Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 150 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Alıntı Mrmhmtt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar;
    dün itibatiyle motorumu aldım plaka ruhsat ıslemlerı suruyor naklıye ıle getırcektım ama hem ertesı gunu bekleyemedım hemde naklıye ucretı cok geldı bana hayatımda dıreksıyon sınavı harıc ılk kez motor kullandım fatih şehremınınden ümraniyeye kadar getırebıldım biraz heyecanlı bıraz acemı ama gayet keyıflı bı yolculuktu 30 km yolda birisi polis 3 ü motorcu arkadaslar olmak uzere 4 kere cevrıldım sordular gayetde begendıler semtımde uzun yıllar motor kullanan arkadaslarımda test surusu yaptı ve hepsıde cok begendı hatta ben motoru teslım alırken ıkı arkadas scooter bakıyodu vazgecırdım cok begendıler ve onlarda 150 nk aldı yagmurlar dınsın hava guzellessın deneyımlerımı sızınle paylasıcam tekrardan ALLAH kaza bela vermesın hıc bırımıze. bu arada celal89 kullanıcı ısımlı arkadasa cok tesekkurler ılgısınden dolayı
    hayırlı olsun kardeş, tekerin düz bassın

Alıntı Janne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Whatsapp grubumuz için numaranızı özelden iletebilirsiniz.
    Bakım aralığı 2bin km.Bu büyük bir maliyet bence büyük şehirlerde çok km yol yapanlar için.
    ben kendi bakımımı her zaman kendim yaptığım için pek umursamadım bakım aralıklarını. Bu arada yabancı kitapçıkla TR kitapçığın bakım çizelgesi ÇOK AMA ÇOK farklı. Değişimlerden tutun periyoda kadar. TR'de neden bu kadar farklı anlayamadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    -
    Alıntı Mrmhmtt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar;
    dün itibatiyle motorumu aldım plaka ruhsat ıslemlerı suruyor naklıye ıle getırcektım ama hem ertesı gunu bekleyemedım hemde naklıye ucretı cok geldı bana hayatımda dıreksıyon sınavı harıc ılk kez motor kullandım fatih şehremınınden ümraniyeye kadar getırebıldım biraz heyecanlı bıraz acemı ama gayet keyıflı bı yolculuktu 30 km yolda birisi polis 3 ü motorcu arkadaslar olmak uzere 4 kere cevrıldım sordular gayetde begendıler semtımde uzun yıllar motor kullanan arkadaslarımda test surusu yaptı ve hepsıde cok begendı hatta ben motoru teslım alırken ıkı arkadas scooter bakıyodu vazgecırdım cok begendıler ve onlarda 150 nk aldı yagmurlar dınsın hava guzellessın deneyımlerımı sızınle paylasıcam tekrardan ALLAH kaza bela vermesın hıc bırımıze. bu arada celal89 kullanıcı ısımlı arkadasa cok tesekkurler ılgısınden dolayı
    Hayırlı ugurlu olsun,0 tecrube ıle o yolu gecebıldıysen nıspeten surusu ve hakımıyetı kolayda bır mtor demekkı,bende ılgılenıyorum cunku,bu arada merak ettım polıs standart cevırmemı yaptı yoksa motor dıkkatını cektıde soru sormak ıcınmı cevırdı?
    HERO DASH TÜRKİYE SAYFA : facebook.com/HERODASHTurkiye HERO DASH TÜRKİYE GRUP : facebook.com/groups/HERODASHTurkiye

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    ben kendi bakımımı her zaman kendim yaptığım için pek umursamadım bakım aralıklarını. Bu arada yabancı kitapçıkla TR kitapçığın bakım çizelgesi ÇOK AMA ÇOK farklı. Değişimlerden tutun periyoda kadar. TR'de neden bu kadar farklı anlayamadım.
    Gerçekten bu iş bildiğiniz ticari olaya döndürülmüş.2binde bakım mı olur 30 bine kadar 15 kez servise gidiorsunuz bence çok fazla

Orjinal kullanım klavuzu ise şöyle.

Motosikleti
    2019 R25
    Merhaba siteye daha yeni üye oldum. Motor sevdası da yeni yeni başladı diyebilirim. Normalde Superlight 200 modelini çok beğeniyordum ama şans eseri yolda yürürken (İzmir) Cf Moto 150 NK modelini gördüm ve baya hoşuma gitti. Hoşuma gitme sebebi cahilliğime verin ama teknik konulardan anlamadığım için sadece dış görünüşü kastediyorum ki Superlightıda bu sebeple tercih edecektim. Ama Superlight sıfırı 9.150 TL dediler ve baya pahalı geldi cidden. 2. el mi alsam derken 150 NK sıfır fiyatı olması da ilgimi baya çekiyor. Kısacası kararsızlıklar kararsızlıklar.

Not: 26 yaşında 1.77 95 Kg. Yeni A2 ehliyet sahibi acemi motor sevdalısı. (8 Yıldır B ehliyetim mevcuttur.)

Motosikleti
    400NK
    Son zamlardan sonra Cfmoto 150NK da bundan nasibini aldı.

Fiyat 6999 TL fiyat bandından 8.899 TL'ye çıkmıştır.

İlgilenen arkadaşlara duyurulur.
    Yoldan önce, Yoldaş gerek..!

İnstagram: sdemircann

Motosikleti
    -
    Alıntı sdemircan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu bence zorunlu zamdan zıyade bıraz fırsattan yararlanma olmuş,dolar kuru bu nebze artmadı,6999 dan 7500 yada bılemedın 8000 olabılırdı,ayrıca motorun seklı semalı guzel olsada kısısel gorusum çin motoruna 9000 lıra verılmez,nedır yanı nerdeyse 2 CBF parasına bır tane cf-moto mu alınacak.
    HERO DASH TÜRKİYE SAYFA : facebook.com/HERODASHTurkiye HERO DASH TÜRKİYE GRUP : facebook.com/groups/HERODASHTurkiye

Alıntı stevejones adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bence zorunlu zamdan zıyade bıraz fırsattan yararlanma olmuş,dolar kuru bu nebze artmadı,6999 dan 7500 yada bılemedın 8000 olabılırdı,ayrıca motorun seklı semalı guzel olsada kısısel gorusum çin motoruna 9000 lıra verılmez,nedır yanı nerdeyse 2 CBF parasına bır tane cf-moto mu alınacak.
    Aynen, katılıyorum.. iş, terbiyesizlik boyutuna kaçmış.. çünkü 650'lik olanın fiyatı aynen duruyor, o değişmemiş.. 150 olanın fiyatını patlatmışlar.. muhtemelen forumları ve olumlu yorumları takip ediyorlar, ki kesin ediyorlar... öpelim milleti demişler...

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Motosikleti bugün teslim alırken kaynanan seviyormuş dendi.Fiyatı gerçekten şişirmişler.

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Durun beyler daha bunlar iyi günlerimiz Mevcut dolar ve euro kuruyla, ülkedeki siyasi durumu da hesaplarsanız daha çok zam yeriz bu memlekette.

İpin ucu kaçmış diyorsunuz, Çin motoruna 9000 fazla ona da eyvallah. Ancak yakında CBF 7500, YBR 8500'den kapı açacak bilesiniz. Satıcılar mevcut kurla dengeleyemiyorlar fiyatları. Arkadaşlar farkında değilsiniz belki ancak ülkede gizli DEVELÜASYON var. Üstelik 1999 krizinden çok çok daha üst seviyede. Paramızın malesef değeri yok ve günden güne daha da düşüyor. Bizde anca dolar yakıp... neyse bundan sonrası siyasete girecek. 9 senelik forum kariyerimi yakmayayım

Sözün özü, motorun fiyatı aynı. Ancak artan kurlar yüzünden malesef kurtarmıyor... Kızacağınız kişi ise kesinlikle motosiklet firmaları değil. Bakın birkaç aya CBF'ler bile 7000-7500 bandında satılmaya başlanacak. Karbüratörlü, 10 senelik motor 7500 TL!!! Ahanda çinli diye attığımız bu motor 9000 TL!!! Paramızın değeri düşerken, kazancımız aynı kalıyor. Elin oğlu 2-3 maaşıyla 650cc binerken, biz bir senelik kazancımızı 150cc motora bayılıyoruz.

Allah sonumuzu hayır etsin...
    Lazasker ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Alıntı sdemircan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben an itibariyle hala 6.999 olarak bir cok bayide goruyorum. Pesin fiyatta indirim de var.. Nisan Mayis gibi zam gelir bence . Sizin o fiyat aldiginiz yerler firsatcilarin dukkani olmasin?

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Onlar eski stoklardır hocam.Aynı fiyattan satılanlar.2017ler söylenen fiyattan geliyordur sanırsam.

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlar eski stoklardır hocam.Aynı fiyattan satılanlar.2017ler söylenen fiyattan geliyordur sanırsam.
    Hocam o bayii bilerek oyle yazmis, ilani arastirdim gordum . Model 2016 ,2017 degil, pazarlama taktigi o fiyati goren zam gelmis korkusuna kapilip arayacak , bayii de diyecek ki yukarda yazan arkadasa dedikleri gibi ; "oo kaynanan seviyormuş kardes zam gelecek 2017 modellere gel sana 2016 verelim 6999 a " yani bir nevi essegini kaybettirip geri bulduracak akillarinca. Surada cebinde nakit parasi olan 100 kisiye anket yapalim 8.900 e 150nk alir misiniz diye bir kisi cikmaz alacak olan.
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    JuliusneefsJD
    Şöyle bir gerçek var ki stok sorunu oldukça yüksek bir motosiklet.Bayilerde bulmak oldukça zorlaştı.Belki de kalmadı çoğunda.Fabrikada motor yok diyor bayiler.Eğer stok kontrolünü sahibinden üzerinden yapıyorsanız o kişileri tek tek arayın(ben yaptım).Nerdeyse hiçbirinde stok yok.Balcı motor var mesela o da sipariş alıyor motor varmış gibi, kim bilir ne zaman teslim edecek motorları.

Motosikleti
    cf moto 150 nk
    eyvallah önce plakam olmadığı için çevirdi -hop! nereye plakan yok dedi bende - yarım saat önce aldım pazartesiye cıkıyo plaka dedım sonra motoru ıncelemeye aldı honda mı bu dedı masallah kaza bela vermesın ALLAH dedı cok guzel cok hosuma gıttı vs vs sonra ugurladı benı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

gençler abiler kardeşler bayilerin yok çekme sebebi bu motora zam gelecek olması olabilir mi?? nitekim liste fiyatı 8.899 tl olmuş

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Ben Aralık'ın sonlarına doğru aldım motoru, yeni yılda zam gelecekti üst düzey yetkili bir ağabeyimiz söylemişti. Hatta kısa bir süre UMA bayiler motosiklet siparişi veremiyordu CF Moto zam konusunda toplantılar yaptığı için satış yapmıyordu. Derken zam gelmedi. Şimdi gecikmeli olarak gelmiş. İyi yırttık. Keşke gelmese tabii ki ama bunun nedeni CF Moto değil bence. Birçok şeye zam geldi.

Bu arada bu fotoğraf da benden olsun. Karadeniz'in dik ve kıvrımlı yokuşlarını bilirsiniz. Bana mısın demedi.

Celal89 bunu beğendi.

Motosikleti
    400NK
    Alıntı Ergün Er. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben an itibariyle hala 6.999 olarak bir cok bayide goruyorum. Pesin fiyatta indirim de var.. Nisan Mayis gibi zam gelir bence . Sizin o fiyat aldiginiz yerler firsatcilarin dukkani olmasin?
    Cfmotonun sitesinde güncellenen fiyatı söyledim. Bunu fırsata çevirip elinde stok bulunanlar zamlı fiyattan satışa sunarlar. Eski Fiyattan satıp stoklarını bitireceklerini asla sanmıyorum.
    Yoldan önce, Yoldaş gerek..!

İnstagram: sdemircann

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durun beyler daha bunlar iyi günlerimiz Mevcut dolar ve euro kuruyla, ülkedeki siyasi durumu da hesaplarsanız daha çok zam yeriz bu memlekette.

İpin ucu kaçmış diyorsunuz, Çin motoruna 9000 fazla ona da eyvallah. Ancak yakında CBF 7500, YBR 8500'den kapı açacak bilesiniz. Satıcılar mevcut kurla dengeleyemiyorlar fiyatları. Arkadaşlar farkında değilsiniz belki ancak ülkede gizli DEVELÜASYON var. Üstelik 1999 krizinden çok çok daha üst seviyede. Paramızın malesef değeri yok ve günden güne daha da düşüyor. Bizde anca dolar yakıp... neyse bundan sonrası siyasete girecek. 9 senelik forum kariyerimi yakmayayım

Sözün özü, motorun fiyatı aynı. Ancak artan kurlar yüzünden malesef kurtarmıyor... Kızacağınız kişi ise kesinlikle motosiklet firmaları değil. Bakın birkaç aya CBF'ler bile 7000-7500 bandında satılmaya başlanacak. Karbüratörlü, 10 senelik motor 7500 TL!!! Ahanda çinli diye attığımız bu motor 9000 TL!!! Paramızın değeri düşerken, kazancımız aynı kalıyor. Elin oğlu 2-3 maaşıyla 650cc binerken, biz bir senelik kazancımızı 150cc motora bayılıyoruz.

http://www.cfmoto.com.tr/model/touring/150-nk

evet şimdi siteye baktım şaka gibi sesli güldüm...

Allah sonumuzu hayır etsin...
    kım ne derse desin bu iş arz talep meselesidir arkadaş zaten tutulmayan bir marka ve motora 9 bın tl veren ve milletı bu para verecek kadar enayı zanneden zihniyeti kınarım...koskoca G.antepde bayıde bıle bır tane yokken bayı para baglamak istemezken 6800 tl bıle satılamayan bır motora eger gerçekre 9 bın tl istemek sanırım bunlar kendisini kanıtlamıs baska markalarla yarısıyor sanıcak hangı kafa acaba.evet eleştiriyorum sanmayın sallıyorum isteyene özelden resimlerini atarım cf sahibi ve kullanıcısıyım ama herseyınde bir ederi var. fıyatı şişkin şey kaliteli ve oooo harıka vs diye tanımlanamaz olması gereken fıyat aralıgı asla ama asla 7 bını gecememesıdır.diğer bir konuda km bakımı servis parayı vurmak için her bin km bakımmı olur ya bu kadarmı motorlarınız guvensız ve bakıma muhtaç begenmedıklerı motorların bıle bakım aralıgı 3-4 bın km dir.arkadaşlar bunlar konusulması ki insanlar hatasından vazgecsin dandik 1,2 litre yag koyacagız diye bakım adı altında millet soyulmasın.bundan bahseden yok.150 cc bır motorun yedek parçasının bu kadar pahalı olmasıda cabası lafımın ortasından basından alacaklar için yeniden yazıyorum cf 150 kullanıcısıyım guzel harıka motor ama bulunmaz hınt kumasıda degıl su ankı ederını hak eden ama fazlasını için bir tırnak düşük kalan bır motor.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Ya bunun 250cc liğini getirmeden 400cc ye geçtiler türkiyede 250cc üstünde vergi yüksek çok satamazlar ama 250cc getirseler şekilli motor azda kaliteli olsa peynir ekmek gibi satar yok mu bu motorun 250cc liği arkadaşlar yoksada gündem oluşturalım belki yaparlar

Motosikleti
    Cf 150 nk
    Arkadaşlar ben alalı neredeyse bir sene oldu. Daha önce yazdığım gibi sadece arka fren lambası yanma sorunu yaşadım. Onun haricinde bi sorum yaşamadım. Soğuk günlerde bile marşa bas devam. Tekerlekler artık hoşuma gitmiyor. Bu konuda bi değişikliğe giden oldu mu ? Ya da bi önerisi olan var mı merak ediyorum.

9 bin tl iyce uçmuş ama tercih meselesi yinede

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)