Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 150 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    400NK
    Alıntı Janne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağı siz mi temin ediyorsunuz?
    Servise garanti dışı kalmayacağını belirtin ısrarcı olursa orada iken çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Eğer serviste varsa önerilen yağ markaları tercih edebilirsiniz. Yoksa istemediğiniz marka yağı motorunuza koydurtmayın. Yukarıda belirttiğim önerilen Yağı kendiniz temin edip motorunuza koyabilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba Herkese

zincir yağlama konusunda sormak isterim şu an 350 km deyim sizce zinciri yağlamam gerekir mi bunun bir limiti var mıdır ?

Motosikleti
    CF MOTO 150NK
    Alıntı YALINALP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Herkese

zincir yağlama konusunda sormak isterim şu an 350 km deyim sizce zinciri yağlamam gerekir mi bunun bir limiti var mıdır ?
    Genelde en fazla 500km de bir yağlanması gerekiyor. tabi sizin kullandığınız yol, tozlu topraklı felan ise Zincirin durumuna bağlı olarak temizleyebilirsiniz size kalmış yani. 500 kmyi geçirmemeye çalışın. Kolay Gelsin Ustam hayırlı sürüşler
    YALINALP bunu beğendi.

Alıntı SaDo0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde en fazla 500km de bir yağlanması gerekiyor. tabi sizin kullandığınız yol, tozlu topraklı felan ise Zincirin durumuna bağlı olarak temizleyebilirsiniz size kalmış yani. 500 kmyi geçirmemeye çalışın. Kolay Gelsin Ustam hayırlı sürüşler
    çok tşk ederim cevap için .

Hayati01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf moto 150nk.simdi spada anton 200cc.2017 model.
    Maşallah Ustam Allah Kazadan Beladan Korusun İnşallah
    Sağol gardas .teşekkür ederim. Cümlemizi Allah kazadan beladan korusun.

Motosikleti
    CF MOTO 150NK
    Alıntı YALINALP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok tşk ederim cevap için .
    Eyvallah Ustam Hayırlı Kandiller Olsun İnşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:51 ----------

Alıntı Hayati01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol gardas .teşekkür ederim. Cümlemizi Allah kazadan beladan korusun.
    Rica Ederim, Amin Ustam , Kandilin Mübarek Olsun İnşallah
    YALINALP bunu beğendi.

Eyvallah Ustam Hayırlı Kandiller Olsun İnşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:51 ----------

Rica Ederim, Amin Ustam , Kandilin Mübarek Olsun İnşallah
    hepimizin Mübarek Olsun

Hayati01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf moto 150nk.simdi spada anton 200cc.2017 model.
    Hayırlı kandiller olsun

Motosikleti
    400NK
    Yağ Filtresi bulunuyor mu? Eğer var ise Filtreyi ve bulunduğu yerin fotoğrafını çekip atabilir misiniz?
    Yoldan önce, Yoldaş gerek..!

İnstagram: sdemircann

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    500 km de bir zincir yağlanması ne le bu İstanbula ,Ankaraya giderken yolda durup zincirmi yağlanacak, Komili Sızma zeytinyağı mı kullanıyorsunuz, yokda Yudum ayçiçekmi? Zinciri yağladıktan sonra birkaçyüz km kullanırsın, sonra elinle yağ durumunu yoklarsın kurumuş elin çok az kirlenirse yağlanır, parmaklarınızı bulaştıracak kadar yağlıysa devam, kaide budur, yok efendim şu kadar km de yok bukadar km de diye bir kural, yağlaya yağlaya ne Jantından, ne maşadan ve nede akla gelmeyecek hayır kalmaz işin yoksa temizle dur.

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    https://youtu.be/2r59qEFfOZw titreşim için test yapmışlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

Katılıyorum, ancak kitapçığında 500km diyor

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Arkadaşlar 2 yıl aradan sonra tekrar motor almak istiyorum. İkinci el birtane var 5500tl ama başka şehirde 2000kmde, gönlüm sıfırdan yana tabi, son durumda 6500liradan satan bir ilde bayi var mı bilgisi olan var mı? İl farketmez gider alır getiririm. Hatta küçük il daha iyi olur orada plaka çıkartır trafik sigortasını ucuza yaptırırım. Bilen gören son zamanlarda alanlar fiyatını paylaşabilir mi?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı ercan_wrc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 yıl aradan sonra tekrar motor almak istiyorum. İkinci el birtane var 5500tl ama başka şehirde 2000kmde, gönlüm sıfırdan yana tabi, son durumda 6500liradan satan bir ilde bayi var mı bilgisi olan var mı? İl farketmez gider alır getiririm. Hatta küçük il daha iyi olur orada plaka çıkartır trafik sigortasını ucuza yaptırırım. Bilen gören son zamanlarda alanlar fiyatını paylaşabilir mi?
    su ankı fı-yatta asla tavsıye etmem am ıkıncı elde ıyı bır pazarlıkla 2 bın km bence alınabılır tavsıye ederım ama sıfırını dusunenler için o paraya cbr 250r alınabılır

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Hocam buradaki bayide var belli ki aylardır duruyor ama diyorum 6800'den ver eski fiyattan yok ben yerine pahalı fiyattan getirteceğim diyor, acaba ikinci eldeki 5500 liraya alsam mı kararsız kaldım. İstanbulda falan var sıfırı ama 6800 + yol masrafı plaka falan olacak 7bini geçecek bu seferde :(

Alıntı ercan_wrc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam buradaki bayide var belli ki aylardır duruyor ama diyorum 6800'den ver eski fiyattan yok ben yerine pahalı fiyattan getirteceğim diyor, acaba ikinci eldeki 5500 liraya alsam mı kararsız kaldım. İstanbulda falan var sıfırı ama 6800 + yol masrafı plaka falan olacak 7bini geçecek bu seferde :(

hocam selamlar,sakıncası yoksa 6800-6900 tl fiyatı istanbulda hangi bayiden aldınız ? ben birkaç bayiye sordum min.8500 tl fiyat verdiler ./

Motosikleti
    YAMAHA MT
    malum motor 150cc ama parcaları cok ama cok pahalı 2, el olarak aldıgım cf nin gösterge panelınde sorun olunca yenısını almak ıstedım fakat duydugum rakam karsısında şok oldu 700 tl nedır abi ya altı üstü 150 cc bır motor bende hep degısıklık olsun hemde eskı gostergeyı cok begenmedıgımden yenı kafa cb500f dijital göstergesinden almak istedim ve 20 günde elime ulaştı ilerleyen zamanlarda fırsat bulursam montajlı halinin resimlerinide paylaşacagım çünkü bu aralar motor nerdeyse kontak bile basmıyorum haftalardır...

buda örnek aldıgım begendıgım cb500f modeli bakın gösterge nasılda şık devir saatı vs hep dijital

ilk paket gayet saglam paket yapmışlar

son olarakda merak eden arkadaşlar için fiyatı 29 dolar ücretsiz 20 günde kargo

hocam bu gösterge oluyor mu cfmoto'ya ?
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı muammer34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bu gösterge oluyor mu cfmoto'ya ?
    birebir uyduracagım aksam evde yedek aku ıle denedım o devir saatinin digital calısması bıle ayrı bir güzellık ve hava verıyor bence en kısa zamanda motor üzerine baglantı yaptıgımda resim ve video ıle paylasacagım orjınal gosterge 700 tl honda cb500 f 31 dolar : )) hemde ful devırde dahıl dıjıtal

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birebir uyduracagım aksam evde yedek aku ıle denedım o devir saatinin digital calısması bıle ayrı bir güzellık ve hava verıyor bence en kısa zamanda motor üzerine baglantı yaptıgımda resim ve video ıle paylasacagım orjınal gosterge 700 tl honda cb500 f 31 dolar : )) hemde ful devırde dahıl dıjıtal
    Merakla beklemekteyim.

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Arkadaşlar çamur su işini nasıl hallediyorsunuz. Bugün olduğum gibi çamur içinde kaldım. Sırta kadar çamur atıyor. Bacaklar da oyle
    YALINALP bunu beğendi.

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)