Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Evetttt beyler bayanlar bi organizasyon var elimizde bu gördüğünüz duyuru 10 ocak akşamını içeriyor hadi bakalım hepbrlikte gidelim??

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...bulusmasi.html

ohoo melih geliyodu zaten dimii süper emre abi de gelir bizimle
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E-M-R-E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    cumartesi yağış gözükmuyor gerçi olsada farketmez gelmek isteyenler m.köyde buluşalım ..
    "Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    abi saat kaçta tam nerde buluşçaz bide bende kgs magese :D yok nası geçicem köprüden???

Motosikleti
    Gilera Runner 180SP
    hocam siz buluşun karşıdan geçin bu tarafa, buluşma saat 7 deymiş, biz zc ciler olarak 6.30 gibi kadıköy BOĞA da buluşalım ve mekana akalım, ne dersiniz ?
    http://www.facebook.com/melihdelal / Gilera Runner 180SP | MotorBike - Melih Umur Delal

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı xenin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam siz buluşun karşıdan geçin bu tarafa, buluşma saat 7 deymiş, biz zc ciler olarak 6.30 gibi kadıköy BOĞA da buluşalım ve mekana akalım, ne dersiniz ?
    uyar bi aksilik çıkmassa gelicem ama saati ben canerle konuşurum olmadı mekanda buluşuruz. .
    caner kgs felan düşünme sen

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    kgs yi düşünme derdini geçtik tmmdır şimdi yer ve zaman belirlesek iyi olur he abi zenin (melih) de bize katılıcak kısmet olursa birlikte gideriz ??

sayın M.T. ci arkadaşlar benim motoru artık tanıyorsunuz bayagı ama olsun yinede tanımayanlar için buyurun http://www.sahibinden.com/mondial_15...ial%20150%20zc bakın arkadaşlar 1650 ilan verdim, kışın 1300 e çektim isteyen olursa 1200 e vericem ama bakın M.T. 'e özel isteyen arkadaşa düz hesap+bi kask parasına 1100 TL sına vericem bakın kazasız aşırı bakımlı modifiyeli ruhsat sahibiyim 0534 639 92 40 hatta birazdaha ikramım olabilir motoru satma amacımı merak edenler için de CBR 125 R alıcam

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    caner şu motoru ölü fiyata satıyosun ya daha ne diyeyim !
    sence sattığın fiyata böyle bi motor alabilirmisin? bence alamassın bırak dursun kapıda alacağın motora eklemek için parayı düşünmüyosun farkındayım ama
    1000tl için deymez derim ben yinede sen bilirsin. .

cumartesi saat 5:30 - 6:00 gibi mecidiyeköy simit sarayı devamındaki otobüs durağı ..

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    motoru satmam lazım abi ya valla süper bi fırsat alacakalra ama kimse elini cebine sokmuyo buaralar

YER : i biliyorum tmm 5 30 gibi görüşmek üzere ararım zaten ben seni haberleşiriz neolur neolmaz numaramı al da sen 0534 639 92 40 gerçi vardır sende ama olsun

arkadaşlar ben dun moturun plakasıyla ruhsadını aldım fakat modelı 2006 dıyo ne yapmam gerekıyo herhangı bı sıkayet etme gıbı bı sansım varmı ve 2008 veya 2009dan farkı varmı??:silent:

Motosikleti
    Lingken 125 T
    Arkadaşlar, Çin scooter/motorlarını alacağınıza, şu plastik üç tekerli bebek motorlarına binin daha çok yol yaparsınız yahu! Şaka bir yana ucuz diye aldığımız bu motorlar bize bakım masrafıyla çok daha pahalıya patlıyor. Bu tecrübeyle de sabittir. Mondial kullananlara bir soralım bakalım ne kadar masrafla kaç km. yapmışlar?

karpatkurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t1
    Alıntı adnanka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Çin scooter/motorlarını alacağınıza, şu plastik üç tekerli bebek motorlarına binin daha çok yol yaparsınız yahu! Şaka bir yana ucuz diye aldığımız bu motorlar bize bakım masrafıyla çok daha pahalıya patlıyor. Bu tecrübeyle de sabittir. Mondial kullananlara bir soralım bakalım ne kadar masrafla kaç km . yapmışlar?
    ben kendı adıma konuşayımçok sevıyorum motosıkletımı on bın km oldu masrafçıkarmıyo maşallah. ben 4 .5 sene oncesınıde bılıyodum mobıletı satıyorlardı bu fıyatlara ayrıca herkesın aklı var senın gıbı bu soruları defalarca sordular

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    çok masraf cıkartmadı bana ama çıkartanları gördüm ben sadece bakımlara para verdim başka bi arıza cıkmadı çok şükür

Motosikleti
    Lingken 125 T
    Alıntı karpatkurdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kendı adıma konuşayımçok sevıyorum motosıkletımı on bın km oldu masrafçıkarmıyo maşallah. ben 4 .5 sene oncesınıde bılıyodum mobıletı satıyorlardı bu fıyatlara ayrıca herkesın aklı var senın gıbı bu soruları defalarca sordular
    Sevgili Karpat kurdu
    Ben de sana söyliyeyim o zaman! Ben 12000 km'yi 3 yılda yaptım ama her ay tamirci amcalara 100 ile 200 TL arasında değişen masraflar ödeyerek! Bir de senin mondial'in acaba nesi garanti kapsamına giriyormuş öğrendin mi? Akılsızım evet doğru söyledin çünkü çin malı alan herkes birazcık öyledir...

arkadaşlar ben dun moturun plakasıyla ruhsadını aldım fakat modelı 2006 dıyo ne yapmam gerekıyo herhangı bı sıkayet etme gıbı bı sansım varmı ve 2008 veya 2009dan farkı varmı??LÜTFEN CVP?

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    biz burda artık çin malının iyisini kötüsünü tartışmıyoruz dostum sen bunun için çok geç kaldın

arkadaşım bende 2008 de aldım 2007 model yılı merak etme bişey olmaz benimde aklıa sonradan geldi keşke bi sorsaydım kaç model diye ama iş işten geçti artık . .

numaran bende caner sana mesaj atarım yarın görüşürüz kardeşim . .

Alıntı civan555 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben dun moturun plakasıyla ruhsadını aldım fakat modelı 2006 dıyo ne yapmam gerekıyo herhangı bı sıkayet etme gıbı bı sansım varmı ve 2008 veya 2009dan farkı varmı??LÜTFEN CVP?
    sıkma canını bişey olmaz şikayet edemessin çünkü adamlar seni 2008 model diye kandırmadıysa haklı da çıkamassın ayrıca o motorun satış işlemlerini de imzaladığın için artık senindir hayrını gör model yılı yeni olmasında hiçbir değişiklik yok zaten servisede sorabilirsin demem o ki 2006-2008 model arasında motor aynı motor sıkma canını

cok tşk ederım tamırcı bı abım var oda aynı seyşerı soyledı proplem yokmuş bi sorum daha olacak aldıgımda motora 25 tl benzın koydum ve suan 120 de ve kırmızıya yaklastı kırmızıda sayılır normal mı sımdılık??? agzına kadar dolmustu depoyu cızgıden dısındaydı ılk aldıgımda

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    dostum senin motorun yakıt deposu kaç litre acaba?

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Merhaba arkadaşlar.. 150 ZAT çıların arasına girmeye niyetliydim ki son bir kararla sizin aranıza katılmaya karar verdim Motoru bu gün sipariş verdim, kısmetse yarın elimde olacak heyecanla bekliyorummmmmmm ..
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı STeReO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.. 150 ZAT çıların arasına girmeye niyetliydim ki son bir kararla sizin aranıza katılmaya karar verdim Motoru bu gün sipariş verdim, kısmetse yarın elimde olacak heyecanla bekliyorummmmmmm ..
    hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle aklına gelen herşeyi paylaşabilirsin çünkü senin yaşıyacaklarını bi çoğumuz yaşadık o bakımdan
    neyse tekrar hayırlı olsun Allah utandırmasın. .

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Eyw.. kardeş sağolasın. Hele bi motorum gelsin bu başlıktan çıkmam kolay kolay
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler