Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Merhaba Arkadaslar 2011 model f kullanımıyorum 2011-2013 ara kasa oldugundan aksesuar bulamıyorum ve malesef honda hangı parcayı sorsam cok kazık rakamlar soluyorlar ve beklemesıde ısın cabası yurt dısından ebayda gayet guzel urunler var ama malesef paypay dan dolayı ordandan sıparıs yok baska sıtelerden hıc aksesuar getırten oldumu acaba ? bu konu hakkında bılgısı olan varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gayet ideal değerlerde yakıtı
    daha az olmaz kilonuzda varsa daha düşük devirlere zorlayıp makinayı yıpratmayın derim
    Ustam nasıl normal değerler..yani 100 km de 10 lt mi yakıyor

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı karadenizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustam nasıl normal değerler..yani 100 km de 10 lt mi yakıyor
    4bin devir kullanımında normal makina 5500den sonra kendine gelmeye başlıyor devirsiz kullanım aşırı yakıt harcaması yapar sanırım şu anki benzin fiyatı hesabı ile min 33 kuruş civarı yakar 18 lt ile max 300 330km gidebiliyorsunuz şehir içi kullanımında 200km görmek zor bile
    karadenizz bunu beğendi.
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Honda CBR600F
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 08:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:42 ----------

[/COLOR]
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaslar 2011 model f kullanımıyorum 2011-2013 ara kasa oldugundan aksesuar bulamıyorum ve malesef honda hangı parcayı sorsam cok kazık rakamlar soluyorlar ve beklemesıde ısın cabası yurt dısından ebayda gayet guzel urunler var ama malesef paypay dan dolayı ordandan sıparıs yok baska sıtelerden hıc aksesuar getırten oldumu acaba ? bu konu hakkında bılgısı olan varmı ?
    Selam. Bizim model yok gibi davraniyorlar. Az oldugu icin gercekten bir sey bulunamiyor. mono kapak bakiyorum malesef yok. egzoz bakiyorum cok az modelin var. koruma takozu bile bulamiyorum. yani isimiz zor. orjinal hali ile binmemiz gerekiyor

gidon yükseltme yapan varmı aranızda 2006 moddel için gidonu yükseltmeyi istiyorumda

Motosikleti
    Yamaha Yzf-R25
    Herkese iyi geceler ismim asil yeni üye oldum. 2004 yılında ilk gördüğümde cbr600f i resmen aşık olmuştum yaş oldu 29 ama değişen hiç bir şey olmadı.Gençlik yıllarında kan hızlı aktığı için bu hayali hep erteledim artık deli zamanları geçtim ve yeterince motor tecrübesi edindim.Yaklaşık 50-60 bin km motor tecrübem var bu tecrübeyi edindiğim motorlarda mct250 r25 ve mt07 şuan için r25 kullanmaktayım r25 satıp gençlik hayalim olan 2004 kasa cbr600f düşünüyorum ama piyasada temizini bulmak neredeyse imkansız.Sorularıma gelicek olursam temizi bulmak zor olduğu için makul fiyatlı cbr600f alıp sıfır motor yapmak ne kadar sağlıklı olur ve ne kadara mal olur.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı guitarist76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 08:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:42 ----------

[/COLOR]

Selam. Bizim model yok gibi davraniyorlar. Az oldugu icin gercekten bir sey bulunamiyor. mono kapak bakiyorum malesef yok. egzoz bakiyorum cok az modelin var. koruma takozu bile bulamiyorum. yani isimiz zor. orjinal hali ile binmemiz gerekiyor
    Ben sagsolun arkadasda bı mono kapak vardı motoru sattı bana hedıye ettı cok guzel duruyor tavsıye ederım yurt dısı sıtelerınde dırek kredı kartıyla alısverıs yapan yerele bakıyorum bende paypay'lın olmadıgı ıllakı bır sıte vardır =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

Alıntı acc_02 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi geceler ismim asil yeni üye oldum. 2004 yılında ilk gördüğümde cbr600f i resmen aşık olmuştum yaş oldu 29 ama değişen hiç bir şey olmadı.Gençlik yıllarında kan hızlı aktığı için bu hayali hep erteledim artık deli zamanları geçtim ve yeterince motor tecrübesi edindim.Yaklaşık 50-60 bin km motor tecrübem var bu tecrübeyi edindiğim motorlarda mct250 r25 ve mt07 şuan için r25 kullanmaktayım r25 satıp gençlik hayalim olan 2004 kasa cbr600f düşünüyorum ama piyasada temizini bulmak neredeyse imkansız.Sorularıma gelicek olursam temizi bulmak zor olduğu için makul fiyatlı cbr600f alıp sıfır motor yapmak ne kadar sağlıklı olur ve ne kadara mal olur.
    her gecen gun eskı kasa olmasına ragmen 17 18 19 gıbı enterasan rakamlar ısteyenler var bu motora evet gıdıyor seklıde guzel ama 10 senelık motor

Motosikleti
    Alıntı acc_02 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok uğraşırsın
    çıkma parça ile yapmakta sıkıntı parçanın ne kadar yorulduğunuz bilemiyorsun sonuçta
    0 parçalarla toplamaya kalksan 10bin tlden fazla bir rakam ödemen gerekecek hatta 2. el parası kadara kadar yolu var
    eski kasa yerine satıp yine f alacak olsam yeni kasa alırdım

belki daha güçsüz görüntüde ama şu var
    daha hafif ( dolayısı ile güçsüz olsada hızlanması aynı gibi )
    daha dengeli
    daha teknolojik
    güvenlik bakımından abs seçeneği var
    yine güvenlik bakımından frenajı daha başarılı

Motosikleti
    Yamaha Yzf-R25
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her gecen gun eskı kasa olmasına ragmen 17 18 19 gıbı enterasan rakamlar ısteyenler var bu motora evet gıdıyor seklıde guzel ama 10 senelık motor
    Evet haklısınız bende aynı şekilde düşünüyorum ama genel mantık sıfır R25 şuan tüm masraflarıyla nerdeyse 20bin lira bende 17-18 e satarım düşüncesi var o yüzdende pek bişey diyemiyorum

çok uğraşırsın
    çıkma parça ile yapmakta sıkıntı parçanın ne kadar yorulduğunuz bilemiyorsun sonuçta
    0 parçalarla toplamaya kalksan 10bin tlden fazla bir rakam ödemen gerekecek hatta 2. el parası kadara kadar yolu var
    eski kasa yerine satıp yine f alacak olsam yeni kasa alırdım

belki daha güçsüz görüntüde ama şu var
    daha hafif ( dolayısı ile güçsüz olsada hızlanması aynı gibi )
    daha dengeli
    daha teknolojik
    güvenlik bakımından abs seçeneği var
    yine güvenlik bakımından frenajı daha başarılı

Zaten mantıken düşününce çok mantıksız bir haraket lakin işin içine duygular girince söz geçmesi biraz zor oluyor.Mesajdan sonra bir kac yerle daha konuştum sıfır motorun 20 bin liraya kadar çıkabileceğini soyledi motorla beraber 37-38lere kadar çıkabilir o yüzden duygusal düşünmek yerine mantıkla haraket etmek çok daha iyi bir seçenek

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Hocam bu 2011-2013 kasa c abs modelinden almak istiyorum ama karar veremiyorum.Parça sıkıntısı çeker miyim ya da başka sıkıntı yaşar mıyım bana yatdımcı olabilecek biri var mı?

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı muhammetcon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu 2011-2013 kasa c abs modelinden almak istiyorum ama karar veremiyorum.Parça sıkıntısı çeker miyim ya da başka sıkıntı yaşar mıyım bana yatdımcı olabilecek biri var mı?
    Ben sımdıye kadar parca sıkıntısı cekmedım bakımlarında falan parca rahatlıkla buldum. Ama tabikide Piyasada çok fazla olmadıgından dıger motorlar kadar parcası yok ıkıncı el vs .

Yasayacagın sıkıntı aksesuar sıkıntısı olur en fazla akseuar yok motorun cok zor ebay da mılyonlarca var ama paypay kapalı oldugundan getıttıremıyorum malesef baska yollardan temın edıyorum.
    muhammetcon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR600F
    Parça sıkıntısı yasamazsin Motor zaten CB600F Hornet ile ayni. ama aksesuar vs. cok bulamazsin. veya ben bulamadim :D
    muhammetcon bunu beğendi.

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    s.a arkadaşlar hali hazırda yasmaha mt 03 / 660 cc kullanıyorum ve malum kazandığımız paraların kıymeti düştüğünden +20 bin bandı üstüne çıkamıyacağım için eski kasa 600 f bakıyorum. biliorum çoğunun canı alınmıştır ne tekerler görmüştür bir çoğu çok büyük şans temizini bulmak fakat burda epey kullanıcısı olduğundan ya bana alma kardeş başına bela olur diğin yada temizini bul yapış diyin. cidden yaşı vs düşünüldüğünde kendime soruorum neden? fakat motor mevzuları insanı hep heyecanlandırdığından bu sayfaya bu soruları yazarken buldum kendimi :D ayrıca şurasına özellikle baktır vs die bileceğiniz bi durum varsa uyandırın beni teşekkür ettim hepinize zamanınızı aldım k.bakmayın

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Bence mt03 ile devam edin. Gerek yok su piyasada degisimin. Gereksiz heyecan olur.
    Eski_kasa bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Eski_kasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar hali hazırda yasmaha mt 03 / 660 cc kullanıyorum ve malum kazandığımız paraların kıymeti düştüğünden +20 bin bandı üstüne çıkamıyacağım için eski kasa 600 f bakıyorum. biliorum çoğunun canı alınmıştır ne tekerler görmüştür bir çoğu çok büyük şans temizini bulmak fakat burda epey kullanıcısı olduğundan ya bana alma kardeş başına bela olur diğin yada temizini bul yapış diyin. cidden yaşı vs düşünüldüğünde kendime soruorum neden? fakat motor mevzuları insanı hep heyecanlandırdığından bu sayfaya bu soruları yazarken buldum kendimi :D ayrıca şurasına özellikle baktır vs die bileceğiniz bi durum varsa uyandırın beni teşekkür ettim hepinize zamanınızı aldım k.bakmayın
    illa 4 silindir 600 istiyorum diyorsan diverson f'te önerebilirim
    kullanım açısından daha konforlu alt devirler şehir içi kullanım için daha keyifli
    Eski_kasa bunu beğendi.

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    illa 4 silindir 600 istiyorum diyorsan diverson f'te önerebilirim
    kullanım açısından daha konforlu alt devirler şehir içi kullanım için daha keyifli
    vfr 800 e yöneldim hocam teşekkürler

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam. Motorunu satmayı düşünen var mıdır? Temiz 4 silindir arıyorum

Burak Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    ---ARIZA---
    Bi anda stop etti kontak açıklen göstergeler yanıp sönüyor hızlı bir şekilde açılıp kapanıyor bazen açık kalıyor çalışıyo tekrar stopmediyor acaba sorun nerede ???

yardımm

merhaba arkadaslar 2006 model 45000kmde 600f sahıbı oldum.sorum su ara sıra sogukken f1 lambası yanıyor ve motor gaz verince yıgılıyor alt devırde teklıyor ne olabılır acaba

arkadaslar on amortisor kecesı için soktum.ama boru cıkmıyor alt amartisörden bilen varmı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler