Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer 90'ı geçmezsen şehirlerarası yolda yapabilir belki.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ya da kaçak mazot getiren kamyonlar gibi ek depo yaparsan
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

xxx_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f6-gri
    90 geçmemekte 600f te büyük bi irade gerektirir sanırsam

Çelik gibi irade lazım bence deMotor zaten 1. viteste 120 yapıyor neredeyse Sürekli 90'la gitmekten 600F'liğinden utanır muhtemelen

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    madem biniyoruz hakkını verelim arkadaşlar.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    gerçi daha motoru almadım ama(bi aksilik olmazsa yarın en geç öbür gün inşallah) kafama takılan bişey plakalık. oldum olası motosiklette plakalık sevmem. ama kesmek de pek aklıma yatmıyo. çıkma bi parça bulup kessek olur mu nasıl olur? bulabilir miyiz ? yoksa küçük led sinlal kendini pek göstermiyo o koca plakalık olunca.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçi daha motoru almadım ama(bi aksilik olmazsa yarın en geç öbür gün inşallah) kafama takılan bişey plakalık. oldum olası motosiklette plakalık sevmem. ama kesmek de pek aklıma yatmıyo. çıkma bi parça bulup kessek olur mu nasıl olur? bulabilir miyiz ? yoksa küçük led sinlal kendini pek göstermiyo o koca plakalık olunca.

Aslında mantıklı söylediğin evet.. Eğer fiyat makulse bu şekilde halledilebilir.
    İyi düşünmüşsün, benim de aklıma yattı bak. Bir araştıralım bakalım şu parçayı.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem biniyoruz hakkını verelim arkadaşlar.
    verelim tabiiiiiii
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verelim tabiiiiiii
    tabi, tabi.

sabah benim gümüşün debriyaj ını ustama gösterdim bu ses normal dedi. Benmi çok pir pirikliyim anlamadım

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    denemiş biri olaraktan uzun yolda 200 kg. ağırlıkla motosikletin en az yaktığı yakıt 110 km hız civarı 5000 devri biraz geçerken gerçekleşiyor ve ve uzun yolda 1 depo ile 300 km yakın bir mesefa yapılabilir rahatlıkla.geçen yaz istanbul mersin 1000 km yol yaptım orada hesapladım )
    ::tutkuy::

Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben EK zincirlerinin MVXZ modelinden taktım. O-ringli değil X-ringli bi zincir. Mukavemeti yüksek performans zinciri. Üstelik renkli. Tavsiye ederim.
    seda sen bu zinciri nerden aldın? türkiyede ben bulamadım. ebaydanmı aldın? Birde mesaj kutunu sil bence ağzına kadar dolmuş mesaj gönderilmiyor

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi, tabi.

sabah benim gümüşün debriyaj ını ustama gösterdim bu ses normal dedi. Benmi çok pir pirikliyim anlamadım
    senin adına sevindim kulakların baya hasasmış

Alıntı muyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    denemiş biri olaraktan uzun yolda 200 kg. ağırlıkla motosikletin en az yaktığı yakıt 110 km hız civarı 5000 devri biraz geçerken gerçekleşiyor ve ve uzun yolda 1 depo ile 300 km yakın bir mesefa yapılabilir rahatlıkla.geçen yaz istanbul mersin 1000 km yol yaptım orada hesapladım )
    110 la gitmeyi bir becerebilsem
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    R6
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    ama söz verdim kendime efendi kullanıcam
    Bende söz vermiştim efendi kullanmaya. Kullandım da hakikaten uzun bir süre. Çünkü 600F benim ilk motorum ve biçok şeyi onda öğrendim. Yaklaşık 10.000 km filan otoban dışında efendi efendi kullandım. Ama son zamanlarda bana bişiler oldu. Kendimden korkar oldum. İnşallah başlığımı okumazsınız forumda

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu değer normal bence, ben de ortalama 200-210 km civarı gidebiliyorum 1 depo benzinle.
    İşte bunu okuduğuma çok ama çok sevindim. Bende diyorum benim motorumda mı bi sorun var. Nasıl rahatladım anlatamam

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seda sen bu zinciri nerden aldın? türkiyede ben bulamadım. ebaydanmı aldın? Birde mesaj kutunu sil bence ağzına kadar dolmuş mesaj gönderilmiyor
    Hmm haklısın hemen temizliyim
    Ben Amerika'dan aldım ama MotoPlus'ta bir firmanın getirdiğini görmemle yıkıldım. Üstelik Ankara firmasıydı ve üstelik evime en yakın motosiklet mağazasıydı. Adı Rider. Bilgilerini bulup eklerim buraya. Onlardan temin edebilirsin sanırım.
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben cimri adamım bu motorla 1 depo ile 400 km gitmem şart

Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hmm haklısın hemen temizliyim
    Ben Amerika'dan aldım ama MotoPlus'ta bir firmanın getirdiğini görmemle yıkıldım. Üstelik Ankara firmasıydı ve üstelik evime en yakın motosiklet mağazasıydı. Adı Rider. Bilgilerini bulup eklerim buraya. Onlardan temin edebilirsin sanırım.

fiyatınıda ben söylim 100 euro demişti demi seda :D jessde almıştı baya bi indirim yapmışlardı ama 120 baklalık zincirde
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

tamam.

ben bir depo ile 200 km gidiyom. şehir dışında bu mesafe uzuyor tabi. ( alalı bir ay olamdı 6 depo bitti oran biliyom )

it ayağı yemiş gibi geziyon diyor anne annem :D eski toprak laflarıda çok ağır

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    arka kuyruk altı plastiği serviste 300 ytl dısarıda çıkmacıdan alırsan 180 ytl 150 ytl ye kadar bulabilirsin ama almayıp kesmek istersen bende hazır kesilmişi var bende yenisini almayı düşünüyorum eğer yenisini almadan kesmeyi düşünürsen sakın kesme.takasla üzerine 50 ytl verip + kargo ücretlerini karşılayabilirim )))))
    ::tutkuy::

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı muyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka kuyruk altı plastiği serviste 300 ytl dısarıda çıkmacıdan alırsan 180 ytl 150 ytl ye kadar bulabilirsin ama almayıp kesmek istersen bende hazır kesilmişi var bende yenisini almayı düşünüyorum eğer yenisini almadan kesmeyi düşünürsen sakın kesme.takasla üzerine 50 ytl verip + kargo ücretlerini karşılayabilirim )))))
    niye kestin niye yenisini alıyon Bende plakanın bittiği yerden kesmiştim, bir sorun yaşamadım. Bilmediğim birşeymi var

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkadaşlar selamlar...
    dün akşam üzeri gittik motoru ve motoru aldık getirdik...
    2006 model kırmızı siyah 12.000 küsür km. de...
    çok az kullanma fırsatı buldum dün akşam ve çok beğendim. inşallah kazasız belasız kullanmak nasip olur.
    bu arada benim aldığım motorun plakalığı halihazırda kesilmiş, artık kessem mi kesmesem mi diye düşünmeme gerek kalmadı

Hadi hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
    Bu arada, şu avatar resmini ve alttaki yazıları değiştir artık istersen

niye kestin niye yenisini alıyon Bende plakanın bittiği yerden kesmiştim, bir sorun yaşamadım. Bilmediğim birşeymi var

Görüntü olarak kesiliyor genelde plakalık. Ben de senin gibi plakanın bittiği yerden kesmiştim, kıyamadım tamamını kesip orjinalliğini bozmaya. Bir de yağmura fln yakalanma durumunda sırta su sıçraması engellenemiyor plaka iptalinde.

muzaffer abi kökünden kesmiş bu arkadaşımız sanırım. Eğer kuyruk sivri olsun diye yaptı isen alttan su alır ve sinyalleri iptal etmek zorunda kalırsın oda tehlikeli olur. Benim şahsi düşüncem kyruk iptali 600f yakışmıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler