Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Teşekkür ederim, amin. Zaten motorumun tüm temizliğini kendim yaparım. Cila makinesi, yıkama makinesi ve alet edevat bulunmakta. 1 kez pasta yaptım (çünkü her pastada boyadan ince bir kat sıyırırsın), düzenli olarak detaylı temizlik ve cila yaparım. Kısaca biraz titizim.
    NOT: Fotoğraflar cep telefonu ile çekilmiştir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokhanoflaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R
    Cümleten Selamun Aleyküm arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum. Adım Gökhan Oflaz. 24 yaşındayım, İstanbul/Şişli'de oturuyorum. 2006 model gri-siyah 600F kullanıyorum. Bu topik çok iyiymiş. yaklaşık 1 saattir kısa kısa okuyorum. Çok yararlı bilgiler edindim şimdiden. Bu arada muayneden egsoz yüzünden geçemedim. Önerilerinizi bekliyorum.
    motorun resimlerini en kısa zamanda paylaşacağım şimdilik ilk aldığım gün çektiğim bir video'yu koymak istedim.

http://www.youtube.com/watch?v=4YvoeHqqr1A

zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8284566/detay/

CBR 600 F'te dünya rekoru :-] 17.500 tl yazmıştı ilk başta , sonra motorun piyasasını anlattım adama 16.500 liraya düşürmüş...

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı zeymen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8284566/detay/

CBR 600 F'te dünya rekoru :-] 17.500 tl yazmıştı ilk başta , sonra motorun piyasasını anlattım adama 16.500 liraya düşürmüş...
    ben geçen günlerde 23000 lira yazanı gördüm 2006 model için. motor 300 km deymiş. aslı varsa. sonra kayboldu o ilan. bir başka ilandada manisaydandı sanırım 18000 lira gördüm.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben geçen günlerde 23000 lira yazanı gördüm 2006 model için. motor 300 km deymiş. aslı varsa. sonra kayboldu o ilan. bir başka ilandada manisaydandı sanırım 18000 lira gördüm.
    belki bi sazan düşer diye bekliyolar ama öyle bi sazan yok Türkiyede...

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    Alıntı gokhanoflaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten Selamun Aleyküm arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum. Adım Gökhan Oflaz. 24 yaşındayım, İstanbul/Şişli'de oturuyorum. 2006 model gri-siyah 600F kullanıyorum. Bu topik çok iyiymiş. yaklaşık 1 saattir kısa kısa okuyorum. Çok yararlı bilgiler edindim şimdiden. Bu arada muayneden egsoz yüzünden geçemedim. Önerilerinizi bekliyorum.
    motorun resimlerini en kısa zamanda paylaşacağım şimdilik ilk aldığım gün çektiğim bir video'yu koymak istedim.

bahçelievlerde fatih kılıç lı diye motorcu var ona git onda orjinal eksozu var kiralıyor tak onu git muayneye hallet işini ben geçen ay öyle yaptım

Motosikleti
    XMAX250
    Maaşallah herkes parlatmış canavarları elimde orjinal egsoz var muayeneden geçmek isteyen arkadaşlarada yardımcı olmaya çalışırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

Antalya'ya yolculuğa çıkacak olan arkadaş kimdi bende gitmeyi düşünüyorum belki yol arkadaşı olur forumlarda bulamadımda

Motosikleti
    Ninja 250R
    Alıntı Blackboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maaşallah herkes parlatmış canavarları elimde orjinal egsoz var muayeneden geçmek isteyen arkadaşlarada yardımcı olmaya çalışırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

Antalya'ya yolculuğa çıkacak olan arkadaş kimdi bende gitmeyi düşünüyorum belki yol arkadaşı olur forumlarda bulamadımda
    merhaba, ben muayneden egsoz yüzünden kaldım. Elinizdeki egsozu kiralıyormusunuz? ve kiralıyorsanız fiyatı nedir? yardımınız ve ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    Alıntı gokhanoflaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dostum bende yoşhinin orjinal susturucusu var avcılarda oturuyorum bu taraflarda muayene yaptırırsan ödünç verebilirim
    kıyıyı kaybetmeyi göze alamayanlar yeni okyanuslar keşvedemez.

Motosikleti
    Ninja 250R
    Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bende yoşhinin orjinal susturucusu var avcılarda oturuyorum bu taraflarda muayene yaptırırsan ödünç verebilirim
    Yarın bu siteden bir arkadaş kendi yaptığı susturucuyu getiricek ama uyumlu olurmu bilmiyoruz daha. Deneyip göreceğiz. Eğer olmazsa muayneye zaten büyükçekmece ye gidiyorum. Geçerken hem tanışıp muhabbet etmiş oluruz, hemde bana çok büyük bir yardımda bulunmuş olursun. Yaklaşık 15 gündür sormadığım kimse kalmadı fakat kimseden bulamadım stok egsoz. İlgilendiğin için çok teşekkür ederim.

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    gokhan ben akreple geçtim sıkıntı yaşamadım..

seside buu

http://youtu.be/mR7uyCsVAoI?hd=1
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    XMAX250
    Özelden yazdım Cemdoğadaki aparat olur senin motoruna hatta aparatın içine bulaşık teli koyarsan orjinalinden bile sessiz olur herhalde ama dikkat et fazla bastırma aparatı çıkarması kolay olmuyor çünkü olmazsa benimle irtibata geçersin tel numaramı biliyorsun
    vlknsyrn bunu beğendi.

Motosikleti
    Ninja 250R
    vlknsyrn ; abi benim denk geldiğim adam çok kıldı ya görmeniz lazım. Ama en sonunda giderken susturucu tak gel geçiricem söz dedi inşallah yamuk yapmaz ne diyim.

Tamam Tahsin abi numaran bende var. Allah sizlerden razı olsun.
    vlknsyrn bunu beğendi.

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    pazar esintisiii

...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    merhaba arkadaşlar, geçen css eğitimi öncesi istanbul parka girişte düştüm ve vites ayaklığım kırıldı elinde olan benle irtibata geçebilir mi, vites kolu ve ayaklık komple lazım, bide resim paylaşiim sizle videoları da eklerim

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    beyler merhaba
    iş neden ile şehir şehir gezilen bir aktivite programındayım şu aralar

yarın sabah eskişehire gidip 2 gün konaklamadan sonra 2 günde ankarada kalacağız

buralardaki arkadaşları görmek isterim hazır çıkmışken oralara da haberiniz olsun

kazasız belasız bol rüzgarlar dilerim
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim, amin. Zaten motorumun tüm temizliğini kendim yaparım. Cila makinesi, yıkama makinesi ve alet edevat bulunmakta. 1 kez pasta yaptım (çünkü her pastada boyadan ince bir kat sıyırırsın), düzenli olarak detaylı temizlik ve cila yaparım. Kısaca biraz titizim.
    NOT: Fotoğraflar cep telefonu ile çekilmiştir.
    hocam benim motora da bi el atalım yaw
    detay temizlik lazım bana da

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    İlkay,
    Şimdi gördüm mesajını; İlkay'ın cebini bilen varsa bana özelden iletirse sevinirim.

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    pazar günkü şile gezimiz tabi kötü bir anıyla bitti kene beni sevdi hastanede ayrılmak zorunda kaldık

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

---------- Post added at 19:04 ---------- Previous post was at 19:02 ----------

kıyıyı kaybetmeyi göze alamayanlar yeni okyanuslar keşvedemez.

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    pazar günü bende ağvadaydım bende bir tehlike atlattım küçük bir kaza demekki pazar gününde bir ugursuzluk vardı herkesin başına bişiler gelmiş...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler