Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 273536373839 ... SonuncuSonuncu

CF Moto 150 NK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Alıntı ozannnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler istanbul anadolu yakası yada izmit tarafında servis önerisi olan var mı
    Kadıköy Özkan Aras gidebilirsin. Pişman olmazsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ozannnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler istanbul anadolu yakası yada izmit tarafında servis önerisi olan var mı
    özkan aras iyiir ama pahalıdır mesele ne tam olarak standart bakımsa birsen başak git

4500 bakımıydı yaptırdım tuzlada ,sıkıntı çıkmadı

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Arkadaşlar, bu motosikletten uzak durun. Başınıza bir sorun gelmez ise sıkıntı yok güzel motor. Amma velev ki geldi araba size dokundu düştünüz, 45 günde motorunuza binemez serviste yatar. Fabrika parça temin edemiyor. Varmı böyle bişey. Hemen kurtulacağım bu motordan. Sıkıntı. Parçaları korkunç pahalı. Bidaha mı? Tövbe

Alıntı TA6AHE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bu motosikletten uzak durun. Başınıza bir sorun gelmez ise sıkıntı yok güzel motor. Amma velev ki geldi araba size dokundu düştünüz, 45 günde motorunuza binemez serviste yatar. Fabrika parça temin edemiyor. Varmı böyle bişey. Hemen kurtulacağım bu motordan. Sıkıntı. Parçaları korkunç pahalı. Bidaha mı? Tövbe
    hangi parçası yok nereden yazıyorsun sen

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Ön disk yok. Hadi buyurun

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    30 iş gününde sana parça tedarik etmek ZORUNDALAR. Dava açarsan motoru iade etmeye kadar götürürsün. Bana da elimizde yok Çin'den gelecek bik bik dediler, dedim 30 iş gününüzün dolmasını bekliyorum sonrasında mahkemelik olacaksınız, 29. iş gününde parçayı gönderdiler. Ki gerçekten uğraşacaktım, kafaya koymuştum.
    roadpeople bunu beğendi.

Lazasker haklı mecbur emin ol kawasaki alsan onda da böyle piaggio allsanda böyle

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

istanbuldaki parçacılarda da mı yokmuş

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Diski ikitellide üreten bir usta var. her türlü motora disk üretiyor.

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Parça fabrikada yok arkadaşlar. Mesele diski ordan burdan temin etme meselesi değil. Ürünü satıyorsun, arkasında duramıyorsun. Paranla rezil oluyorsun..400nk yı bugün inceledim, balon bir motosiklet, 150nk nın parçaları ile aynı. Far aynı 150nk ya bile yetersiz bir far. Düşürürseniz motoru yandınız, parçalar malum korkunç pahalı, hoş oda bulabilirseniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Bu yazdığınız çözümmü, kabul görecek mazeret mi. At çöpe bir marka benim için
    En. İyi reklam, müşteri memnuniyeti, boşa okadar reklamı. Gider bu ürün tutmaz. Arkasında durmuyor sattıklarının, patladı maalesef.

Parça fabrikada yok arkadaşlar. Mesele diski ordan burdan temin etme meselesi değil. Ürünü satıyorsun, arkasında duramıyorsun. Paranla rezil oluyorsun..400nk yı bugün inceledim, balon bir motosiklet, 150nk nın parçaları ile aynı. Far aynı 150nk ya bile yetersiz bir far. Düşürürseniz motoru yandınız, parçalar malum korkunç pahalı, hoş oda bulabilirseniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Bu yazdığınız çözümmü, kabul görecek mazeret mi. At çöpe bir marka benim için
    En. İyi reklam, müşteri memnuniyeti, boşa okadar reklamı. Gider bu ürün tutmaz. Arkasında durmuyor sattıklarının, patladı maalesef.
    kardeşim ktm al yamaha al pahalı parça gör parçalar idden pahalı değil ucuz mu hayır ama pahalıda değil anlayacağın sen gt 250 cc mt 25 22.000 tl ye al 400 nk alma aradaki abs, beygir tork farkını napıcaz üstelik kawasaki motor bloğu kullanmışlar. hatta git dominar al sen tek silindir 36 beygir :D

Motosikleti
    Cfmoto 150 nk
    Alıntı roadpeople adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim ktm al yamaha al pahalı parça gör parçalar idden pahalı değil ucuz mu hayır ama pahalıda değil anlayacağın sen gt 250 cc mt 25 22.000 tl ye al 400 nk alma aradaki abs, beygir tork farkını napıcaz üstelik kawasaki motor bloğu kullanmışlar. hatta git dominar al sen tek silindir 36 beygir :D
    Altı ay önce bende senin gibi diyordum. Önceki Yazdıklarıma bakarsan görürsün. Disk yok binemiyorum. Bedava verseler ne olur binemdiğin motosiklet olunca. Parça teminin edemiyorlar diyorum. Sattı motosikleti parçası yok diyorum. Başınıza iş gelirse anlarsınız. Uma parça veremedi kardeşim, motosiklet iki aydır yatıyor.
    roadpeople bunu beğendi.

Altı ay önce bende senin gibi diyordum. Önceki Yazdıklarıma bakarsan görürsün. Disk yok binemiyorum. Bedava verseler ne olur binemdiğin motosiklet olunca. Parça teminin edemiyorlar diyorum. Sattı motosikleti parçası yok diyorum. Başınıza iş gelirse anlarsınız. Uma parça veremedi kardeşim, motosiklet iki aydır yatıyor.
    yurt dışından getirtiyorlar demek istediğim zorunda yani anladın mı mecbur getirtmeye onu anlatmaya çalışıyorum piaggio da bu şekilde çalışıyor. Emin ol mağduriyetini anlıyorum zaten sitesinde de gözüküyor olmadığı bak sen haklısın sen cfmotoyp sitesine gir durumunu anlat mesajını gönder emin ol cevap verecek yurt dışından getirme tlebinde de bulun mesajda

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/186064-1-ay-once-gecirdigim-kaza-ve-honda-turkiye-magduriyeti-resimli.html

her markada var diyorum kimse inanmıyor

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı roadpeople adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/186064-1-ay-once-gecirdigim-kaza-ve-honda-turkiye-magduriyeti-resimli.html

her markada var diyorum kimse inanmıyor
    Böyle yap kolay ulaşılsın dostum

http://www.motosiklet.net/forum/moto...i-resimli.html
    roadpeople bunu beğendi.

Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,

Bu topicten beni tanıyan tanır. Kış geldi beyler, motoru satıyorum. İlanı aşağıda görebilirsiniz. Motor tertemiz, yukarıda beni okuyan bilir nasıl temiz baktığımı. Düşünen varsa haberleşelim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...96959283/detay
    İlanın süresi dolmuş sanırım hala satılmadıysa iletişim kurabiliriz hocam

Motosikleti
    Honda CG 125/Honda Titan Es
    Aylar önce bakmıştım motora yeniden gündeme aldım. Hala alınır mı? 2. el olarak tabi
    roadpeople bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    Alıntı makrofaj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aylar önce bakmıştım motora yeniden gündeme aldım. Hala alınır mı? 2. el olarak tabi
    9 ver 2. el ktm duke al geç

Motosikleti
    Honda CG 125/Honda Titan Es
    Alıntı extagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 ver 2. el ktm duke al geç
    O kadar kolay değil ki hocam. benim anlaştığım adam 5.5a veriyordu Zaten büyük ihtimal Hero Karizma alıyorum bakalım

Motosikleti
    CF Moto 150NK
    An itibari ile 490 TL Zam gelmiş. Motor 1 yılı geçmeden minimal bir iki versiyon değişikliği dışında (Vites göstergesi vb.) 9490 olmuş durumda inşallah Euro 4 fiyatı falandır. Eğer değilse daha kötü Euro 4 olurda gelirse 1.000-2.000 TL daha oynar tahminimce, dolar gibi oldu motor resmen yatırım aracım :D
    roadpeople bunu beğendi.

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 273536373839 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)