Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Honda cbr 600 f arıyorum temiz bakımları yapılmış 2006 - 2007 orjinal ve yalan dolan sahibi ve motoru olmayan, özelden de mesaj yazabilirsiniz.
    YouSuffer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda cbr 600 f arıyorum temiz bakımları yapılmış 2006 - 2007 orjinal ve yalan dolan sahibi ve motoru olmayan, özelden de mesaj yazabilirsiniz.
    hayırlı olsun işiniz biraz zor gibi
    umarım tertemiz diye dünya para bayılmazsınız sadece
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    benim motorum var aradığınız gibi tam özel mesaj attım

Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Tamam teşekkürler.

Motosikleti
    güne güzel bir fotoğraf ile başlayalım o zaman

djserdar58 bunu beğendi.

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güne güzel bir fotoğraf ile başlayalım o zaman
    https://scontent-vie1-1.cdninstagram...3668969_n.jpg?

çook şekil çıkmışsınız
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Birde Yeni Kasalım Atalım =)
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    hayırlı olsun işiniz biraz zor gibi
    umarım tertemiz diye dünya para bayılmazsınız sadece
    yok yok millet şaşırmış ama 24 bin tl yazan var 2016 yılının mayıs ayındayız.

Motosikleti
    yok yok millet şaşırmış ama 24 bin tl yazan var 2016 yılının mayıs ayındayız.
    Millet 2. El cbf150ye 2 çanta takdım diye ebayden 2 aksesuar montaj ettim diye 0k den fazla para yazıyo
    Onu geçtim 2. El rakamına zorunlu trafik sigortası masrafını ekleyeni bile gördüm... Neymiş masraf etmişmiş o kadar aksesuarların en babasını 10tlye alıp 100 liradan sayıyo satarken..

Düdüklemeyi çok seviyoruz milletçe birde ben yazınca herkes ticareni yapar diyorlar sanki malı 0 alıp 0 satıyo neyin ticaretiyse artık...

djserdar58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR-750 StreetFighter
    Arkadaşlar merhabalar hepinize. Ben kazalı bir 600 f buldum uygun fiyata, sahibi sadece grenajları kırıldı diyor, şase ve motorda sıkıntı yoktu dedi, yalnız motor 7 yada 8 aydır yatıyormuş tabi sahibide. Benim amacım stunt tarzı bir motor yapmak olduğu için grenaj zaten istemiyorum. Neyse sorum bu kadar zaman yatan bir motorda sıkıntı neler olabilir, motor 98 model ve tahminim 65bin km de. 40bin mil deymiş. Teşekkürler

Motosikleti
    Honda CBR600F
    Selam arkadaşlar,

ben 2013 CBR600F kullanıcısıyım. Bugün benzin alirken pompacı beni uyardi. Benzin deposunun içinde kablo olduğunu söyledi. Benim de dikkatimi cekmemisti. Acaba bu kablo orjinalinde mi var yoksa benden önceki sahibi bir seyler mi denemiş
    ben ikinci sahibiyim.

Gurhan Gurbuz

Motosikleti
    Alıntı djserdar58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar hepinize. Ben kazalı bir 600 f buldum uygun fiyata, sahibi sadece grenajları kırıldı diyor, şase ve motorda sıkıntı yoktu dedi, yalnız motor 7 yada 8 aydır yatıyormuş tabi sahibide. Benim amacım stunt tarzı bir motor yapmak olduğu için grenaj zaten istemiyorum. Neyse sorum bu kadar zaman yatan bir motorda sıkıntı neler olabilir, motor 98 model ve tahminim 65bin km de. 40bin mil deymiş. Teşekkürler
    bu süre boyunca hiç çalıştırırlmaması pek iyi değil aslına bakarsan yani malzeme çalıştıkça eskir mukavvemeti azalır ama aynı şekilde hiç çalışmadığı zamanda sertleşir giredek kırılganlığı vs artabiliyor keçeler patlayacaklardır muhtemelen tek tek hava borazanları vs gibi yerler çatlayıp kaçırmaya başlarlar bazı şeyleri komple elden geçirmen gerekecektir dolayısı ile

Alıntı guitarist76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,

ben 2013 CBR600F kullanıcısıyım. Bugün benzin alirken pompacı beni uyardi. Benzin deposunun içinde kablo olduğunu söyledi. Benim de dikkatimi cekmemisti. Acaba bu kablo orjinalinde mi var yoksa benden önceki sahibi bir seyler mi denemiş
    ben ikinci sahibiyim.

Gurhan Gurbuz
    fotoğraf atma şansın varmı acaba ?
    rezerv göstergesi veya benzin göstergesi ile ilgili bir durum olabilir bizim 600f'lerdede kablo var pompada

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:24 ----------

bu arada herkese haber vereyim dedim

ön tekerlek bilyalarımıda kontrol edelim dedik söküp baktığımızda onlarında miladını doldurmaya ramak kalmış ve yenileyeceğim
    fakat sorun şuki 2 rulman ve 2 toz keçesi 250tl işin diğer bi yanı sadece bizim modele has özel ölçü üretmişler adamlar gidip sanayidende bulamıyorsun standart ölçü olmadığından
    bu arada ölçüleri vereyim 20x45x12mm olarak geçiyor 20mm iç çap 45mm dış çap 12mm kalınlığı

rulmanın fotoğrafı

hal böyle olunca yine ebay vb bir siteden sipariş alacağım gibi şu an ama 1,5 ay gelmesini beklemekte sıkıkcı ...
    amerika veya avrupaya gidip gelecek olan varmıdır ?

bu tarz bişe alacağım yani set olarak
    YouSuffer bunu beğendi.

Motosikleti
    GSXR-750 StreetFighter
    İlkay kardeş teşekkürler cevabın için, motoru satan arkadaşı arayıp motor çalışıyorsa sesini videosunu çekip mesaj atarmısın dedim ve eksantrik zincirinden ses geliyor dedi hemen, neyse ben araştırmaya devam ediyorum tabi ve şu linkteki motosiklet var, istanbuldaki arkadaşlar denk gelmişmidir acaba ve ne yorumda bulunursunuz bu motor için, sizce alınır mı? Benim amacım strretfighter tarzı motora yakın bir motosiklet yapmak yavaş yavaş.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...73756180/detay

Motosikleti
    İlkay kardeş teşekkürler cevabın için, motoru satan arkadaşı arayıp motor çalışıyorsa sesini videosunu çekip mesaj atarmısın dedim ve eksantrik zincirinden ses geliyor dedi hemen, neyse ben araştırmaya devam ediyorum tabi ve şu linkteki motosiklet var, istanbuldaki arkadaşlar denk gelmişmidir acaba ve ne yorumda bulunursunuz bu motor için, sizce alınır mı? Benim amacım strretfighter tarzı motora yakın bir motosiklet yapmak yavaş yavaş.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...73756180/detay
    biraz uğraşacağın bir motosiklet sorunsuz değil bu fiyatlara problemsiz bir makina almakta zor

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Sattım 600f i ama bu tarz bi motora binecek olursam tekrar kesin temiz bi 600f alacagım

Motosikleti
    GSXR-750 StreetFighter
    Elbetteki uğraştıracaktır ondan şüphem yok, ama bu benim ilk projem olacağı ve bütçemin kısıtlı olduğu için elimde patlasın istemiyorum. Ben grenajları komple söküp kafa kısmını ve direksiyonu da değiştirmeyi planlıyorum, lastiklerde yok resimlerde onlar da var tabi, ve ben bu masrafları yapmayı planlarken motorda sorun çıkarsa kötü olurum tüm hevesim kaçar. İlkay kardeş sen bu motoru tanıyor musun? Tanıyorsan bu fiyata alınır mı ne dersiniz? Tekrar teşekkürler cevap için

Motosikleti
    Elbetteki uğraştıracaktır ondan şüphem yok, ama bu benim ilk projem olacağı ve bütçemin kısıtlı olduğu için elimde patlasın istemiyorum. Ben grenajları komple söküp kafa kısmını ve direksiyonu da değiştirmeyi planlıyorum, lastiklerde yok resimlerde onlar da var tabi, ve ben bu masrafları yapmayı planlarken motorda sorun çıkarsa kötü olurum tüm hevesim kaçar. İlkay kardeş sen bu motoru tanıyor musun? Tanıyorsan bu fiyata alınır mı ne dersiniz? Tekrar teşekkürler cevap için
    motoru hiç görmedim daha önce ama blok kısmı masraf çıkartabilir böyle bir durumda 4 5 bin tl harcarsın ortalama

Motosikleti
    GSXR-750 StreetFighter
    motoru hiç görmedim daha önce ama blok kısmı masraf çıkartabilir böyle bir durumda 4 5 bin tl harcarsın ortalama
    Anlıyorum öyle olursa kesinlikle yapamam çünkü bütçem kısıtlı şimdilik, zaten herşeyi yavas yavaş yapmayı planlıyorum ve yapmak istediğim şekil budur ortalama olarak, tabi aynısı gibi olamaz ama en sonunda olur inşallah
    content://media/external/file/24897

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Anlıyorum öyle olursa kesinlikle yapamam çünkü bütçem kısıtlı şimdilik, zaten herşeyi yavas yavaş yapmayı planlıyorum ve yapmak istediğim şekil budur ortalama olarak, tabi aynısı gibi olamaz ama en sonunda olur inşallah
    content://media/external/file/24897
    İstediğim motorun resmini atmaya çalıştım ama beceremedim galiba 😀😀

Motosikleti
    Hızlı resim sitesine yükle linki yukarıdaki fotoğraf simgesine kopyalayıp içine yapıştır

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Canım sıkıldı bir foto atayım dedim;)herkese selam olsun
    gursus, < iLk@yy > ve djserdar58 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler