Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Piaggio Medley 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Birde şu kesiciyi açtırabilsek çok tatlı olacak, sevmediğim bir özelliği de o kesici, tam yokuş aşağı kaptırmış gidiyorsun, kesici devreye giriyor deli oluyorsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhabalar.
    bu motosiklet ile ilgili 5000 kmlik detaylı görüş ve incelemelerimi motosikleti satın almak isteyenlere bir farkındalık yaratmak için sunmak istiyorum , şayet ben motosikleti almak istediğimde doğru düzgün ne bir video ne de bir kullanıcı yorumu bulabildim
    öncelikle piaggionun marka imajının alışılmış japon motosikletlerinden bir adım önde olduğunu bekirtmek isterin
    motosikletin dış görünüşü, teknik özellikleri ile ilgili kısmı es geçmek istiyorum.
    büyük tekerlekleri sayesinde altınızda küçük bir scooter gibi hissettirmiyor, selesi çok rahat ancak süspansiyonlar söylendiği kadar pamuk degil ancak yinede kötü hissettirmiyor. bir kere tüm parçaların yerleşimi kalitesi birleşimi kaliteli bir scootere bindiğinizi size hissettiriyor.
    motor 0-80 arasını adeta soluksux alıyor ki bu sizd cok iyi hissettiriyor. dün bi xmax 250 ile sıkışık trafikten kurtulduğunuz anda bastık ve 80e kadar sürekli beraberdik bi benim artçım vardı. istanbul trafiğinde e-5 veya temde performans gayet yeterli. son hızı 115 civarında fakat bu hızlarda sürekl seyretmek sizi yoracaktor. fren performansı harika adete yapışıyor yola ve abs yerinde devreye girip tekerlekleri gram kaydırmıyor. yaklaşan kış aylarında motosikletime binemediğim yer gün gidip seviyorum motoru. sorusu olanlara yardımcı olmak isterim
    Motor_Derili bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Piaggio Medley kullananlara bendeniz de eklendi :D xmax ın amortisörlerine yağ yerine çimento koyduklarından daha fazla sabredemedim sattım , Medley pamuk gibi geldi , büyük tekerli olmasına rağmen sele altına iki kask + ıvır zıvır sığıyor , abs ve start stop da koymuş İtalyan , İstanbul trafiğinde de 2,5 lt tüketiyor şimdilik memnunuz..

Motosikleti
    Artık Yok...
    piaggio scooter kültürünü dünyada ortaya çıkarmış firma.. ve bana göre bu işin mercedesidir.. işinin uzmanıdır adamlar hiç bir zaman işlerini karıştırmadılar başka bir şeyle..

biz scooter üretiriz sadece dediler.. zaten devasal bir group.. group içinde her markaya bir görev atadılar onlar o alanda üretim yapıyor her markanın bir uzmanlık alanı var ve dünyada iyi konumda saygı duyulan markalar.. yani dengeli bir group..

piaggio scooter üretir , vespa kült bir marka zaten klasiklemiş , scarabeo cub üretir, Aprilla ss,adv ağırlıklı üretim yapar, gilera scooter alanında performans scooterları üretir gerçi gileranın yerini hala tam oturtamadılar bence ilk vitesli düşük hacim 2 zamanlı racing makineler üretiyordu pist makineleri sonra performans scooterları gene 500 lük yada düşük hacim 2 zamanlı ürettirdiler , motoguzzi zaten group içinde cruiser cafe racer falan açığını kapayan bir marka , derbi de malum enduro,cross açığını grup içinde kapıyor yani her markanın bir görev atanmışlığı var..

2021 MEDLEY 150 ABS 44.900 ₺

https://www.piaggio.com.tr/tr/medley.html

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı ',' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2021 MEDLEY 150 ABS 44.900 ₺

https://www.piaggio.com.tr/tr/medley.html
    Yunanistan'da ucuzmus, 3300 Euro, bizim distributor 4300 Euro yapmis fiyati.

Motosikleti
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piaggio Medley kullananlara bendeniz de eklendi :D xmax ın amortisörlerine yağ yerine çimento koyduklarından daha fazla sabredemedim sattım , Medley pamuk gibi geldi , büyük tekerli olmasına rağmen sele altına iki kask + ıvır zıvır sığıyor , abs ve start stop da koymuş İtalyan , İstanbul trafiğinde de 2,5 lt tüketiyor şimdilik memnunuz..
    2019 Ocak ta 5000 km de aldığım Medley 75.000 km ye geldi , motordan o kadar memnunum ki büyük motoru unutup uzun yola bile gittim , bir kez İst Bodrum bir kez İst Turgutreis ve bir kez de Karadeniz turu yaptım , fiyatı yüksek gibi ama muadili Nmax ve Pcx i kullanıp birde bunu kullansanız tek tercihiniz olurdu , efsane bir freni var ön arka abs öyle bir etkili ki her zeminde ıslakta motor kazık gibi çakılıyor , kalkışda ve son hızda Medley Nmax ın bir tık gerisinde kalıyor ama konfor olarak Nmax dan 5 gömlek üstün , özellikle iki kişi çok rahat , sele altı iki çene açılır kask artı mont eldiven ıvır zıvır alıyor , yedek parçası japonlardan pekde farklı değil , pcx piyasada çok olduğundan sarf malzemesi bir tık daha ucuz ( kardeşimde pcx var bakımlarını kendim yapıyorum) Medley in varyatörünü her 10.000 km de açar temizler toplarım , üzerindeki kayış hala orj. 60.000 de yanlarda hafif kılcal çatlaklar görmeye başladım , 75.000 de son hız 115 den 110 na düştü sanırım kayış hafif uzadı artık , nasıl kaliteli bir malzeme kullandılarsa 100.000 ne kadar kopacak gibi değil :D bujisi de iridyum Ngk hiç değişmedim , en çok tükettiğim parça arka fren balatası , o nu da Kaçmaz Balata dan 30 tl ye alıyorum , uzun yolda 60-90 arası hızlarda 1.8 lt ye kadar düştü , kışın şehir içi max gördüğüm tüketim 2.5 lt yazın ortalamada 2.2 lt ile 100 km gidiyor , motorun ikinci eli pcx ve nmax gibi canlı değil ama ben müthiş frenli müthiş konforlu ve az tüketen büyük tekerli bir sukuter istiyorum diyenlere şiddetle tavsiye ederim..
    gurcanozturk ve volkan190 bunu beğendiler.

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunanistan'da ucuzmus, 3300 Euro, bizim distributor 4300 Euro yapmis fiyati.
    kredi kartına vade farksız beş taksit

Dinçdarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 750🐝
    Bende 2023 kasa medley s 150 alarak aranıza katıldımarkadaşlar.varmı medley sahibi olanlar.

Motosikleti
    Alıntı Dinçdarı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 2023 kasa medley s 150 alarak aranıza katıldımarkadaşlar.varmı medley sahibi olanlar.
    Hayırlı olsun güzel günlerde keyifle kullanın , benim 2017 haspam bugün 110.000 km ye geldi , Medley den çok memnunum haftaya Bodrum ordan Kos adasına geçicem , sanırım yine Medley le yollara düşeceğim :D
    tommygun ve Cyan bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hayırlı olsun güzel günlerde keyifle kullanın , benim 2017 haspam bugün 110.000 km ye geldi , Medley den çok memnunum haftaya Bodrum ordan Kos adasına geçicem , sanırım yine Medley le yollara düşeceğim :D
    Muhtemelen dünyadaki en yüksek km.li Medley senin motor olabilir üstat.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşi ayarla beraber gidelim ;)
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb 750🐝
    Sağolasın üstadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Neden gs ile degil de medley !? Cunku gs ile seheyat pahali,itiraf et.
    Ve neden bu mevsimde bodrum ve kos a gidiyosun,festival olamaz

Motosikleti
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden gs ile degil de medley !? Cunku gs ile seheyat pahali,itiraf et.
    Ve neden bu mevsimde bodrum ve kos a gidiyosun,festival olamaz

Yakıtın önemi yok şirket tüm masrafımı ödüyor ;) Medley le de keyif alıyorum özellikle seyahatte tek kişi isem..

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yahu, bunlardan çok vardır.
    Herkes Vespa'yı şeyle beyle sanıyor ama, bir kere kıçı Piaggio gören Vespa'ya sümüğünü vermez
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb 750🐝
    Bayram tatili dolayısıyla Balıkesir’e gitgel 680 km bir yolculuk yaptım İstanbul’dan gerek motorun gerek benim ilk uzun yolum oldu. İlk uzun yolum ama bana sele ve titreşim olarak çok rahat geldi. Osmangazi köprüsü geçişim gidişte değil ama dönüşte biraz ürkütücüydü. Yakıt tüketimi dolu depo ile 280-90 km ile arası gidişte.Ama dönüşte çok daha fazla yaktı.Ona eminim.(yol tamamen boş olduğundan hep son sürate yakın sürüşümden kaynaklı.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

aknozr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley S 150
    Merhaba,

Son fotoğrafta benzin kapağını ters takmış olduğunuzu gördüm kitapçıkta belirtilen şekli tam tersidir.

Bilginize.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Merhabalar 2023 Model Medley 150 S aldım. Bu piyasada liste fiyatı üzerinden Çinliye bulaşmadan alınabilecek en mantıklı seçenek gibi geldi. Herkese selamlar.
    Ranke, Cyan, mertowski ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda Cb 750🐝
    Bayram tatili dolayısıyla Balıkesir’e gitgel 680 km bir yolculuk yaptım İstanbul’dan gerek motorun gerek benim ilk uzun yolum oldu. İlk uzun yolum ama bana sele ve titreşim olarak çok rahat geldi. Osmangazi köprüsü geçişim gidişte değil ama dönüşte biraz ürkütücüydü. Yakıt tüketimi dolu depo ile 280-90 km ile arası gidişte.Ama dönüşte çok daha fazla yaktı.Ona eminim.(yol tamamen boş olduğundan hep son sürate yakın sürüşümden kaynaklı.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

http://<a href="https://www.hizlires...a.jpeg</a></a>http://<a href="https://www.hizlires...k.jpeg</a></a>http://<a href="https://www.hizlires...6.jpeg</a></a>
    Bugün vedalaştık kara kızımla. Gerçekten ayrılırken üzüldüm. Benim için çok keyifli bir aletti. Kullandığım 7 bin kilometrede beni hiç üzmedi. Bakalım honda hornete geçiyorum.Almayı düşünen arkadaşlara servis sıkıntısı olan bir yerde değillerse tavsiye ederim.
    Ranke bunu beğendi.

Ranke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley 150
    Bugün vedalaştık kara kızımla. Gerçekten ayrılırken üzüldüm. Benim için çok keyifli bir aletti. Kullandığım 7 bin kilometrede beni hiç üzmedi. Bakalım honda hornete geçiyorum.Almayı düşünen arkadaşlara servis sıkıntısı olan bir yerde değillerse tavsiye ederim.
    Hem Hornet hem de Medley hayırlı olsun. Medley alma sürecimde sizin yazdıklarınız da karar vermemde önemli olmuştu. İyi ki almışım, inşallah Medley ile sizin yaptığınız gibi bir uzun yol bize de nasip olur ileride.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)