Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkadaşlar inşallah her isteyen, sezona gönlündeki makineyle girer, kazasız belasız kullanır.

bu arada arkadaşlar, benim yeni aldığım makine baştan aşağı orjinal. buna ilk olarak double bubble füme cam, kısa manet, rizoma elcik ve gidon topuzu (bütçeye bağlı bu )
    tiger tri oval kısa tüp egzos almayı düşünüyorum.
    bir de 600f'te beni en rahatsız eden hep sinyalleri olmuştur. Önlere gömme sinyal mi alayım yoksa kama formlu üçgen ledli bişiyler mi karar veremedim.
    arkaya da önce sinyalli led stop alayım dedim ama plakalığı iptal etmeyi gözüm kesmiyor açıkçası. o yüzden plakalığı biraz kesip kısaltıp sinyalleri yine led bişeylerle değiştireyim diyorum ama ne dersiniz hangisi güzel olur. marka model tavsiye edebilir misiniz ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    selamlar bir arkadaşım temiz 2006 600f arıyor, satmayı düşünen varsa haberleşlim. Bu arada aramızda hiç izmirde ikamet eden yok mu görüşelim?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:11 ----------

Birde triger gergisi bende iyice ses yapmaya başladı değişim maliyeti ne kadar bilgisi olan var mı?

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar inşallah her isteyen, sezona gönlündeki makineyle girer, kazasız belasız kullanır.

bu arada arkadaşlar, benim yeni aldığım makine baştan aşağı orjinal. buna ilk olarak double bubble füme cam, kısa manet, rizoma elcik ve gidon topuzu (bütçeye bağlı bu )
    tiger tri oval kısa tüp egzos almayı düşünüyorum.
    bir de 600f'te beni en rahatsız eden hep sinyalleri olmuştur. Önlere gömme sinyal mi alayım yoksa kama formlu üçgen ledli bişiyler mi karar veremedim.
    arkaya da önce sinyalli led stop alayım dedim ama plakalığı iptal etmeyi gözüm kesmiyor açıkçası. o yüzden plakalığı biraz kesip kısaltıp sinyalleri yine led bişeylerle değiştireyim diyorum ama ne dersiniz hangisi güzel olur. marka model tavsiye edebilir misiniz ?
    Emir benim makinanın fotoğrafarına bakman yeterli olacak o zaman, aynısını yapacaksın bu anlattıklarından anladığım kadarıyla.

2008'de açtığım başlık :

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-son-hali.html

Alıntı axewar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar bir arkadaşım temiz 2006 600f arıyor, satmayı düşünen varsa haberleşlim. Bu arada aramızda hiç izmirde ikamet eden yok mu görüşelim?

Birde triger gergisi bende iyice ses yapmaya başladı değişim maliyeti ne kadar bilgisi olan var mı?
    Özgür benim makinayı sattığım arkadaş motoru satılığa çıkarmış, düşünürseniz yabancıya gitsin istemem :

0532 522 55 65 - Gediz

Bu arada gerginin maliyetinden emin değilim ama 150-200 civarı olabilir.

Motosikleti
    2006 cbr 600f
    emre teşekkürler yarın arayacağım arkadaşı

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı axewar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:11 ----------

Eksantrik zinciri gergisi 165 lira
    Bende yeni aldım servisten ilkay sağolsun
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emir benim makinanın fotoğrafarına bakman yeterli olacak o zaman, aynısını yapacaksın bu anlattıklarından anladığım kadarıyla.
    Emre haklısın aslında böyle bi sonuç düşünüyorum.tek fark benim cam puig olmayaca python olacak
    sinyalleri falan da araştırdım motrax en mantıklısı gibi, ebayden almazsam ordan temin edicem. ancak arka sinyallerde daha büyük tercih edebilirim.
    bir de çok orjinal bi tank pad buldum bugün siparişini vereyim elime geçince paylaşırım

bu arada dün akşam daha doğrusu gece makineye bakım yaptık. yağ motul 10-50 değişti, K&n yağ filtresi, iridyum buji, hava filtresi temizliği yapıldı. zincir gerildi yağlandı vs. vs.

kısmetse sezona görsel ve işitsel olmasa da teknik olarak hazırız
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğan ile senin 600f parçacısı oldum burada resmen kendime tükkan açacam sayenizde
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

kocakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf r
    merhaba benim bildğim kadarıyla 600f kabüratörlü olduğu buda yakıt tüketümünü arttırdığıdır enjeksiyonlu modelleri tercih etmelisin bence. budemek değildirki karbüratörlü modeller alınmaz diye, ama 4 silindirli bir motorda 4 karbüratör siz düşünün yakıt sarfiyatını türkiye gibi bir ülkede düşünülmesi gereken önemli faktörlerden biride yakıt sarfiyatıdır şimdiye kadar tam olarak bende bilmiyorum 600f ile 600rr yakıt sarfiyatlarını bilen varsa bende öğrenmek istiyorum

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı kocakaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba benim bildğim kadarıyla 600f kabüratörlü olduğu buda yakıt tüketümünü arttırdığıdır enjeksiyonlu modelleri tercih etmelisin bence. budemek değildirki karbüratörlü modeller alınmaz diye, ama 4 silindirli bir motorda 4 karbüratör siz düşünün yakıt sarfiyatını türkiye gibi bir ülkede düşünülmesi gereken önemli faktörlerden biride yakıt sarfiyatıdır şimdiye kadar tam olarak bende bilmiyorum 600f ile 600rr yakıt sarfiyatlarını bilen varsa bende öğrenmek istiyorum
    şaka şaka

yakıt sarfıyatlarını ogrencende ne olcak paran yoksa bulasma bu makınalara karburatorlerı bitirir adamı havaya ucurur
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Güzel tahminde bulunmuşum sahiden de.

Emre haklısın aslında böyle bi sonuç düşünüyorum.tek fark benim cam puig olmayaca python olacak
    sinyalleri falan da araştırdım motrax en mantıklısı gibi, ebayden almazsam ordan temin edicem. ancak arka sinyallerde daha büyük tercih edebilirim.
    bir de çok orjinal bi tank pad buldum bugün siparişini vereyim elime geçince paylaşırım

bu arada dün akşam daha doğrusu gece makineye bakım yaptık. yağ motul 10-50 değişti, K&n yağ filtresi, iridyum buji, hava filtresi temizliği yapıldı. zincir gerildi yağlandı vs. vs.

kısmetse sezona görsel ve işitsel olmasa da teknik olarak hazırız
    Kanka yap da görelim bakalım nasıl olacak.

Teknik hazırlıklar da harika olmuş.

Alıntı kocakaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2001 sonrası son kasa 600F ler de enjeksiyonludur. Zaten teknik özelliklerinde PGM-FI yakıt enjeksiyon sistemi olarak belirtilmiştir.
    Aralarındaki fark, F tek nokta enjeksiyonlu, RR ise çok noktadan enjeksiyonludur.
    Yakıt sarfiyatı öyle pek farklı değildir 2 makinanın, hemen hemen aynı yakarlar.

Motosikleti
    offf sıkıldım yaa (=

Motosikleti
    zincir, ön ve arka dişli , ön ,arka fren balatası degişimi için istenen 100tl işcilik bana cok geldi siz ne dusunuyorsunuz?

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zincir, ön ve arka dişli , ön ,arka fren balatası degişimi için istenen 100tl işcilik bana cok geldi siz ne dusunuyorsunuz?
    Çok mu?
    Arka lastiği sök yağlı eski zinciri sök yenisini tak dişlileri değiştir ohoo bence fiyat iyi
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    arka veya ön fren balatasını sende değiştirebilirsin. 100 TL nin içinde etkisiz bir işçilik...

işçilik arka lastiği sökme dişli değişimi ve zincir değişimi için verilen fiyattır... diğer detaylar işçiliğin süsleyip kabul ettirme ...

uzun süredir sürekli gittiğin bir usta ise evet çok yeni biriyse tanışmak için makul bir bedel
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Çok mu?
    Arka lastiği sök yağlı eski zinciri sök yenisini tak dişlileri değiştir ohoo bence fiyat iyi
    iyi o zaman düsünelim bir kac yere daha bakayım sonucta degiştircez

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaslar; su manetlerden aldım. daha doğrusu doğum günü hediyesi alındı bana
    Kırmızı renk aldm. acaba siyah mı almalıydım ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Almışsın artık, en güzeli kırmızı demek düşer bize.

Şaka bir yana, kırmızı güzel gider senin makinaya bence de. Hayırlı olsun, güle güle kullan.

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almışsın artık, en güzeli kırmızı demek düşer bize.

Şaka bir yana, kırmızı güzel gider senin makinaya bence de. Hayırlı olsun, güle güle kullan.
    şu manetlerdeki kırmızı da gözüme hep pembeymiş gibi geliyor nedense
    doğan pembe seni açar bence demedi deme

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    kim istedi bu parayı yaz bi özelden felann

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:20 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında Emre çok hümanist yaklaşmış ama ben odun bi adam olarak yorum yapacağım
    evet keşke siyah alsaymışsın. bu kırmızı diye iddia ettikleri çingene pembesi tonu motorun rengiyle hiç uymuyor ve ucuz gözüküyor. altın rengi bile olurdu ama bu olmaz.
    en iyisi özelden sana verdiğim adrese kargola o manetleri. sen kullanma ben kullanayım benim adım apaçiye çıksın yeter ki forum arkadaşlarıma bişiy olmasın

Motosikleti
    kim istedi bu parayı yaz bi özelden felann

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:20 ----------

aslında Emre çok hümanist yaklaşmış ama ben odun bi adam olarak yorum yapacağım
    evet keşke siyah alsaymışsın. bu kırmızı diye iddia ettikleri çingene pembesi tonu motorun rengiyle hiç uymuyor ve ucuz gözüküyor. altın rengi bile olurdu ama bu olmaz.
    en iyisi özelden sana verdiğim adrese kargola o manetleri. sen kullanma ben kullanayım benim adım apaçiye çıksın yeter ki forum arkadaşlarıma bişiy olmasın
    ben dedim ona kaç defa alma diye ama....
    pembe pembe artık doğana farklı gözler ile bakabileceğiz

dipnot: bunları okuduktan sonra çıldıracak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler