Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Falcon Wonder 150 (city-cross)

Motovento
    REKLAM ALANI
    6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    merhaba arkadaşlar,
    bu markayı ilk defa fuarda gordum ve bu modeli bir commuter yerine alabileceğimi düşündüm şekli güzel bence.
    2.5 l yaktığı yazıyor, yetkili de öyle söyledi.140 görüyor dedi. Dijital göstergesi var.
    Hiç duyan gören bilen var mıdır bu modeli?
    www.falconmotosiklet.com/model_detay.php?grupid=49
    fuarda çektiğim fotoğraflar var ama mobilden girdiğimden buraya atamıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Motor Tipi Tek Silindir - 4 Zamanlı, Hava Soğutmalı
    Hacim 149 cc
    Max. Güç 8500 d/d - 10.5 kw - 13 Hp
    Max. Hız 120 Km/h
    Vites 5 Vites Manuel
    Ateşleme CDI / Elektrikli Marş / Kick-Start
    Akü 12V - 7 Ah
    Yakıt Tankı 12 Litre
    Yakıt Sarfiyatı 2.5 L / 100 Km
    Ağırlık 135 Kg
    Max. Yük 150 Kg
    Uzunluk 2040 mm
    Genişlik 770 mm
    Yükseklik 1090 mm
    Frenler Ön Disk, ABS • Arka Kampana
    Lastik Ölçüleri Ön, 2.75 - 18 • Arka, 3.00 - 18

http://www.falconmotosiklet.com/mode....php?grupid=49

Fuarda 2.500 TL dediler.

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    falcon piyasada yeni yeni duyulan bi marka. Arka sokakların sponsoru olmus gorecez bakalım, hoş bi motora benziyor fakat o çelik jantlarla cross mross olmaz :D
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Motosikleti
    arka sokakların bitişinde reklamı ben de gördüm
    alaşım jant arazide yamulur gider ama şehrin engebeli yollarında iş görür heralde

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    cross görünümlü asfalt motoru.
    çelik jant, şasi altından geçen egsoz, arka amortisör ile araziye girilmez. ama şehir içinde yerden yüksek olması çok avantaj sağlar.
    cenkito bunu beğendi.

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    Alıntı 6PaTLaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka sokakların bitişinde reklamı ben de gördüm
    alaşım jant arazide yamulur gider ama şehrin engebeli yollarında iş görür heralde
    görür görür, markaların her dediğine bakmamak lazım. crossmus pehh..
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Jant olmamıs aga.. Cg 100 cantı uyarlamıslar..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    falcon 150 wonder
    iki gün önce 150 wonder aldım.. kullanışı çok rahat.. arka koltuğu da rahat.. 150 lik için çok seri.. elde jigle ve selektör tuşu var.. ekran ışığı yeşil.. vites göstergesi var.. yakışı ve uzun yolu hakkında daha sonra paylaşımda bulunurum.
    42konya bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlı olsun. Titreşim var mı ?

Motosikleti
    falcon 150 wonder
    sadece arka pedallar 5000 devirde gıdıklıyor.. 5000 devirin altında üstünde titreşim yok.. tabi şu an rodaj döneminde olduğu için yüksek hızlarla ilgili konuları rodaj bitince aydınlatırım..

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150

Herkese iyi akşamlar.Kardeşim olan Ephejohn'a geçen haftalarda aldığımız motorun birkaç resmini koymak istedik.Henüz pek binme fırsatımız olmadı 30km de.Ama eğlenceli bir motorsiklet olduğunu söyleyebilirim Tek kötü tarafı lastikler şamrelli.Ama zaten değiştireceğiz pekte sıkıntı değil.

Motosikleti
    hayırlı olsun tezel, yakıtı gidişi kalitesini ilerleyen zamanda yazarsan faydalı olur.

slm aynısından bendede var 1000 km 100 tl yaktı ve en az 500 km arazide kulanıldı bende gayet memnunum ama yinede daha iyi yapılabilir.

Motosikleti
    Alıntı cumali4863 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm aynısından bendede var 1000 km 100 tl yaktı ve en az 500 km arazide kulanıldı bende gayet memnunum ama yinede daha iyi yapılabilir.
    Asfaltta ve arazide performansı nasıl?

Motosikleti
    kanuni hussar
    Dış görünüş olarak harika bi motor. Cross değilde onroad/enduro filan yapılabilir gibi görünüyor. Samyalli lastiği tubelesse çevirmek kaç tl tahminen?

Alıntı cumali4863 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gecen yazdıgım yakıt verilerinde yanlışlık olmuş 1000 km 150 tl yaktı yani km 15 kuruş yakıyor ve 100 km hızı gecmiyor arazide kulanımı gayet iyi biraz katırlık var direksiyon hakimiyeti yüzde 75 ancak sürücüde ama cok zevkli bir motor ben gayet memnunum ciftcilik yaptıgım icin genel kulanım arazide oluyor kesinlikle hız moturu degildir sorusu olan akadaşlara elimden geldikce yardımcı olmaya calışırım özelikle fiyatlar cok dgişken oluyor mesela ben 2500 tl aldım ama 3150 tl kadar fiyat ceken bayiler var.

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Biz plaka dahil 3100e aldık(Ephejohn nickli kardeşime).Geçen haftasonu Diyarbakır Mardin gezisi yaptık.Üşendiğimden resim filan koymadım.Genel olarak motor iş görür.Bakımı yapılan her çinli motor gibi buda gitmem demiyor.Gerçekten yüksek bir yapıya sahip.Arka taraf biraz daha yüksek.Pek taraftarı olmama rağmen gezimizi artçılı olarak yaptık.Oturuş pozisyonu benim motorumdan sonra daha rahat geldi.Sele fena değil.100km lik yol için ağrı yapmadı.Bu arada arka yüksek olduğu için artçı size yük verebiliyor.Artçıyı bu konuda tembihlemek şart.Motorun göstergeleri yeterli yanlız sadece bende mi var yoksa bütün motorları mı öyle bilemiyorum ama göstergeler güneş altında biraz fazla kalınca kararıyor.Motoru gölgeye çekince veya çalıştırıp giderseniz düzeliyor.İlerde sorun oluşturup oluşturmayacağını göreceğiz.Onun dışında fiyatına göre güzel.Selektör düğmesi ve elden jikle mevcut.Belki motorun yeni olmasındandır tam bilmiyorum ama hava ne kadar sıcak olursa olsun ilk kez çalıştırırken jikleyi açıp kapatmak gerekiyor.Ve lastikler.İlk değiştirmeyi düşündüğümüz şey ve hatta en kısa zamanda tubeless lastiğe geçeceğiz.Diyarbakırda michelin lastikler için 250 civarı fiyat aldık.Uzun lafın kısası şimdilik bakımı yapıldığı müddetçe üzecek bir motora benzemiyor.Ve kullanımı da zevkli.Yüksek olduğu içinde abartmadan araziye girilebilir.

güsterterge kararması normaldir ısıdan kaynaklanan bir durum bende bu gün plakayı cıkardım sigortalar baya pahlanmış 183 tl sadece sigorta:(ama motor taş gibi.

Memolale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon- Active 1200
    Motorundan şuan memnunmusun? Yani şuanki hali nedir?

Motosikleti
    falcon 150 wonder
    lastikleri aynı ebatlarda michelin pilot street yol lastikleriyle değiştirdik.. biraz ince görünmesine rağmen sürüş ve yatışlar daha güvenilir ve daha keyifli hale geldi.. chopper düşünürken aslında yüksek motorun daha keyifli olduğunu gördüm.. ilk motorum olduğu için öyle düşünüyo olabilirim ama kesinlikle iyi bi motor..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)