Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Arctic Cat TRV 550i

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Snowboard tstlerinden geçtiğinden dolayı dediğin mantıklı dostum bizde kar olsa kimse sürmeye kalkmaz halbuki her şartta gider bu araçlar.
    Bu modeller snowboard testinden geçiyor mu ? bide geldiğinde hangi lastikler ile geliyor ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu modeller snowboard testinden geçiyor mu ? bide geldiğinde hangi lastikler ile geliyor ?
    Snowboard testlerinden geçiyor bunlar her üretilen geçmiyor ama yeni seri olanalr geçiyor youtube'de videolarıda var aynı zamanda inceleyebilirsiniz.

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Snowboard testlerinden geçiyor bunlar her üretilen geçmiyor ama yeni seri olanalr geçiyor youtube'de videolarıda var aynı zamanda inceleyebilirsiniz.
    Söylediğin ilginç geldi biraz baktım videolarına gerçekten alıp karda kullanan var

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylediğin ilginç geldi biraz baktım videolarına gerçekten alıp karda kullanan var

https://www.youtube.com/watch?v=KlFJMNl30m8
    0:06'da aldığı dönüş çok güzel Çok rahat dönüyor. Görüntü kalitesi çok iyi olmasa da rahat gidiyor karın içinde takılıp kalmıyor.

TRV 550 modelinin yakıt tüketimi hakkında bilgisi olan var mı benzin kullanılıyor bildiğim kadarıyla bunların dizeli yok yakıt tüketimi arazi şartlarında nasıldır ?

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TRV 550 modelinin yakıt tüketimi hakkında bilgisi olan var mı benzin kullanılıyor bildiğim kadarıyla bunların dizeli yok yakıt tüketimi arazi şartlarında nasıldır ?
    Kullanıcısını buralarda bulamadığından dolayı yakıt tüketimi hakkında da net bilgi yok bayilere sorabilirse biri bu soruyu herkes aydınlanabilir

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://www.youtube.com/watch?v=KlFJMNl30m8
    Eski bi video daha önce izlemiştim güzel 2017 videoları arctic cat youtube sayfasında izleyebilirsiniz.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Şu modellerdeki L X LTD ifadeleri ne anlama geliyor arkadaşlar Horse power falan ?

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu modellerdeki L X LTD ifadeleri ne anlama geliyor arkadaşlar Horse power falan ?
    Güzel ve cevabı galiba bizlerde olmayan bi soru sormuşsun dostum Bir kaç artı özellik olabilir yada ekipman gibi ama sadece tahmin.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak mesela bu Link'te Wildcat 1000i'yi anlatmışlar hemen altındaki yazıdada LTD modelini anlatmışlar.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

TÜrkiye'ye gelen modellerin yurtdışındaki isimleri hakkında bilgisi olan var mı ? Oralarda araştırma yapmak daha mantıklı bence

TÜrkiye'ye gelen modellerin yurtdışındaki isimleri hakkında bilgisi olan var mı ? Oralarda araştırma yapmak daha mantıklı bence
    Model isimleri aynı ben araştırmıştım bir dönem şu ltd yazıları falan farklılıklar gösterebiliyor.

Merhaba arkadaşlar 2.el Atv alınır mı ? Alınırsa ne kadar sağlıklı olur ve nereye göstermeliyiz bakım kontrol için ?

Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 2.el Atv alınır mı ? Alınırsa ne kadar sağlıklı olur ve nereye göstermeliyiz bakım kontrol için ?
    Alınır dostum neden alınmasın ki ? Parasını ödemeden önce kendi servisine götür yürür aksamını ve motorunu kontrol ettir. Kafidir.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık ATV'lerede ekspertiz raporu çıkarıyorlar ekspertiz raporunu çıkart bi problem olursa firmayı mahkemeye ver :D

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık ATV'lerede ekspertiz raporu çıkarıyorlar ekspertiz raporunu çıkart bi problem olursa firmayı mahkemeye ver :D
    Haberlerde görmüştüm emsal teşkil edecek bir araç olayını ondan sonra el attılar eksperlere umarım iyi sonuçlar doğuracaktır.

Haberlerde görmüştüm emsal teşkil edecek bir araç olayını ondan sonra el attılar eksperlere umarım iyi sonuçlar doğuracaktır.
    Zaten ülkemizde hiç bir şey öngörülmüyor önce emsal teşkil edecek olay oluyor ondan sonra çözümü için halk uğraşıyor.

Türkiye motosiklet federasyonun düzenlediği yarışmada Arctic Cat markalı araç ikinci geldi.

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye motosiklet federasyonun düzenlediği yarışmada Arctic Cat markalı araç ikinci geldi.
    Kartepe'de düzenlenmişti Kuba Facebook sayfasında gördüm sponsor olmuşlardı zaten yanlış hatırlamıyorsam geçen sene 1. gelmişlerdi bu seneki kullanıcısı galiba çok iyi değildi.

Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kartepe'de düzenlenmişti Kuba Facebook sayfasında gördüm sponsor olmuşlardı zaten yanlış hatırlamıyorsam geçen sene 1. gelmişlerdi bu seneki kullanıcısı galiba çok iyi değildi.
    Geleneksel ATV yarışlarında yıllardır Arctic Cat liderlik seviyesini koruyor. Amerikan üretiminin farkı.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)