Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
44. sayfa BirinciBirinci ... 34424344

CF Moto 150 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Leoncino
    Motosiklet Online
    onuriskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF - 150 Nk
    Alıntı pacaveli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ikinci el bir kere yatmış bir model var egzoz ve grenajları ufak hasarlar almış. alsam grenaj falan derken çok masraf çıkarır mı bana?
    Egzoz dekor kapağı 60TL, kapak arkası ağız kısmı 105TL gibi bir ücreti var. Sol depo, sağ depo grenaj fiyatları da ortalama 150TL bandında.
    pacaveli bunu beğendi.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    onuriskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF - 150 Nk
    Merhabalar. Arka lastik Pirelli Angel GT, ön lastiğimse fabrikasyondu. Ön arka Pilot Street'e geçiş yaptım ve ciddi oranda yol tutuş, viraj kabiliyet artışı (bu psikolojik olabilir ) yaşadım. Lastik değiştirmeyi düşünen varsa öneririm.

Yedek parça durumu nedir arkadaşlar? İkinci el 18 Binde 7.500 TL ye buldum da almalı mıyım sizce

Bu efi ışığı hala yanıyor kurban bayramından bir gün önce yanıp sönmeye başladı hala devam ediyor servisi dahil bir sürü motorcuya gittim yapamadılar servisinde de yapamadı çıldırıcam bu arada bilen birisi cf moto 150 nk ön dişli kaç t arka dişlisi kaç t söyleyebilir mi?

enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150NK
    Arkadaşlar motorumun yatmasından dolayı arka frenin yanındaki ayak kırıldı bütün parça olduğu için arka basamak braketi değişmesi gerekiyor CF Moto sitesinde bu parça 600 lira ayakta 190 lira bunu çıkma olarak yada daha ucuza temin edebileceğim yer yok mudur

Leoncino
    Daelim Motosiklet
44. sayfa BirinciBirinci ... 34424344

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)