Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Alıntı onko_20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım dalga geçeceğine düzgün cevap versen daha iyi olur geçen sene 2007 model 24.500 km de hatasız orjinal 600 f mi 13.250 ye sattım neden bulunmasın bu motoru çok gözünüzde büyütmeyin ederi en kralını en temizinin en ORJİNALİNİN 13.000 tl dir her malın bi değeri vardır bnunda budur .
    Kimse dalga geçmiyor kardeş, ama sende istediğin şeyi elde etmek için biraz daha beklemen gerekecek. Hem fiyat hem de kilometre iyi miş. Şimdi bende 22670km boya yok herşeyiyle orijinal sen 13000 eder dedin diye bende o fiayata vermemi bekleme. Tabi ki her malın bir alıcısı, her alıcının da alacağı bir mal vardır, her şey fiyata ve kişiye göre değişir. Yani seninle kimse dalga geçmez hem neden geçsin değil mi?
    Herkez malına bir değer biçer ve yazar.Buna da niye yazdın diyemezsin. Sende alıp satmışsındır sana kimse neden yazdın dememiştir herhalde.

Umarım gönlüne göre bulursun demek istemiştir arkadaş ve arkadaşlar. Bende dahil.

Arkadaşalar yakın zamanda balataları değiştirmeyi düşünüyorum gerçi daha zamanı var ama şimdi den bir araştırmak yapmak adına, sevrvis de değiştirecem gerçi ama servis neyi takar yada siz kullanımlarınıza göre öneriniz nedir paylaşırsanız sevinirim...

Adana dan selma lar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı onko_20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım dalga geçeceğine düzgün cevap versen daha iyi olur geçen sene 2007 model 24.500 km de hatasız orjinal 600 f mi 13.250 ye sattım neden bulunmasın bu motoru çok gözünüzde büyütmeyin ederi en kralını en temizinin en ORJİNALİNİN 13.000 tl dir her malın bi değeri vardır bnunda budur .
    Piyasa 30-35binde 12-13e 600F kaynıyor hocam git al birini.2.-3.kez 30binleri görüyolar ama olsun öylesini arayana öylesi var
    omerta ve CBR-125 bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    orjınal 600rr parcaları ısteyen olursa

aynalar 40
    sinyaller 60
    ledli stop 80

ledli stop hatasız.ayna ve sınyallerın sag taraflarında ufak tefek hata var.onları da net cektım.baska kusur catlak kırık vs kesınlıkle yoktur.halıhazırda kullanıyordum zaten.

bu paralar çan çin markalar veriliyor.sahıbındene koydurmayın alın işte

onko_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 kawasaki z800
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasa 30-35binde 12-13e 600F kaynıyor hocam git al birini.2.-3.kez 30binleri görüyolar ama olsun öylesini arayana öylesi var
    evet arkadaşım bizde kekliğiz ya km düşürülmüş motoru alıcaz biriniz doğru düzgün cevap vermemiş ne biçim forum olmuş burası anlamadım herkez birilerine laf sokuşturma peşinde konuşan arkadaşlar siz ne ne kadar motorcuysanız bizde okadar motorcuyuz yani burda karşınızdaki bilgisiz daha yeni motora binecek biri olarak konuşmayın ya sorunun karşılığı cevap verin yada susun bu kadar basit .

alisoylu38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1000 RR 07
    Sevgili Onur, bu kadar hiddetlenmene gerek yok, burdaki arkadaşların hepsi senin geçtiğin yoldan geçerek F sahibi oldu. Bi 40 sayfa geriye gidersen, bu sezon başındaki F fiyatlarının yüksek oluşundan şikayetlenen senin gibi arkadaşların ateşli tartışmalarını okursun. 2012 yazında 12bin liraya güzel f ler vardı, ama bu yıl fiyatlar hiç düşmedi, ben nisan ayında senin sattığın fiyata 2006,23binde f aldım, üzerine lastik aldım,zincir aldım, akü aldım, yağ filtre vs. Sende motorcu olduğun için az çok maliyetleri tahmin ediyosundur. Forumdan çok arkadaş 13 verdi motoruma ama vermedim, bazı arkadaşlar kızacak diye de vermem kimse kusura bakmasın. Sen ve burdaki herkes bilir ki ucuz motor yoktur, Burası s1000rr sayfası değil, 70 e al, hevesini al 60 a ver. Herkes senin gibi hesabının peşinde.
    Hasılı, kimsenin niyeti seni kırmak, rencide etmek değil tabiki, dediğim gibi burda çok hararetli tartışmalar oldu fiyatlar konusunda, ve herkes sıkıldı artık. Umarım gönlüne göre bir f bulduğunda seni paylaşımların ve resimlerinle başlıkta yeniden görürüz.
    Unique693, ömer2 ve Shrieker bunu beğendiler.
    Düne ait ne varsa, dünde kaldı cancağızım.
    Bügün yeni şeyler söylemek lazım.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Soğukta çıkamıyoruz dışarı boş kalınca böyle işlerle uğraşıyoz

Felon ve alisoylu38 bunu beğendiler.

onko_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 kawasaki z800
    Alıntı alisoylu38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Onur, bu kadar hiddetlenmene gerek yok, burdaki arkadaşların hepsi senin geçtiğin yoldan geçerek F sahibi oldu. Bi 40 sayfa geriye gidersen, bu sezon başındaki F fiyatlarının yüksek oluşundan şikayetlenen senin gibi arkadaşların ateşli tartışmalarını okursun. 2012 yazında 12bin liraya güzel f ler vardı, ama bu yıl fiyatlar hiç düşmedi, ben nisan ayında senin sattığın fiyata 2006,23binde f aldım, üzerine lastik aldım,zincir aldım, akü aldım, yağ filtre vs. Sende motorcu olduğun için az çok maliyetleri tahmin ediyosundur. Forumdan çok arkadaş 13 verdi motoruma ama vermedim, bazı arkadaşlar kızacak diye de vermem kimse kusura bakmasın. Sen ve burdaki herkes bilir ki ucuz motor yoktur, Burası s1000rr sayfası değil, 70 e al, hevesini al 60 a ver. Herkes senin gibi hesabının peşinde.
    Hasılı, kimsenin niyeti seni kırmak, rencide etmek değil tabiki, dediğim gibi burda çok hararetli tartışmalar oldu fiyatlar konusunda, ve herkes sıkıldı artık. Umarım gönlüne göre bir f bulduğunda seni paylaşımların ve resimlerinle başlıkta yeniden görürüz.
    Ali kardeşim sinirlendiğim konu şu kriterde şöyle motor arıyorum diyorum birisi bularsan ben 14 vereyim birisi sanki biz hiç bilgisiziz gibi yok kaç kere 30.000 km yapmış bulursun falan filan gibi cevaplar vermiş ben bunlara kızıyorum kimse bana dememişki kardeşim şuan f lerin piyasası baya yükseldi öyle aradığın kriterdeki motoru 14-15 civarı desa eyvallah derim anlarım ama bu şekilde saçma sapan laflara cevaplara sinirleniyorum ayrıca en tilt olduğum şeyde nedir biliyomusunn araç satarsın altına yorum yazarlar fiyat çok yüksek yok km çk yüksek bilmem ne araç almak için konu açarsın öyle bulursan bana da haber ver yok şöyle yok böyle arkadaşım alacaksan altına yazarsın tel. no rica edebilirmiyim satcaksanda dersin kardeşim bende şöyle bi motor var düşünürsen görüşelim diye konu bu kadar açık umarım anlatabilmişimdir.
    alisoylu38 bunu beğendi.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçenlerde egzantrikten ses gelmeye başlamış diyordum.Kendimiz değişme hayallerimiz vardı fakat baktım olacak gibi değil GKN motors a Gökhan ustanın eline bıraktım kırmızı kızımı.
    Egzantrikal enfeksiyon operasyonunu sağ sağlim atlattı kızım.
    Hazır üst kapak açılmışken herşeyi değiştirdik.
    Buna ek olarak ön amortisör yağlarınıda değiştirdim.(3yıl veya 30bin kmde bir değişmesi gerekiyor) Bizim memlekette genelde sadece keçe patlarsa değişir ama
    Ve bir çinli sukuter parası ödeyip teslim aldım kızımı Gökhan bi kaç hafta koltuğa oturmamı tavsiye etti Honda amca saolsun zincir gergi conta vsye sağlam para istiyor

Motosikleti
    Bilgilendirme;
    ,
    SAlı günü sigortamın sonu itibari ile bugün sigartacım aradı SOMPO dan en uygun ve günenilir olduğunu söyledi fiyat olarak 119 TL ye okeyledik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

Honda CBR 600F Stickers full

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-honda-cbr-600-f-stickers-full-110854341/detay/

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Temizlik sabun bolca su,sonra yine depoda istirahat,malum çok soğuk.

http://imageshack.us/a/img59/5838/9bxt.jpg

sundowner ve alisoylu38 bunu beğendiler.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Selamlar Herkeze
    Yeni katılmıştım aranıza ama fotolarım eksikti.
    Buyrun fotolar

Herkese Hayırlı geceler..
    sundowner, ömer2, Ahmet Abi ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Motorlarınız Güzelmiş Arkadaşlar,
    Aman ha Buzlu ve Islak Zemınlerde Dikkatli Olun...
    CBR-125 ve ömer2 bunu beğendiler.

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    En ucuz sigorta HDI sigorta ile 286 TL dir. Daha ucuza bulamadım ve yaptırdım mecburen tamer@lokomotifsigorta.com buraya belgelerini mail atıp benim ismimi verirsen yardımcı olurlar.
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En ucuz sigorta HDI sigorta ile 286 TL dir. Daha ucuza bulamadım ve yaptırdım mecburen tamer@lokomotifsigorta.com buraya belgelerini mail atıp benim ismimi verirsen yardımcı olurlar.
    Teşekkürler bilgilendirmen için..Bir arkadaşım sağolsun yardımcı oldu ve 260 tl ye sompo japandı sanırım oradan yaptırdık..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Bende Sompo dan 119 TL ye yapıldı. Bir araştırın bence fazla vermeyin.

styLeOscaR;

Hayırlı osun aramıza hoş geldin,ve diğer yeni alan herkim varda görmediysek onlara hayılı olsun kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı sundowner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Sompo dan 119 TL ye yapıldı. Bir araştırın bence fazla vermeyin.

styLeOscaR;

Hayırlı osun aramıza hoş geldin,ve diğer yeni alan herkim varda görmediysek onlara hayılı olsun kazasız belasız sürüşler...
    Teşekkürler , hoşbulduk
    Bu arada bizim plakalar istanbul plaka olduğundan ondan da fiyat fark ediyor maalesef.birde bu makinede ilk sigorta olunca ıvır zıvır indirimi yapılmıyor sanırım.Bende daha ucuzunu bulamayınca aldım bende mecbur..

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Herkeze
    Yeni katılmıştım aranıza ama fotolarım eksikti.
    Buyrun fotolar

http://i.imgur.com/DEJGuzZ.jpg
    http://i.imgur.com/3Azysy5.jpg
    http://i.imgur.com/iNzWCyO.jpg
    http://i.imgur.com/HwWinoG.jpg
    http://i.imgur.com/ZWoTAK0.jpg

Herkese Hayırlı geceler..
    Güle güle kullan,allah nazar kaza vermesin,f'te gri çok şık duruyor.
    StyLeOscaR bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ömer2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan,allah nazar kaza vermesin,f'te gri çok şık duruyor.
    Teşekkürler

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @styleoscar hayırlı olsun gri renk çok şık duruyor, ama umarım o motoru o kilitle bırakıp gitmiyorsundur ayrıca amortisörün veya jantın içinden geçirsen daha uygun olur bence o kilidi. Bu şekilde ön tekerleği biraz yerden kaldırıp altından geçirebilirler kilidi. İyi sürüşler.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı krd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @styleoscar hayırlı olsun gri renk çok şık duruyor, ama umarım o motoru o kilitle bırakıp gitmiyorsundur ayrıca amortisörün veya jantın içinden geçirsen daha uygun olur bence o kilidi. Bu şekilde ön tekerleği biraz yerden kaldırıp altından geçirebilirler kilidi. İyi sürüşler.
    Teşekkürler öncelikle.
    Bahsettiğin üzere kilit zaten jantın içinden geçiyor ama fotodan dolayı belli olmuyor..
    O fotoları işyerimin orada çekmiştim.
    Dibimde ve görünür yerde olmasına rağmen kitlerim ben.Çünkü ilk motosiklet aldığımda çalınıyordu az daha ve tecrübesini edindim.Normalde motosikletim kapalı alanda kalıyor, ve herhangi bir güvenlik sıkıntım olmuyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler