Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Bajaj V15 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı 4strings adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar nasıl gezmiş v15 lerle ��

https://m.facebook.com/story.php?sto...5&id=661643094
    Süpermiş hakikaten. Benim ilk aldığımda ofise dönerken şans eseri bir rampa çıkmam gerekti. Daha 2-3 dakika falan kullanmıştım çekişi şaşırtmıştı. Son hız olarak 90-100 diyebiliriz konfor için ancak onun altındaki bütün hızlarda müthiş bir tork ve çekiş var, lastiğin girdiği heryere gider bu motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yepyeni bir face grubu, bekleriz...

https://m.facebook.com/groups/1034648373619649
    Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    Motosiklet Avrupaya gelen seri olduğu ve çok satılmadığı için arada kalmış bir seri ve bilgi karmaşası var. Orjinal fren balatası dışında balata bulamadık uyuyor diye TRW balata aldık yarı sinterli oda büyük geldi zımpara ve jet taşıyla anca sığdırdık daha hala randıman yakalamadı 3-4 gündür ama stoktan çok çok daha iyi bu haliyle bile. Dominar 400 balatası aldık o kalın geldi mesela ilginç şekli aynı diye. Sanırım bajaj pulsar 200ns balatası tam oturacaktır bunu yaşayan oldu mu direk balata kodu verebiliyor musunuz ?

Bunun dışında depo veri bilgisi yurtdışı ve yurtiçi katalogunuda tutmuyor. 13 litre depo, 1.7 litre yedek ve 1.1 kullanılamayan benzin miktarı belirtilmiş ancak geçen hafta ışık söndükten sonra baya yol yaptım ve benzinlikte 16.750 litre benzin aldı belki 17yide görürdü biraz daha bekleyip bassak garip.

N11'de satılan arka çanta demirini alıp taktım oldukça güven veriyor ve kullanışlı. Fiyatı ve performansı iyi yani. Lastikler şu ana kadar gördüğüm en iyi naylon lastik diyebilirim IRC falan yanında baya kötü kalıyor nylon serileri hiç kayma vs yapmıyor kışa kadar devam edeceğim. Sanırım Mitas MC7 ya da Winter Grip takacağım kışında.

Sizde durumlar nasıl ?

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet Avrupaya gelen seri olduğu ve çok satılmadığı için arada kalmış bir seri ve bilgi karmaşası var. Orjinal fren balatası dışında balata bulamadık uyuyor diye TRW balata aldık yarı sinterli oda büyük geldi zımpara ve jet taşıyla anca sığdırdık daha hala randıman yakalamadı 3-4 gündür ama stoktan çok çok daha iyi bu haliyle bile. Dominar 400 balatası aldık o kalın geldi mesela ilginç şekli aynı diye. Sanırım bajaj pulsar 200ns balatası tam oturacaktır bunu yaşayan oldu mu direk balata kodu verebiliyor musunuz ?

Bunun dışında depo veri bilgisi yurtdışı ve yurtiçi katalogunuda tutmuyor. 13 litre depo, 1.7 litre yedek ve 1.1 kullanılamayan benzin miktarı belirtilmiş ancak geçen hafta ışık söndükten sonra baya yol yaptım ve benzinlikte 16.750 litre benzin aldı belki 17yide görürdü biraz daha bekleyip bassak garip.

N11'de satılan arka çanta demirini alıp taktım oldukça güven veriyor ve kullanışlı. Fiyatı ve performansı iyi yani. Lastikler şu ana kadar gördüğüm en iyi naylon lastik diyebilirim IRC falan yanında baya kötü kalıyor nylon serileri hiç kayma vs yapmıyor kışa kadar devam edeceğim. Sanırım Mitas MC7 ya da Winter Grip takacağım kışında.

Sizde durumlar nasıl ?
    Merhaba. Orjinal balatalar ne kadar dayandı? Kuralkan'da yok anladığım kadarıyla. bizde 17.5 litreleri gördü benzincide. Bire yerlerde 18 diye duymuştum. Katalog verisi uymuyor gerçekten. Benzin göstergesi ikişer ikişer iniyor. Kırmızıya gelince 100 km daha yapıyorum öyle alıyorum. Hiç bitmeyecek gibi. Motor daha 2000 km olmadı şimdilik 100km de 2.4 litre yakıyor ama şehirlerarası yollarda tam gaz gitmişliğimiz de çok. Motor açılınca daha da düşecektir. Benzinciye gittiğimden daha sık zincir yağlıyorum Üzerinde iki farklı marka naylon lastikle geliyor. Ceat lastikler kayıyor ve iyi değil. EUrogrip (TVS üretiyormuş sanırım bunu da) olanlar daha iyi.

Ek: orjinal balatayı özellikle mi tercih etmediniz yoksa bulamadınız mı? Orjinal balataların performansı çok kötü gelmiyor bana.

Motosikleti
    Merhaba. Orjinal balatalar ne kadar dayandı? Kuralkan'da yok anladığım kadarıyla. bizde 17.5 litreleri gördü benzincide. Bire yerlerde 18 diye duymuştum. Katalog verisi uymuyor gerçekten. Benzin göstergesi ikişer ikişer iniyor. Kırmızıya gelince 100 km daha yapıyorum öyle alıyorum. Hiç bitmeyecek gibi. Motor daha 2000 km olmadı şimdilik 100km de 2.4 litre yakıyor ama şehirlerarası yollarda tam gaz gitmişliğimiz de çok. Motor açılınca daha da düşecektir. Benzinciye gittiğimden daha sık zincir yağlıyorum Üzerinde iki farklı marka naylon lastikle geliyor. Ceat lastikler kayıyor ve iyi değil. EUrogrip (TVS üretiyormuş sanırım bunu da) olanlar daha iyi.

Ek: orjinal balatayı özellikle mi tercih etmediniz yoksa bulamadınız mı? Orjinal balataların performansı çok kötü gelmiyor bana.
    Merhaba dostum, balatalar oldukça sağlam bir sorun yok. Ben zaten kolay kolay balata bitirebilen birisi değilim çok az fren kullanıyorum ancak ısırması kötü oda yüksek cc motorlara alıştığımdan kişisel yani. Orjinal balata gırla var dostum bajajın alt cc motorları hemen hemen hep aynı parçayı kullanıyor ancak problem oem kaliteli ürün bulmak.

Depo konusunda şaşırıyorum gerçekten kılavuzlarda 13 yazıp 2 2.5 litre yedek belirtip 18 olması Benim gösterge de ikişer ikişer iniyor evet düzgün çalışmıyor. Kırmızıda ortalama 100 km gidiyor bende de ancak sonra tamamen sönüyor o nokta karanlık taraf ne kadar gidecek düşüncesi sardı beni. Benim yakıt ortalamam da 2.3 2.4 gibi hesaplarıma göre şehir içinde uzun yolda biraz daha artıyor malum nefessiz kalıyor. Zinciri depo başına yağlıyorum ben valla kapalı olduğu için kirlenmesi zor çok takılma o konuya. Ben 7000 km'yi geçtim sorunsuz devam ediyorum. Benim lastikler Eurogrip nylon lastikte daha iyisi olamaz sanırım ancak ustam motorun süspansiyonunun iyi olduğunu o yüzden öyle hissettiğimi söyledi. Onda da avenger 150 var.

Balata konusunda dediğim gibi orjinal var problem yok ve o balata kolay kolay bitmez çünkü çok sert, ben trw taktım hala tam oturmamasına rağmen kat kat daha iyi ısırıyor. Hidrolik sıvılarını da değiştireceğim kaliteli bir hidrolik yağı ile oda çok farkediyor. Dediğim gibi kaliteli motor kullanmaya alışınca, takılıyor insan böyle şeylere yoksa kötü değil. Birde ABS olan küçük cc motorlar kötü lastik ve balata ile çok çok daha kolay ABS'ye düşüyor. Kış gelmeden de lastikleri Mitas ile değiştireceğim büyük ihtimalle.

Ek: Discovery 150 performans arka dişli aldım 40, bizim ki 42. Hindistan'da bunu yapıp acayip memnun olanlar var. Alt devir gereksiz torklu buda fazla titreşim ve üst hızlarda erken tükenme yapıyor. Bu dişli ile titreşim başlangıcı 110'lara çıkıyormuş ve alt orta devirler eşitleniyormuş. En kısa zamanda deneyip size de yazarım.
    4strings bunu beğendi.

Merhaba dostum, balatalar oldukça sağlam bir sorun yok. Ben zaten kolay kolay balata bitirebilen birisi değilim çok az fren kullanıyorum ancak ısırması kötü oda yüksek cc motorlara alıştığımdan kişisel yani. Orjinal balata gırla var dostum bajajın alt cc motorları hemen hemen hep aynı parçayı kullanıyor ancak problem oem kaliteli ürün bulmak.

Depo konusunda şaşırıyorum gerçekten kılavuzlarda 13 yazıp 2 2.5 litre yedek belirtip 18 olması Benim gösterge de ikişer ikişer iniyor evet düzgün çalışmıyor. Kırmızıda ortalama 100 km gidiyor bende de ancak sonra tamamen sönüyor o nokta karanlık taraf ne kadar gidecek düşüncesi sardı beni. Benim yakıt ortalamam da 2.3 2.4 gibi hesaplarıma göre şehir içinde uzun yolda biraz daha artıyor malum nefessiz kalıyor. Zinciri depo başına yağlıyorum ben valla kapalı olduğu için kirlenmesi zor çok takılma o konuya. Ben 7000 km'yi geçtim sorunsuz devam ediyorum. Benim lastikler Eurogrip nylon lastikte daha iyisi olamaz sanırım ancak ustam motorun süspansiyonunun iyi olduğunu o yüzden öyle hissettiğimi söyledi. Onda da avenger 150 var.

Balata konusunda dediğim gibi orjinal var problem yok ve o balata kolay kolay bitmez çünkü çok sert, ben trw taktım hala tam oturmamasına rağmen kat kat daha iyi ısırıyor. Hidrolik sıvılarını da değiştireceğim kaliteli bir hidrolik yağı ile oda çok farkediyor. Dediğim gibi kaliteli motor kullanmaya alışınca, takılıyor insan böyle şeylere yoksa kötü değil. Birde ABS olan küçük cc motorlar kötü lastik ve balata ile çok çok daha kolay ABS'ye düşüyor. Kış gelmeden de lastikleri Mitas ile değiştireceğim büyük ihtimalle.

Ek: Discovery 150 performans arka dişli aldım 40, bizim ki 42. Hindistan'da bunu yapıp acayip memnun olanlar var. Alt devir gereksiz torklu buda fazla titreşim ve üst hızlarda erken tükenme yapıyor. Bu dişli ile titreşim başlangıcı 110'lara çıkıyormuş ve alt orta devirler eşitleniyormuş. En kısa zamanda deneyip size de yazarım.
    Hocam yanıt için teşekkür ederim. Balata konusu ilginç. Diğer motorum 4 yıllık. Hidrolik sivisini degistirdim hiç değişmemişti. Değişmişken de tüm fren balatalarını degistirdim. 32000 km de ilk defa. Yeni hidrolik ve balatalarla fren yine çok iyi ama orjinal balatalar ve hidrolik ile çok daha iyi ısırma hissi vardı KTM 1190 adventure'in. Dediğinize katılıyorum kaliteli motor alışkanlık yapıyor ;) ne var ki v15 in frenleri garajdaki 1190 adv ve 250 duke den kötü ama delightten daha iyi geldi bana. Diğeri 7 beygir gerçi ama japon sonuçta, kalitesiz değil. Bence v15 de fiyatına göre çok iyi. Tahminim 10 yıl sonra hintler 650 cc kategorisini domine edecekler. Adamlar japon ybr ysr cbf yi sildi piyasadan.

Motosikleti
    Hocam yanıt için teşekkür ederim. Balata konusu ilginç. Diğer motorum 4 yıllık. Hidrolik sivisini degistirdim hiç değişmemişti. Değişmişken de tüm fren balatalarını degistirdim. 32000 km de ilk defa. Yeni hidrolik ve balatalarla fren yine çok iyi ama orjinal balatalar ve hidrolik ile çok daha iyi ısırma hissi vardı KTM 1190 adventure'in. Dediğinize katılıyorum kaliteli motor alışkanlık yapıyor ;) ne var ki v15 in frenleri garajdaki 1190 adv ve 250 duke den kötü ama delightten daha iyi geldi bana. Diğeri 7 beygir gerçi ama japon sonuçta, kalitesiz değil. Bence v15 de fiyatına göre çok iyi. Tahminim 10 yıl sonra hintler 650 cc kategorisini domine edecekler. Adamlar japon ybr ysr cbf yi sildi piyasadan.
    Evet balata mevzusu karışık, psikolojik faktörde var bana göre çünkü herkesin frenleme tarzı ve arzusu farklı. Bajaj gayet iyi yolda gidiyor Avrupa pazarında dediğin gibi bozmaz ise ciddi pazar payı kapar büyük cclerde de. Bu haftasonu Sakarya ve Silivri olmak üzere V15 için uzun sayılabilecek bir gezi yaptım zıt yönlerde. 560 KM'de 15 litre benzin aldı 2 diş kırmızı yanarken. Rahatlıkla 650-700 km'leri görebiliyor yani sonuna kadar kullanılırsa.
    4strings bunu beğendi.

Cok guzel gezmişsiniz uzun mesafe. Benim en sevdigim yönü yolda strese sokmuyor. Abi beni cok zorlama yavas yavas fiti fiti gezelim diyor sanki. Menzil konusunda v15 adv ismini hakediyor zaten. Bu arada hero yu da beğeniyorum x pulse 200 modelini. Dünyada royal himalayanla ne mesafeler geziyor insanlar ama bizdeki fiyat biraz anormal olduğu için tutmadı. Hero tutabilir

Motosikleti
    Cok guzel gezmişsiniz uzun mesafe. Benim en sevdigim yönü yolda strese sokmuyor. Abi beni cok zorlama yavas yavas fiti fiti gezelim diyor sanki. Menzil konusunda v15 adv ismini hakediyor zaten. Bu arada hero yu da beğeniyorum x pulse 200 modelini. Dünyada royal himalayanla ne mesafeler geziyor insanlar ama bizdeki fiyat biraz anormal olduğu için tutmadı. Hero tutabilir
    Evet tatlı tatlı gittiğin zaman mükemmel bir motor ve büyük cc motorları sorgulatıyor insana gerek var mı diye bazen. X Pulse'la alakalı birden çok şikayet duydum biraz zamana ihtiyacı var. 2014'den bu yana V15'lerde 2017'ye kadar sorun yarattı ufak tefek çözdükten sonra euro 4 pazarına girdi. Olabiliyor bazen böyle şeyler. Hero'da güzel marka ve güzel ürünleri var benim de ilgimi çekmişti.
    4strings bunu beğendi.

v15'ler ile yaptığımız gezi ile ilgili detaylar :)

Başlangıç: 15:00 (Bozüyük yönü)
    Bitiş: 03:15 (Pamukova yönü)
    2 x Bajaj v15 150cc, 1 x Yamaha Tracer 700cc
    Geçilen il sınırı tabelaları, sırasıyla; (Bursa) Bilecik, Eskişehir, Ankara, Bolu, Sakarya, Bilecik, Bursa
    Öneriler:
    - Geziye erken saatte başlarsanız gezinin çoğunu karanlıkta gerçekleştirmez, manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.
    - Dağlık alanda “madem manzara yok hava da temiz, yıldızları seyredeyim” diyerek duraklamayınız
    - Dağlık alanda yanınıza gelen küçük sevimli köpeciğin, arkadan gelen azgın sürüye “bunlar iyi ağabeyler beni de sevdiler” demeyeceğini biliniz
    - Dağlık alanda aniden “yürü, yürü!” denilebileceğini, aniden hareket etmek gerekebileceğini biliniz ve bu durumda kask kafanızda değilken hızlıca motorla gidebilmek için planınızı yapınız
    - Jandarmanın sizi korumak için orada olduğunu ve onu görmenin size güven verip medeniyeti hatırlattığını aklınızdan çıkarmayınız
    - Köylerde gece vakti yol sormak için durduğunuzda “abi ben buraların yabancısıyım” diyebilen kişileri denk getirmemeye çalışınız
    - Yükseklik arttıkça ve gece yarısına doğru hava sıcaklığının çok çok düşeceğini akıldın çıkarmayınız, hazırlıklı olunuz
    - Uzun süren toprak – stabilize – kötü asfalt yollardan sonra kaymak gibi sıcak asfalt yola çıktığınızda asfaltı öpünüz
    - Deponuzu her daim dolu tutunuz ve güvenmediğiniz benzinciye mecbur kalırsanız depoyu doldurmayıp, sizi idare edebilecek kadarını alınız
    - 18 litre deposu olan 150 cc motorun menzilinin diğerlerinden çok daha uzun olduğunu bilip, planlarınızı deposu küçük olan yol arkadaşınıza göre yapınız
    - Saat 23 civarında Bursa’da ki ailenizden gelen “Nerelerdesiniz, geliyor musunuz?” konulu mesajı Bolu il sınırları içerisindeyken konum atarak yanıtlamayınız
    - 150 cc motor ile herhangi bir TIR sollamaya kalktığınızda TIR’ın 120+ km/s hızlara çıkabileceğini göz önünde bulundurunuz
    - Telefonunuzun şarjı tam olarak geziye başlayınız
    - Şartlar ne olursa olsun gezinizden keyif almayı biliniz

Motosikleti
    Arkadaşlar selam, detaylı bakım yaptığınız bir dönemde ne yapın ne edin 42 olan arka dişliyi 40 dişli Discovery 150 performans dişlisi diye satılan ürünle değiştirin. Hindistanda ve Quora forumunda okuduğum birden fazla yoruma istinaden yaptım. Aletin vites aralığı genişledi ve alt devirde ki aşırı tork ve yarattığı titreşim dağıldı. Motor sanki çift silindir gibi oldu o kadar titreşim farkı var şuan. Normalde orta ve üst devirler zayıf bildiğiniz gibi artık çok daha güzel çekiş ve gidiş var.

42'den 40'a düşmenin genel pozitif ve negatiflerinde burada ve herhangi bir forumda bulabilirsiniz. Elbette sadece artı yönde etkilemiyor nihayetinde 150cc motor. Ancak alt devirleri olması gerekenden fazla doldurmuşlar ve orta üste hiçbir şey kalmamış stock versiyonda, ciddi manada iyileşme var.
    4strings bunu beğendi.

Titreşimle beraber tüketim de düşmüştür muhtemelen. Motorun torku zaten küçültmek için yeterli gelecektir. Denemeye değer. Teşekkür ederiz. Bu arada orjinal zincir ne kadar dayandı? O ring var mı onu bile bilmiyorum. Muhafaza sayesinde sudan ve kirden uzak durması nedeniyle daha uzun süre dayanır diye düşünüyorum. Bu motor yüzünden büyük motora binmez oldum. Pek çok işimizi görüyor. Bir ara Denizli'deki bir v15 kullanıcısını ziyarete Bursa'dan iki v15 ile yola çıkmayı düşünüyoruz. Bekleriz.

Motosikleti
    Titreşimle beraber tüketim de düşmüştür muhtemelen. Motorun torku zaten küçültmek için yeterli gelecektir. Denemeye değer. Teşekkür ederiz. Bu arada orjinal zincir ne kadar dayandı? O ring var mı onu bile bilmiyorum. Muhafaza sayesinde sudan ve kirden uzak durması nedeniyle daha uzun süre dayanır diye düşünüyorum. Bu motor yüzünden büyük motora binmez oldum. Pek çok işimizi görüyor. Bir ara Denizli'deki bir v15 kullanıcısını ziyarete Bursa'dan iki v15 ile yola çıkmayı düşünüyoruz. Bekleriz.
    Tüketimi de depoyu tam fulledikten sonra tekrar kontrol edeceğim. Evet tork kurtarıyor belki 38 bile kurtarırdı ancak mevcut bulamadım dişli. Zincir aynı zincir devam ediyorum bakla bile eksiltmedim kurtardı çünkü. Zincir bildiğin dümdüz zincir oring falan yok. Bir hata yaptım ön dişli baya yıpranmış keşke onu hazırda tutsaydım iş görür ancak değişsek daha iyiydi. Sanırım ilk 2 sahibi amatör olunca pek dikkat etmemişler. Dediğin gibi kapalı sistem olduğu için zincirde dişlilerde hiçbir kirlenme vs yok tertemiz. Rahatlıkla 15-20-25 bin km'leri görür hatta kullanıma göre fazlasını görmese de fiyatları çok ucuz. Hakikaten öyle başka motorları sorgulatıyor şuan yeni dişli ile 100 ile sıfır sarsıntılı yol yapıyor gps'de de sekme yok. Buluşma olursa ve denk gelebilirsek neden olmasın.

Tüketimi de depoyu tam fulledikten sonra tekrar kontrol edeceğim. Evet tork kurtarıyor belki 38 bile kurtarırdı ancak mevcut bulamadım dişli. Zincir aynı zincir devam ediyorum bakla bile eksiltmedim kurtardı çünkü. Zincir bildiğin dümdüz zincir oring falan yok. Bir hata yaptım ön dişli baya yıpranmış keşke onu hazırda tutsaydım iş görür ancak değişsek daha iyiydi. Sanırım ilk 2 sahibi amatör olunca pek dikkat etmemişler. Dediğin gibi kapalı sistem olduğu için zincirde dişlilerde hiçbir kirlenme vs yok tertemiz. Rahatlıkla 15-20-25 bin km'leri görür hatta kullanıma göre fazlasını görmese de fiyatları çok ucuz. Hakikaten öyle başka motorları sorgulatıyor şuan yeni dişli ile 100 ile sıfır sarsıntılı yol yapıyor gps'de de sekme yok. Buluşma olursa ve denk gelebilirsek neden olmasın.
    Hocam discovry 150 performans arka dişli f modeli mi? S modeli mi? iki tane var internette.
    Lastikleride değiştirmek istiyorum mb 34 le ancak internette ölçüler aynı biri 40 p biri 42 p biri 60 p ne dir bunlar bilgisi olan varmı?

Motosikleti
    Alıntı Madan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam discovry 150 performans arka dişli f modeli mi? S modeli mi? iki tane var internette.
    Lastikleride değiştirmek istiyorum mb 34 le ancak internette ölçüler aynı biri 40 p biri 42 p biri 60 p ne dir bunlar bilgisi olan varmı?
    İkisi de aynı hocam. Genel olarak 150cc bloğu tamamen aynı olduğu için bütün motorlarda. 42 standart dişli 40 alacaksın arkaya.

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Bajaj pişmanlıktır hangi malı olursa olsun

Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj pişmanlıktır hangi malı olursa olsun
    Biz henüz o seviyeye ulaşamadık hocam, mutlu mutlu takılıyoruz

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Bajaj pişmanlıktır ilgilenmeyen servis mi dersin gelmeyen yedek parça mı dersin bir daha Hint malı bajaj mı Allah korusun

Motosikleti
    Bajaj pişmanlıktır ilgilenmeyen servis mi dersin gelmeyen yedek parça mı dersin bir daha Hint malı bajaj mı Allah korusun
    Bajaj'ın servisinin de desteğininde bu ülkede hizmet veren hiçbir markadan farklı olduğuna inanmıyorum. Sizin canınız birşeylere sıkılmış kuyruk acınız var belli ki burada ki güzel sohbet ortamına gelip ekşiyorsunuz. Bindiğiniz motosiklette sorun çıktığında bajajın 10 20 katı para ödeyeceksiniz ve aynı süreleri bekleyeceksiniz. İşlerine gelmediğinde size aynı tutumu yapacaklar. Ben bu sektörde ticarette yaptım ne Honda ne Yamaha ne de Suzuki çok farklı değiller sadece istedikleri fiyata göre servis açıyorlar hizmet veriyorlar. Bajaj'da Yamaha'nın conta pul fiyatına yedek parça satıyorlar. Satış adetleri oranına göre de şikayet oranı sizin belirttiğiniz kadar yüksek değil.

Avrupalı veya japon alamayan adam haklı olarak gidip Hintli veya Çinli alıyor, ve yürütebiliyor motosikletini her manada. Elbette çok ciddi sorun yaşayan ve hakkı yenen insanlar var, siz buraya gelip koskoca fabrikaların milyonlarca motor ürettiği arge sistemlerine ve fabrikalarına istatistikten uzak yorum yaparsanız kimse bunu kabul etmez.

Benim Bajaj ile tecrübem 2 adet V15 ve 1 adet Bajaj NS200 totalde 45 bin km. Sıfır sorun, sıfır yolda kalma, bedavadan biraz pahalı yedek parça, az yakıt tüketimi, ihtiyaçların tamamen karşılanması. Yani sizin dediğinizle zerre alaka yok bana göre de siz yalan söylüyorsunuz.

Yamaha xj6 başlığına Yamaha pişmanlıktır bir daha mı Allah korusun desem -ki Yamaha da kullanıyorum- motorları hakkında paylaşım yapmak isteyen xj6 kullanıcılarına her hangi bir faydası olmayacağı gibi; sizin bu iletinizin de kendi egonuzdan başka kimseye faydası olmayacağı aşikar.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler