Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pilot road 2 dedigin 2ct serisimi? Bende pilot power 2ct dusunuyorumsu arka lastikci metzellere gore daha oval geliyor viraj icin daha iyi ama duz yolda standart lastikci kadar stabilize olmadigini okumustum
    Evet 2CT serisi, Pilot Power 2ct de güzel lastik ama Pilot Road'a göre ömrü çok daha kısa,o yüzden tercih etmiyorum. Metzeler M5 de ciddi ciddi düşünmeye başladım çok iyi yorumlar okudum forum lardan.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:09 ----------

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pirelli diablo serisinden memnunum. m5 kullanan arkadaşlarım da çok memnunlar ancak ben kullanmadım metzeller.
    Pirelli Diablo nun hangi lastiği acaba. Benim için önemli olan hem kuru hem ıslak performansının iyi olması. Bu yüzden Pilot Road a rakip arıyorum aslında, bi seçeneğim daha olsun diye.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet 2CT serisi, Pilot Power 2ct de güzel lastik ama Pilot Road'a göre ömrü çok daha kısa,o yüzden tercih etmiyorum. Metzeler M5 de ciddi ciddi düşünmeye başladım çok iyi yorumlar okudum forum lardan.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:09 ----------

Pirelli Diablo nun hangi lastiği acaba. Benim için önemli olan hem kuru hem ıslak performansının iyi olması. Bu yüzden Pilot Road a rakip arıyorum aslında, bi seçeneğim daha olsun diye.
    M5 hakkinda hic arastirma yapmadim daha acikcasi islak zemin surusu nasildir acaba? Ek olarak 2ct modelide normal power modeline gore daha uzun omurlu düzgun kullanimda 2 sene goturebilir sanirim
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    600 F 'im ile ilk cezamı yedim bugün

Egzoz dan dolayı yazdılar; 4 günlük de izin verdiler Egzozu düzeltmezsen, 4 gün sonra bağlayacağız motoru, trafikten men olacak dediler , tutusturdular elime izin kağıdı ve 141 TL lik ceza kağıdını...

Tabi Huylu adamım ben, 4 gün bekler miyim? Gittim ustaya; 3 dakikada halletti egzoz sesini ufak bir parça ile; hemen trafikten kaldırdım men iznini

Tabi olan bizim 140 Liraya oldu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    M5 hakkinda hic arastirma yapmadim daha acikcasi islak zemin surusu nasildir acaba? Ek olarak 2ct modelide normal power modeline gore daha uzun omurlu düzgun kullanimda 2 sene goturebilir sanirim
    bu arada sözüm ona daha uzun ömürlü 2ct modeli pilot power için değil road modeli için olacaktı..
    pilot serisinin 3 farklı modeli olacaktı aynı zamanda yanlış bilmiyor isem
    road
    power
    sport

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Egzoz dan dolayı yazdılar; 4 günlük de izin verdiler Egzozu düzeltmezsen, 4 gün sonra bağlayacağız motoru, trafikten men olacak dediler , tutusturdular elime izin kağıdı ve 141 TL lik ceza kağıdını...

Tabi Huylu adamım ben, 4 gün bekler miyim? Gittim ustaya; 3 dakikada halletti egzoz sesini ufak bir parça ile; hemen trafikten kaldırdım men iznini

geçmiş olsun olur arada takmamak gerek

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    olur da ; Rize Ufak memleket; simdi zırt pırt durdururlar beni
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer

geçmiş olsun, sadece egzoz için 140 lira mı yazdılar. Bunca race motor hep performans egzozuyla geziyor hepsi ceza mı yiyor anlamadım gitti Sırf meraken men cezası yiyince nasıl kaldırdın, egzozun sesinimi dinlettin tekrardan.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:13 ----------

Metzeler M5 ile ilgili test videosu, ıslak performansı tatmin ediciymiş.

http://www.motorcycle-usa.com/773/Mo...re-Review.aspx

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Evet;
    Önce Ustaya gittik; ucuna bir filtre tarzı bişey monte etti; zaten egzozun uc kısmında alt bölümde delik vardı; ordan monteledik. sesi azaldı sadece
    Gittim Trafik şubeye; dedim egzozun yaptırdım; adam cıktı; gaz ver dedi; bu ses normal mi dedi ben de evet orjinal sesi bu dedim; tamam dedi
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    cakalaz durum gösteriyorki sen o egsoza hiçbirşey yaptırmasanda men evragını iptal ettirebilecektin

Cezayı kesen memur biraz hassas davranmış. Başka memura denk gelsen belki ceza dahi yazmazdı.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aynen dediğin gibi;
    Bir de artist artist konusuyor; bak biz otomobillerde oturup sizin sesinizi bekliyoruz diye
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Aynen dediğin gibi;
    Bir de artist artist konusuyor; bak biz otomobillerde oturup sizin sesinizi bekliyoruz diye
    işineymiş acaba sanki hayır işi yapıyor :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu arada; Orjinal Egzoz almayı düşünüyorum; elinde var ise görüşebiliriz canlarım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Bu arada; Orjinal Egzoz almayı düşünüyorum; elinde var ise görüşebiliriz canlarım
    slientscream'de olacaktı benim motorun şu son ağır bakım durumu olmasaydı almayı düşünüyordum

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    motorumu sattım ancak orıjınal eksost bende var temiz ve duzgundur isteyen özelden mesaj atabilir.
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banada elinde hawk, ixil, akrapovic, gianelli veya devil olanlar ulaşsın
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    slientscream'de olacaktı benim motorun şu son ağır bakım durumu olmasaydı almayı düşünüyordum
    İlkay bende yok orjinal egzoz. Bu arada polise bu orjinal egzozu desek "Hayır bu performans egzozu mu diyecek acaba? " onu merak etmiyo değilim. Haftaya muayeneye götürecem motoru umarım orda egzozun çok ses çıkarıyo demezler

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu orjinal egzozu dedim ben;
    Formula arabası gibi ses cıkarıyor; nasıl orjinal egzoz diye sordu bana
    Yemiyolar yani
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu sattım ancak orıjınal eksost bende var temiz ve duzgundur isteyen özelden mesaj atabilir.
    İlkay bende yok orjinal egzoz. Bu arada polise bu orjinal egzozu desek "Hayır bu performans egzozu mu diyecek acaba? " onu merak etmiyo değilim. Haftaya muayeneye götürecem motoru umarım orda egzozun çok ses çıkarıyo demezler
    yanlış yazdım aaa neden üstüme üstüme geliyonuz hem olabilir yanlış yazabilirim bende

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    super corsa tavsiye edecektim ama ıslak performansı demişsin vazgeçtim. yağmur da pek de iyi değildir
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    arkadaşlar performans egzozu muayeneden geçer mi, muayene istasyonun daki adama mı bağlı yoksa bunun için madde felan varmıdır. Orjinal egzoz aramayayım sonra muyaneden geçmek için

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkadaşlar performans egzozu muayeneden geçer mi, muayene istasyonun daki adama mı bağlı yoksa bunun için madde felan varmıdır. Orjinal egzoz aramayayım sonra muyaneden geçmek için
    benim şu anki motorum geçen ay başında muayeneden geöti. eryamadandaki istasyonda yapılmış. aldığım eleman yaptırıp öyle teslim aldım.
    benim egzos orjinal ancak kısaltılmış ve içi boşaltılmış, herhangi bir performans egzosu kadar yüksek desibelde sesi var. hiç bi sorun olmamış ve muayeneden kusursuz olarak geçmiş.
    2 sene önceki 600f'imde de egzos vardı ve de neredeyse boş boruydu. ayrancıdan yola çıktığımda bahçelideki arkadaşlarlar hah ! geliyor diyorlardı düşün artık onda bile sorun olmadı. o muayeneyi gölbaşındaki tüvtürkte yaptırmıştım.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler