normalmıs. RR ı amuda kaldırıyordum yahu ne dondurmesı trafıkte krız anlarında ısık gormus tavsan olabılırım bu agırlık yuzunden...
    > devırlenme pıstonların hareketı hızlansa da aynı kıvamda.yanı 7000sonrası kriz gecırten cıglıklar yok
    > dıreksıyon fecı hafıf.bunu ne dıye - yazdın dersenız sankı yuksek surattekı olası bır tankslape davetıye cıkarır dıye dusunuyorum.sehırıcı pek zevklı ama,hemen yatıyor it

bu 3-4 bılındık ama yenı tecrube edındık yorumu 2 fotoyla susleyelım (kot faılure farkındayım siyah üzerıne beyaz-mavı ya da mavıbeyaz serıtlı bır derı pantolon + yıne aynı tonlarda kalıtelı bır eldıven alacagım daha ;))

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...92124023_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...2_368004_n.jpg
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    tesekkurler.pazar ısın yoktur umarım watzup'a bak arasıra ;)

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Hayattan bezdim inan, her akşam mesai ıvır zıvır. Pazar yeni motoru kutlayalım hakkaten
    wolrath bunu beğendi.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler.pazar ısın yoktur umarım watzup'a bak arasıra ;)
    bir yere gidelecekse bende gelebilirim
    wolrath bunu beğendi.

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı amato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tşk ederim hocam zaten ilandakini bencede boşver adama aradım dur bakıp seni arayım dedi sonra fiyatını 40 tl yükseltmiş ya millet ne kadar üçkagıtcı olmuş bence rr kini alak.
    Ustad yanlız sahibinden de bir sürü ve fiyat faklılıgı var hagsini alayım yada neye dikkat edeyim kaç tl lik alsam işimi görür
    La deli misiniz F.K dan alışveriş yapılır mı

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    @serkanADH13

Serkan abinin tarif ettiği parçanın parça kodu ve ismi;

15153-MAL-A00 STRAINER, OIL

Fotoğrafı 6. Numaralı parça
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    oğuz rica ediyorum bari sen uzatma.
    tr_select bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir yere gidelecekse bende gelebilirim
    +1

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1
    arkadaslar vfr baslgındakı abılerım-kardeslerımle duzenlı olmasa da pazarları cıkıp genelde rıva belkı sıle hatta tekırdag yapıyoruz.

cumartesi aksamı bellı olur.bugun yagmur yok dıyen dallama meteorolojı sagolsun soz veremıyorum.ama yagmur gozukmuyor

Ben de motoru yaptırdım, gezi olursa gelirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Son hali şöyle .

ferdinandd bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Televizyon koltuğu kadar rahat görünüyor
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de motoru yaptırdım, gezi olursa gelirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Son hali şöyle .

http://i.hizliresim.com/xY4LkD.jpg
    alisoylu38 bunu beğendi.

Shad comfort sele, orjinale göre baya rahat .

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de motoru yaptırdım,son hali şöyle
    Vayy elcik korumalar, x ram, koruma takozu, ön cam, egzoz, özellikle sele... ... çok kral olmuş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler