Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
49. sayfa BirinciBirinci ... 394748495051 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI
    karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Bu motorun yedek parça durumu nasıl almayı düşünüyorum.Grenaj parçaları ile ilgili nette pek bişey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun yedek parça durumu nasıl almayı düşünüyorum.Grenaj parçaları ile ilgili nette pek bişey bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
    https://www.motosikletsepeti.com/kat...1829?varyant2=

Bu siteden tüm parçaları tedarik edebilirsin, zamanında benim güvenle alışveriş yaptığım bir siteydi.
    müsaitnick ve hattoi bunu beğendiler.

Sitenin sahibi Mecidiyeköy'de Prestij Motor'dur. Rks nin her işlemini yapabiliyor

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı müsaitnick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitenin sahibi Mecidiyeköy'de Prestij Motor'dur. Rks nin her işlemini yapabiliyor
    Ben Rks.nin zincirini orada değiştirtmiştim, gerek oradaki abi, gerek web sitesiyle ilgilenen abla 2'si de on numara, dürüst insanlar.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Rks.nin zincirini orada değiştirtmiştim, gerek oradaki abi, gerek web sitesiyle ilgilenen abla 2'si de on numara, dürüst insanlar.
    Yani bi sıkıntı olsa grenaj parçaları ile ilgili çözerler herhalde değilmi?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani bi sıkıntı olsa grenaj parçaları ile ilgili çözerler herhalde değilmi?
    Çözerler, en kötü fabrikadan getirtirler.
    levend84 bunu beğendi.

Çözerler, en kötü fabrikadan getirtirler.
    Emeğine sağlık abi. Hiç üşenmeden baştan sona kadar okudum tüm yorumlarını. Sırf teşekkür etmek için üye oldum
    Bu ara da ben de bi 20 gün kadar önce rks titanic 150s modelini aldım bu gün de ilk bakımımıza girdik şimdilik memnunum..
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı EmirFaruk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık abi. Hiç üşenmeden baştan sona kadar okudum tüm yorumlarını. Sırf teşekkür etmek için üye oldum
    Bu ara da ben de bi 20 gün kadar önce rks titanic 150s modelini aldım bu gün de ilk bakımımıza girdik şimdilik memnunum..
    Kardeşim hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Malum kış ayındayız, kış lastiklerini ihmal etme.
    müsaitnick bunu beğendi.

Kardeşim hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin. Malum kış ayındayız, kış lastiklerini ihmal etme.
    Sağolasın abi, Antalya da olduğum için pek sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum, ama evet orjinal lastikler yağmurlu havada cidden fena.
    Bir de sana bişey soracağım, benim de benzin şamandırasından problem olduğunu düşünüyorum servise gittiğimde ordaki adam, bunların şamandıralarının hassas olduklarını söyledi yani 20 tl lik bir benzinde 1-2 çizgi yanıyo sonra yanmıyor benzin.
    Senin sıkıntını nasıl çözmüşlerdi?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Sağolasın abi, Antalya da olduğum için pek sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum, ama evet orjinal lastikler yağmurlu havada cidden fena.
    Bir de sana bişey soracağım, benim de benzin şamandırasından problem olduğunu düşünüyorum servise gittiğimde ordaki adam, bunların şamandıralarının hassas olduklarını söyledi yani 20 tl lik bir benzinde 1-2 çizgi yanıyo sonra yanmıyor benzin.
    Senin sıkıntını nasıl çözmüşlerdi?
    Benim sıkıntı şöyleydi, hiç benzin çizgisi gözükmüyordu, ilk bakımda düzelttiler. 20 TL.lik benzin 3-3,5 lt civarı bir rakama tekabül ettiğinden çok fazla bir oynama olmaz ibrede. Bizim depolar malum biraz büyük aslında. Sıkıntı yoktur muhtemelen. Ama için rahat olsun istiyorsan depoyu fulle, öyle ölçüm yap.
    levend84 bunu beğendi.

Benim sıkıntı şöyleydi, hiç benzin çizgisi gözükmüyordu, ilk bakımda düzelttiler. 20 TL.lik benzin 3-3,5 lt civarı bir rakama tekabül ettiğinden çok fazla bir oynama olmaz ibrede. Bizim depolar malum biraz büyük aslında. Sıkıntı yoktur muhtemelen. Ama için rahat olsun istiyorsan depoyu fulle, öyle ölçüm yap.
    Haklısınız, deneyeceğim. Bir de motosiklet lastiği olarak önereceğiniz lastik anlas mb mi yani hala aynı fikirde misiniz benim arka lastik 120/80/17

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Haklısınız, deneyeceğim. Bir de motosiklet lastiği olarak önereceğiniz lastik anlas mb mi yani hala aynı fikirde misiniz benim arka lastik 120/80/17
    Kış için Anlaş Winter Grip 2'ler mükemmel, yaz için Anlaş Mb 34 kötü bir lastik değil ama iyi de bir lastik değil bence. Mb 34 beni pek çok yerde korkuttu. Ancak orijinal lastikten daha iyidir. 120 80 17 için piyasada çok alternatif yok o nedenle 110 80 17 arka kullanabilirsin. Zaten yurtdışında motorun orijinal arka lastik ebatı 110 80 17 diye geçiyor.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Oha benim ilk motorun fiyatı uçmuş. Hey gidi hey ben aldığımda sıfırının 4800 TL fiyatı vardı.

Motosikleti
    HERO DASH 125 E5
    Tommygun abimiz çok takdir edilesi bir insan ben de zamanında bana hiç üşenmeden her soruma cevap yazdığı için ayrıca teşekkür ederim. Motosiklet hayırlı olsun, fabrika lastikleri ile şu kış mevsiminde zorda kalmadıkça kullanmamanı tavsiye ederim.
    Motosiklet için de genel olarak yorumum, tatlı ve keyifli bir alet yapmışlar. Servis ağı için işini yapmayı seven bir yer bulursan sorun yaşamazsın. Facebook grubunda parça tedariği için sorun yaşayanlar çok var. Fakat sorunun kaynağı bu servis, bayi kaynaklı. Konya'da arayan her parçayı buluyor, İstanbul'da arayan her parçayı buluyor ama Ankara da sorun yaşayabiliyorsun. Tavsiye edilen sağlam bir yer bulursan hiç sorun kalmaz.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı istirac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tommygun abimiz çok takdir edilesi bir insan ben de zamanında bana hiç üşenmeden her soruma cevap yazdığı için ayrıca teşekkür ederim. Motosiklet hayırlı olsun, fabrika lastikleri ile şu kış mevsiminde zorda kalmadıkça kullanmamanı tavsiye ederim.
    Motosiklet için de genel olarak yorumum, tatlı ve keyifli bir alet yapmışlar. Servis ağı için işini yapmayı seven bir yer bulursan sorun yaşamazsın. Facebook grubunda parça tedariği için sorun yaşayanlar çok var. Fakat sorunun kaynağı bu servis, bayi kaynaklı. Konya'da arayan her parçayı buluyor, İstanbul'da arayan her parçayı buluyor ama Ankara da sorun yaşayabiliyorsun. Tavsiye edilen sağlam bir yer bulursan hiç sorun kalmaz.
    Güzel sözlerin için teşekkür ederim. Prestij Motor diye bir sitenin linkini vermiştim. Oradan zamanında epey alışveriş yapmıştım. Dürüst insanlardı. Kargoyla istediğiniz parçaları getirtebilirsiniz.

allah dusmanimin basina boyle bir motor vermesin. sifir alinan bu motorda gaz yememe kendi kendine stop etme gibi sacma sapan arizalar meydana gelmis yapilan incelemede motorun fabrika cikisli beyninin ve karburatorunun arizali oldugu tespit edilmistir.ustelik rks servisleri kesinlikle servis fisi vermiyor.satis sonrasi hizmet cok kotu.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı weagie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah dusmanimin basina boyle bir motor vermesin. sifir alinan bu motorda gaz yememe kendi kendine stop etme gibi sacma sapan arizalar meydana gelmis yapilan incelemede motorun fabrika cikisli beyninin ve karburatorunun arizali oldugu tespit edilmistir.ustelik rks servisleri kesinlikle servis fisi vermiyor.satis sonrasi hizmet cok kotu.
    Büyük geçmiş olsun, ürün ayıplı, fabrikadan değişim isteyerek sorunu halledemezsen tüketici mahkemesine başvur bence, biraz sürer ama kazanırsın. Senin yazından sonra beyin ve karbüratör fiyatlarına baktım. Beyin 100 TL, karbüratör 450 TL. Hadi 2. el olsa anlarım ama 8000 küsür para verdiğin sıfır motosiklette bu hatalar bence affedilemez.

cok tesekkur ederim tommygun.urunun ayipli oldugunu bildigim icin onarimi kabul etmeyip tuketici hakem heyetine basvuru yapmistim 6850 tl lik kismi icin.cok sinir bozucu bi surec oldu motoru daha fazla gormek istemedigimden dolayi bunu beklemeden sorunlarini ve ilgili belgeleri anlatarak sattim.ama boyle rezalet bir markayi hic kimseye tavsiye.etmeyecegim.musteri hizmetleri diye konusulan kisiler yuzunuze telefon kapatiyor ve kesinlikle yardimci olmamak icin ellerinden geleni yapiyorlar.onarim yaptirmazsaniz servis fisi vermeyiz diye bisey dedi en son.bu markayi almayi dusunen birileri varsa eger,satis sonrasi hizmeti olan guvenilir firmalara yonelin.zira bunlarin ne hizmeti var ne de guvenilirler.konuyla ilgili butun yazismalar konusmalar elimde.bi daha rks mi ? ASLA

Motosikleti
    Honda CB125F
    bu motosikletin yakıt tüketimi nedir arkadaşlar günde 60 km yol yapacağım işe gidip gelmek için. yakıt tüketimi beni tatmin eder mi kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. şimdiden teşekkürler.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fthykn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motosikletin yakıt tüketimi nedir arkadaşlar günde 60 km yol yapacağım işe gidip gelmek için. yakıt tüketimi beni tatmin eder mi kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum. şimdiden teşekkürler.
    Motor bloğu aynı olan titanic 150 kullanıcısıyım( r olan değil aynı blok olan 2015 model), motosiklet ölçüleri ve lastikleri aynı. 18000 kmdeyım. İlk 12000 kmde üç litrenin biraz üstünde yakıyordu.Son altıbin üç buçuğa yakın, alt devirlerde kullanırsam 3.30 gibi, cok basarsam dörde bile yaklastiririm.Yalnız ben redline'a yakın kullanıyorum, subap ayarı da istiyor olabilir..Fiti fiti orta devirlerde 85 ile giderim dersen hiçbir konuda üzmez, hiç bir yolda çekmem demez, kronik sorunu yok gibi bisey.Cc yukselttim başka motor alıp, satmaya kiyamadim duruyor..Yakiti sen 3.2 den hesapla yine de..Bu başlıkta ve titanic 150 başlığında bolca yorum bulabilirsin.

REKLAM ALANI
49. sayfa BirinciBirinci ... 394748495051 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)