Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 1231151 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GS Alt Motor

GS alt motor teknolojisi en verimli mühendislik harikası olarak sizleri bekliyor.

GS Alt Motor, DT-I Dupli ateşleme sisteminin imparatoru olup, yakıt tasarrufunda bir yıldızdır.

Bu da onun sahip olduğu teknik patentlerden devrim niteliğinde olanlardan sadece bir tanesidir. Şu ana kadar dünyadaki en iyi motosiklet alt motorudur.

Gelişmiş Teknoloji

High End Teknoloji, azot gazı takviyeli ayarlanabilir ön ve arka süspansiyonlar. 230 mm çapında ayarlanabilir kolları ve disk frenler.

Halojen farlar ve arka LED teknolojisi, gösterge paneli, sportmenlik, coşku ve sokaklarda konforun yeni temsilcisi.

Sanat

RKS tarafından yapılan avangard tarzı saygıyı, konsept minimalist tarzı ile de sokak eğlencesini tanımlarken, sürüşlerde üstünlüğü ele alır.

Öne Çıkan Motor Özellikleri

Özellikler

TITANIC 150-S dinamik tasarım, çok yönlülük ve sürüş keyfi öğelerini bir arada sunuyor. O her güne farklı bir boyut katıyor ve size her zaman eşlik ediyor.

MOTOR

Hacmi 148 cc
    Motor Tipi 4 zamanlı / 2 Valf
    Silindir Tek Silindir
    Maksimum Güç 12.5 Hp @ 8000 rpm
    Yakıt Sistemi Karbüratör
    Ateşleme C.D.I. ateşleme
    Soğutma Hava Soğutmalı
    Şanzıman 5 Vites

GÜÇ AKTARMA

Sürüş Sistemi Standart
    Ön Fren Disk
    Arka Fren Kampana

SÜSPANSIYON

Ön Lastik 90/90-17
    Arka Lastik 110/80-17
    Ön Süspansiyon Teleskopik Çatal
    Arka Süspansiyon Teleskopik Helezon Yay

BOYUTLAR

Uzunluk 2090 mm.
    Yükseklik 1090 mm.
    Genişlik 790 mm.
    Dingil Mesafesi 1350 mm.
    Boş Ağırlık 125 kg.

Model hakkında ayrıntılı bilgi, detaylı inceleme ve güncel fiyat bilgisini modelin internet sitesinde bulabilirsiniz.

RKS Titanic 150-S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Resimde ön lastik viraja, arka lastik yağmurlu yollara hitaben yapılmış gibi. Baştan faul !..
    müsaitnick bunu beğendi.

ön arka lastik desenleri farklı motorlar var. bi sıkıntı ifade etmiyor

Alıntı lifespeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimde ön lastik viraja, arka lastik yağmurlu yollara hitaben yapılmış gibi. Baştan faul !..
    Faul değil arkadaşım çok hız yapmayacaksan eğer avantaj sayılır. şimdi sakın avantaj ise niye büyük markalar böyle yapmıyor demeyin büyük markalar büyük hız motorlarıdır. bunla aşırı bir hızınız yok zaten. Virajları alırken de kaymaz yağışlı havada arkası da savrulmaz.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Titanic 150'den daha iri duruyor. Lastiklerin böyle olması hız yapmayanlar için bence de mantıklı. Alan tüm motordaşlara hayırlı olsun.

Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titanic 150'den daha iri duruyor. Lastiklerin böyle olması hız yapmayanlar için bence de mantıklı. Alan tüm motordaşlara hayırlı olsun.
    Evet ölçülerine göre Titanic 150'den biraz iri ve ufak bir hızlanma fazlalığı var

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti bugün gördüm fotoğraftakinden daha bir iri duruyor

güzel bir touring motor heybetlide bir duruşu var. Fiyat bilgisi nasıl arkadaşlar.

TNT 25 modeli ile birlikte inceledim ve gerçekten de hakkını veren bir motor. Ben TNT 25 alacam ama bu motoru da o kadar çok beğendim ki bu yorumu yazmak istedim. Alan arkadaşlar pişman olmayacaktır.

Titanic 150 de aslında gayet başarılı bir motordu. Onun yeni versiyonu olsa gerek. Grenaj eklenmiş tasarım değişmiş. Daha spor tasarıma kavuşmuş. Titanic 150 gibi fiyatına göre iyi bir motor olabilir. Kullanıcı yorumlarını görmek lazım.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Kuba motor ile birlikte gaziantepe yarı montaj gelip gaziantepteki fabrikada montajı yapılan bir motor.
    Motor güzel mi = Bence güze, şekil şemal yerinde
    Kalite var mı = Japon kadar değil ama hintli kadar var
    Alınır mı = Alınır binilir yolda bırakmaz üzmez gibi görünüyor
    Servisler nasıl = (Gaziantep için) CG dışında motordan anlamıyorlar malesef
    Bayi nasıl =(Gaziantep için) Normal titanice bakmaya gittiğimde ilgisizlerdi.
    Fiyatı=Daha piyasaya yeni giren bir markanın nerdeyse japonlarla eşdeğer fiyatı olmamalıydı. Parasını haketmiyor
    Sözün özü eliniz alet edavat tutuyorsa teknik bilginiz yeterliyse alınır. Yoksa japona hintliye yönelin derim ben.
    Son olarak Allah tüm motosiklet sürücülerini şerden kazadan beladan korusun ve alan varsa da hayırlı ugurlu olsun
    semamca bunu beğendi.

Bu ürünü Fuar'da inceleme şansı buldum. Fotoğrafda göründüğünden daha iri bir motor ve dizaynı bir önceki Titanic'e göre daha spor. Bende de Titaniğin 200cc'liği var üründen gayet memnunum, uzun yolda veya şehir içinde kullanımı çok rahat ama yeni çıkarılan Titanic 150s benim motordan daha modern duruyor açıkcası. Yedek parça ve servis kısmına gelince, şuana kadar kritik bir arıza yaşamadım bakımlarını düzenli şekilde yaptırıyorum, bir kaç kere parça lazım oldu sorunsuz şekilde teslim ettiler.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Bende titanic 200 vardı bu model benimkine göre daha spor duruyor herhangi bi mekanik arıza vermedi bana 12.000 km yol gitmiştim ufak tefek parçaları da aldığım bayi 4 5 gün içerisinde getirtiyordu. Fiyatı da Japon motorlara göre gayet makul ve benim gözümde aynı kalite sayılır bana bir arıza çıkartmadı.

Bayide görüp inceledim biraz test sürüşü yoktu tabi çalıştırdılar gaz tepkimesine falan baktık öyle dandik parça kullanılmış gibi durmuyor o sağlamlık hissiyatını verebiliyordu sesi hoşuma gitti fakat sürüş keyfi nasıldır bilmem selesi normal yakışıklılık desen zaten ben beğeniyorum. Fiyat konusuna gelince gidin inceleyin fiyatı çok değil duruşuna parça kalitesine göre

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    İnceledim bayide nedir ne değildir diye parça kalitesinde şaşma yok sesi biraz daha tok gibi geldi bana 150'ye göre alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

güzel makinaa

Lastiklerin sadece resimlerde mi böyle yoksa orjinalde de böyle mi eğer böyle ise bence daha iyi olması lazım

Bir kaç görsel ve bilgi paylaşacak birileri yok mu ?

Şu logoları ben pek beğenmedim. Yoksa eski kasadan çok daha iyi. Eski kasadaki çift taraflı arka amortisörler bunda tek hale gelmiş. Bunun arka amortisörü diğerinde olmalıydı bence.

ErdemKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba. Bu motoru sipariş ettim. Fiyatı 4.896TL. Gelmesi biraz vakit alacak dediler. Ne yapalım, bekleriz

REKLAM ALANI
1. sayfa 1231151 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)