Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    arkadaslar yeni kasa 600 f arıyorum satmak isteyen bana özelden mesaj atabılırmı param hazır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Arkadaşlar,benim motor bir süredir yatıyordu ve bu gün marş çok zayıf bastı(Güç bela bastı) fakat motor çalıştı.Elektrik tüketmemesi için ön farın soketini çekip dışarı çıkarttım. 10 dakika kadar çalıştırıp sonra stop ettim.Daha sonra içeri almak için marşa bastığımda motor sıcak olmasına rağmen basamadı ve tükendi.Motoru içeri yerine yerleştirip aküyü söktüm.Şarj aletime bağlayıp şarj ettim ve bir daha motor çalışmadı.
    Marş canavar gibi basıyor fakat motor çalışmıyor.Sizce ne olabilir başına gelen varmı?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ömer2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,benim motor bir süredir yatıyordu ve bu gün marş çok zayıf bastı(Güç bela bastı) fakat motor çalıştı.Elektrik tüketmemesi için ön farın soketini çekip dışarı çıkarttım. 10 dakika kadar çalıştırıp sonra stop ettim.Daha sonra içeri almak için marşa bastığımda motor sıcak olmasına rağmen basamadı ve tükendi.Motoru içeri yerine yerleştirip aküyü söktüm.Şarj aletime bağlayıp şarj ettim ve bir daha motor çalışmadı.
    Marş canavar gibi basıyor fakat motor çalışmıyor.Sizce ne olabilir başına gelen varmı?
    Marş dönüşünde sorun yoksa, ses canlı geliyorsa;Sorun aküden değil demekki.

Vurdurmayı denedinmi? Ben öyle durumlarda hemen vurdurmayı denerim, yinede çalışmıyorsa sorun var demektir

04 R6 mda bi sorun vardı, ilk soğukken marşla çok zor çalışıyordu.marşa basarken biraz gaz açmak gerekiyordu ve ilk seferde tutturamazsan boğuluyordu, o zaman sadece vurdurunca çalışıyordu.

Bu aklıma geldi nedense.
    ömer2 bunu beğendi.

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Arkadaşlar,içim rahat etmedi az önce garaja gidip bir daha marşa bastım tek marşta çalıştı.Bi arkadaşı arayıp sordum,zayıf akü ile marş basmak doğru değil,benzin pompası çok zayıf çalışıyor yeterince benzin gitmemiş olabilir kabilinden bir şeyler söyledi,çok tatmin olmasamda şu an çalıştı.İnş bir daha olmaz.3 evladım var motora neredeyse onlar gibi bakıyoruz şok oldum bu olayda.

Yeri geliyor(özellikle yazın) motorla uğraşmaktan arabayı 1-1,5 ay yıkatmadığım oluyor.Motoru şu an hiç kullanmadığım halde haftada iki defa dükkandaki elektrikli şofbenden sıcak su alarak kendim yıkayıp yerine koyuyorum,üzerine titriyorum,çalışmayınca ihanete uğramiş hissettim.
    Felon ve alisoylu38 bunu beğendiler.

Alıntı ömer2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,içim rahat etmedi az önce garaja gidip bir daha marşa bastım tek marşta çalıştı.Bi arkadaşı arayıp sordum,zayıf akü ile marş basmak doğru değil,benzin pompası çok zayıf çalışıyor yeterince benzin gitmemiş olabilir kabilinden bir şeyler söyledi,çok tatmin olmasamda şu an çalıştı.İnş bir daha olmaz.3 evladım var motora neredeyse onlar gibi bakıyoruz şok oldum bu olayda.

Yeri geliyor(özellikle yazın) motorla uğraşmaktan arabayı 1-1,5 ay yıkatmadığım oluyor.Motoru şu an hiç kullanmadığım halde haftada iki defa dükkandaki elektrikli şofbenden sıcak su alarak kendim yıkayıp yerine koyuyorum,üzerine titriyorum,çalışmayınca ihanete uğramiş hissettim.
    ahah geçmiş olsun.Kolay kolay bişey olmaz bu aletlere
    ömer2 bunu beğendi.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Benimkide yazın 1 kere yapmıştı.30 sn kadar bastım çalışır gibi oluyor ama çalışmıyordu gazı ayarladım bir şekilde tam çalıştı kara duman attı ilk gaz yemiyor gibi oldu sonra düzeldi kendi kendine.
    ömer2 bunu beğendi.

Beyler yaşıyomusunuz kimse yazmaz oldu.

Şöyle bi resim atayım,bi grupta buldum baya iyi.

Unique693, honda600ff, enxdesign ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

honda600ff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA600F
    slm arkadaşlar bende 1 ay önce aldım 600f mi çok memnunum kırmızı siyah 2006 model inş benide kabul edersiniz aranıza ..

---------- Post added at 13:18 ---------- Previous post was at 13:14 ----------

[IMG]thmb_141681570vwl[/IMG]

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı honda600ff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende 1 ay önce aldım 600f mi çok memnunum kırmızı siyah 2006 model inş benide kabul edersiniz aranıza ..
    Hoşgeldin aramıza

Motosikleti
    http://bisikletyedekparcalari.com/
    Motor yedek parcalari için Tavsiye ederim

Sanat Bisiklet
    http://bisikletyedekparcalari.com/

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bende baktım hava güzel indim sahile bir çay içtim bizim canavarla

honda600ff, ömer2 ve alisoylu38 bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA600F
    [IMG][/IMG]

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:33 ----------

---------- Post added at 13:37 ---------- Previous post was at 13:35 ----------

---------- Post added at 13:40 ---------- Previous post was at 13:37 ----------

tşk sağolasın ...

---------- Post added at 13:45 ---------- Previous post was at 13:40 ----------

alisoylu38 bunu beğendi.

selam millet 2001 600 f im var fren lambasi yanmiyor.fren musuru nerede ben bulamadim:(

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Alıntı honda600ff adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 13:18 ---------- Previous post was at 13:14 ----------

thmb_141681570vwl
    Güle güle kazasız,nazarsız kullan inş.Çok güzel makine almışsın.

sonmez81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F /2000 MODEL
    Marhaba arkadaşlar

Arkadaşlar bana çıkma 600f 2000 model çıkma motor bloğu lazım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

alisoylu38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1000 RR 07
    Yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun, kazasız belasız binerler inş.

Arkadaşlar motoru 1. kattaki evime çıkarıp kış boyu parçalamak istiyorum. Sorun oraya nasıl çıkacağı? İki kişi gidondan tutsa, iki kişi arka maşadan diye düşünüyorum ama, gidona veya elciklere zarar verebileceğimi düşünüyorum. Daha parlak bi fikri olan var mı ya da tecrübe eden?

Bu arada 30 bin olduk ;)

StyLeOscaR, ömer2 ve honda600ff bunu beğendiler.
    Düne ait ne varsa, dünde kaldı cancağızım.
    Bügün yeni şeyler söylemek lazım.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı alisoylu38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar motoru 1. kattaki evime çıkarıp kış boyu parçalamak istiyorum. Sorun oraya nasıl çıkacağı? İki kişi gidondan tutsa, iki kişi arka maşadan diye düşünüyorum ama, gidona veya elciklere zarar verebileceğimi düşünüyorum. Daha parlak bi fikri olan var mı ya da tecrübe eden?

Bu arada 30 bin olduk ;)
    Selamlar Hocam ,öncelikle İyi dilekleriniz için teşekkürler

Motosikletinizi çıkartmak için başka yöntem benimde aklıma gelmiyor.Açıkçası elcik ve gidon kısmına pek birşey olacağını düşünmüyorum.Çünkü motosikleti çıkartırken arka taraf alt kısımda (merdivenden yukarı çıkarken ) olacağından asıl ağırlık o tarafta odaklı olacaktır.Yani arka kısımı taşıyacak arkadaşlara baya iş düşecektir
    alisoylu38 bunu beğendi.
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Alıntı alisoylu38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada 30 bin olduk ;)

http://imageshack.com/a/img703/7892/fhlu.jpg

Teknik olarak 10 defa 30 000 km yapabildiği kanıtlandı biliyorsunuz.Senin motorun daha çok gideri var Ali allahın izniyle.
    alisoylu38, gursus ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA600F
    teşekürr ederim cümlemize kaza bela vermesin
    ömer2 bunu beğendi.

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende baktım hava güzel indim sahile bir çay içtim bizim canavarla

http://i.imgur.com/D3DRY3J.jpg
    styleoscar kardeşim,lastikler pilot powermi?Memnunmusun diye soracağım fakat mevsim kış sende motoru yeni
    aldın daha otoban yapıp şöyle sağlam gazlama şansın oldumu bilemiyorum fakat bir ön değerlendirme yaparmısın.
    Ne marka,en çok merak ettiğim ani gaz açmalarda patiye düşüyormu vs.
    (Bu yaz gelsin hep beraber otoban testleri yaparız inş.)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler