Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Ahanda sana resim...

Basın, hiçbir sebeple baskı ve nüfuza tabi tutulamaz.
    M.KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    arkadaslar 2006 model cbr600f kırmızı 1,5 aylık motor satılıktır 1300 km de fln agbımın motoru 14 mılyar ıstıyoruz son fıyat ılgılenenler özele pls

ruzgarınız bol olsun saygılar

alegrina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 1000RR
    Alıntı Rahmi&Halime adlı üyeden alıntı
    Ahanda sana resim...

abi harbi cok yakışıklı cıkmışsın

dirmikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben de geldim antalyadan merhaba hepinize.600F efsane olma yolunda ilerliyorr bence.Sizden bi ricam var.Eksos almak istiyorum.Tavsiyelerinizi ve biliyorsanız uygun fiyatları nerede nasıl bulabilirim.tşk ederiiim

Buyukbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Kesinlikle Yoshi öneririm. Kendim kullanıyorum. Herşeyiyle mükemmel. Headers olmadan 600 usd civarıydı sanırım. Fiyatı da diğerlerine göre uygun.

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı dirmikci adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar ben de geldim antalyadan merhaba hepinize.600F efsane olma yolunda ilerliyorr bence.Sizden bi ricam var.Eksos almak istiyorum.Tavsiyelerinizi ve biliyorsanız uygun fiyatları nerede nasıl bulabilirim.tşk ederiiim
    Hocam ben devılı tek gecerım ama bazıları yoshı ye de cok guvenıyor. Ama devıl de tıp de harıka ses de.. 450 euro dıye duymustum ama emın degılım
    GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM

dirmikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamamdır.Bu çok iyioldu ama antalya da bunları bulabilmek sorun sanırım.yoshi ve devil e dikkatle bakacagım.
    Birde arkadaşlar 600f 1.viteste nası 130-150 yaparr.Benimki kesiciye girdi 119 idi gösterge.Acaba benim motor mu sagır?Alet 1900 km de çok zorlamadım şimdiye kadar.TAVSİYE VE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    selam arkadaşlar sizlerden biraz tavsiye almak istiyorum,belki yanlış topicki seçmişimdir ama,belki yardımcı olursunuz diye yazıyorum,ben inşallah bu yaz işlerim yolunda giderse,nasıl diyeyim motoru büyültmek istiyorum ve iki seçeneğim var YAMAHA R1 mi,,,CBR1000 mi alayım yardımıcı olabilirmisiniz veya yardımcı olacak bir topick varmı burda acaba,şimdiden teşekkürler..
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

ammsav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 cc
    Kardeşim Allah korusun ama sen 125 lik makine den 1000 lik makine ye gecersen carptıgın yerde öldüğünü 15 dk sonra anlarsın...
    Bu kesinlikle cahillik.
    600 lük kullanlasınız en az bir sezon ;)

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Alıntı ammsav adlı üyeden alıntı
    Kardeşim Allah korusun ama sen 125 lik makine den 1000 lik makine ye gecersen carptıgın yerde öldüğünü 15 dk sonra anlarsın...
    Bu kesinlikle cahillik.
    600 lük kullanlasınız en az bir sezon ;)
    R1 i kullanabilirim cesaretim var ama bakalım tavsiyelere göre değerlendirme yapacağım.tavsiyeler için teşekkür ederim şimdiden.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

texasozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    07 ZX-6R Ninja

beni de alin

Arkadaslar bende 600 F yok ama 2006 600 RR var. beni de araniza alirsaniz mutlu olurum tabi ki...

arkadaslar bende 2 ay once CBR 600 RR aldim.Race'ciler olarak bi grup yapalim ve bazi gunler aksamlari bulusalim ne dersiniz?

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Tamamdır.Bu çok iyioldu ama antalya da bunları bulabilmek sorun sanırım.yoshi ve devil e dikkatle bakacagım.
    Birde arkadaşlar 600f 1.viteste nası 130-150 yaparr.Benimki kesiciye girdi 119 idi gösterge.Acaba benim motor mu sagır?Alet 1900 km de çok zorlamadım şimdiye kadar.TAVSİYE VE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM
    Hocam bırıncı vıteste kac yaptıgı ne kadar onemlı ben bunu anlamıyorum En verımlı vıtes bence 3 ve 4 ozellıkle 4 de cogu zaman verımlı bır surat rahatlıkla yakalanıyor. bır de su var bırıncı vıteste 130 a cıksan sonra kaca atıcaksın dırek 4 e mı yanı ben 1 de cok gaz verınce dırek 3 e atıyorum yıgılmasın dıye ya da aragazı ıle debrıyaj bırakıyorum bır sekılde.. devıl tup te en ııyı ses 2 den 3 e gecerken ve 4 uncu vıteste uzarken cıkıyor benden demesı bır de 3 den 4 e gecerken .. bır de... neyse her zaman ıyı cıkıyor anlıycagın

Selamlar

Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar sizlerden biraz tavsiye almak istiyorum,belki yanlış topicki seçmişimdir ama,belki yardımcı olursunuz diye yazıyorum,ben inşallah bu yaz işlerim yolunda giderse,nasıl diyeyim motoru büyültmek istiyorum ve iki seçeneğim var YAMAHA R1 mi,,,CBR1000 mi alayım yardımıcı olabilirmisiniz veya yardımcı olacak bir topick varmı burda acaba,şimdiden teşekkürler..
    Hocam 1000 rr ı erzıncan da nerde kullanıcan allasen.. bız ıstanbulda 600 le bascak yer bulamıyoruz ıcabında.. rr serısı 125 lıge benzemez surmesı de zordur benden soylemesı..
    GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Bende de Yoshi var çok memnunum. Üstelik 600 F'e de Çok güzel yakışıyor...
    M.KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Erzİncan Sİvas Karayolu Şehrİn ÇikiŞinda Kullaniriz Be Abİ Olmadi Firatin ÜstÜnde Gİderİz.Şaka Bİ Yana Ama Nasil Edeyİm Bİlmİyorum İnŞallah İŞler Yolunda Gİder De Bİzde GÜlerİz Bİraz 300 Km Yİ Devİrmek Nasil BİrŞey Bakalim GÖrelİm YaŞayalim O Heyecani,sonrada ÖlÜrsem ÖlÜrÜm,yaradanima KavuŞurum İŞte Ne Var Bunda,amİnnnnn.

cbr 600f ve xl 200 hakkında ..

Oğullarımın ikisi de kıpkırmızı...xl 200 2004 model 12500 km'de... cbr 600f'i dört ay önce aldım o da 2000 km'sini yeni aştı...xl200 le antalyada neredeyse çıkmadığım dağ bayır kalmadı... 600 f'in ise uzun yolu çok zevkli...Özellikle 6. vites 110-120 (5500-6000 devir) sakin karakterli kullanımı...ara hızlanmaları da çok güçlü...ama bu kadar çok kategori varken insanın gözü hep aç oluyo... imkan olsa hepsinden birer tane alıp yanyana dizsek bu motorlarla ilgili merak ettikleri konularda herkese yardımcı olabilirim...ben motorlarımı almadan önce çok kararsız kalmıştım çünkü...test sürüşü imkanları Türkiye'de (özellikle Antalya'da) çok kısıtlı olduğu için, böyle bir rehberlik çok önemli...en iyi kullanan bilir...

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Hoşgeldin hocam...

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    selamlar nerdesiniz ya 600f ciler topicki zor buldum ya hiç mesaj falan yazmıyorsunuz 2,3 gündür.

serdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F/05

nerde bu millet !!! nerde bu devlet :)

Şu konuyu bi hortlatayım dedim... 600F ci olarak artık bi organizasyon yapsakta tanışsak artık diyorum

Bi ara buluşup bi çay içelim sahil kenarında !!!

Ne dersiniz ???
    34 TK 2701 / A(RH)+ / 2005 CBR600F

sonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Selamlar!!

Bu cuma itibariyle ben de 600 F sahibiyim. Bu motoruda tecrubesi olanlardan yorumlarınızı alabilir miyim?

Sevdiğiniz sevmediğiniz yönleri açısından? Uzun yolda yoruyor mu mesela ?
    Tüketimi cok mu abartı?
    sürerken dikkat etmem gerekenler gibi önceki motorum enduro idi (Suzuki dr 650) su an tarz değiştiriyorum ve tecrubem az yorumlarınızı bekliyorum
    KNOW YOUR LIMITS...TO LIVE, ON THE LIMITS!!!!

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı sonic adlı üyeden alıntı
    Selamlar!!

Bu cuma itibariyle ben de 600 F sahibiyim. Bu motoruda tecrubesi olanlardan yorumlarınızı alabilir miyim?

Sevdiğiniz sevmediğiniz yönleri açısından? Uzun yolda yoruyor mu mesela ?
    Tüketimi cok mu abartı?
    sürerken dikkat etmem gerekenler gibi önceki motorum enduro idi (Suzuki dr 650) su an tarz değiştiriyorum ve tecrubem az yorumlarınızı bekliyorum
    Arkadaşım Hayırlı olsun öncelikle aramıza hoş geldin. Makina çok güzel fakat alışık olmayanlar için uzun yolda yorucu oluyor. Benzin tüketiminin fazla olması Motorun yüksek devirli olmasından kaynaklanıyor. Biir depo benzinle 230 km Min - Max:250 km gidiyor.
    Sürerken dikkat etmen gereken en önemli nokta ise enduro'ya göre çok daha seri olması onu daha tehlikeli yapıyor. ABS olmadığı için ön ve arka fren dengesini kendin yapman gerek aksi taktirde durma mesafesi arttığı gibi denge bozuluyor. Ben çok fazla zorlamadığım halde 225 km hıza gayet rahat çıktım OTOBANDA Gece 01.00 de tabiki yol boşken. Genel olarak güzel bir makine....
    M.KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler