Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
39. sayfa BirinciBirinci ... 293738394041 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 150 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Bende birsey sorayım bu motoru hızlandırmanın bir yolu varmı acaba yani stabil 120-130 gitmek gibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    o hızlarda stabil gidemezsiniz cc yükseltmeniz gerekir. suzuki gsxr 250- ktm duke 250 gibi 250cc ler bile o hızlarda stabil gidemez

Ben su an 100 105 gidebiliyorum cok değil 10 km kaysak yeter üzerine. Hiç hızlandırmaya calışan deneyen olmadımı acaba

Alıntı huntersss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben su an 100 105 gidebiliyorum cok değil 10 km kaysak yeter üzerine. Hiç hızlandırmaya calışan deneyen olmadımı acaba
    Ben Birgün İstanbul'da motoventto şenliğinde biriyle karşılaştım 150 NK kullanıyordu yazılım mi attırmışti kesiciyi mi kaldırmıştı tam hatırlamıyorum ama motoru 137 yi görüyordu açıkçası çok da onemsememistim fakat yapan var onu biliyorum
    furkanaltan bunu beğendi.

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Arkadaşlar, oringli zincir takayım dedim 428-128 oringli zincir olmadı. Bir bakla kısa. Ne yapacağız

Benim motorum uzun yılda 9 10 bin devir arasında gidersen 3.8 lt yakıyo normaldede 3. 5 lt yakıyor 100 km ye kafayı yiyecem burda millet 2.2 2.5 şi geciremediya yazıyo ne yapmam gerek

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    10 bin km yol yaptım, altı üstü olmadı, 3.5lt.seninde çok abartı yakıyor. Bujiye bakımlarda hiç bakılıp temizlenmedi. Firmayı ilk aldığımda aradım normal bu yakıt dediler. serviste üstünden çıkan buji yoktu, başka taktılar. İYİ kide yokmuş 56tl.. baktım yedek parça sitelerinden. Aynı buji İnternet te 25 TL. Sonrası yakıt 2,80-3 e düştü. Bujiyi motor ustası arkadaşa gösterdim, tırnak aralığı çok aşırı açıkmış dedi. Anafikir şu, bu motosiklet adamı verem eder. Yukarıda sordum cevap gelmedi, 128bakla oringli zincir olmuyor

Motosikleti
    400NK
    Bende 428, 128 bakla zincir aldım kısa geldi. Daha sonra 428, 132 bakla aldım Did O-ringli zincirden diş almadan olduğu gibi taktım tam oldu. Ayrıca motor adamı verem eder diyorsunuz da neyi var motorun? Motorun hiçbir kronik sıkıntısı yok, ustalarınız detaylı bakım yapamıyorsa ürünü kötülemenin gereği yok bence. Ngk nın çift tırnak bujisini takın kafanız rahat etsin.
    roadpeople bunu beğendi.
    Yoldan önce, Yoldaş gerek..!

İnstagram: sdemircann

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Verem eder, Uma aşmış kendini, başına ii gelince zorlanıyorsun, buji piyasada aynı marka 25 Uma da 56... Zinciri NERDEN aldınız. Buji siz değiştiniz mi. Link verebilirmisin İlginize teşekkür ederim

Motosikleti
    400NK
    Bu tür sarf malzemeler için umaya bağlı kalmanıza gerek yok. Zaten o tür parçalar umanın sitesinde piyasaya fiyatına göre daha yüksek bir bedel olacak.

Zinciri ve bujiyi çevrenizde ekipman ve sarf malzeme satan yerlerden alabilirsiniz ben oyle yaptım. Zincirde Did O-ringli 132 bakla aldım gayet memnunum hiç sarkma yapmadı. Bujide çift tırnak ngk Cr10ek modeli. 7bin kmdir ikisinden de hiç bir sorun yaşamadım.

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Semih bey, buji ömrümü 7Bin km. Başka bir başlıkta ön dişliyi değiştirdiğinizi yazmışsınız, orijinal dişli ile 132bakla çıkarma yapmadan tam olurmu ki?

Motosikleti
    400NK
    Hayır kardeş buji ömrü 7bin km değil. 7bin km önce taktım o zamandan bu yana hiçbir sorun yaşamadım onu diyorum.

Evet ön dişliyi değiştirdim. Orjinali 14diş, ben hız amaçlı değil sadece motor rahatlasın devir düşsün diye 15 dişe yükselttim. Bu dişi 14 ten 15e yükseltmek zincir boyunda değişiklik yapmıyor.

İster ön orjinal dişli olsun, ister 15 dişli olsun. Kaliteli bir 428 / 132 bakla zincir alın takın ben oyle yaptım, ikisiyle de sorunsuz bir şekilde tam uydu.

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Alıntı sdemircan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır kardeş buji ömrü 7bin km değil. 7bin km önce taktım o zamandan bu yana hiçbir sorun yaşamadım onu diyorum.

Evet ön dişliyi değiştirdim. Orjinali 14diş, ben hız amaçlı değil sadece motor rahatlasın devir düşsün diye 15 dişe yükselttim. Bu dişi 14 ten 15e yükseltmek zincir boyunda değişiklik yapmıyor.

İster ön orjinal dişli olsun, ister 15 dişli olsun. Kaliteli bir 428 / 132 bakla zincir alın takın ben oyle yaptım, ikisiyle de sorunsuz bir şekilde tam uydu.
    Teşekkür ediyorum. Motosiklet konusunda gerçekten iyi makina. Sıkıntı UMA

Top speed soran arkadaşlar dün deneme fırsatım oldu 6 ay dir hiç denememistim. Motosikletim cf150-3 serisi,6 bin km de titizlikle bakiyorum . İki kişi cantalarimizla beraber spor modda duz yolda 134 gördük mesafe kısaydı rede sokamadim ama devir 10bindi. Yani 140 i zorlar gibi duruyor . Motosiklet eğimde ve duzde 110 stabil gidebilir. İki kişi yokuşta en fazla 90 a düşüyor tek kişiyken hiç sorun yaşamadım.

Motosikleti
    400NK
    Arkadaşlar bu konu başlığında azçok bilen bilir beni, 400nk aldığım için motosikletimi satıyorum.
    Buda link;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9903499/detay/

Hangi buji acaba

cr9e ngk buji kullanıyorum memmunum bende zincir değiştireceğim ama ön dişliyide mi değiştirsem acaba şimdi düşünmedim değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:26 ----------

Alıntı sdemircan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ön dişliyi 15 yapman nasıl bir avantaj sağladı acaba , ön dişliyi nereden temin ettin. birde zincir markası söyler misin

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Alıntı roadpeople adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cr9e ngk buji kullanıyorum memmunum bende zincir değiştireceğim ama ön dişliyide mi değiştirsem acaba şimdi düşünmedim değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:26 ----------

ön dişliyi 15 yapman nasıl bir avantaj sağladı acaba , ön dişliyi nereden temin ettin. birde zincir markası söyler misin
    Hız artar, tork düşer

Beyler disliyle oynamak motorun ömrünü kısaltır mı acaba ben dişli büyütüp Torku arttırmak istiyorum da

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

Beyler disliyle oynamak motorun ömrünü kısaltır mı acaba ben dişli büyütüp Torku arttırmak istiyorum da

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Beyler peki dişliler le oynamak motor ömrünü kısaltır mı

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    U. M. A dan yine fiyasko, Basit bir parça, sağ ön basamak. Yok ellerinde. Tedarik edince döneceğiz diyorlar. Anlatmak istediğim bu arkadaşlar. Motosikletin Başına bir iş gelirse yandınız, almayın yanarınız. Motosiklet e lafım yok, bıktım artık bu yedek Parça elimizde yok demelerinden. İki ay bekle şimdi.. Getir sat ürünü, sonrası vay geldi halimize. Paranla rezil ederler

REKLAM ALANI
39. sayfa BirinciBirinci ... 293738394041 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)