Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynalar ebayden aldım ama tavsiye etmem. sadece şekli güzel. sabit durması için bantladım hala öyle kullanıyorum. ilk fırsatta değiştiricem.
    çinlinin yaptığı aynadan bile hayır gelmiyor
    Hım anladım hocam o zaman normal klasik 600f aynaları en ideali.Birde onların karbon fiber desenlileri var
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    arkadaşlar size bi bilgi vereyim eğer sıfır almak isteyen .600F SİYAH RENK HONDA MERSİN İLİNE BAĞLI TARSUS İLÇESİNDE HONDA ÇAYAN BAYİSİNDE SIFIR OLARAK SATILMAKTADIR BİLGİLERİNİZE..Ordan motor aldığım için sölüyorum satıcı fln değilim)
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam gençler, nasılsınız görüşmeyeli bakalım?

Biz Antalya taraflarında ufak bir tatil yapıp döndük yine kürkçü dükkanına.

Orada da motosiklet kiralamadan tatil geçmez ama di mi?
    Olimpos, Adrasan, Çıralı (Yanartaş), Tekirova, Phaselis duraklarımızdı ve oldukça keyifli bir yolculuk oldu.

Şöyle bir göz attım foruma, yeni 600F alan arkadaşlarımızın motorları hayırlı olsun, kazasız belasız İnşallah.
    Diğer herkese de keyifli sürüşler dilerim.

Not: Emir, en çok seni kıskanıyorum olm, o ne karizmadır beeeaaa !

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarı ile grenajlara fırın boya yapamazsın eritirsin yoksa ama fırına atıp düşük ısıda bekletiyorsa bilemem. yüksek çözünürlükte biraz fotoğraf koyabilirsen bizde görelim nedir ne değildir

bu arada koruma takozun ile ilgili cevap. aldığın takozu bağlayabileceğin başka bir alan olmadığından mecbur gördüğün yere bağlayacaksın. ama koruma takozundaki vidanın sağlam olmasına dikkat et. yoksa düştüğünde kolay kırılabiliyor ve yamulabiliyorlar.sağlam bir vida kullanırsan yamulma kırılma derdin olmaz kolay kolay. yamulursa grenajıda bağlandığı göbekten kırıyor çünkü.

bu arada puig'in bizim 600f'ler için ürettiği farklı bir topuz var. grenajdaki hava çıkış yerinden geçen şase demirine bağlıyorsun kelepçeli bir sistem.
    Resimleri umarım bugün çekebilirim,

Takozla ilgili olarak verdiğin bilgilerden dolayı teşekkür ederim söylediğin gibi oynamayacak bir şekilde bağlarsam sorun kalmaz muhtemelen

puig güzel fakat koruma bakımından neredeyse gidon takozu altına geliyor çokta birşey ifade etmeyeceğini düşünüyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:12 ----------

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam gençler, nasılsınız görüşmeyeli bakalım?

Biz Antalya taraflarında ufak bir tatil yapıp döndük yine kürkçü dükkanına.

Orada da motosiklet kiralamadan tatil geçmez ama di mi?
    Olimpos, Adrasan, Çıralı (Yanartaş), Tekirova, Phaselis duraklarımızdı ve oldukça keyifli bir yolculuk oldu.

Şöyle bir göz attım foruma, yeni 600F alan arkadaşlarımızın motorları hayırlı olsun, kazasız belasız İnşallah.
    Diğer herkese de keyifli sürüşler dilerim.

Not: Emir, en çok seni kıskanıyorum olm, o ne karizmadır beeeaaa !
    Emre nerelerdesin neler yapıyorsun, özletme kendini
    Saygılarımla...

Alıntı MaRaNtZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimleri umarım bugün çekebilirim,

Takozla ilgili olarak verdiğin bilgilerden dolayı teşekkür ederim söylediğin gibi oynamayacak bir şekilde bağlarsam sorun kalmaz muhtemelen

puig güzel fakat koruma bakımından neredeyse gidon takozu altına geliyor çokta birşey ifade etmeyeceğini düşünüyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:12 ----------

Emre nerelerdesin neler yapıyorsun, özletme kendini
    Vallahi bol bol bisiklete biniyorum bu ara, motoru satsak da 2 tekerden vazgeçemiyoruz. Şaka bir yana iyi oldu ama, forma girdim resmen.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Vallahi bol bol bisiklete biniyorum bu ara, motoru satsak da 2 tekerden vazgeçemiyoruz. Şaka bir yana iyi oldu ama, forma girdim resmen.
    biz ona bi 600f grenaj seti uyduralımda biraz daha birşeye benzesin derim
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

biz ona bi 600f grenaj seti uyduralımda biraz daha birşeye benzesin derim
    Hımmm bak bu aklıma gelmemişti..

İyi fikir.

Motosikleti

İyi fikir.
    çinden 1 liraya full takım alabiliyoruz bak

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    En iyisi size bir foto yükleyeyim ...

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar bu gun motorumu buldum,
    kısmetse yarın 3 gibi satışı alıyorum ve ilk fırsatta resimlerini yüklerim siteye,
    2006 md,
    32000 km,
    kırmızı sıyah,
    renkli ön cam,
    yoşhi egzos,
    arka lastik bu sezonu çıkartır sanırım,
    zincir dişli yeni,

fakat her ne kadar gerek yok desede satıcı yağ değiştireceğim,

yağ olarak ne önerirsiniz???

ve net olarak kaç lıtre alıyor???
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gun motorumu buldum,
    kısmetse yarın 3 gibi satışı alıyorum ve ilk fırsatta resimlerini yüklerim siteye,
    2006 md,
    32000 km,
    kırmızı sıyah,
    renkli ön cam,
    yoşhi egzos,
    arka lastik bu sezonu çıkartır sanırım,
    zincir dişli yeni,

fakat her ne kadar gerek yok desede satıcı yağ değiştireceğim,

yağ olarak ne önerirsiniz???

ve net olarak kaç lıtre alıyor???
    mobil 1 15-50 tam sentetik
    4 lt alacaksın 1 litrelik kutularda oluyor. ortalama 3,6 3,7lt yağ alıyor yağ filtresi ile
    yağ filtresinide yağ ile değiştir her zaman en sağlıklısı hiflo veya orjinal kullanabilirsin marka olarak 2side iyidir. k&n felan alma çünkü sport olduğundan gözenekleri daha büyük filtresindeki. çok ufak çapakların tekrardan motorun içine göndermiş olursun bu sayede.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Foruma girmeni tahmin edebiliyorum, epeyce kas yapmışsındır. ama bisiklet gibi eğlenceli bir araç yoktur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:47 ----------

Arkadaşalar sonunda motorumun yeni renkleri ile acelede olsa birkaç resim çektim, bu renk çok hoşuma gitti, Motor Boyası yapan Kavacıkta Tuaç ustanın ellerine sağlık çok güzel boyamış telefonuda ekliyorum lazım olur belki 0535 259 90 60

Motorda yapılmasını istediğim çok şey var, lastikler Mıchelın Pilot Power 2 CT sipariş ettim, bir süre sonra cantları suzuki sarısına boyamak istiyorum, manet, elcik, koruma takozu, eksoz, ayaklıklar, gidon takozları, gidon amartisörü gibi değiştirmek istediğim ekipmanlarda var. Zamana yayıp sizlerin önerileri doğrultusunda almak isterim...

Yakın Resimler;

Saygılarımla...

Motosikleti
    @ MaRaNtZz

boya gerçekten güzel duruyor. özel mesajda da sorduğum gibi. boyayı yaptıktan sonra üste ek olarak vernik sıkıp bir tabaka oluşturmuş mu yoksa direk vernikli boya ile bitirmiş mi olayı. önemli bir detay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:12 ----------

İyi fikir.
    çinden 1 liraya full takım alabiliyoruz bak
    bak elin adamı yapıyor arkadaş

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    @ MaRaNtZz

boya gerçekten güzel duruyor. özel mesajda da sorduğum gibi. boyayı yaptıktan sonra üste ek olarak vernik sıkıp bir tabaka oluşturmuş mu yoksa direk vernikli boya ile bitirmiş mi olayı. önemli bir detay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:12 ----------

bak elin adamı yapıyor arkadaş

Teşekkür ederim,

Ustayla biraz önce görüştüm, evet söylediğiniz gibi ince vernik tabakası mevcutmuş...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:17 ----------

Lastik olarak takım Michelin Pilot Power 2 CT güzel lastik fakat 190 mı yoksa 180 mi sipariş versem, ne dersiniz
    Saygılarımla...

efekarahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Foruma girmeni tahmin edebiliyorum, epeyce kas yapmışsındır. ama bisiklet gibi eğlenceli bir araç yoktur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:47 ----------

Arkadaşalar sonunda motorumun yeni renkleri ile acelede olsa birkaç resim çektim, bu renk çok hoşuma gitti, Motor Boyası yapan Kavacıkta Tuaç ustanın ellerine sağlık çok güzel boyamış telefonuda ekliyorum lazım olur belki 0535 259 90 60

Motorda yapılmasını istediğim çok şey var, lastikler Mıchelın Pilot Power 2 CT sipariş ettim, bir süre sonra cantları suzuki sarısına boyamak istiyorum, manet, elcik, koruma takozu, eksoz, ayaklıklar, gidon takozları, gidon amartisörü gibi değiştirmek istediğim ekipmanlarda var. Zamana yayıp sizlerin önerileri doğrultusunda almak isterim...

Yakın Resimler;

Tebrik ederim gerçekten ustan çok iyi bir iş çıkarmış kardeş.Motorunun yeni renkleri hayırlı olsun

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bende dünden foto yükleyeyim bari ; kıskandım

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    honda cbr 1100 xx

Yakın Resimler;

Cok guzel durmus gercekten bırde jantlar beyaz oldumu tam pıst motoru olur

Motosikleti
    Teşekkür ederim,

Ustayla biraz önce görüştüm, evet söylediğiniz gibi ince vernik tabakası mevcutmuş...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:17 ----------

Lastik olarak takım Michelin Pilot Power 2 CT güzel lastik fakat 190 mı yoksa 180 mi sipariş versem, ne dersiniz
    lastik orjinal boyutlarda kullan 180lik iyidir 190lık ile iyi viraj yaparım diye kimse düşünmesin her motora uygun lastiği fabrika veriyor zaten. dış yüzeyi genişlemesine büyütmek daha iyi viraj yapmayı sağlamaz.
    alabilirsen pure 2ct almanı öneririm daha iyi.

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    bakın arkadaşlar bu sezon motorsuz geçirmeyi hazmediyorum ama sizin şu motorların resimlerini görünce harbi hazmedemiyorum vallahi lastiklerinizi çivilicem hee :D yeter leynn :D belliki emre abide bu gidişle hakkınızda iyi şeyler düşünmüyo :D şaka bi yana arkadaşlar Allah kaza bela vermesin harika motorlarınız var.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı efekarahan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim gerçekten ustan çok iyi bir iş çıkarmış kardeş.Motorunun yeni renkleri hayırlı olsun
    Teşekkür ederim rengi benimde çok hoşuma gitti, kullandıkça hoşlanmaya başladım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:49 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende dünden foto yükleyeyim bari ; kıskandım
    Bu renk benimde çok hoşuma gidiyor hani kıskanmıyor değilim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:51 ----------

Alıntı cbrpc35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok guzel durmus gercekten bırde jantlar beyaz oldumu tam pıst motoru olur
    Jant konusunda beyaz çok çabuk arkada yağlanıyor ondan düşünmedim biraz zamanımız var değerlendirmek lazım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:53 ----------

lastik orjinal boyutlarda kullan 180lik iyidir 190lık ile iyi viraj yaparım diye kimse düşünmesin her motora uygun lastiği fabrika veriyor zaten. dış yüzeyi genişlemesine büyütmek daha iyi viraj yapmayı sağlamaz.
    alabilirsen pure 2ct almanı öneririm daha iyi.
    Yazıyı eksik okumuşum şimdi farkettim pilot Power 2 ct sipariş verdim
    tühhh yaffff

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:55 ----------

Alıntı crazy_81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakın arkadaşlar bu sezon motorsuz geçirmeyi hazmediyorum ama sizin şu motorların resimlerini görünce harbi hazmedemiyorum vallahi lastiklerinizi çivilicem hee :D yeter leynn :D belliki emre abide bu gidişle hakkınızda iyi şeyler düşünmüyo :D şaka bi yana arkadaşlar Allah kaza bela vermesin harika motorlarınız var.
    Dostum darısı senin başına, inşallah en kısa sürede gönlünce bir motora binersin
    Saygılarımla...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler