Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasil yapacagimi bilmiyorum ama deneyecegim.Tesekkur ederim, umarim halledebilirim fazlasiyla zorluyor beni, botlari aldim kullanamadan rafa kaldirdim.
    cam hayırlı olsun öncelikle

ayrıca motosiklet botları ilk bir süre çok kasar bu yüzden giymeden kaldırma bence. bir süre kullan deri kullandıkça açılır çünkü.
    uzun süre yerinde kalırsada bu sefer yine sertleşiyolar.
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardesım, cok yakısmıs
    yalnız kamera cekımlerı ıptal olmus. sen de dıkkat et guneslı olmayan havalarda, gorus cok dusuyor bu en koyusu cunku
    Tesekkur ederim Baris abim, ben bi acik rengi gelecek saniyordum ama simsiyah geldi Tam da depo ustunde gopro icin yerim vardi, kamera alirsak kaska takariz artik..

@ < iLk@yy >

Cok tesekkur ederim.Bot konusunda tavsiyene uyacagim, gercekten bana asiri zor geldi kullanmak bu sekilde.ama alismaktan baska care yok.Kullanmaktan cok motordan indikten sonra da yurumesi cok zor..

Motosikleti
    Tesekkur ederim Baris abim, ben bi acik rengi gelecek saniyordum ama simsiyah geldi Tam da depo ustunde gopro icin yerim vardi, kamera alirsak kaska takariz artik..

@ < iLk@yy >

Cok tesekkur ederim.Bot konusunda tavsiyene uyacagim, gercekten bana asiri zor geldi kullanmak bu sekilde.ama alismaktan baska care yok.Kullanmaktan cok motordan indikten sonra da yurumesi cok zor..
    bu durum hepimiz için geçerli
    deri bir miktar kendini açar kullanıldıkça
    birde sert olmasının sebebi koruma nedeni ile hareketi kısıtlamak kırılma çıkma vb durumlar için

ek olarak aklında olsun deri ıslanırsa hiç bir zaman kalorifer vs gibi sıcak etken ile kurutmaman gerektiği. bu tarz işlemler deriyi hızla öldürüyor malzeme çatlayıp dağılmaya başlar.

aera34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4
    Merhaba arkadaşlar benim 2006 cbr kol çıkardı sizlere ömür komple motor arıyorum çıkma varmı önereceğiniz motor ve diğer motorumda yedek parça niyetine parçalıyorum yedek parça lazım olan bana ulaşabilir

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaslar selamlar.2011 600FA icin katlanir plakalik kullanan veya tavsiyesi olan yok mudur ? Birebir uyumlu olarak TR de yok sanirim, yurtdisindan getirtsem en uygun fiyat 330 ₺ ye denk geliyor maalesef..

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Arkadaslar selamlar.2011 600FA icin katlanir plakalik kullanan veya tavsiyesi olan yok mudur ? Birebir uyumlu olarak TR de yok sanirim, yurtdisindan getirtsem en uygun fiyat 330 ₺ ye denk geliyor maalesef..
    merhaba burdan aldıgın 50 tl lık katlanır plaka uyuyor ama delık ıcın arka selede yer acman lazım
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    551124103
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-kazasiz-tramersiz-bakimlari-yeni-600fa-abs-551124103/detay

Motorumu satiyorum arkadaslar

aera34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4
    Arkadaşlar istanbul Anadolu yakası 600f ustası arıyorum varmı bilen

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar, CBR 650f almayı düşünüyorum. Kağıt üzerinde özellikleri ihtiyacıma en uygun olan motor bu olmakla birlikte birkaç kez de kullandım. 2 silindir motor kullanıyorum ve kendi motoruma göre fazla titreşimli geldi sanki bana. Acaba bu durum alışkanlık meselesi mi yoksa 4 silindirin olayı mıdır bu durum? Kullanıcılarına danışmak isterim. Bu durum sadece bende mi oldu yoksa siz de bir miktar titreşimli olduğunu düşünüyor musunuz? İlk kullandığınızda size nasıl geldi? Zamanla alışıyor musunuz? Keyifli sürüşler..

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı valeros46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, CBR 650f almayı düşünüyorum. Kağıt üzerinde özellikleri ihtiyacıma en uygun olan motor bu olmakla birlikte birkaç kez de kullandım. 2 silindir motor kullanıyorum ve kendi motoruma göre fazla titreşimli geldi sanki bana. Acaba bu durum alışkanlık meselesi mi yoksa 4 silindirin olayı mıdır bu durum? Kullanıcılarına danışmak isterim. Bu durum sadece bende mi oldu yoksa siz de bir miktar titreşimli olduğunu düşünüyor musunuz? İlk kullandığınızda size nasıl geldi? Zamanla alışıyor musunuz? Keyifli sürüşler..
    650f kullanıcılarında tıtresım sorunu genel kımse sorsan bı tıtresım var dıyor

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı valeros46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürekli yüksek devir giderseniz her motor titreşir, ancak alt devirlerde çok fazla titreşim olduğunu düşünmüyorum.
    https://bit.ly/30jiOxE

Motosikleti
    Alıntı aera34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar istanbul Anadolu yakası 600f ustası arıyorum varmı bilen
    dm atıyorum sana
    Moto43 bunu beğendi.

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcu muhabbeti kaza yaptıktan sonra fairing masterdan grenaj kiti almıştı. istersen bak bi o videoya.
    hangi video
    insta: veli_montana_

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    2012/2013 Model cbr600fa alınır mı ? Performans olarak nasıldır kronik sıkıntısı var mıdır ? Parça bulma konusunda sıkıntı yaşatır mı ? R25'ten geçmek mantıklı olurmu ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı Exectus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012/2013 Model cbr600fa alınır mı ? Performans olarak nasıldır kronik sıkıntısı var mıdır ? Parça bulma konusunda sıkıntı yaşatır mı ? R25'ten geçmek mantıklı olurmu ? Yorumlarınızı bekliyorum.
    Ben kullanıyorum 250 top speed yapıyor bakımlarını duzenlı yapıyorum hıc bır ekstra bır arıza cıkarmadı sehır ıcı gayet rahat ve kıvrak otobandada dıger 600 luklerı 1000 lıklerı guzel surersen kovalabılırsın tavsıye ederım

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Parça konusunda nasıldır hocam bakımları bayiidemi yaptırıyosun ?

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı Exectus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parça konusunda nasıldır hocam bakımları bayiidemi yaptırıyosun ?
    bayıde yaptırmıyorum bakımlarını kendı ustamda yaptırıyorum parca konusunda bır sıkıntı yasamıyorum

Motosikleti
    YAMAHA R25
    Anladım hocam çok sağolun.

habili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 CBR 600F4i
    Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar danışmak istediğim bir husus var.Bu gün 2001 600f motorumun debriyaj balatasını değiştirdim balata olarak ebc ck 1193 balata almıştım içinden 7 adet balata çıktı ve hepsi birbirinin aynı debriyaj kısmını açtığımda 6 saç 7 balata çıktı 6 tanesi normal 1 tanesi en arkadaki ince idi böyle olunca bitik olan inceyi gene kullanmak zorunda kaldık şuan gaz yemesi eskiye göre gayet düzeldi fakat cok ince bir kavrarken en basta bi çıt sesi geliyor çok aşırı değil.Motorun debiriyaj kısmının orjinal dizilimi bu şekildemidir acaba balatalarda yanlış bir durum varmıdır ve o en arkaya taktığım bitik ince balata sorun teşkil edermi.

Merhabalar, 600F icin canta tasima demiri ariyorum. Satan var midir acaba.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler