Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
42. sayfa BirinciBirinci ... 324041424344 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 150 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Nk ya Driftlerin debriyaj balatalari uyuyormu?

Kaç saç,kaç balata olacak bilgisi olan var mı?

Bloğu yarmadan bilgi alabilirsem ona göre sipariş geçicem motoru haybeye yatirmak istemiyorum.

Arıza;3. ve 4. viteste rampada bağiriyor 50km hizi geçmiyor,düzdede hissedilir kaçirma var.
    1.2,5,6 da sıkıntı yok.motora yeni yağ koydum balata bitik oldugu için yağı hemen kararatti.
    Motoru kullanan yeğenim,süzme apaçidir.

Kendim yapacağim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

acaba özelden link atabilme şansınız var mı? maalesef motorda yeniyim ve çok bilgi sahibi değilim

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nk ya Driftlerin debriyaj balatalari uyuyormu?

Kaç saç,kaç balata olacak bilgisi olan var mı?

Bloğu yarmadan bilgi alabilirsem ona göre sipariş geçicem motoru haybeye yatirmak istemiyorum.

Arıza;3. ve 4. viteste rampada bağiriyor 50km hizi geçmiyor,düzdede hissedilir kaçirma var.
    1.2,5,6 da sıkıntı yok.motora yeni yağ koydum balata bitik oldugu için yağı hemen kararatti.
    Motoru kullanan yeğenim,süzme apaçidir.

Kendim yapacağim.
    Valla aynı soruyu bende sormuştum ama cevap alamadım ne yazık ki
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    CHOHO 428 132L ORİNGLİ ZİNCİR hepsiburada da var olurmu. Birde arka balata değişen varmı, NERDEN nasıl buluruz

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    UMA fiyasko devam, bir balata bile yok. Yoldaymış gelince haber vereceklermiş ������������ Almayın bu firmadan Birşey yanarsınız

Beyler yaklaşık 2 bin km de 150 nk sahibiyim motorumun tek bir sorunundan sıkıntım var o da en önemlisi beni yolda bırakması enjeksiyon ısıgının yanıp sönmesi yüzünden 5-6 kere yolda kaldım servisde hiç oralı degil abuk subuk şeyler cevaplar veriyorlar onlardan bir verim alamıyorum yani sorunum şu motorla gün içinde gezerken hiç bir sıkıntı yok fakat stop edip 10 15 dk sonra binince marş almıyor akü göstergesi 10 voltta sayıyor ve enjeksiyon ısıgı yanıp yanıp sönüyor benzin kokusu egzozdan geliyor bu her inip bindigimde olmuyor genellikle hiç ummadıgım zamanlarda oluyor ve çok canımı sıkıyor eğer aranızda böyle bir sorun yaşayan arkadaslar varsa bana cevap verirlerse çok sevinirim motor daha yeni enjeksiyonda bi sıkıntı olucagını düşünmüyorum benim şahsi düşüncem akü yeterli gücü veremedigi için enjeksiyon ateşlemiyor benzin gitmiyor ateşlemedigi için enjeksiyon ısıgı yanıp sönüyor ve benzini egzozdan atmaya çalısıyor yanlısta olabilir düşüncem sizce nedir ?

Arkadaşlar selamunaleykum.Size bir şeyler danışacaktım.İlk motorumu almayı düşünüyorum ve Cf 150 nkyi gördüğümde görünüş olarak cok begendim ama aklımda soru işaretleri kaldı.Öncelikle yeni başlayacak birine bu motoru onerir msiniz? Ikinci ve aslında en önemlisi yeni olduğum için muhakkak ufak düşmeler falan olur diye düşünüyorum.Bu motorun parça fiyatları nasıldır ogrenciyim ve açıkçası paramla sadece motor alabilirim.Aklımda mondial z one 150 veya rks titanic 150 modelleri de var ama bu görünüş olarak en cok beğendiğim motor.Bu motolar arasında acemilikteki sürüş olarak parca fiyati performans olarak ne önerirsiniz

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı frtburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamunaleykum.Size bir şeyler danışacaktım.İlk motorumu almayı düşünüyorum ve Cf 150 nkyi gördüğümde görünüş olarak cok begendim ama aklımda soru işaretleri kaldı.Öncelikle yeni başlayacak birine bu motoru onerir msiniz? Ikinci ve aslında en önemlisi yeni olduğum için muhakkak ufak düşmeler falan olur diye düşünüyorum.Bu motorun parça fiyatları nasıldır ogrenciyim ve açıkçası paramla sadece motor alabilirim.Aklımda mondial z one 150 veya rks titanic 150 modelleri de var ama bu görünüş olarak en cok beğendiğim motor.Bu motolar arasında acemilikteki sürüş olarak parca fiyati performans olarak ne önerirsiniz
    Parçaları soygun. Çoluğunun çocuğunun rızkını parça parası olarak motora yatırırsın. TVS'nin de parçaları pahalı 110 tl ye balata mı olur muş? Drift'in gözünü seveyim. Fabrikanın taktığı orijinal balata 20 TL mis gibi.

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    https://www.google.com.tr/amp/s/www....om/cf-moto/amp

Durum hep aynı, herkes şikayetçi

Selamlar 2.elini 3096 kmh de aldım Sana katılıyorum şekli güzel, motorda güzel gidişide bence bu kadar rüzgara fena değil 3900 lere geldim yani işte 800 km yol yaptık cf nk 150 ile hatta eşim ile, az yakıyor bendeki 150 ye 3 olanı vites göstergeli olanı ki yeni aldım 2 ay daha olmadı 5. motorum ve çok dengeli bir motor , ben biraz ara verdim bir 5 yıl kadar en son er 5 vardı onuda çok beğenerek almıştım ama şehir için ağır kalıyordu ki yani motor ağır 180 kg falandı tork var ama herşey tork değil doğru vites falan liste uzarda gider. Bu motorda parça sıkıntısı var şu an için ama, getirilir bence çünkü çok var istanbuldayım günde 2 tane en az görüyorum. Her motor 4/4 lük olmaz genelde 1 eksiği çıkar ama parça yok diyede şu ali li sitelere bakmayacak değiliz yağ, hava filtresi var evet biraz pahalı ama diğer motor firmalarıda tl birimini kullanmıyor eu diyor. Motor parçaları hep biraz pahalı vede bulunmsı zor olabilir. Bir son tavsiye daha yenide başlasan düşme kelimesini kafandan çıkart minik bir alan bul çalış ama düşme umarım biraz yardımcı olmuşumdur.

xabdullah42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150-S
    Arkadaslar selamlar...bugun (7temmuz) itibarıyla motor sınavını kazandım temmuz sonu gıbı ehlıyetı alacam ınsallah. bayiyi aradım 2018 model cf 150 nkyı temmuz ortasında türkiyede satışa suncaklarmış muhtelemen %7.5 zam gelecekmıs yanı 12.000-13.000tl olcakmıs ABS gelcekmıs tasarımı muhteşem görünüyor (youtubeden bakabılırsınız 400nkya benzetmısler) dıger teknık ozellıklerını bılmıyorum ama bu motoru almak ıcın kredı cekıcem sızce degermı arkadaslar.. 150nk klasmanında en guzel tasarıma sahıp motor bu bence. benım en onemlı krıterımde bu. baska onerınız var mı acaba

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Alıntı xabdullah42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar selamlar...bugun (7temmuz) itibarıyla motor sınavını kazandım temmuz sonu gıbı ehlıyetı alacam ınsallah. bayiyi aradım 2018 model cf 150 nkyı temmuz ortasında türkiyede satışa suncaklarmış muhtelemen %7.5 zam gelecekmıs yanı 12.000-13.000tl olcakmıs ABS gelcekmıs tasarımı muhteşem görünüyor (youtubeden bakabılırsınız 400nkya benzetmısler) dıger teknık ozellıklerını bılmıyorum ama bu motoru almak ıcın kredı cekıcem sızce degermı arkadaslar.. 150nk klasmanında en guzel tasarıma sahıp motor bu bence. benım en onemlı krıterımde bu. baska onerınız var mı acaba
    Yakma kendini, 😎

Gönlüm bir yandan bu motoru istiyor bir yandan da yorumları okudukça bile bile yakma kendini diyor.Cf ile Rks rn180 arasında kaldım rks hafif rahat bi motor gibi duruyor sürüşü kolay olur gibi bi his verdi ama tipi çok küçük görünüyor.Cfde tipi çok güzel ama bir kere binme fırsatım oldu 1 dakika falan gidonu dar geldi sanki yada acemiyim diye ben mi öyle hisettim,bir yandan da parçası falan da pahalı,ikisi arasında öneriniz nedir? Bu arada ikinci el almayı düşünüyorum, Cfye 6000bin civarı bir fiyat istiyorlar,rksye de 6bucuk 7 arasi ama rks 2017 model

Merhaba arkadaşlar,
    baştan sona okudum Allah'a şükür yaşanan sorunların hiç biri ile karşılaşmadım ve herhangi bir kazayada karışmadım güncel km 17500+ ve yaz kış günlük kullandım. Nisan 2017'de trafiğe çıktım bu motorla ve ilk motorum ve şimdide cc büyütmek niyetindeyim.

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Alıntı Sabaton52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    baştan sona okudum Allah'a şükür yaşanan sorunların hiç biri ile karşılaşmadım ve herhangi bir kazayada karışmadım güncel km 17500+ ve yaz kış günlük kullandım. Nisan 2017'de trafiğe çıktım bu motorla ve ilk motorum ve şimdide cc büyütmek niyetindeyim.
    Motosiklet için kimse kötü Birşey demiyor, sıkıntı, UMA

Benim onlara 1 kere işim düştü onda da kolayca hallettik çok şükür nasip mi diyelim ne demek lazım bilmiyorum

xabdullah42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150-S
    malum piyasa aldı başını gidiyor. 150nk 11k ama 2018 modelini bekliyorum muhtemelen 13k olacak pulsar 200 desen olmuş 15k mondial zone 180 8k 3ünün arasında gidip geliyorum uzun yol (istanbuldan edirne sakarya yani 200km altı) yakıt ve yedek parça için hangısını onerırsınız benım ılk motorum olcak ınsallah

İyi günler bende foruma yeni katıldım motor almayı düşünüyorum ama bütçem kısıtlı o yüzden cf moto 150 NK veya megelli 250r almayı düşünüyorum sizce bu iki motor nasıldır yarı yolda bırakır mı? Yorumları okuyorum bazen olum bazen olumsuz oluyor elbet anca uyguna temiz cf moto bulabilirsem ondan alırım o tarzda başka motor biraz da tipi olan naked roaster veya sport touring motor var mıdır önerebileceğiniz?

Alıntı Récharcinq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler bende foruma yeni katıldım motor almayı düşünüyorum ama bütçem kısıtlı o yüzden cf moto 150 NK veya megelli 250r almayı düşünüyorum sizce bu iki motor nasıldır yarı yolda bırakır mı? Yorumları okuyorum bazen olum bazen olumsuz oluyor elbet anca uyguna temiz cf moto bulabilirsem ondan alırım o tarzda başka motor biraz da tipi olan naked roaster veya sport touring motor var mıdır önerebileceğiniz?
    Sakın megelli alma uzak dur. Cf moto km sine fazla takılmadan temiz bir tane bulabilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Alıntı xabdullah42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malum piyasa aldı başını gidiyor. 150nk 11k ama 2018 modelini bekliyorum muhtemelen 13k olacak pulsar 200 desen olmuş 15k mondial zone 180 8k 3ünün arasında gidip geliyorum uzun yol (istanbuldan edirne sakarya yani 200km altı) yakıt ve yedek parça için hangısını onerırsınız benım ılk motorum olcak ınsallah
    Mondialden uzak dur. Ben şahsen bajaj sevmiyorum yani ben almam cf alacak olursan 600 km yaptığım oldu sıfır sorun lakin ortalama hızı 90 km stabil gidevileceğin hız yani

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    U. M. A rezalete devam ediyor, sosyal medya hesaplarında yorum yapmamam için engellemişler. Bir aydan fazla oldu bir balatayı temin edemediler, diskte gitti. Bakın yanlız değilmişim.

https://www.sikayetvar.com/cf-moto/parca

REKLAM ALANI
42. sayfa BirinciBirinci ... 324041424344 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)