Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 150 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motor 100 ile stabil gidebilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    ne güzel bir tasarım. hiç ihtiyacım yokken bile "beni al, beni al" diyor sanki
    SAZMAN bunu beğendi.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı oxus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne güzel bir tasarım. hiç ihtiyacım yokken bile "beni al, beni al" diyor sanki
    Bir de binince hissedilen var o da güzel. Hafif,Sesi, gidişi duruşu gayet iyi. Malzeme kalitesi ise mt 125 gibi ama yarı fiyatına
    oxus bunu beğendi.

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Alıntı acemi27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor 100 ile stabil gidebilir mi?
    Merhaba,

Gözlemlerime göre 9.000 rpm de sabit 100/105 km/h hızla gidebiliyor . Motor Max. 12.000 rpm çeviriyor ancak 10.000 rpm de kesiciye düşüyor. Max hız ise 125 km/h

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de var mı?
    Türkiye'de şuan tek renk seçeneği var siyah/gri/turkuaz olan. Diğer renkler getirilmemiş anlaşılan.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:53 ----------

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu akşam üstü 20-30 km kadar kullanma fırsatı buldum cf yi ınanın tahmınımden ve beklentimden cok cok iyi cıktı diyebilirim.şehir içi kullanım gayet iyi ve seri idi gerçi sanırım diğer moddaymış yanı ekonomık olmayan mod.en merak ettiğim şey yakıt tüketimi
    Evet arkadaşlar bende ciddi ciddi 150 NK almayı düşünüyorum , kullanan arkadaşlarım şehir içi/şehir dışı , yakıt tüketimlerini yazarsa çok sevinirim . Ha birde ön ve arka koruma takozu taktıran varsa hangi takozlar uyumlu paylaşabilirse , çok memnun olurum.

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    800km deyim, müthiş makina. Ancak yakıt çok abartılı geldi bana. Firmaya yazdı m, dönmediler

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Depoyu 35 TL'ye Opet'te fulledim. Şu an 170 KM'deyim. Çeyrek depo duruyor.

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Daha önce z one 150 kullanıcısıydım, yakıtı 100km 3lt yi hiç geçmiyordu. Sözüm ona bu motor enjeksiyonlu ama korkunç yakıt tüketimi var. 100km de 4lt. Bin altına düşmüyor. Bir anormallik var. Herhangi bir donanımsal ve mekanik sorun yok motorda. Z one ile kıyaslıyorum yakıt anormal fazla...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Daha önce z one 150 kullanıcısıydım, yakıtı 100km 3lt yi hiç geçmiyordu. Sözüm ona bu motor enjeksiyonlu ama korkunç yakıt tüketimi var. 100km de 4lt. Bin altına düşmüyor. Bir anormallik var. Herhangi bir donanımsal ve mekanik sorun yok motorda. Z one ile kıyaslıyorum yakıt anormal fazla...

Motosikleti
    Araştırıyor..
    Alıntı TA6AHE adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

İlginç bir durum kardesim , bakalim diger arkadaslarda yakit tuketimini yazarsa anlaşılır sorun nedir. Benim tahminim 100km de 3 LT olsa gerek. Ha tabi kış aylarinda motor ilk calistirmada isinmak icin daha fazla enerji harcadigindan tuketim mutlaka artar. Mesela Antalya daki biriyle Kayseri de olan birinin motorlarinda da yakit tuketimi arasinda mutlaka fark olacaktır.

Motosikleti
    CFMOTO 150NK
    merhabalar bende cfmoto 150nk aldım ama henüz teslim almadım.çokuzun araştırma sonucu bu seçimi yaptım şimdi sorum şu kullanıcı arkadaşlar bu makinenin sele boyu ölçüsünü yazabilirmi....çünki benim bizzat binme imkanım olmadı.teşekkürler [benim bacakboyum 84cm ,boyum 1.66cm]

Motosikleti
    Araştırıyor..
    Alıntı elz.23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar bende cfmoto 150nk aldım ama henüz teslim almadım.çokuzun araştırma sonucu bu seçimi yaptım şimdi sorum şu kullanıcı arkadaşlar bu makinenin sele boyu ölçüsünü yazabilirmi....çünki benim bizzat binme imkanım olmadı.teşekkürler [benim bacakboyum 84cm ,boyum 1.66cm]
    Hayırlı olsun kardeşim ,kazasız güzel gnlerde kullan. Bende 8 bine kadar çıkamazsam (aklımda 200cc bir motor var) CF Moto 150 NK alacağım. Benim boyum 1.74cm sele boyu konusunda araştırma yapmıştım , motor fotoğraflarda dik duruyor çünkü ancak sele boyu 770mm yani 77cm , sorun yaşayacağını zannetmiyorum.
    SAZMAN ve elz.23 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CFMOTO 150NK
    çok teşekkür ederim ergün bey....ama ben tam olarak selenin yerden yüksekliği kaç cm dir....[bizzat kullanan arkadaşlardan rica ediyorum] herkese hayırlı akşamlar

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Boyutlar (UxGxY) 2060x770x1070

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 ???
    japon yenidir umarım
    600 TL çok para yahu ne bileyim yani en fazla 1.000 TL ile toparlanacaksa alınabilir demiştim sadece
    dedıgınız motoru yakından gordum farı kırıktı ve sol yan grenajda ufak bır catak vardı aslında dedıgınız gıbı en fazla bın tl tutar masraf( satıcının dedıgıne gore kaza vs degıl bır kavga sonucu motorun farını vs kırmıslar cunku yururunde gıdişinde herjhangi bir sorunu yoktu yatmadan dolayı aku boşalmıstı )gösterge calısmıyordu belkı calısır belkı calısmaz ama bayagı bındım gercekten cf yı cok begendım hanı bekledıgımden cok cok ıyıydı yakından gormek bınmek ıstersenız bır ara musaıt havaların ısındıgı bır zamanda görüşelim ben merkezdeyim.

Motosikleti
    CFMOTO 150NK
    ilginize tşk.ederim .TA6AHE KARDEŞİM....
    TA6AHE bunu beğendi.

Motosikleti
    Araştırıyor..
    dedıgınız motoru yakından gordum farı kırıktı ve sol yan grenajda ufak bır catak vardı aslında dedıgınız gıbı en fazla bın tl tutar masraf( satıcının dedıgıne gore kaza vs degıl bır kavga sonucu motorun farını vs kırmıslar cunku yururunde gıdişinde herjhangi bir sorunu yoktu yatmadan dolayı aku boşalmıstı )gösterge calısmıyordu belkı calısır belkı calısmaz ama bayagı bındım gercekten cf yı cok begendım hanı bekledıgımden cok cok ıyıydı yakından gormek bınmek ıstersenız bır ara musaıt havaların ısındıgı bır zamanda görüşelim ben merkezdeyim.
    Kardeşim merhaba ,gösterge bozuk ise toplam masrafı ile ilgili yetlkili servis arkadaştan tahmini fiyat istedim işçilikle birlikte, (süprizler hariç) 2 bin TL yi bulur dedi. bahsettiğin motor hala satılık mı? Sende varsa irtibat numarası alabilir miyim? Motor sahibinden detaylı bilgi alayım bakalım bir.
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Ergün Er. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim merhaba ,gösterge bozuk ise toplam masrafı ile ilgili yetlkili servis arkadaştan tahmini fiyat istedim işçilikle birlikte, (süprizler hariç) 2 bin TL yi bulur dedi. bahsettiğin motor hala satılık mı? Sende varsa irtibat numarası alabilir miyim? Motor sahibinden detaylı bilgi alayım bakalım bir.
    hocam isterseniz özelden yazın yok ben fıyat aldım masrafı 2 bını bulmuyor gosterge sıfırı 690 tl bırde far masrafı var oda ortalama tek tek fıyatlara baktım 350-400 civarı motoru yakından gordum gercekten motor kısmı şasede yururde en ufak sorun yok yatmaktan akusu bıtmıstı onu sarja koyduk gercekten sehır ıcı cok ıvrak bır motor ama tavsıye ederım fıyatına gore o motor ıcın soyluyorum bedava

Motosikleti
    Araştırıyor..
    hocam isterseniz özelden yazın yok ben fıyat aldım masrafı 2 bını bulmuyor gosterge sıfırı 690 tl bırde far masrafı var oda ortalama tek tek fıyatlara baktım 350-400 civarı motoru yakından gordum gercekten motor kısmı şasede yururde en ufak sorun yok yatmaktan akusu bıtmıstı onu sarja koyduk gercekten sehır ıcı cok ıvrak bır motor ama tavsıye ederım fıyatına gore o motor ıcın soyluyorum bedava
    Özelden yazdım kardeşim.

Motosikleti
    MT-25 (2020)
    Herkese selamlar,

Bütün mesajları okudum. 35 yaşında ilk motorumu alacağım. Dün en yakındaki bayiye gittim ve bu motoru önerdiler. Başlangıç olarak bunu alabilirsiniz dediler. Su soğutmalı motorlar içinde en uygun fiyatlı olanı olduğunu belirttiler. Titreşiminin az olduğunu, yakıt tüketiminin bir depo ile en kötü 300 km olacağını da söylediler.6990 TL. liste fiyatı olduğunu axxess karta 12 taksit yapabileceklerini, alırken de indirim (ne kadar olabileceğini bilemiyorum) yapacaklarını söylediler.

4000 nakit 3000 12 ay kredi kartı taksitine almayı düşünüyorum.
    500 TL. sigorta, 250 TL gibi bir plaka işlem ücretleri olacağını söylediler.

Tür olarak (commuter)böyle bir motor almak istediğimi biliyorum. 150 CC bir motor giriş için iyi olacağını düşünüyorum. Su soğutmalı almanın bir avantaj olduğunu da öğrendim. Tipide güzel motorun. Çok agresif bir motor olmasını da istemiyorum. Hız tutkunu / meraklısı da değilim.

Her gün Tuzla - Maltepe arası işe gidip geleceğim. Yaklaşık olarak toplamda 70 km yapıyor günde.
    Rutin bakımlarını düzenli olarak yaptığım sürece bana sorun çıkarmayacak bir motor olsun istiyorum.

Bütçe olarak 5000 TL. ye kadar bir motor düşünüyordum ama uzun süre kullanmayı planladığım için su soğutmalı olmasının önemli olacağını öğrendim. Ayrıca uzun yol da yapmayı düşünüyorum, bursa , edirne yada izmir gibi.

Muhtemelen bu motordan alacağım.

Sizce ikinci el motor bakmalı mıyım? Hiç anlamadığım için kaba tabiri ile "keklenme" olasılığım yüksek olur (ustaya götürsem bile ki tanıdığım usta,tamirci,servis vs yok. )

İkinci el bir motorda alabilirim ama "temiz" bir motor denk gelir mi işte...

Sevgi ve selamlarımla.
    SAZMAN bunu beğendi.

Alıntı gamerdevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,

Bütün mesajları okudum. 35 yaşında ilk motorumu alacağım. Dün en yakındaki bayiye gittim ve bu motoru önerdiler. Başlangıç olarak bunu alabilirsiniz dediler. Su soğutmalı motorlar içinde en uygun fiyatlı olanı olduğunu belirttiler. Titreşiminin az olduğunu, yakıt tüketiminin bir depo ile en kötü 300 km olacağını da söylediler.6990 TL. liste fiyatı olduğunu axxess karta 12 taksit yapabileceklerini, alırken de indirim (ne kadar olabileceğini bilemiyorum) yapacaklarını söylediler.

Tür olarak (commuter)böyle bir motor almak istediğimi biliyorum. 150 CC bir motor giriş için iyi olacağını düşünüyorum. Su soğutmalı almanın bir avantaj olduğunu da öğrendim. Tipide güzel motorun. Çok agresif bir motor olmasını da istemiyorum. Hız tutkunu / meraklısı da değilim.

Her gün Tuzla - Maltepe arası işe gidip geleceğim. Yaklaşık olarak toplamda 70 km yapıyor günde.
    Rutin bakımlarını düzenli olarak yaptığım sürece bana sorun çıkarmayacak bir motor olsun istiyorum.

Bütçe olarak 5000 TL. ye kadar bir motor düşünüyordum ama uzun süre kullanmayı planladığım için su soğutmalı olmasının önemli olacağını öğrendim. Ayrıca uzun yol da yapmayı düşünüyorum, bursa , edirne yada izmir gibi.

Sizce ikinci el motor bakmalı mıyım? Hiç anlamadığım için kaba tabiri ile "keklenme" olasılığım yüksek olur (ustaya götürsem bile ki tanıdığım usta,tamirci,servis vs yok. )

Sevgi ve selamlarımla.
    Kanımca doğru bir karar vermişsiniz. İstanbul trafiğini bilmem ama yoğun olduğu düşünülürse sizi hiç üzmeyecek bir motosiklet.
    Karar size kalmış fakat düşük km'li temiz bakılmış bir 150nk da bulursanız bence size iyi gelir. Az önce sizin için araştırırken İstanbul'da bugün ilana konulmuş 6.200 TL'ye bakılabilir bir CF moto 150nk gördüm ilan no; 394946442
    Plaka masrafından ve rodaj'dan kurtulmuş olursunuz yok ama 3 kuruş fazla olsun anahtarını ben çevireyim derseniz (ki benim huyum öyledir) şuan ki piyasaya göre gayet güzel ve hoş bir motosiklet. Deneme şansım olmadı kısmet olursa yakın zamanda @fearlesboyy abimizle bir tanışıp deniycem ama kağıt üzerinde ki özellikleri bence gayet muazzam.
    SAZMAN, gamerdevil ve fearlesboyy bunu beğendiler.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı gamerdevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,

Sevgi ve selamlarımla.
    Sanırım Tuzla Üçerlere gittiniz. Bence kararınızı değiştirmeyin. 0 km alınabilecek en iyi motorlardan birisi. Yakıtı da çok iyi, şehir içinde rahat bir sürüşü var. Uzun yolda son hızı 120 yi geçmez. Ben de sizin güzergahtan Pendik-Ataşehir yapıyorum, size çok rahat yeter. Zaten siz de hız lazım değil demişsiniz. CBF 150 YBR 125 de alınabilir ama teknoloji olarak çok fark var. Şasi, amortisörler, bosch enjeksiyon, disk fren, dijital gösterge, sıvı soğutma, çelik fren hortumları, led teknolojisi ile cf 150 çok farklı. Şimdi japon cg ciler gelir kızar ama böyle bu NET. Ben bindim sürdüm çok beğendim. Takas ile çok uygun fiyata farklı bir çinli aldım.

Hayırlı olsun.
    gamerdevil bunu beğendi.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)