Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 150 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    cf moto 150 nk efi arızası verdi. normalde boşta kontağı açınca bir süre yanıyor ve sönüyordu. şuanda sönmüyor. bilgisi olan varmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    400NK
    Alıntı TA6AHE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cf moto 150 nk efi arızası verdi. normalde boşta kontağı açınca bir süre yanıyor ve sönüyordu. şuanda sönmüyor. bilgisi olan varmı
    Öncelikle geçmiş olsun. Bende 150Nk kullanıcısıyım, hiç boyle bir sorun ile karşılaşmadım. İnşallah kısa sürede çözersin.

Bir önerim olacak işe yararmı bilmiyorum. Oturduğun seleyi sökmen gerekecek. Akünün yanında sigortaların arasında bulunan kırmızı renk, içinde 30Amper (Sanırım 30Amperdi) sigorta bulunan küçük kapaklı bir kutu var. onun içindeki sigortayı sök tak bakalım. Bu sırada elektrik komple kesilecek ve sistem tekrar aktif olacak. Kadran resetlenecek tekrar açılacak. Bunu bir dene olmazsa teknik servise gitmen gerek. İnşallah bu çözüme kavuşturur.

444 80 85 i arayarakta bilgi sahibi olabilirsin. Parça temini için kayıt açtırmıştım, baya ilgilenmişlerdi. Sanada yardımcı olurlar muhakkak.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hayati01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TIGERSHARK abi sen sor ben cevap verim.bana kalsa ben severek biniyorum motorumu.
    Anlat bakalım
    1-Parça kalitesi nasıl,kronik arızalarla karşılaştın mı yada bakım durumu nasıl yani abi ben aldım sürekli yok orası yok burası arızalanıyor uğraşıyorum diyormusun
    2-Parça durumu nasıl fiyatlar kalın mı ,aradığım parçayı bulabiliyormusun?
    3-Çevrende bu markayı kullanan var mı? var ise onların yorumları nasıl

Ben yabancı bir sitede ATV leri hakkında okuduğum bir kaç yorumda parça kalitesi ve arızaları hakkında hiç iyi şeyler okumadım

Hayati01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf moto 150nk.simdi spada anton 200cc.2017 model.
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlat bakalım
    1-Parça kalitesi nasıl,kronik arızalarla karşılaştın mı yada bakım durumu nasıl yani abi ben aldım sürekli yok orası yok burası arızalanıyor uğraşıyorum diyormusun
    2-Parça durumu nasıl fiyatlar kalın mı ,aradığım parçayı bulabiliyormusun?
    3-Çevrende bu markayı kullanan var mı? var ise onların yorumları nasıl

Ben yabancı bir sitede ATV leri hakkında okuduğum bir kaç yorumda parça kalitesi ve arızaları hakkında hiç iyi şeyler okumadım
    Parça kalitesi olarak şimdilik iyi duruyor.kronik herhangibir arizasiyla karşılaşmadım. İlk bakımını yaptırdım servisten memnun kaldım ilgiliydiler. 1.2ml yağ değişimi yaptılar. İki aylık süre içinde bakımı hariç herhangibir sorun için servise uğramadım .mahallemde birinde ve motorcu bi arkadaşın arkadaşı da almış ve gezinirken bunlarda başka iki kişide daha gördüm. ATV leri hakkında ben sitelerde bişey görmedim ama yabancı ülkelerde ATV piyasasi olarak gayet tanınmış marka olduğunu duymuştum.benim diyeceğim eğer 150cc olarak yeterli diyebilirseniz gayet yeterli.sehir içindede bana göre atik.
    SAZMAN bunu beğendi.

Arkadaşlar öncelikle hepinize iyigünler. Ben aktif bi otomobil sürücüsüyüm 1 ay öncesine kadar belimde 8vida 3platin takılı olduğu için motor almaya çekiniyordum fakat geçtiğimiz ay belimdeki parçalar çıkartıldı ve tamamen boşaltıldı, şuan aklımda bu motoru almak var.

Asıl sorum şu, platinler çıkmasına rağmen herhangibi bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalırmıyım motor kullandığım sebeple. Konuda bilginiz varsa bildiklerinizi öğrenmek isterim

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Doanaggun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle hepinize iyigünler. Ben aktif bi otomobil sürücüsüyüm 1 ay öncesine kadar belimde 8vida 3platin takılı olduğu için motor almaya çekiniyordum fakat geçtiğimiz ay belimdeki parçalar çıkartıldı ve tamamen boşaltıldı, şuan aklımda bu motoru almak var.

Asıl sorum şu, platinler çıkmasına rağmen herhangibi bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalırmıyım motor kullandığım sebeple. Konuda bilginiz varsa bildiklerinizi öğrenmek isterim
    Motor sürerken değil ancak kaza anında ne olur bilmiyorum. Bu konuyu doktorunuza sormanızı tavsiye ederim. Kesinlikle sırtlık ve bellik alın motordan önce

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sürerken değil ancak kaza anında ne olur bilmiyorum. Bu konuyu doktorunuza sormanızı tavsiye ederim. Kesinlikle sırtlık ve bellik alın motordan önce

Önce ekipman sonra motor moddosuna uyuyorum, umarım hiçkimse kazayla karşılaşmaz

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Doanaggun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce ekipman sonra motor moddosuna uyuyorum, umarım hiçkimse kazayla karşılaşmaz
    benimde dizimde platinler var platinlerin söküldüğü yerdeki boşlukların dolmasını beklemenizi tavsiye ederim. En azından bende böyle belki sırtınızdaki platinler bendekiyle aynı mantıkta olmayabilir

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Sorunu biraz bu işlere meraklı olduğum için kısa sürede çözdüm. Stop düğmesi kapalı, motor boşta, tam gaz ve kontağı aç. Arıza lambası söner.... Motor parasına eder bir motor arkadaşlar, z one 150den geçtim, şehir içi kullanıyorum, havalar ısınınca uzun yol yaparım. Kesinlikle harika şuan için.... Çok keyifli bir makinA

Motosikleti
    Cf 150 nk
    9000 km oldu tek arızası ayak fren lambasının yanmaması oldu. Onu da 10 gün içinde getirip değiştirdiler garanti kapsamında.
    SAZMAN ve Lazasker bunu beğendiler.

Arkadaşlar merhaba.
    CF Moto'yu biraz araştırırken memleketimde uygun fiyata çıtır hasarlı bir 150 NK gördüm.
    Sizce bu motora masraf ne kadar gider ? ve sizce alınmalı mıdır böyle kazalı bir motosiklet?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...83461634/detay
    herkese iyi günler diliyorum..
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.
    CF Moto'yu biraz araştırırken memleketimde uygun fiyata çıtır hasarlı bir 150 NK gördüm.
    Sizce bu motora masraf ne kadar gider ? ve sizce alınmalı mıdır böyle kazalı bir motosiklet?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...83461634/detay
    herkese iyi günler diliyorum..
    km saati 600 cıvarı dıgerlerı harıc

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km saati 600 cıvarı dıgerlerı harıc
    600 ???
    japon yenidir umarım
    600 TL çok para yahu ne bileyim yani en fazla 1.000 TL ile toparlanacaksa alınabilir demiştim sadece
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 ???
    japon yenidir umarım
    600 TL çok para yahu ne bileyim yani en fazla 1.000 TL ile toparlanacaksa alınabilir demiştim sadece
    http://www.cfmotoyp.com/tr/yedek-par...ategorik-arama

aynen maalesef oyle bayagı pahalı

bjhdfjsfvd

Motosikleti
    YAMAHA MT
    bu akşam üstü 20-30 km kadar kullanma fırsatı buldum cf yi ınanın tahmınımden ve beklentimden cok cok iyi cıktı diyebilirim.şehir içi kullanım gayet iyi ve seri idi gerçi sanırım diğer moddaymış yanı ekonomık olmayan mod.en merak ettiğim şey yakıt tüketimi
    SAZMAN bunu beğendi.

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Merhabalar, 150 NK ailesine ben de katıldım. Kendisi ilk motorum. Japon fetişine (YBR 125) kapılmadım, tercihimi CFMoto'dan yana kullandım. Pişman değilim. Olacağımı da hiç sanmıyorum. Yaklaşık 150 kilometre yaptım. İlk izlenimlerim her anlamıyla olumlu. Bundan önce ehliyet kursunda 150'lik bir KUBA kullanmıştım, ondan sonra Mercedes gibi geldi... Rodajda olduğum için en fazla 60 yapabiliyorum şu an, titreşim sıfır. KUBA'da neydi o öyle aman Allah'ım 40'da masaj yapmadığı bölgem kalmıyordu. Bu fiyata, bu görsel ve kaliteye başka bir "başlangıç motosikleti" alınabileceğini hiç sanmıyorum. Yalnızca sürüş modları bile yeni başlayanların alması için bir neden... Ekonomi modunda sürüş daha yumuşak, gaz tepkimelerini daha kolay kontrol edebiliyorsunuz lakin spor modu daha agresif. Yeni başlayan biri olarak bunu çok net hissedebiliyorum. Ekonomi modu ile pişip spor moda alıştıktan sonra CC yükselttiğinde kablumbağadan inip tazıya binme hissine kapılma durumu fazla yaşanmaz diye düşünüyorum.

CFMoto bu gidişle Bajaj'ı geçecek gibi görünüyor. Almayı düşünen arkadaşların korkmasına gerek yok. Yalnız turkuaz modelini almayın herkes ondan alıyor pişti olmayalım.

Rodaj bitsin, yine yazarım. Görüşürüz!

Ekleme: Bu arada yeni yıl zammıyla birlikte 7800 falan olacak sanırım fiyatı. UMA'daki bir abim söyledi. Ben 6800'e aldım pazarlıkla. Onun dışında ekipmanlar (kask, ceket, pantolon, eldiven, zincir kilit, alarmlı disk kilidi, branda, ıvır zıvır), ehliyet kursu, plaka falan derken bana yaklaşık 11.000'e patladı.
    SAZMAN ve medusa_0302 bunu beğendiler.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı Lazasker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, 150 NK ailesine ben de katıldım. Kendisi ilk motorum. Japon fetişine (YBR 125) kapılmadım, tercihimi CFMoto'dan yana kullandım. Pişman değilim. Olacağımı da hiç sanmıyorum. Yaklaşık 150 kilometre yaptım. İlk izlenimlerim her anlamıyla olumlu. Bundan önce ehliyet kursunda 150'lik bir KUBA kullanmıştım, ondan sonra Mercedes gibi geldi... Rodajda olduğum için en fazla 60 yapabiliyorum şu an, titreşim sıfır. KUBA'da neydi o öyle aman Allah'ım 40'da masaj yapmadığı bölgem kalmıyordu. Bu fiyata, bu görsel ve kaliteye başka bir "başlangıç motosikleti" alınabileceğini hiç sanmıyorum. Yalnızca sürüş modları bile yeni başlayanların alması için bir neden... Ekonomi modunda sürüş daha yumuşak, gaz tepkimelerini daha kolay kontrol edebiliyorsunuz lakin spor modu daha agresif. Yeni başlayan biri olarak bunu çok net hissedebiliyorum. Ekonomi modu ile pişip spor moda alıştıktan sonra CC yükselttiğinde kablumbağadan inip tazıya binme hissine kapılma durumu fazla yaşanmaz diye düşünüyorum.

CFMoto bu gidişle Bajaj'ı geçecek gibi görünüyor. Almayı düşünen arkadaşların korkmasına gerek yok. Yalnız turkuaz modelini almayın herkes ondan alıyor pişti olmayalım.

Rodaj bitsin, yine yazarım. Görüşürüz!

Ekleme: Bu arada yeni yıl zammıyla birlikte 7800 falan olacak sanırım fiyatı. UMA'daki bir abim söyledi. Ben 6800'e aldım pazarlıkla. Onun dışında ekipmanlar (kask, ceket, pantolon, eldiven, zincir kilit, alarmlı disk kilidi, branda, ıvır zıvır), ehliyet kursu, plaka falan derken bana yaklaşık 11.000'e patladı.
    Harika bir seçim bence . Hayırlı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

Başka renk alın demişsin ama başka rengi yok diye biliyorum.
    Lazasker bunu beğendi.

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Var hocam var.

SAZMAN bunu beğendi.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı Lazasker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de var mı?

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)