Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104504 ... SonuncuSonuncu

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    debbah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o zaman konuyu değiştiriyim (hem yeni başlık olmasın)
    1.650 ytl -- 125lik race markası meçhul ön ve arka disk diyo.
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...3&AdId=2014172
    görüntü çok hoş gibi geldi.servis yedek parça yalan olur ama araştırmak lazım.
    ben zealsun200 gs istiyorum ama buda idare edebilir.race e daha çok benziyo hem.

eski konu hakkındaki görüşleride esirgemeyin, bide buna bi el atın bilen gören tanıyan haber versin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PhantomsPhorever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun ZS200GY-A
    Bence bu ilanlar gerçek değil.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    honda cbr 600f yazıyor 1300 lük suzuki resmi koymuş adam.
    ismide göksel balıkçı
    kefal mi arıyor sazan mı acaba

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    @debbah
    O alet ufacık, çocuklar için yapılmış bir araç En sağdaki resme bakarsan anlaşılıyor.

ciddenmi yaw bana büyük gibi geldi çocuklar için 125lik yapmıyolar benim bildiğim.ya elektrik yada 50cc falan oluyo.ben 80 kiloyum olmaz o zaman.

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    acaba çalıntı felan olabilirmi? anlamam ama 1990 modelcbr600 varmıdır.
    DRİFT RELİGİON

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    vallaha doğru bir an afallamıştım ama haklısın diğer motorun yanında bit gibi kalmış

benm yarın arar sorarım. olası riskler şunlardır:
    1-kesin plaka ruhsat çıkartılamıyodur.
    2-yedek parça bulunmuyodur bulunsada parça başına 500milyon falan veriyosundur.
    3-ruhsatsız motorun senin olduğunu nasıl ispatlarsın;ya hırsız yada kaçakçı muamelesi görürsün.

neyse uzatılacak bi konu değil zaten.ben bilgiyi alınca sölerim.kaçakmı değilmi yoksa satan kaçıkmı..

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı debbah adlı üyeden alıntı
    ben zealsun200 gs istiyorum ama buda idare edebilir.race e daha çok benziyo hem.

eski konu hakkındaki görüşleride esirgemeyin, bide buna bi el atın bilen gören tanıyan haber versin.

bu bir pocketbike
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

transalp650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    02 SONRA 06 ENSON YİNE TRANSALP 650 2008
    http://www.intoko.com.tr/markt/266/ Pejo mopet sayfasında hayal gücünü zorlayan şeylere tanık oluyosunuz
    Adamlar hayal edemedigi motorları ballandırarak satıyo
    (Diger markalarda)
    Bazen eylencelide oluyo okuması
    Neye Nasıl Bakarsan Onu Öyle Görürsün.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @debbah
    varsa bi hataylı yada konuya vakıf biri bizi aydınlatabilirmi
    Resimdeki motorun CBR600F olmadığını anlamak için bu işin uzmanı olmak gerekmiyor zaten motorun üzerinde kocaman Suzuki yazıyor. Bence bu tip ilanlara pek takılma derim. Racing alacaksan ve paranı sokağa atmak istemiyorsan cebinde en az 10000 YTL olmalı.

@Khutuck
    1990'da CBR600F var mıydı ki?
    1987 yılında bile CBR600F vardı... Bakınız...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Kaçaaak tuzaaak!!!

catma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150 & YAMAHA MT 07
    alla alah bu motor Tokatın Niksar ilçesinde satılıyordu faramarz azarın int sitesinde görebilirsiniz http://www.motorturk.net/2el/e_galeri/gsx600r2.jpg ilginç yani
    PEUGEOT 103 SPORT>HONDA CBF 500>YAMAHA FAZER 600>HONDA CBF 1000>YAMAHA YBR125>SUZUKİ DL 650>HONDA VFR 800X>HONDA MSX125>YAMAHA MT07 & HONDA PCX 150

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Alıntı debbah adlı üyeden alıntı

Yanlış anlama ama bu motosikletler çocuklar için tasarlanmış boyutlarını görünce motorun üzerine çıkartabilirsin şaka ötesi birşey bunlar fotoya aldanma çok küçük yapıları var o fiyattan ne beklenebilirki zaten

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    Racing alacaksan ve paranı sokağa atmak istemiyorsan cebinde en az 10000 YTL olmalı.
    evet tam rakam bu. varmı? yoksa yok... çıkartacağı masraf fiyatı kadardır.

arkadaşlar bir virago ilanı var. eli yüzüde düzgün üstüne üstük. ilan bir yıldır var ve aktif. 97 malı temiz bir şey. elinizde kalır son sahibi olursunuz. satmanın bir yolu var fakat boşverin.
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    fotoyu daha sonra eklicem demiş. bence km yi girmeyi unuttuğu için 0 yazıyo olabilir.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

full_maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw adam birene şerefsizlik yapmak için böle bişey yapmıştır.vermiş numarayı şimdi birsürü kişi arayacak oda ne kadar güzel bi iş yaptım diye mutlu olacak

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    @debbah
    O alet ufacık, çocuklar için yapılmış bir araç En sağdaki resme bakarsan anlaşılıyor.
    600 cc çocuk motoru nasıl oluyor arkadaşlar bir kişi olayı yakalamış bu motora full motor yapılmış ..komple piston sekman gömlek eksantrik süpap her şey deişmiş ..Bu işlemler sonrası motor sıfır km olur...bu fiyatta gayet normal o yaşta bir motor için ..

bu arada bu motor suziki srad diğer adı ile GSX-R 750
    sportçular hemen tanır bunu zamnında en iyi sportlardan biri idi yalnız sahibinden deki resim 90 model değil 1994 olma ihtimali yüksek ...o ilanı veren arkadaş biraz motorla alakasız biri belli suziki yazıyo honda demiş

daha fazla bilgi için aşağıdaki linke bakabilirsiniz..

http://www.bikez.com/motorcycles/suz...750_w_1994.php

geçen yıl bunun zannedersem 1993 modeli marmariste 4500 e satılmıştı...bunları sadece bilgi olarak yazdım satan kişi yanlışlık falan yapmamış fiyatı bu civarda işin içinde bir hile bir tuzak yok. isteyene bu model sport bu fiata hemen bulabilirim ama çok sorun çıkartır...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Krom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Marauder Elegance
    yanlış anlama var. bu ilandaki motora çocuk motoru denmiş; http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...3&AdId=2014172 srad için deel.

iki gün önce benim jinlun marauder'le 93 srad yaklaşık kafa kafaya takas istendi reddettim. (daha fotoğrafını gösterdiğim an adam kısa devre yaptı zaten.) baktım 1500ytl masraf çıkartıyor antika 1. bana cruiser lazım 2. benimkinin buji + hava filtresini daha kalitelisiyle değiştirdim. serviste 20ytl istediler. müthiş bir duyguydu 3. böyle bir markanın 400'lüğü gelirken kazıklanma isteğiyle kaşınamam 4. srad'ın çantası yok vsvsvs. ben motor kullanıcısı değil motorcuyum. bunu araba yerine kullanıyorum 5. cruiser anlayanı için bundan daha karakterli 6. olabilir bir anlık cinnetle alabilirim fakat normalde motorcu gibi araba kullanmayacaksam race benim için ancak ikinci motor olabilir.
    [COLOR="DarkGreen"][B]- Usta sorun varsa çözer. Deneyimli nasıl sorun çıkmayacağını bilir. Çömez sorunun kendisidir. Yaratır.[/B][/COLOR]

canabien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2002 cbr 600 f
    ben aradım adamı kafa yapıyo aklı sıra

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104504 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler