Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    Arkadaşlar Yağ değişiminde kaç litre yağ koymamız lazım filtre değişirse ve değişmezse yazabilirmisiniz? Ben 2,75 koydum motordaki yağ seviye camının yarısını geçti ama 3,5 diyenler var Biraz önce baktım hyo gt650 nin 3,2 litre çift silindir bu kadar alıyorsa dört silindire azmı koydum acaba diye kafam karıştı.Birde kullanma kılavuzunu hala saklayan kaybetmeyen arkadaşlar varmı aramızda?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı 345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Yağ değişiminde kaç litre yağ koymamız lazım filtre değişirse ve değişmezse yazabilirmisiniz? Ben 2,75 koydum motordaki yağ seviye camının yarısını geçti ama 3,5 diyenler var Biraz önce baktım hyo gt650 nin 3,2 litre çift silindir bu kadar alıyorsa dört silindire azmı koydum acaba diye kafam karıştı.Birde kullanma kılavuzunu hala saklayan kaybetmeyen arkadaşlar varmı aramızda?
    yağ filtresi değişmediyse 3.5 litre alır filtre değişiyorsa 4 litre alır. ancak yağ boşaltırken tam süzülmediyse o zaman tabiiki 2.75 alır, ama yağ seviye camı tam gösteriyorsa eksik yoktur.
    motoru çalıştırıp tekrar camı kontrol et, eğer seviye tamamsa sorun yok sadece eski yağ ile yeni yağ karışmış olur o kadar. tabiiki yağın ömrüdü kısa olur
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Arkadaşlar selam. 2006 model, 9000'de tertemiz kırmızı-siyah 600f satıyoruz. Alındığı günden beri Nişantaşı'nda kapalı garajda duruyor. Hiç kaza yapmadı ve yağmurda kullanılmadı. Ben motorun herşeyine kefilim. Motor arkadaşımın motoru ve ailevi bir durum nedeniyle acil satılması gerek. 13.000YTL istiyoruz. 0533 255 4844'ten bana ulaşabilirsiniz. Tavsiye ve tekliflerinizi bekliyorum.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam. 2006 model, 9000'de tertemiz kırmızı-siyah 600f satıyoruz. Alındığı günden beri Nişantaşı'nda kapalı garajda duruyor. Hiç kaza yapmadı ve yağmurda kullanılmadı. Ben motorun herşeyine kefilim. Motor arkadaşımın motoru ve ailevi bir durum nedeniyle acil satılması gerek. 13.000YTL istiyoruz. 0533 255 4844'ten bana ulaşabilirsiniz. Tavsiye ve tekliflerinizi bekliyorum.
    Sahibindende yada bir yerde ilanı var ise ver bakalım resmi falan var ise oda olur
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

Motosikleti
    Alıntı Sacrosanct adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibindende yada bir yerde ilanı var ise ver bakalım resmi falan var ise oda olur
    malesef resim olmadığı için henüz sahibinden.com'a ilan veremedim. çok kısa sürede resmini çekip ilan vericem.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Hiç 600f satılırmı
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç 600f satılırmı
    arkadaşım şuan kullanamayacak durumda ve annesi de tek başına yaşadığı için satmak istiyor. Ben geçen hafta çıktım gazladım biraz, 220 falan bastım acaip zevkli bi makine. ben de üzülüyorum satılacağı için ama mecburiyet işte..

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahh ahh para olacak alacaksın işte... böle güzel temiz az km 2006 model bide kefilli motor bulmak çok zor.. hayırlı ile satarsınız inş
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım şuan kullanamayacak durumda ve annesi de tek başına yaşadığı için satmak istiyor. Ben geçen hafta çıktım gazladım biraz, 220 falan bastım acaip zevkli bi makine. ben de üzülüyorum satılacağı için ama mecburiyet işte..
    Satılacağı için bende üzülüyorum, ancak başka bir arkadaş 600f sahibi olacağı için de seviniyorum

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç 600f satılırmı
    vala bencede satılmaz ama imkan ve şeraitler'ler el vermiyo bazen bende heran satabilirim malesef

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Eğer ben satarsam VFR800 düşünüyorum ama henüz karar vermiş değilim

600F in üretimden kalktığını forumlardan takip ederken okudum, eğer yanlış anlamadıysam. 600f için para biriktiren biri olarak bu durum biraz beni tedirgin etti sebebi ise üretimden kalkan bir motorun 2. elinde aylar geçtikçe rağbet azalacığı için fiyat grafiğinde hızlı bir düşüş yaşanması. Bu motosikleti almak mantıklı olurmu, tüm bunları göze alıp ?Veya üretimden kalkmış bir motosiklet modelinin piyasadaki davranışı nasıl olur fikirleriniz varsa dinlemek isterim.(Fiyatı düşer mi?temizini bulmak daha da mı zor olur? şu anda aldığın makineyi ilerde satmak isteyince para kaybın artar mı? vs...) Birde fiyat aralığı ve tarz olarak kriterlerimle örtüşen bu makinenin yerine hangi makinelere bakmamı tavsiye edersiniz ? yardımlarınız için tşkler.

2 Gün geçti cvp yok Bu mudur yani ?

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    Alıntı copernicus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600F in üretimden kalktığını forumlardan takip ederken okudum, eğer yanlış anlamadıysam. 600f için para biriktiren biri olarak bu durum biraz beni tedirgin etti sebebi ise üretimden kalkan bir motorun 2. elinde aylar geçtikçe rağbet azalacığı için fiyat grafiğinde hızlı bir düşüş yaşanması. Bu motosikleti almak mantıklı olurmu, tüm bunları göze alıp ?Veya üretimden kalkmış bir motosiklet modelinin piyasadaki davranışı nasıl olur fikirleriniz varsa dinlemek isterim.(Fiyatı düşer mi?temizini bulmak daha da mı zor olur? şu anda aldığın makineyi ilerde satmak isteyince para kaybın artar mı? vs...) Birde fiyat aralığı ve tarz olarak kriterlerimle örtüşen bu makinenin yerine hangi makinelere bakmamı tavsiye edersiniz ? yardımlarınız için tşkler.

2 Gün geçti cvp yok Bu mudur yani ?
    evet üretimden kalktı alınabilecek en uygun ve en sağlam görünüşü en güzel olan gücü gayet yeterli ve bir cok bakımdan daha cok kullanım alanına sahip güzel bir alettir ve genelde racing makinalarda satarken zarar edersin :D bunu düşünürsen motosiklet alman zor olur

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Valla ben şu makinayı bi alabilsem. Bi daha satarmıyım bee :DD aahhhh ahhhh inşallah bi gün alacam bu makinayı allah nasip ederse.
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    konuyla biraz alakasız olacak ama lastik basınç değerlerini bilen varsa bana sölesin

bu arada servis kitapçığında ön için 36 psi arka için 42 psi değer veriyo herhaldde doğrudur
    4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı yakamoz_072002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyla biraz alakasız olacak ama lastik basınç değerlerini bilen varsa bana sölesin

bu arada servis kitapçığında ön için 36 psi arka için 42 psi değer veriyo herhaldde doğrudur
    Kitapçık yalan söyliyecek hali yok ya ama sen yinede okadar basma

ön 34 arka 36 yeterli olur ve yol tutuşu daha iyidir

Motosikleti
    Honda600F

600F Sağlamlık testi

Slm arkadaşlar belki daha önce yazılmıştır ama, 3 hafta önce 600f in canlı dayanıklılık testini yaptım (150 ile bariyerler girdim(ufak bi kaza)) Sonucunda ;

Makinanın sağlam şasi nedeniyle motor bölümünde hiçbir çizik yok. sadece manyetö kapağı çatladı o kadar oda yan da olduğu için aksozun sağ yanda ve buyuk olduğundan sağ tarafta sadece grenaj kırık. sol tarafta ise manyetö kapak ve grenaj , ön tarafta miller eğildi çamurluk kırık kafa grenajın solu çizik lastik patlak ve ön camında bişey yok.arka tarafta grenaj ve stop tabi doğal olarak hiçbir sinyali sağlam değil.

Kısacası bu hızda bu kadar hasar. Sağlamlık açısından 1 numara diyebilirim...
    HAYAT FANİ ÖLÜM ANİ AHİRET EBEDİ.......

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    Alıntı mondialci06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar belki daha önce yazılmıştır ama, 3 hafta önce 600f in canlı dayanıklılık testini yaptım (150 ile bariyerler girdim(ufak bi kaza)) Sonucunda ;

Makinanın sağlam şasi nedeniyle motor bölümünde hiçbir çizik yok. sadece manyetö kapağı çatladı o kadar oda yan da olduğu için aksozun sağ yanda ve buyuk olduğundan sağ tarafta sadece grenaj kırık. sol tarafta ise manyetö kapak ve grenaj , ön tarafta miller eğildi çamurluk kırık kafa grenajın solu çizik lastik patlak ve ön camında bişey yok.arka tarafta grenaj ve stop tabi doğal olarak hiçbir sinyali sağlam değil.

Kısacası bu hızda bu kadar hasar. Sağlamlık açısından 1 numara diyebilirim...
    kesinlikle haklısın

Yaş 19 600 F İstiyorum
    Daha önce vitesli ve racing motosiklet kullanmadım.Sadece scooter
    Ama küçüklügümden beri hevesliyim umarım en kısa zamanda benim de 600 F 'im olur

alperiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn, cbr 600f
    çok ölü kaldı bu topic ya hadi arkadaşlar canlansın biraz topic

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler