Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Mondial 125KT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    darpçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kt125 mondial
    MRB DOSTLAR BAKTIM BU BÖYLE OLMIYCAK BURDA BULUŞALIM DEDİM! FİKİR,SORUN,GÖRÜŞ ve YORUMARINIZI BEKLİYORUM...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 125kt
    merhaba kardes ben de merak etmeye baslamıstım benden baska kımse yok mu buralarda dıye.ben 2 aydır kt 125 sahıbıyım bu benım ılk motosikletım.motosiklet almak uzun suredır aklımda olmasına ragmen kacmadan kosmaya vakıt olmadıgı ve oncelıkle ehlıyet almanın gereklılıgını dusundugum ıcın bıraz gecıktırdım.ehlıyet alana kadarda aklımda olan skıtur denılenlerden almaktı cunku o gune kadar hıc vıteslı motosiklet kullanmamıstım ve zor olacagını dusunuyordum.nasıl kı ehlıyet ıcın vıteslı motosıkletın uzerıne cıktım zevkın ne oldugunu anladım.bu zevkın en kestırme yoluda 125 kt den gecıyordu.800 km yolyaptım.sımdılık motosikletımden memnunum.(cıklesız calısmaması benı sinir etsede bılmıyorum butun motosıkler mı boyledır).guneslı gunler.
    gıcık

McA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vitello Life 80
    Bugun bir KT 125 sahibi oldum.
    İlk gun ve uzun suredir duz vitesli kullanmamama rağmen gayet rahattı.
    İnşallah boyle de devam edecek.
    -McA-

Motosikleti
    kt125 mondial
    MRB HASAN motorum ciklesiz çalışmıyor demişsin öylebi sorun olmaması lazım bence servise bi göster saat gibidir bu meretler... ehliyet meselesine gelince bendede yok cumartesi çevirmede yakalanıyodum tarla yolundan kaçarak kurtuldum ama en kısa zamanda alcam kısmetse...

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    yaw arkadaslar bu kt 125 nasıl bısi???
    resmını koysanızda bı gorek olmazmı?
    MT ANTALYA

keskinh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZealSun 125 GY
    Alıntı Erfer adlı üyeden alıntı
    yaw arkadaslar bu kt 125 nasıl bısi???
    resmını koysanızda bı gorek olmazmı?
    http://www.mondialmotor.com.tr/

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Bilen arkadaşlar Kt125 ile Seyhan 150c'yi '+' ve '-' leri açısından karşılaştırabilir misiniz?

Motosikleti
    kt125 mondial
    bide seyhanı denemek lazım şimdi ne desek boş... bak bende merak ettim

Motosikleti
    kt125 mondial
    eee bukadarmıyız kt125'çiler

Motosikleti
    mondial 125kt
    hayırlr olsun McA kazasız kullanırsın ınsallah.rodajdan sonra bak bakalım tıtreme nasıl benrodaja ozen gosterdım ama acaba dıyorum hep mı boyle bunlar srvıs oyle demıstı ama.65-70 sorun yok userı osellıkle 75 ten sonra
    gıcık

McA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vitello Life 80
    Alıntı hasan soner açıkgöz adlı üyeden alıntı
    hayırlr olsun McA kazasız kullanırsın ınsallah.rodajdan sonra bak bakalım tıtreme nasıl benrodaja ozen gosterdım ama acaba dıyorum hep mı boyle bunlar srvıs oyle demıstı ama.65-70 sorun yok userı osellıkle 75 ten sonra
    Teşekkürler hocam!
    Benim motor 4000deydi aldıgımda, gayet iyi bir rodaj yapılmış.. aldıgım kişi aracılar herkes tanıdık oldugundan guvenebiliyorum.

Titreşim belli bir hızdan sonra sadece arka fren pedalında hissediliyor. Rahatsız edici bir titreşim yok açıkcası.

Dikkat etmemi istediğin, merak ettiğin bir yer olursa yardımcı olmak isterim.
    -McA-

ozanbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar ben de bi 125 KT kullanıyorum.... yaklaşık 3 ay oldu alalı 1200 km. yaptım lastik patlaması dışında sorun yaşamadım şimdilik gayet memnunum... ama şu da bir gerçek ki gün geçtikce ve yeni bişeyler öğrendikçe daha da seviyo insan motor kullanmayı.. bu benim şahsi fikrim... Herkese kazasız, belasız sürüşler....
    motogrsn bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial 125kt
    ozan bursa evet soyledıklerıne katılıyorum . ayrıca hayırlı olsun gule gule kullan
    gıcık

Motosikleti
    kt125 mondial
    arkadaşlar bu gün havsada ilk kazamı yapmış bulunmaktayım... ne yazık ki... adam seyir halinde ne güzel ilerlerken geldi arayolda bir patlattı allahtan ne bende nede motorda önemli bişi yok... bitek ön maşada prolem vardı oda adam harbi biriymiş özürdiledi, tuttu kolumdan hiç tartışma gürültü olmadan , gittik servise neyse masrafları bir hesap çıkarttık hepsini peşin ödedi helalleştik ve olay bitti.. dilerimki her insan bu kadar hatasının bilincinde ve dobra olsun
    madurga bunu beğendi.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    merhaba arkadaşlar.
    bende de kt 125 var. titreşim haricinde memnunum. 10,5 lt. benzinle, 440 km yol yaptım. süper ekonomik.
    ama satıyorum. zongy 200 almak istiyorum.

darpçı geçmiş olsun.

erfer kt 125 böyle bir şey

madurga ve ossiaa4560 bunu beğendiler.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

kızılmaske - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial KT 125
    Merhaba arkadaşlar ben de 1 yıldır kt 125 kullanıyorum.
    Motorumdan memnunum.Benimkide jiklesiz çalışmıyor.Sorunun ne olduğu hakkında fikri olan var mı?
    gurzan kardeş ön çamurluğa ben paspas yapıp yapıştırdım motora çamur atmıyor.(herkese tavsiye ederim) motorumun resimlerini daha sonra koyacağım görürsün.
    Titreşim için motorun gövde saplamalarını bir defa elden geçirmenizi tavsiye ederim.Benimkinde de titreşim vardı. Sorun gevşek saplamada imiş. Servislerin montajına güvenmeyin tüm civata ve saplamaları kontrol edin.
    Bir sorunum da motoru aldığımın ikinci haftası falan ön çamurluk çatlamaya ve ikiye ayrılmaya başladı.Servise gittiğimde "çarpmışsındır" dediler zaten garantiye girmezmiş. yenisi 45 ytl dedi.Bende kendim kaynağını yapıp kullanmaya devam ettim. 4000 km'deyim daha başka bir sorunum yoktur.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    merhaba kızılmaske.
    bu aralar havalar sıcak olduğu için, gündüz marşa direk basınca çalışıyor.
    gece ise jikle gerekiyor. ama en fazla 10 saniye sonra kapatıyorum ve normal çalışmaya devam ediyor.
    paspası görmek isterdim.
    bu hafta yetkili servis ve dostum olan serdar ustayla, tüm cıvata ve saplamaları söküp, kaucuk conta takviyesi yapmayı düşünüyorum.
    çamurluk olayı senin şansına olmuş sanırım.
    2100 km.'deyim. bende de sorun yok.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

ozanbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    darpçı ; geçmiş olsun iyi ki önemli bişey yokmuş Allah hepimizi beterinden saklasın......

kızılmaske - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial KT 125
    darpçı kardeş geçmiş olsun akşam geç saatti seni atlamışım.
    gurzan arkadaşım jigle olayı gündüz de olmak üzere aynı seninki gibi 10-20 saniye sonra (hava şartlarına göre )ısınıncaya kadar çekmek gerekiyor.
    Resimleri daha çekemedim yarın inş.
    Serdar ustaya biraz detay olan bir soru sorabilir misin?
    'Karbüratörün üzerindeki hava ayar vidası kaç tur açık olacak' bu konuda bilgi verebilirsen çok sevinirim.(karbüratörü yıkarken buna dikkat etmeden söktüm de)
    Arkadaşlar motor hakkında tecrübesi olanlar burada paylaşalım ki aynı sorunla başka bir arkadaşımız fazla uğraşmasın.

Motosikleti
    kt125 mondial
    arkadaşlar duyarlılığınızdan dolayı teşekkür ederim. çarşamba çıkıyor motorum. burdan bir kez daha herkesi uyarıyorum MOTORLULARI DİKKATE ALIN! (çünki her zaman bu seferki kadar anlayışlı davranmam) veda ettim ringlere diyorum ama toplumdaki bazı bilinçsiz sürücüler beni çook zorluyor...neysee boşweer...
    madurga bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler