Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
40. sayfa BirinciBirinci ... 303839404142 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 150 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Sağ ön basamak 150tl + kargo. Komple baraket denilen basamakların bağlı olduğu kısım, 250 TL... Sudan ucuz, başınıza küçücük bir kaza gelirse yandınız. Kapıdan çıkarırken taktım, masraf bu ��

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Getirdiler mi parçalarını

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Evet,,.....

Beyler ön dişliyi küçülten var mı ? Tork ta artışı sağlamak için

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:26 ----------

Beyler ön dişliyi küçülten var mı ? Tork ta artışı sağlamak için

Motosikleti
    400NK
    Dişliyi küçültmen tork artışında fark ettirecektir fakat, vites devir aralıkların azalacak, muhtelemen de 10km civarında hız kaybı yaşayacaksın. Motosiklet 90km hız ile giderken diğerine göre daha fazla devir çevirecek ve yakıt tüketecektir.
    Yoldan önce, Yoldaş gerek..!

İnstagram: sdemircann

motorda güç yok 5000km ye gelmeden motordan ses geliyor dağılıyor.çın motoru NK kullanıcılarını sorabilirsiniz

Motosikleti
    400NK
    Alıntı zorrozilan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorda güç yok 5000km ye gelmeden motordan ses geliyor dağılıyor.çın motoru NK kullanıcılarını sorabilirsiniz
    Bügün üye olmuşsun, hemen buraya yazmışsın. Ne kullandığın ne yaptığın belli değil. Ne kullanıyorsun bilmem belki sorun sendedir? 150nk ile 15.000 km yaptım hala ilk günkü performansında ve stabilliğinde çalışıyor. HERHANGİ bir motorun bakımlarını yapmazsan hor kullanırsan, japonun hası da olsa çinin hası da olsa o motor elinde kalır ve kalacakta.
    Yoldan önce, Yoldaş gerek..!

İnstagram: sdemircann

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Zorro, Sallamışsın... Motosiklet sorunsuz.

Sizce 0 alıp 2 sene kullansam başım agrır mı? Ogrenciyim hergun 10 km yol gidip gelicem, hız tutkunu değilim bunden önce ns150 sürdum 2 seneye yakın mutluydum temiz baktım ve hıç üzmedi sonra mecburen sattım. Şimdi benelli bn 251 istiyorum ama maddi olarak biraz skntılarım var, bu motorla ilgili tavsiyeleriniz nelerdir? 250 nk yı beklemek daha mı mantıkli

Klickner07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorun bakımlarını düzenli olarak yaptır hiç birşey olmaz @sdemircan dediği gibi düzgün bin motora bak oda sana baksın

Aga alabilirsiniz motoru bem hala tavsiye ediyorum açıkça söyleyeyim

Arkadaşlar merhaba bende yeni 150 nk aldım ikinci el aldığım kişi arka egzozu değiştirmiş çıkma orjinal yada uyumlu sessiz bir egzoz bulabilirmişim teşekkürler

merhaba arkadaşlar EFI ikaz ışığı sürekli yanıp sönüyo ,ateşlemede bi sıkıntı yaşamıyorum ,motorun gidişindede bi sorun yok ama o lamba sürekli yanıp sönüyo ,yardımcı olabilcek varsa sevinirim.

Alıntı ozannnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar EFI ikaz ışığı sürekli yanıp sönüyo ,ateşlemede bi sıkıntı yaşamıyorum ,motorun gidişindede bi sorun yok ama o lamba sürekli yanıp sönüyo ,yardımcı olabilcek varsa sevinirim.
    Serviste gittin mi gitmediysen rica et söndürürler

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Kontağı açar açmaz Marşa bas. Söner....

Alıntı Klickner07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serviste gittin mi gitmediysen rica et söndürürler
    servise gitmedim daha cumaya kadar olmazsa gidicem

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Alıntı TA6AHE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah ilk işim bunu yapmak olucak belki sigortadandır diye sigortaları çıkar tak yaptım ama olmadı sensör arızası diye düşündüm ,bu yöntem işe yarar umarım

Alıntı TA6AHE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmadı maalesef başka bi çözümü varmı acaba

DuhanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZNU
    Foruma bugün üye oldum ama yaklaşık 4-5 aydır forumu dikkatlice takip ediyorum motorumu daha yeni sattım 2 günde 1. Sayfadan son sayfaya kadar bütün yazılanları okudum...

Anladığım kadarıyla 150nk modeli parça sorunu bazılarının yaşadığı bazılarının yaşamadığı görünüşüyle çoğu insanı etkileyen çinden bir tık üst japondan bir tık düşük bir motosiklet bu etkileyici görünüşü tabiki bir genç olarak beni de vurdu herşeye rağmen almak için kafamın her tarafına bu motoru ekledim ve azmin zaferini başarıcağıma inanıyorum aramızda satan varsa benimle iletişime geçebilirse gerçekten çok güzel olur herkese kazasız belasız sürüşler...

Alıntı DuhanS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foruma bugün üye oldum ama yaklaşık 4-5 aydır forumu dikkatlice takip ediyorum motorumu daha yeni sattım 2 günde 1. Sayfadan son sayfaya kadar bütün yazılanları okudum...

Anladığım kadarıyla 150nk modeli parça sorunu bazılarının yaşadığı bazılarının yaşamadığı görünüşüyle çoğu insanı etkileyen çinden bir tık üst japondan bir tık düşük bir motosiklet bu etkileyici görünüşü tabiki bir genç olarak beni de vurdu herşeye rağmen almak için kafamın her tarafına bu motoru ekledim ve azmin zaferini başarıcağıma inanıyorum aramızda satan varsa benimle iletişime geçebilirse gerçekten çok güzel olur herkese kazasız belasız sürüşler...
    Şimdiden hayırlı olsun doğru seçim

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Ozan bey, Servis ��......

REKLAM ALANI
40. sayfa BirinciBirinci ... 303839404142 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)