Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HYOSUNG XRX 125cc ENDURO HAKINDA

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Agility
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rx 125 yağ soğutmalıdır... araştırmadan sallamayalım ... nerdenmi biliyom 7 senedir kullanıyomda ordan diğer bilgiler doğrudur
    Demekki Hyosung'ın resmi siteleri yanlış bilgilendiriyor insanları.

Bu Türkiye sitesi;
    http://www.hyosung.com.tr/?urundetay=13

Bu Amerika sitesi;
    http://www.hyosungmotorsusa.com/prod...ad&model=RX125
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    Bu başlık neden tıkandı kaldı arkadaşlar 10 gün içerisinde bir xrx almak üzereyim ses verin buraya
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

mutto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    50TT, XRV 750
    Uzun bir süredir inceliyorum RX 125 SM' i, sanırım çok az kişide var. Hyosung bayisiyle görüştüğümde ise ellerinde olmadığını, daha doğrusu St Kanuni ile Global Motor arasında gelişmeleri bekledikleri için motor getirmediklerini söylediler. fiyatlar konusunda bir değişiklik yok uzun bir süredir ama ST-Kanuni nin fiyatının daha düşük olacağı söylentisi var. Yeni markanın aynı modelle gelmesi, kalite bakımından baya bir düşündürüyor beni
    Kuyuya taş atan kişi

Motosikleti
    Kymco Agility
    Alıntı emreben adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu başlık neden tıkandı kaldı arkadaşlar 10 gün içerisinde bir xrx almak üzereyim ses verin buraya
    Bütün Prince sahipleri XRX'e sardı sanırım! Bende çok istiyorum ama napolyona da hak veriyorum!
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    xrx 125
    yamaha xt125 kadar sağlam olsun alırım valla..

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    o zaman alıyorsun bugün gittim inceledim sitesinde yazmamasına rağmen yağ soğutmalı ve xt 125 kadar kaliteli duran ve bence arazide ondan daha verimli olabilecek bir motor (kalıp yağ soğutma ve malzemeyi incelediğim kadarıyla) siparişimi verdim kendime xrx 125 eşime ayak yer dengesi açısından rt 125 aldım bu yaz hiç bir engel tanımamaya kararlıyız.

bu arada aldığım bir diğer bilgi kanuninin hyosung bayilerini gezerek onları s&t kanuni ailesine katmaya başlaması ve yeni gelecek ürünlerin emin olun çok daha pahalı olacağı sonuçta parça ve servis garantimi aldım şu piyasadada uygun fiyattan motosikletlerimizi hadi bakalım hayırlısı
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

bu arada aldığım bir diğer bilgi kanuninin hyosung bayilerini gezerek onları s&t kanuni ailesine katmaya başlaması ve yeni gelecek ürünlerin emin olun çok daha pahalı olacağı sonuçta parça ve servis garantimi aldım şu piyasadada uygun fiyattan motosikletlerimizi hadi bakalım hayırlısı

yanılma payın var.. kanunı sadece 50 bayılık olusturucak. ayrıca fıyatlarda pahallı degıl.yanı sımdıkı fıyatlardan

bır bak ıstersen

http://www.motosiklet.net/forum/gunc...i-haber-5.html

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    link çalışmıyor sanırım bu fiyatlardan gelecekse ne güzel ama şu linki düzeltip verebilecek varsa sevinirim ben bayiden aldığım bilgiyi söyledim bayi bana s&t kanuni olarak faaliyetlerine devam edeceklerini söylediki kanuninin yapabileceği en iyi iş yetişmiş kadrosu olan adresi belli hyosung bayilerini kanuni ye çekmek
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

Istanbul (Fındıkzade, Taksim, Suadiye, R.Hisarüstü)
    Motosikleti
    Yamaha XT 350 & YBR 125

Hyosung xrx125 ile merdiven sefasi

Selamlar
    Ben yaklasik 3 aydir Hyosung xrx125 kullaniyorum.Gayet memnunum.Sehir icinde her turlu delikcukurtumsek vs gibi seylerin uzerinden hoplaya ziplaya geciyorum)) alet performansi gayet iyi.hiz olarak ta 120 kmh yapabiliyor. Hyosung kore mali oldugundan daha kaliteli piyasadaki bircok motora gore. Uzun yol ve arazi daha deneme sansim olmadi ama sorun cikaracagini sanmam.

Verdigi tork ve lastikler sayesinde merdiven inmek ve cikmak kolay ve insana muthis bir zevk veriyor. Tavsiyemdir cross hyosungda orta karar bir cross enduro icin benceen uygun secimdir
    GSM : +90 532 604 4810
    mail:gokhanturker@yahoo.com
    MSN:gokhanturker79@hotmail.com

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şirketimizin mensubu olduğu Kuralkan Holding ve bağlı şirketleri 22 yıldır motosiklet sektöründe faaliyette bulunan ve bu güne kadar MZ, Kanuni MZ, Kanuni ve S&T Kanuni markalarını ülkemize kazandırmış sektör içerisinde son derece saygın, ilkeli bir duruş sergileyen, büyük ve köklü bir topluluktur.

Malumunuz olduğu üzere şirketimiz, S&T Motors Co.Ltd.Şti. ile imzalamış olduğu 14 Aralık 2007 tarihli Distribütörlük Anlaşması gereğince Hyosung ve S&T Kanuni marka motosikletlerin Türkiye Distribütörü olarak atanmış olup, şirketimiz şimdilik Güney Kore’den S&T Kanuni markalı motosikletleri ithal etmekte ve motorseverlerin beğenisine sunmakta ve S&T Kanuni markalı motosikletlerin garanti hizmetlerini, servis ve yedek parça temin hizmetlerini sunmaktadır.

Ancak, internet forumlarında, şirketimize gönderilen mailler ve açılan telefonlarda Hyosung marka motosiklet almış tüketicilerin bu motorlara ilişkin garanti hizmetine, servis ve yedek parça teminine yönelik şirketimizin getireceği çözüm sorulmakta ve bu hususun netleştirilmesi istenmektedir.

Hyosung marka motorların şirketimizden önceki distribütörü Global Motor’un üretici S&T Motors’un markası olan Hyosung markasını kendi adına Türkiye’de tescil ettirmesi sebebi ile S&T Motors tarafından Global Motor aleyhine açılmış Markanın Hükümsüzlüğü Davası sonuçlanıncaya kadar istediğimiz halde Hyosung marka motosikletlere garanti hizmeti verememekteyiz.

Şirketimizin motorseverlerin sıkıntılarının giderilmesi için elinden gelen tüm çabayı sarf etmekte olduğunun bilinmesini ve şirketimizin sebep olmadığı bu süreçten dolayı şirketimizi anlayışla karşılayacağınızı umar, hiçbir sıkıntının yaşanmayacağı günlerin yakın olduğu duygu ve düşüncesi ile saygılar sunarız.

Kuralkan Motorlu Araçlar
    Üretim San ve Dış Tic.A.Ş.

Kuralkan Motorlu Araçlar tarafından yapılan kamuoyu duyurusudur.

Hyocuların dikkatine..............................
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

nirengi74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 SL
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xrx 125
    yamaha xt125 kadar sağlam olsun alırım valla..
    açık ve net konuşuyorum xt 125 den sağlam makina test edelim isterseniz bitane xt bulup bana mesaj atın ben hyo nun neler yapabileceğini gösteriyim size

Alıntı Salsaboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar
    Ben yaklasik 3 aydir Hyosung xrx125 kullaniyorum.Gayet memnunum.Sehir icinde her turlu delikcukurtumsek vs gibi seylerin uzerinden hoplaya ziplaya geciyorum)) alet performansi gayet iyi.hiz olarak ta 120 kmh yapabiliyor. Hyosung kore mali oldugundan daha kaliteli piyasadaki bircok motora gore. Uzun yol ve arazi daha deneme sansim olmadi ama sorun cikaracagini sanmam.

Verdigi tork ve lastikler sayesinde merdiven inmek ve cikmak kolay ve insana muthis bir zevk veriyor. Tavsiyemdir cross hyosungda orta karar bir cross enduro icin benceen uygun secimdir
    kanka daha dün çıktın merdivenleri korkuyodun ne o sevk almaya başlamışsın
    Artık 3 Kişi Takılıyorum; BEN KEYFİM veKAHYASI

öncelikle merhaba arkadaşlar.

15 gün içinde bir motor almak istiyorum ve adaylar arasında hyosung xrx125 de var. Sanırım kalitesi konusunda çok söze gerek yok, ancak kalite her şey değil.

Ben Ankaradayım ve yetkili servis ve parça olarak sıkıntı çekermiyim merak ediyorum. Hyosung Türkiye sitesinde Ankara için 1 bayi ve 2 servis adı verilmiş ki 2 servisden biri de satış yapan bayi.

Ayrıca Kanuni ile olan sorunlar halledildi mi acaba, garanti konusunda güvenebilir miyiz?

Bu kadar parayı buna vermektense hiç kumar oynamadan yamaha xt 125 mi alınmalı acaba? ya da kanuni cross 250 veya bu tarz düşük kalite bir motor mu? taksitle alacağım için ne yazık ki 2. el düşünemiyorum, sizce nasıl bir tercih yapılmalı?

Şimdiden ayırdığınız vakit ve emeğiniz için teşekkürler....

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar yokmu kullanıcısı bu güzelliklerin ya??
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    hyosung rx125sm

xrx

arkadaslar slm hepınıze.ben yenı katıldım aranıza.xrx125 sm kullanıcısı olarak bazı bılgıler wermek ıstıyorum sıze.2008 model motorum yanı daha yenı aldım 300 km yaptım nedenı ıse ıslerımın yogunlugu we zaman bulamayısım.sm den once ramzey200 sahıbıydım.ondan once bı baska endro ws.yanı yıllardan berı cros tıpı motor uzerındeyım.125 sm ye gelınce.asfaltta tam bı racıng wıraj kabılıyetı mukemmel kı´ben ustunde bulundugum heraletı son haddıne kadar kullanan bı bınıcıyım:D yakıt konusuna gelınce son zamlardan sonra rodajı da dewam etmesıne ramen 10 krş yakıyor.anlattıgım model 14.5 bygr yag soutmalı on arka dısk yanı full modelı.dıjıtal gosterge cok guzel ama wıtes gostergesı yapılsaymıs daha guzel olurmus.ılk aldıgım gun cok gec topluyordu we uzulmustum cunku arastırarak we begenerek aldıgım bı cros tu.ama 150 km den sonra bı haller oldu.yere goğe basmıyor desem sımdı yerı war.on taraf bıraz hafıf onun ıcın anı hareketlerde ayaklanıyor ama bı zararı yok surus yonunden.fazla zorlamamakla beraber duz yolda yatmadan tek kısı suan 130u goruyor.gercekten sesıyle goruntusuyle yoldakı surat we cewıklıgıyle tawsıye edebılecegım bı makına.su sıralar nakıt sıkıntısında oldugum ıcın teklıflerıde degerlendırebılırım ayrıntılı bılgı ıcın bana ulasın resımlerı ws.hepsı mewcut .faturasını satabılırım maksadıyla kestırmedım.

Kaç tane Rx 125 var Xrx 125 sm(14,5 Hp),Xrx 125 Enduro lastik ve Xr 125 (12 Hp)
    Enduro lastikli olanı kaç beygir Xrx 125 geçiyor oda.

http://www.sahibinden.com/2007_arali...XQQdisplayitem

Tamam buldum
    http://translate.google.com.tr/trans...R2SUNC_trTR357

merhabalar.
    uzun süredir bir kors-endro motor almayı duşunuyordum. dün itibari ile A2 ehliyeyimide aldım. hyosung rx125 almayı duşunuyorum ama boyum 1.66. acaba bu motor bana yuksek gelirmi emin olamadım. kullanıcıların bir yorumunu alabilirmiyim acaba. teknik verilerde sele yuksekligi 825 diyor

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Bu başlık çok ölü şansına.Ben Rt 125 ve Rx 125 sm modellerini daha önce kullandım.Arka amortisör ayarlanabiliyor.Bence sana en yakın motora git üstüne otur.Yüksek bir motor oldukça.

Alıntı yamac33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar.
    uzun süredir bir kors-endro motor almayı duşunuyordum. dün itibari ile A2 ehliyeyimide aldım. hyosung rx125 almayı duşunuyorum ama boyum 1.66. acaba bu motor bana yuksek gelirmi emin olamadım. kullanıcıların bir yorumunu alabilirmiyim acaba. teknik verilerde sele yuksekligi 825 diyor
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar bende bu motoru baya düşünmeye başladım 2 el bir tane b uldum sizce fiyat nasıl alınbır mı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...slenmis/detay/
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı yamac33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar.
    ben sana söyleyeyim, rx125 rt ve sm olan versiyonlardan daha yüksektir, eğer bot giyersen ayak uçların yere değer sorunsuz bu şekilde binersin, normal ayakkabı ile zorlanırsın, boyuna en uygun olan rt dir, ayak tabanların normal ayakkabı ile rt de yere değer, sm ikisinin ortasında bir yüksekliktedir, bu dediğim ölçüler arka amortisörün ve gidonun min ayarında olma hali içindir ...aslında rx125 vesm modeli uzun boyluların bindikleri zaman altlarında kaybolmayacak derecede iri makinalardır ... düz 125 olanda lastikler arazi olduğu için asfaltta konforsuz olabilir, sm de yarış lastiği var, onunla da araziye girilmiyor
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler