Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Bajaj V15 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    V15 11.450 tl, haleluya! Sadece çüş demek istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dinçdarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 750🐝
    Sebebi ne olursa olsun,Bajaj bir numaralı tercih edilme sebebini kaybedecek bu gidişle.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Motoru getirmediler getirmediler sif zamlı fiyattan satarız diye beklettiler şimdi bu fiyattan satabilecekler mi bakalım

Bajaj kendi kalitesini Honda yamana kalitesi sanıyor galiba 150 ilk motora o parayı verir mi bu millet.

Bunu alacak olan adam gider o paraya mis gibi cbr 250r alır aslanlar gibi şekil motora biner

Motosikleti
    MT-07
    Kusura bakmasınlar da Kuba Superlight 200 alırım o paraya, 1set de kaliteli lastik takarım

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    V15 11.450 tl, haleluya! Sadece çüş demek istiyorum.
    oo bajaj uçuyor
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    Araba fiyatına o paraya o motoru kimse almaz bajaj kardeş

Gerçekten makar geçer gibi fiyat veriyorlar. Gerçekten değeri belki bu fiyattır ama bu parayı o motora verene kadar 1000 TL fazla verir 2. El japon 250 CC motor alırım. Aradaki 1000 TL için bajaj almaya degermi şimdi. Kendilerini Türkiye piyasasında bu kadar yukarda görmelerini sağlayan nedir. Çok satılan ama kronik sıkıntılarını yazmaya başladı 12 ciltlik ansiklopedisi olacak NS200 mu yoksa çıkarttıkları 400Cc motor ile 2. El MT7 nin aynı fiyatlarda gezmesi sonucunda rekor derecesinde az satış yapan dominal 400 mu. Geçen sene fuarda neredeyse bu fiyatın yarısını söylüyorlardı. Tamam o günden bu güne herşey yükseldi de bu motor da V15 ve kardeşim boxer in devamı sayılan bir motor.

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Exnor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten makar geçer gibi fiyat veriyorlar. Gerçekten değeri belki bu fiyattır ama bu parayı o motora verene kadar 1000 TL fazla verir 2. El japon 250 CC motor alırım. Aradaki 1000 TL için bajaj almaya degermi şimdi. Kendilerini Türkiye piyasasında bu kadar yukarda görmelerini sağlayan nedir. Çok satılan ama kronik sıkıntılarını yazmaya başladı 12 ciltlik ansiklopedisi olacak NS200 mu yoksa çıkarttıkları 400Cc motor ile 2. El MT7 nin aynı fiyatlarda gezmesi sonucunda rekor derecesinde az satış yapan dominal 400 mu. Geçen sene fuarda neredeyse bu fiyatın yarısını söylüyorlardı. Tamam o günden bu güne herşey yükseldi de bu motor da V15 ve kardeşim boxer in devamı sayılan bir motor.
    Kesinlikle çok haklısın ne günlere kaldık.
    Bende bundan almayı düşünüyordum. Fiyat çok kabarık geldi.
    İkinci el kuba CR1 aldım 2016 model 3.000TL ye
    O fiyatlara motora binemem maalesef o kadar zengin olamadım.

Motosikleti
    dominar 400
    Sanırım Bajaj yöneticilerinin aklı karışmış. Suzuki ya da Honda getirdiklerini sanmışlar. Bu fiyatı düzeltecekler.Yoksa bu motor ölü doğmuş olacak.

Motosikleti
    Honda PCX 150
    zaten bunlardaki kafa bildiğin şark kafası. tutturabildiğine sat mantığı. listelerde fiyatlar uçuk tutuyorlar müşteri sanıyor iyi paraya iyi mal. durumu olan basıyor parayı liste fiyatından alıyor motoru. işi bilen yurdum insanı oturuyor masaya yine istediği paralara alıyor bu motorları merak etmeyin. honda yı bile pazarlığa alıştırdık biz. bajaj dünden razıydı zaten.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    ben ciddi olarak dusunuyordum ama fiyat ciddi yuksek. daha ucuza ns 160 var yada mesela hero hunk 200 r var ki o 200 cc ve on arka abs ve fiyati bunun kadar. yazik ettiler motora. gostergeler de cok vasat. halbuki sekil falan fena degil motorda. yazik oldu

Motosikleti
    Suzuki VanVan Rv125
    Bende ciddi olarak almayı düşünüyordum bu motoru aslında şunun fiyatını makul bir seviyeye getirseler motorun gideri olacak ama bu fiyattan zor asgari ücretle çalışan biri en az 7 ay hiçbirşey yemiyecek icmeyecek yasamayacak anca bu motoru alabilecek.. Vitrinlerde çok bekler

Motosikleti
    Honda CBF 150 >> Suzuki Inazuma
    Aslında görüntüsü, şekli baya güzel. Biraz ön far çirkin ama genel olarak güzel motor.

Bunlar uygun fiyatlı olacak ki ikinci motor yapacaksın, çok tatlı olur. Ama Türkiye'de hayal bizim için.

Çok Asi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 almaya niyetli. Beyaz yada sarı düşünüyor
    Bu sene, bilemedin öbür sene, bajaj Türkiye'den ya çekilir, yada Türkiye haklarını Kuralkan'dan alır. Yoksa bu sene motor satmak mı, pek sanmıyorum. Tüm modellerini bayilere değil, müşterilere 5000 civarı satarlarsa öpsünler başlarına koysunlar. Benim satış adeti tahminim 3000 civarı tüm modellerin 2018 toplam satışı için.

saflar kanuni markasını da bitirdiler Bajaj satıcam diye. şimdi elektrikli bir marka ile anlaşmışlar. eğer bunu tutturamazlarsa iflasları çok yakın.

Motosikleti
    MT-07
    Hadi konuyu ben canlandırayım. Bugün bu motoru kullandım. Hemde kimse ilgi göstermiyor die baya bir kullandım. Alet çok güzel, egzoz sesi çok tatlı, amortisörleri yumuşak, viraj için kıstırmadım malum hava yağışlı ve tekerler orjinal die elleşmedim o konuya. 80-90 bandında çok güzel sorunsuz gidiyor ama yukarısını beklememek lazım. En kaliteli 80km/sa hız ile gitmek gibi. Selesi baya güzel. Kaydırmıyor. Titreşimi Pulsar'dan çok değil. Hatta daha az.ABS'sini devreye sokamadım. Zaten çoğu motorda o işi beceremiyorum. Alışmışım adam gibi fren yapma olayına, ABS; sen düzgünsün, benim sana yardım etmeme gerek yok diyor

Tek sevmediğim yeri vites peg'ine topuk ile de basmak için yer yapmışlar. Ayağım sürekli vites değiştirirken ona denk geliyor.

Boyası, deposu falan çok güzel duruyor. Savaş gemisinden kaporta yapmışlar nede olsa alete

NOT: Aynaları da çok güzel gösteriyor.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Bu motor zaten güzel bir çok kişi almayı bekliyordu zaten ama fiyatı görünce hasss....tr oldu millet o parayı 150 ilk motora vereceğime giderim aslan gibi 250 Lik duke yada cbr alirim dedi doğal olarak..

Bende alacaktım v15 ama fiyatı görünce direk sildim aklımdan bu motorun hakkı max 8500 lira taş çatlasın 9000 olmalıydı bu sebepten dolayı bayilerde bekliyor motorlar

Motosikleti
    MT-07
    11450tl V15, 19850tl D400. böyle bakınca da fark var deniyor ama işte olaya öyle değilde yamaha ve honda'nın cambazlıkları ile bakmak gerekiyor biraz da. Herifler afedersin hayvan gibi fiyat çekip ortalığı kızıştırıyorlar. V15 onlara göre gösterge bakımından daha vasat kalıyor ama Enjeksiyon, retro, ön ABS ile sanki fırsat verilmesi gerekiyor.

Fırsat derken hiç yoktan test sürüşlerine katılın. En azından sürdüm dersiniz Kendime şahsıma asla test sürüşüne katılmazdım. Denk geldim sadece

Arkadaşlar bu motorun Hindistan fiyatı 1000 dolardan biraz az. Ne oluyor acaba da TR'ye gelene dek 3 katına çıkıyor? Alet 150'lik bir de.. Bajaj TR sitesinde fiyatlara tıkladım ve inanamadım. Bu sene en ucuz motorları V15, o da 12000 sınırında. Bajaj bu gidişle motor satamayacaktır.

Herneyse. Ben V15'i görür görmez tam bir brat style/cafe racer donörü görmüş, hint fiyatıyla da heveslenmiştim (https://goo.gl/images/rKVbZp). Lakin hevesim kursakta takıldı. Teşekkürler Bajaj!?!

Merhabalar v15 motoru iki önce almış bulunuyorum ilk iznenimlerim ilk çalışmada tek marsla gaza dokunmadan çalışması egsozun tok bir sesi var ABS kesinlikle her motorda olması gereken birşey iki frenide sert bir sekilde güvenle sıkabılıyosunus motorda 90 km'den sonra titreşim var ama inanın ne elleriniz uyuşuyor nede selede totonuz rahatsız oluyor şasesi çok sağlam duruyor şimdilik anlatacaklarim bu kadar herkese kazasız belasız sürüşler dilerim

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Çorum lu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar v15 motoru iki önce almış bulunuyorum ilk iznenimlerim ilk çalışmada tek marsla gaza dokunmadan çalışması egsozun tok bir sesi var ABS kesinlikle her motorda olması gereken birşey iki frenide sert bir sekilde güvenle sıkabılıyosunus motorda 90 km'den sonra titreşim var ama inanın ne elleriniz uyuşuyor nede selede totonuz rahatsız oluyor şasesi çok sağlam duruyor şimdilik anlatacaklarim bu kadar herkese kazasız belasız sürüşler dilerim
    Aga sen gene zorlama. Rodajını yap, ondan sonra titreşim nerede die test edersin. Uzun ömürlü olsun senin için, hayırlı olsun. Ben bişeyler karalamıştım. Merak ettiklerin açısından belki faydası dokunur. Ben çok sevmiştim.
    Çorum lu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler