Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011122060 ... SonuncuSonuncu

Honda Beat Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ömer07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda_BeaT
    ya bzm motorda ön kalkar mı acaba?kalkarsa da ne kadar sakatlık ne kadar oluo? bilen arkadas warsa anlatırsa sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı ömer07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bzm motorda ön kalkar mı acaba?kalkarsa da ne kadar sakatlık ne kadar oluo? bilen arkadas warsa anlatırsa sevinirim
    ömer kardes bence sen sımdı gıt nufus bılgılerıne bıdaha baktır.cunku antalyalıysan yada antalyada yasıyorsan bu sorunun cvbını sen baskalarına vermen lagzım.sen antalyanın neresınde oturuyosun???
    sorunu cvbına gelelılm.saka yapıyosun hrlde.heralde kalkıyo.sınıfında en kolay on kalkan motorda beattır.hıc bır problem olmaz kaldırınca ıkı kısı bıle kalkıyo sen hıc mrk etme.ama benden sana tavsıye kaldırma.on duzenı yıyor...

Alıntı lenduha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 kişi tek kişi farkı yokuş dışında pek anlaşılmaz. 2 kişide 80'e çıkar o motor tek kişide. 3 saniye erken hızlanmak bu kadar önemliyse uğraş tabii. Ama o motorun oluru azami 80'dir. Bazen görüyorum Activa'yla 100 gördüm bassam daha gidiyordu yazmış arkadaşlar. Aynı arkadaşlar Burgman'la da kapışmaya çalışıyorlar arkalarından gelince.
    Sonuç olarak ben senin yerinde olsam uğraşmazdım. Ben Activa'yla 60'ı geçmeye başlayınca korkuyorum ki 60'a 6-7 sn'de çıkıyor motor. Gerek yok yani.
    LENDUHA dalga gecıyosun heralde beat ıbresının sonunu goruyo.sen beat 80ı gecmez dıyosun nerde gecmıyo???benım motor 100-105 arasında kalıyodu bıraz ayar vardı ayar yokkende 100 e yaklasıyodu 95-100 arası beatı cok kucumsuyosunuz...beatın yaptıgı kadarda actıvada yapar motor 100 luk dıye 100 gecmez zannedıyosunuz heralde.ben yıne beatımı alıyım o zaman 110 bıle gordurcem merak etmeyınızz....
    MT ANTALYA

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    güsel moto

Motosikleti
    Honda Beat
    aküyü değiştirdim. işçilik dahil 81 ytl aldılar. biraz çok aldılar ama motor nefis oldu. ne zamandır böyle rahat rahat çalıştıramamıştım. motorun farları bile daha iyi çalışıyo. akü demekki hakketen bitmiş. Bu sefer küye daha iyi bakıcam. sevgiler

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    beat in ön jan degistirip disk li fren sistemine sahip bir jant takılabilirmi acaba? belkide saçma oldu ama

lenduha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa
    LENDUHA dalga gecıyosun heralde beat ıbresının sonunu goruyo.sen beat 80ı gecmez dıyosun nerde gecmıyo???benım motor 100-105 arasında kalıyodu bıraz ayar vardı ayar yokkende 100 e yaklasıyodu 95-100 arası beatı cok kucumsuyosunuz...beatın yaptıgı kadarda actıvada yapar motor 100 luk dıye 100 gecmez zannedıyosunuz heralde.ben yıne beatımı alıyım o zaman 110 bıle gordurcem merak etmeyınızz....[/QUOTE]

Demek ibreyi 280 koysalar 280'e de çıkacakmış. modifiye soran bir arkadaş vardı ona söyleyin ibreyi değiştirsin.
    ))db((

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı Odyessa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aküyü değiştirdim. işçilik dahil 81 ytl aldılar. biraz çok aldılar ama motor nefis oldu. ne zamandır böyle rahat rahat çalıştıramamıştım. motorun farları bile daha iyi çalışıyo. akü demekki hakketen bitmiş. Bu sefer küye daha iyi bakıcam. sevgiler
    hadı gecmıs ve hayırlı olsun

LENDUHA dalga gecıyosun heralde beat ıbresının sonunu goruyo.sen beat 80ı gecmez dıyosun nerde gecmıyo???benım motor 100-105 arasında kalıyodu bıraz ayar vardı ayar yokkende 100 e yaklasıyodu 95-100 arası beatı cok kucumsuyosunuz...beatın yaptıgı kadarda actıvada yapar motor 100 luk dıye 100 gecmez zannedıyosunuz heralde.ben yıne beatımı alıyım o zaman 110 bıle gordurcem merak etmeyınızz....
    Demek ibreyi 280 koysalar 280'e de çıkacakmış. modifiye soran bir arkadaş vardı ona söyleyin ibreyi değiştirsin.[/QUOTE]

demek ıstedıgımı hala anlamıyorsun lenduha (anlatmaya calısmayacagım)
    MT ANTALYA

Motosikleti
    Honda Beat
    be bizim çok sevdiğimiz beatlerimiz efsane kiteticler gibi 100bin kilometre gider mi sizce? benimki 8700 kilometre. Bu sıralar günde 50 kilometre kullanıyorum. 3 4 yıl kullanırsam bu tempoda 100bine yakın bir şey olur. Sıkılmazsam tabiki. şu ana kadar gayet memnunum. 100bin gider mi ?

lastkiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda scv100F beat
    Demek ibreyi 280 koysalar 280'e de çıkacakmış. modifiye soran bir arkadaş vardı ona söyleyin ibreyi değiştirsin.[/QUOTE]

ya atmayalım arkadaslar ya hangı beat duz yolda 100 yapıyo ya 105 yapıyomus bıde hadı gıdın lutfn yaa yokus asagıysa tamam yapıyo da duzde kesınlıklee az rampa asagıysa belkı 95 yapar ama lutfen abartmayalım

Alıntı Odyessa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    be bizim çok sevdiğimiz beatlerimiz efsane kiteticler gibi 100bin kilometre gider mi sizce? benimki 8700 kilometre. Bu sıralar günde 50 kilometre kullanıyorum. 3 4 yıl kullanırsam bu tempoda 100bine yakın bir şey olur. Sıkılmazsam tabiki. şu ana kadar gayet memnunum. 100bin gider mi ?
    ardasım benım motor 50 bınde motor ıstedı ama tabı bu kulanımada baglı benm kulanısıma bıle bu kdr yaptı kı daha bınsek 20bındaha yapcaktı rahat daha duzgun bınen bırısı rahat 100bın yapar gecer bıleee ayrıca yukarda on kalkarmı demısler beat ıcın hemde nası kalkar benm vıdeo we resımlerım wardı ama sılındı hepsı bıda cekersem koyucam burayaa hadı benı bırakın bodurmda ark war benm cocuk ayaklaını koymadan yol bıtırıyoo yakında tv ye cıkar ztn dalga gecıyo motorla ya gormenız lazımm
    tunning is not a crime!!!!

Motosikleti
    Honda Beat
    motor istedi dedin. motoru mu değiştirdin? Kaça maloldu?

Motosikleti
    honda scv100F beat
    wala pıston sekman bıde sıboplar degıstı bnm sıboplarda gıtmıs toplam ıscılıkle 350 falan gıttı rahat

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı lastkiss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek ibreyi 280 koysalar 280'e de çıkacakmış. modifiye soran bir arkadaş vardı ona söyleyin ibreyi değiştirsin.
    ya atmayalım arkadaslar ya hangı beat duz yolda 100 yapıyo ya 105 yapıyomus bıde hadı gıdın lutfn yaa yokus asagıysa tamam yapıyo da duzde kesınlıklee az rampa asagıysa belkı 95 yapar ama lutfen abartmayalım

ant gel yapıyomuymus yoksa yapmıyomuymus ben sana gostereyım ok???ınsan gıbı bakım yapmassanız heralde yapmaz motor.abarttıgım flnda yok!
    MT ANTALYA

Motosikleti
    honda scv100F beat
    ya gıt ya bakım yapınca motorun beygırı mı artıyo bakımla olcak olsa ılk aldıgın zamanlarda yapar 100 butun beatler 80e geldımı gıtmıcem bn dıye tıtremeye baslıyoo ama 90 yappıyo hakkını yemıyım duzde ama gecmez be kardesım gıtmez yanı 90 da bıle afedrsın motorun bıyerı cıkıyoo yaww

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    ya arkadaşlar sizin düz yol zannettiğiniz çok az bi eğime bile sahip olsa hız değişir aynı yolda dönüşte ne kadar hız yapabiliyorsunuz?
    yanlış anlamayın yapmaz demiyorum ben de yokuş aşağı 95 gördüm...

Motosikleti
    honda scv100F beat
    ya yokus asagı ben ılk aldıgım zamanlar 105 gordum ama duzde kesınlıklee yaaa

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı lastkiss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya yokus asagı ben ılk aldıgım zamanlar 105 gordum ama duzde kesınlıklee yaaa
    taam taam sen daha ıyı bılıyon her seyı zaten
    MT ANTALYA

Motosikleti
    honda scv100F beat
    alla allaa nıye bılıyım daha ıyı naptında yapıyo senın motor okdr hız sole mademm

sozerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan 150
    bende 110 u gördüm kartal tem çıkışından kartal köprüsüne iniyodum. baya dik ve uzun iniş, uzun bi süre 110 da gittim ama daha fazla gidebeleceğini sanmıyorum, motorun devri yetmiyor. zaten 110 bile çok fazla beat için. düzyolda 88 yapıyor.

130 kiloluk artçıyla beraber biniyorum bazen istemeden ön kaldırıyo, bence biraaz çabayla çok kolay kalkar.

sukurchess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat
    arkadaşlar beat'ımın lastikleri çok kayıyor ya bir kere viraja 20 ile girerken hafif ıslak zemin vardı ve az bir eğimle gitmeme rağmen düştüm. Kaliteli lastik önerebilirmisiniz ve nerede satılır ben İST anadolu yakasında pendik te oturuyorum. Motor şu an 1900 de...

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    arkadaşlar çamurluğu iptal ettim plakayı alta aldım
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011122060 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler