Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 600 f 2006
    Arkadaşlar herkese selamlar..
    MÜsait olursanız bir sorunum var.. Motosikletimin yağını değiştirdim klasik bakımlarını yaptım. Fakat Herşey yolunda idi motor marş basıyo çalışmıyo. enjeksiyon sistemi olarak düşündüm kontrol ettim sorun yok. Ateşlemeye baktım tık yok.Servis katoloğundan takip ettim beyinden sinyal vermiyor..Ama tamda emin olamadım..Gaziosmanpaşa da oturuyorum benim motorun beynini söksem müsait olduğunuz bi zamn hemn oturup muhabbet edip benim beyni sizin motorda deneme şanşımız olurmu ? Tam emin olmadan Beyin de almak istemiyorum. Eğer sorun beyindeisi %100 ozamn mecburen 1000 tl bayılıcaz.. hayırlı geceler şimdiden ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    motoruma 1000 rr ayna uygulaması yaptım bıraz zahmetlı ıs ama guzel oldu

[IMG][/IMG]

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı muratezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selamlar..
    MÜsait olursanız bir sorunum var.. Motosikletimin yağını değiştirdim klasik bakımlarını yaptım. Fakat Herşey yolunda idi motor marş basıyo çalışmıyo. enjeksiyon sistemi olarak düşündüm kontrol ettim sorun yok. Ateşlemeye baktım tık yok.Servis katoloğundan takip ettim beyinden sinyal vermiyor..Ama tamda emin olamadım..Gaziosmanpaşa da oturuyorum benim motorun beynini söksem müsait olduğunuz bi zamn hemn oturup muhabbet edip benim beyni sizin motorda deneme şanşımız olurmu ? Tam emin olmadan Beyin de almak istemiyorum. Eğer sorun beyindeisi %100 ozamn mecburen 1000 tl bayılıcaz.. hayırlı geceler şimdiden ..
    sigortaları kontrol ettiniz mi acaba ?
    engine kill switchi off yaptığınızda benzin pompasının viiik diye sesi geliyor mu bir başka seçenek benzin pompalamıyor olabilir belkide

şimdilik aklıma gelenler bunlar
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoruma 1000 rr ayna uygulaması yaptım bıraz zahmetlı ıs ama guzel oldu

http://<a href="http://hizliresim.co...LB.jpg</a></a>
    Süper olmuş bende düşünüyorum ne zamandır nerden aldın kaça aldın paylasirsan sevinirim
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper olmuş bende düşünüyorum ne zamandır nerden aldın kaça aldın paylasirsan sevinirim
    aliexpresten 50 dolara aldım avustralyadan aynanın ustunde oynamalarla tekrardan vıda delı acarak yaptı arkadasım makınede sınyal kabloları ıcınde grenajda üçüncü bir delik actık ıkı delıgın ortasında ufak bırsey kablo gecıcegı kadar tek sıkıntımız gelen aynada vıda delıklerı uymuyor bunun ıcın tornacı veya kalıpcı falan bır tanıdık sart cunku bıraz mesaketlı bır ıs su anda ayna ve grenaj arasında ufak bı bosluk kaldı fotograflarda bellı olmuyor yakından bellı oluyor orayada bır plastık ayarlıyap kapatıcam
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr 600 f 2006
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigortaları kontrol ettiniz mi acaba ?
    engine kill switchi off yaptığınızda benzin pompasının viiik diye sesi geliyor mu bir başka seçenek benzin pompalamıyor olabilir belkide

şimdilik aklıma gelenler bunlar

Dostum tekrar denedim off konumundayken hiç ses gelmiyo normali böyle olması gerekiyor değilmi ? benzin pompası zaten çalısıyo enjektörlere giden hortumu söktm basınclı benzin fışkırdı..
    cbr 600 f 2006

Motosikleti
    Dostum tekrar denedim off konumundayken hiç ses gelmiyo normali böyle olması gerekiyor değilmi ? benzin pompası zaten çalısıyo enjektörlere giden hortumu söktm basınclı benzin fışkırdı..
    off dediğim düğmeyi kendinden tarafa bastığında olan konum kill switch işlevsel olarak kapalı iken yani
    orada bir miktar basınç her zaman olur zaten

düğme ön tarafa basılı bir şekilde kontağı açıp sonra kendinden tarafa basıp off konuma getirdiğinde ( veya bu şekilde kontağı açtığında ) benzin pompası 1 2 sn çalışır sesini duyarsın ince bir ses tonunda.

Motosikleti
    cbr 600 f 2006
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off dediğim düğmeyi kendinden tarafa bastığında olan konum kill switch işlevsel olarak kapalı iken yani
    orada bir miktar basınç her zaman olur zaten

düğme ön tarafa basılı bir şekilde kontağı açıp sonra kendinden tarafa basıp off konuma getirdiğinde ( veya bu şekilde kontağı açtığında ) benzin pompası 1 2 sn çalışır sesini duyarsın ince bir ses tonunda.
    ok şimdi anladım kontağı açıp butonu kendimden tarafa bastığımda ilk 3 saniye gelen vınn sesi zaten eskidende gelmiyordu. Ben arkadaki röleyi kısa devre yaptım butona basılınca devamlı çalışıyordu
    cbr 600 f 2006

isimbulamadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600F
    1.5 aylık 600f maceram sona erdi. Bu sürede 8.000 km yol yaptım ve bana uygun olmadığını anladım. Çok fazla uzun yola çıktığım için çok daha rahat bir motor istedim ve tercihimi CBF 600 den yana kullandım.
    Her şeye rağmen 600F güzel bir motor iyi bakın onlara

2011 CBF 600 SA

600F'in gücünü arasamda konfor bakımından iyi bir karar verdiğimi anladım. Hemen bir uzun yol testi yaptım, 1.000 km kadar kullandım 2 gün içerisinde, gerek frenleri olsun, gerek torku olsun beni fazlasıyla tatmin etti.

Herkese kazasız, belasız ve cezasız sürüşler dilerim.
    gursus bunu beğendi.

Motosikleti
    ok şimdi anladım kontağı açıp butonu kendimden tarafa bastığımda ilk 3 saniye gelen vınn sesi zaten eskidende gelmiyordu. Ben arkadaki röleyi kısa devre yaptım butona basılınca devamlı çalışıyordu
    elektrik tesisatında bir yeri yakmış olabilir misin
    bir diğer ihtimal benzin pompasını yakmış olabilirsin

aklıma gelenler bunlar

Alıntı isimbulamadı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.5 aylık 600f maceram sona erdi. Bu sürede 8.000 km yol yaptım ve bana uygun olmadığını anladım. Çok fazla uzun yola çıktığım için çok daha rahat bir motor istedim ve tercihimi CBF 600 den yana kullandım.
    Her şeye rağmen 600F güzel bir motor iyi bakın onlara

2011 CBF 600 SA
    http://i.hizliresim.com/nEVPgR.jpg

600F'in gücünü arasamda konfor bakımından iyi bir karar verdiğimi anladım. Hemen bir uzun yol testi yaptım, 1.000 km kadar kullandım 2 gün içerisinde, gerek frenleri olsun, gerek torku olsun beni fazlasıyla tatmin etti.

Herkese kazasız, belasız ve cezasız sürüşler dilerim.
    hayırlı olsun güle güle kullanın sizede kazasız belazsız sürüşler dileriz
    güzel motordur baya değerini bilene

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    biraz renk gelsin sayfaya

[IMG][/IMG]
    hsnogz41, gursus, sametbozkurt ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2teker
    Egzozu nerde bu motorun?

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motor istanbuldami ? Bitane goruyorm buaralar deli gibi ses cikarip gitmeyen siyah bi 600f var kullanan o sese nasil dayanio die dusunuyorum...

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Egzozu nerde bu motorun?
    M4 eksoz uYgulaması Yaptık ama kaYnak ısı falan cıktı sımdılık bır sure halledene kadar bole sonrasında m4 takıcam ınsallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor istanbuldami ? Bitane goruyorm buaralar deli gibi ses cikarip gitmeyen siyah bi 600f var kullanan o sese nasil dayanio die dusunuyorum...

Evet ıstanbul.. Acıkcası bence guzel sesı ılk basta tuaf ama sonradan alısıyorsunuz Bu tarz eksoz takıp kısa eksoz her motor delı gıbı ses verır sadece bıraz daha ton farkı olur o kadar ..Bide gıtmeyen derken neyı kassedıosunuz anlayamadım???

Motosikleti
    2teker
    M4 eksoz uYgulaması Yaptık ama kaYnak ısı falan cıktı sımdılık bır sure halledene kadar bole sonrasında m4 takıcam ınsallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:37 ----------

Evet ıstanbul.. Acıkcası bence guzel sesı ılk basta tuaf ama sonradan alısıyorsunuz Bu tarz eksoz takıp kısa eksoz her motor delı gıbı ses verır sadece bıraz daha ton farkı olur o kadar ..Bide gıtmeyen derken neyı kassedıosunuz anlayamadım???
    Benim akrepovici salyangozu ile birlikte sana satabirim

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehe, bu nasil yorum be

41 plaka cbr gormuyon demi artik, satildi cunku
    ardacik bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim gordugum Motor sizin deildir belki. ama ses var goruntu yok diyim ses cikio motordan ama gitmio bakiosun 40 la fln gidio ama gorsen sanki 200 le gecicek muhtemelen kat iptali yapilmis ve cekişi duşmuş motorun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehe, bu nasil yorum be

41 plaka cbr gormuyon demi artik, satildi cunku
    Yok 41 i gormuyorum hayirlisi olsun. Sirkeci tarafinda kesin denk gelirsin gurul gurul ses gelio ama gitmio motor standart egzozlu bir 600f sabaha kadar sessiz sedasiz gecer bu motoru...

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Benim akrepovici salyangozu ile birlikte sana satabirim
    akrep cok uzun kısa tup her zaman favorımdır

Motosikleti
    o zaman herkese iyi haftalar dilerim.

zincir temizlik yağlama ve ufak genel temizlik sonrası
    wing41, screamaykut, Karalı ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Arkadasşar gıdon amortsoru kullanan varmı 2011-2013 kasa larda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler