Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Beat Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

erfer abi bana ıstanbula gondersene o motoru tavladıgım kızlarla bırlıkte gonderırım sana motorunu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    28enes28 olur nıye olmasın .................

bende katılıyorum aranızabeyler az kaldı....
    MT ANTALYA

cem-beat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kinetic style - honda beat - honda dylan ses 150
    erfer sen yine bi sürü modlu beat resmi avatar yapıyon onları bi ara siteye eklessene şimdikide güzele benziyo
    [B]aldım sonunda ama daha gelmedi dylan dylan dylan[/B]
    [B]geliyo geliyo çarşamba(21.05.2008) gibi bende olacak inşallah[/B]

hbgp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat 100 cc
    selam arkadaşlar uzun zaman oldu siteyi tıklamayalı!beat'in fiyatı çok artmış.ben nisan 2005 te almıştım 2.625 liraya!beat'im 5300 lerde gayet iyi gidiyor!sık sık yağını değiştirttiriyorum o yüzden çok iyi gidiyor!satmayı düşünüyorum bu ara belki biraz daha büyüğünü almak için!ama yinde ilk göz ağrım satmak zor olabilir.beat'in tek sorunu tekerlekleri bence!zevk veriyor ama güven maalesef!
    bayrağa uzanan eller kırılsın!!!

Motosikleti
    CBR 250R
    cemcım bı ara koyarım kardesım....

hbgo kardes lastıklerı kotu ama bırazda suruu kalıtesıne bakıyo guvenmeselesı sadece latıklerle alakalı deıl.....
    MT ANTALYA

Motosikleti
    CBR 250R
    guncellllllllll.............

guncel mılletı sıcak mı vurduya kımse yazmıyo????????
    MT ANTALYA

TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Evet sevgili Beat dostları en sonunda ilk göz ağrımı sattım1800ytl ye gitti...
    Ama bu hafta 2005 modeli geliyor bir aksilik olmaz ise....
    [color=blue]Motosiklet Kullanmak Bir Düşünme Yoludur....![/color]
    [color=red]0Rh+[/color]

Motosikleti
    CBR 250R
    hayırlı olsun abı ...kac modeldı_
    MT ANTALYA

memoli81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda dylan 150

sendemi be beat

ya kayış ötüyo diye kayış taktırdık daha fazla ses cıkar oldu,alışcak dediler alıştı ama simdide eskisi gibi ilk kalkarken ciiik diye ötüyo.komple debriyaj balata takımı degişcekmiş..tavuk gibi yolunuyozmu arkadaşlar yardım edin..benim beat 2003 model neleri degişmesi lazım.20000 de...

arkadaşlar bu beat in rodajını talimatlara göre mükemmel tamamlasam son sürat 100km/s olurmu? hadi 90 olsa yine razıyım ona göre alacağım

birde full depo ile tahminen 200-250km yapıyor doğrumu bu

Motosikleti
    Honda Beat KB24(Kobe bryant 24)
    Alıntı Erfer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    typ-r senın dedıgın bılıdgım kadarıyla turlıyede satılmayazak ama kesın bısey bılmıyorum....
    Erfer Dostum Typ-r Türkiye de yok ama ilk olarak bende olacak.Motorumu Yarın boyaya götürüyorum.Eğer adamla anlaşabilrsek 3-4 gün sonra resimleri buraya eklerim.Honda Beat imi TYP-R moduna sokuyorum

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı Only4Friends adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu beat in rodajını talimatlara göre mükemmel tamamlasam son sürat 100km/s olurmu? hadi 90 olsa yine razıyım ona göre alacağım

Arkadaşım ben 2 yıldır Beat kullanıcısıyım, sıfır almıştım.

Normal seyir sürati düz yol için 75-80 civarıdır. Yokuş aşağı 90 ı geçebilir ama 100 km. yapmaz. Tabi bu süratlerde vibrasyonu artar ve emniyetli olmaz. Uzun dik yokuşlarda (Örneğin TEM otoyolu Kocaeli bölgesi) 25 km. ye kadar düşer. Tek ve iki kişi olması performansını çok değiştirmez.
    Bir depo ile 220 km yol yapıyor.
    Viraj yeteneği zayıf bir motordur. Büyük motorların 130 ile girdiği virajda sen 80ile girersen tedirgin olabilirsin. Bunda amortisör sisteminin çok iyi olmaması da etkendir.
    Frenleri ancak bakımlı tutarsan verimli olur. Teller falan iyi yağlanmamışsa özellikle arka fren hassasiyetini kaybeder. Sende arkayı yeterli sıktığını düşünüp öne biraz daha yüklenirsin ve önü kaydırabilir.
    Jigle çekmeden yaz kış çalışmaz.
    Yüksekliği iyidir altını çarpmazsın.
    Tek kişi binerken amortisörler çok sert, zıplar durur İki kişi ile daha güzel yol tutar. Rüzgarlardan etkilenir ve rüzgarın geldiği yöne yatar.
    Arıza yapmaz! Yük bile yüklesen gitmem demez. Parçaları ucuz sayılır. Normal bakım saatleri dışında sorun çıkartmaz (Tabi servis iyi olacak, merdiven altı değil)
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar
    Ben memnunum en azından, ancak uzun yolculuklar planladığımdan değiştireceğim. Aslında kendisi günlük şehir içi kullanımına uygundur. Maksimum 40 km lik mesafelere gidip ara vereceksen yormaz insanı. Ben bazen günde toplam 200 km yaparım. Örneğin 40 km okula giderim, 3 saat ders veririm ardından 35 km diğer işime giderim. Oradan eve dönerim bir 40 da o tutar. Ardından bir 30-40 km hanımla gezeriz. sonuçta yorulmam

Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim
    Poturdak

tşkler ben hayatımda 1 defa motora bindim o da gaza basmadan bitiverdi benim gibi biri bu motoru rahatça kullanabilirmi ? aslında gaza basmadan bitiverdi dediğime bakma motoru çalışmıyordu sadece üstüne oturmuştum birde bana ufak mı kalır bilmiyorum boy 1.82 kilo da 80 şimdiden cevabın için heyecanlandım amortisör sorunu çözülmezmi ? daha yumuşak amortisör fln taksak

yada yamaha bws 100 mü alsam onun motoru çok seri 100-110 km rahat görüyor çünkü 2 zamanlı motor 10 beygir di galiba sence hangisini almalıyım ?

Motosikleti
    Ben Honda beat ile yokuş aşağı 105 yaptım.Normal yolda 80-85 yapıyor.Full depo ile de 250 km.yapmaktadır.Yani arkadaşımızın dediği doğrudur fakat 100 km.yapmaz demek yanlış olur.En fazla 105 yapar bu motor

memoli81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda dylan 150
    arkadaslar şükürler olsun sorunumu cözdüm.debrıaj balatalarının ordakı bılyaları kırılmıs.su an saat gıbı masallah..

arkadasım only4 beat ıyı bı motordur dört senedır hanımla beraber dağ tepe gezmedık yer bırakmadık hafta sonları pıknıkler vs...ufak tefek sorunlardan harıç elınde kalmaz emın ol ve ıkıncı el satısı cok kolay.hız olarak fazla bısey bekleme hem hız arttıkca rıskte artar.bende düz yolda ıkı kısı 90ı görüyorum rampa aşagı 110da yaptım ama devır çatlıycak gıbı oldu.yakıt desen sınıfının en az yakanı.ama alınca lastıklerı mutlaka dubless yaptır emı..

Motosikleti
    Buyurun Motorumun Son hali

TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Alıntı Erfer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abı ...kac modeldı_

2004 model 9.844km. 'de idi sattığımın....! Kısmetse 29 haziran'da plaka geliyor,yeni Beat'ımın oda 2005 model 2.622km'de 1.168ytl ye aldım.Motosikletsiz kalmak ne zormuş,iki haftadır binmiyorum
    [color=blue]Motosiklet Kullanmak Bir Düşünme Yoludur....![/color]
    [color=red]0Rh+[/color]

Motosikleti
    Aprillia Caponord1000
    Alıntı Only4Friends adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hava ayarı iyi ise 6 litre ile 240 km yapıyor , ortalama 39 km / lt olarak hesap et. Yokuş aşşagı 100 km yi görür ama kesinlikle tavsiye etmem. 80-85 km sonra kayış vibrasyon başlar 90 da sesde ilave olur.
    bir ay önce artı ve eşya ile yaklaşık 200 km toplam yük Bodrumdan çıkıp 900 km yol yaptım acelem yoktu. ve keyifliydi . Birde frenlere dikkat et ani frenajlar için ek mesafe koy.

Motosikleti
    CBR 250R
    ulan artkadas 1 hafta foruma gıremedık neler olmus neler kadır abı yakısır.........bı ben kaldım yaaaaaaaaa.......:((((((((
    MT ANTALYA

Motosikleti
    erfer sabret dostum yakında seninde olacakmış işte

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler