Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komple grinin meraklısı başka oluyor. Ankara'dan alıcı olursa aklımda bulunsun.

600F'ini VFR ile değiştiren İzmirli bir dostumda aynı şeyi söylemişti; torku, teknolojisi ve herşeyi ile memnun edebilecek bir makina fakat 600F'in sesinden vazgeçebilirsen demişti.
    çok doğru söylemiş, sesden vazgeçmek bi mesele o nedenle fikrimi CBF1000 değiştirebilirim ama önce satmam lazım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:56 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:54 AM ----------

[/COLOR]
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol dostum,
    epey iyileştim hatta bugün motora atlayıp şehirlerarası yol bile yaptım özlemişim keretayı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:54 PM ----------

vfr güzel bi tercih ama ben şahsım için 600ften sonra olabilecek son sport touring olarak gsxr1300 den başka ışık göremiyorum ama yeni kasa ve beyaz inşallah
    gsxr1300 çok süper bi makina
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar, eşimle çıktığımız 10 günlük tatilin ardından İstanbul'a dönmüş bulunmaktayız. Bugün işe motorla geldim, oldukça özlemişim canavarı.

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok doğru söylemiş, sesden vazgeçmek bi mesele o nedenle fikrimi CBF1000 değiştirebilirim ama önce satmam lazım
    Hocam hayırlısı olsun, CBF1000 de, VFR de güzel makinalar

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olur inşallah. vfr kaç beygirdi bu arada. değer mi acaba epey bi fark vermeye. artıları nedir sence 600f e göre ??

VFR 107 beygirdi yanlış hatırlamıyorsam, ama ağırlık farkı da var arada, bizim motorlar 170 kg. , VFR'nin boş ağırlığı 227 kg. olması lazım.
    Yani her türlü 600F daha seri ve spor bir motor VFR'den.
    Ama VFR de tam bir sport touring. Hem oturuş pozisyonu, hem torku, hem yolcu konforu, hem de çanta ve aksesuarların takılabilirliği açısından.
    Motoru V4 tipinde Vtec motor ve düşük devirlerde son derece ekonomik. Agresif kullanımdaysa hakkını sonuna kadar veriyor. Önemli teknolojik avantajlarından biri de, standart olarak sunulan ABS'li kombine fren sistemine sahip olması.
    Yani kesinlikle yeni nesil bir motor.
    Yalan olmasın ama parçalarının biraz daha pahalıca olduğunu duymuştum.
    Benim bildiklerim bu kadar.

gipsy_fire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Akvaryumu satınca olucak inşallah...
    Cbr 600 f kullanıcıları valla Allahın sevgili kullarısınız.Biz daha hayalde yaşıyoruz....

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı gipsy_fire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 600 f kullanıcıları valla Allahın sevgili kullarısınız.Biz daha hayalde yaşıyoruz....
    En azından bi hedefin var....
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hasanpinar0537 hayırlısı olsun, sıkışıklığım yok. o nedenle müşteri çıkarsa satarım çıkmazsa binerim
    oda güzel abi...
    hayırlısı olsun...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fikrimi CBF1000 değiştirebilirim ama önce satmam lazım
    ben resimlemeden zor bi sabah ciğerine anlaşırız
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben resimlemeden zor bi sabah ciğerine anlaşırız
    ciğer işi kolay, benim tanıdığım ciğerci var. hergün kedilere ciğer dağıtıyor, söylerim sanada versin

gökhan32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    arkadaşlar ybr 125 den 600f gecmeyi düşünuyorun 8 milyar param var ama sizce nasıl bi cihaz bunda orta ayakcakta gördüm sprort motorda orta ayakcak ne geziyor :d 600 rr ile farkı nedir arasında para farkı baya var çünkü

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı gökhan32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ybr 125 den 600f gecmeyi düşünuyorun 8 milyar param var ama sizce nasıl bi cihaz bunda orta ayakcakta gördüm sprort motorda orta ayakcak ne geziyor :d 600 rr ile farkı nedir arasında para farkı baya var çünkü
    kullanıcısı degilim ancak serilik dısında ve kullanım rahatlıgı dısında cok fark oldugunu sanmıyorum...rr dan asagıda kaldıgını sanmıyorum serilikte...rr lara göre daha kullanıslı makinalar olduklarını biliyorum.Eger secersen dogru tercih olur bana göre 8 bin tl ye temizi bulman zor gibi gozukuyor bol şans
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    bu paray döküntü bulursun, bence biraz daha biriktir iyisini al

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    bence iyisini bulabilir 99 - 2000 olupta hala güzel olanları var. bende almayı düşünüyorum. sonuçta km fazla önemli deil.
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sacrosanct adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence iyisini bulabilir 99 - 2000 olupta hala güzel olanları var. bende almayı düşünüyorum. sonuçta km fazla önemli deil.
    Aşağıdaki başlığı incelemenizi öneririm:
    http://www.motosiklet.net/forum/mark...daki-fark.html

Bu arada, şahsi fikrim o paraya temiz ve modelli bir 600F bulamazsınız. Ne kadar sağlam bir motor olsa da, bunlar seri makineler olduğu için illaki yıpranmış olacaktır; ben güvenip de eski model ve kilometresi yüksek bir 4 silindir almazdım. O paraya bir GT650 filan düşünebilirsiniz belki?

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    temiz bi 600f için 5 haneli rakamlara çıkmak şart.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ciğer işi kolay, benim tanıdığım ciğerci var. hergün kedilere ciğer dağıtıyor, söylerim sanada versin
    valla benimde tanıdığım biri var böyle adam söz verdi, yalan oldu.ciğerler buzlukta çürüdü
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanıcısı degilim ancak serilik dısında ve kullanım rahatlıgı dısında cok fark oldugunu sanmıyorum...rr dan asagıda kaldıgını sanmıyorum serilikte...rr lara göre daha kullanıslı makinalar olduklarını biliyorum.Eger secersen dogru tercih olur bana göre 8 bin tl ye temizi bulman zor gibi gozukuyor bol şans
    inceledeim 600f ile 600rr arasında fark yok benim icin 600f daha uyumlu çünkü sahir icinde cok biniyorum 8 bin tl ben araştırdımda fazla icime sinmedi cok km ve eski model temizini bulsan bile tat vermez bi kere alıyorsun almışken temizini alalım diyilmi

bu paray döküntü bulursun, bence biraz daha biriktir iyisini al
    tm biriktirmeye başladım

arkadaşım valal bu 4 silindirli motor bi masraf acınca cok para tutuyor 1,2 milyar fazla ver iyisini alırım sende öyle yap bence

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağıdaki başlığı incelemenizi öneririm:
    http://www.motosiklet.net/forum/mark...daki-fark.html

Bu arada, şahsi fikrim o paraya temiz ve modelli bir 600F bulamazsınız. Ne kadar sağlam bir motor olsa da, bunlar seri makineler olduğu için illaki yıpranmış olacaktır; ben güvenip de eski model ve kilometresi yüksek bir 4 silindir almazdım. O paraya bir GT650 filan düşünebilirsiniz belki?

gt650 inceledim ama hondayı tutmaz sesi yeter cok güzel motor ama 10,11 tl vermen lazım

arakdaşlar bi sorum daha olacak bu 600f de orta ayakcak var viraja yatınca sorun olmazmı sizce

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...

arakdaşlar bi sorum daha olacak bu 600f de orta ayakcak var viraja yatınca sorun olmazmı sizce
    sorun olmaz hem o orta sehpayı asfalta sürecek kadar motoru yatırmak anca pistte olur kaldı ki ondan önce pegler yere sürter zaten.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    saolasın anladım tşk

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    saolasın anladım tşk
    merhaba gökhan bir şey sorcaktım ybr ile kac km yol yaptın birden 600 luk bir motora binmek kolay olmicak senin için...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    topik yukarı

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son sahibi olacaksa sorun değil doğru söylüyorsun.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler