Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
39. sayfa BirinciBirinci ... 29373839404149 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karburatorun ustunde bi vida vardır HarSerDef(vidanin başı aşağı doğru bakiyor), motoru çalışır vaziyette orta sehpaya al bosta gaz kolunu aç kapa göreceksin, o vidayi saat yonunun tersine çevirerek düşürebilirsin, sesinden anlarsın zaten motosiklet titremeye başlar çok dusurursen, sesini dinleyerek 1600-1750 civarlalarina indirebilirsin.Çok indirirsen soğukken stop edebilir sonra..
    Eyvallah kefkes hallettim
    Bu arada motoru alinca depoyu fullemiştim ama 100 km de benzin göstergesi yariya inmiş görünüyor, inşallah göstergede bi gariplik vardir yoksa ayvayi yeriz bu yakitla)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı HarSerDef adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada motoru alinca depoyu fullemiştim ama 100 km de benzin göstergesi yariya inmiş görünüyor, inşallah göstergede bi gariplik vardir yoksa ayvayi yeriz bu yakitla)
    Rodajda fazla yakması normal ama 100 km.de yarıya inmesi garip. Benzin şamandrasına bir baktır bence ben aldığımda şamandra arızalıydı.

Hadur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150S
    yeni motor fazla yakar, sıfır arabalarda da öyle

Yakıt tankı 16 litre 150cc bir motorun 100 km'de 8 litre harcaması imkansız bir seviyeye yakın bir durumdur Servise götür bi kontrol ettir.

selamlar herkese,
    Ekim ayından bu yana kullanıyorum.
    Motor soğukta ayak marşıyla çalışıyor, başka türlü soğukta almıyor. Normal mi sizce?
    Motorun km'si doğru göstermiyor. Arkadaş 60'la giderken bende 70 gösteriyordu ama beni geçti. Aynı şekilde Bostancı Kadıköy arasını 15km olarak ölçüyor.Ayarı yapılabilir mi ?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı müsaitnick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar herkese,
    Ekim ayından bu yana kullanıyorum.
    Motor soğukta ayak marşıyla çalışıyor, başka türlü soğukta almıyor. Normal mi sizce?
    Motorun km'si doğru göstermiyor. Arkadaş 60'la giderken bende 70 gösteriyordu ama beni geçti. Aynı şekilde Bostancı Kadıköy arasını 15km olarak ölçüyor.Ayarı yapılabilir mi ?
    Orijinal aküyle ben de aynı sorunu yaşamaya başlamıştım ve geçen sene daha kaliteli bir akü alarak sorunu çözdüm.Şu an akü olarak VLM kullanıyorum. 1 senedir ayak marşına ihtiyaç duymadım. Sana tavsiyem orijinal aküyü değiştirmen.

Ben de bu yaz Bodrum seyahatimde farketmiştim, mesafe konusunda gerçekle motorun tripmetresi arasında %10-%15 fark var. Çok da üzerinde durmadım. Yine de servisine danışmanı tavsiye ederim bu konuyu.
    müsaitnick bunu beğendi.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orijinal aküyle ben de aynı sorunu yaşamaya başlamıştım ve geçen sene daha kaliteli bir akü alarak sorunu çözdüm.Şu an akü olarak VLM kullanıyorum. 1 senedir ayak marşına ihtiyaç duymadım. Sana tavsiyem orijinal aküyü değiştirmen.

Ben de bu yaz Bodrum seyahatimde farketmiştim, mesafe konusunda gerçekle motorun tripmetresi arasında %10-%15 fark var. Çok da üzerinde durmadım. Yine de servisine danışmanı tavsiye ederim bu konuyu.
    Servisten ziyade fabrikaya bildirilirse daha mantıklı olur tabi diğer kullanıcılarda'da aynı problem varsa belkide sizin km paneli arızalıdır.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motosikleti
    RKS 150S
    bende de vardı öyle bir sorun bu başlığın gerisine yazıştım, akü bilmem ne bobini ile ilgiliydi, akü ve bobin fabrikadan değiştirdiler

Selamlar,
    Tekerlekleri değiştirmek istiyorum. Aramızda değiştiren var mı, Model, ölçüleri nedir ?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    2 farklı ebatta lastikle geldi bu motor. Benim aldığım 2016'da ön 90/90/17, arka 110/80/17 olarak geldi. 2017 ve şu an ön 90/90/17, arka 120/80/17 olarak gelmekte. Kış için Anlaş Wintergrip 2 , yaz için de Anlaş Mb34 Tournée kullanabilirsin. 90/90/17 ve 110/80/17 olarak takım halinde satılıyor.
    müsaitnick bunu beğendi.

çok saolun

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Rica ederim, kazasız belasız sürmen dileğiyle..

@tommygun Titanium 220 mi yoksa titanic 150-S mi önerirsin model henüz gelmedi ama titanic ile aynı kalitede bekliyorum ben.

Merhaba arkadaşlar,
    Motorda zincirin üstünde hareket ettiği kayış gibi bir parça var, bunun adı nedir bilen varmı? Motor daha 200 km de olmasina rağmen zincir bu kayışın ordaki vidaya sürtüyor, servise götürdüm vites boştayken yada devir düşükken sürtebilir dedi ama bana mantıklı gelmedi??

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tommygun Titanium 220 mi yoksa titanic 150-S mi önerirsin model henüz gelmedi ama titanic ile aynı kalitede bekliyorum ben.
    Haydabre Titanium 220'nin görünüşü ve kağıt üzerinde teknik özellikleri dışında elimizde pek bir bilgi yok. Ben 150-S'i alırken de eski Titaniclerin sağlamlığı ve de kullanıcılarının memnuniyeti de tercihimde etkili olmuştu. Şu an motorumu değiştirmek istesem bunun en büyük sebebi son hızının artık yetersiz gelmesinden dolayı olacaktır. Geçen hafta Dominar'ı test ettim ve bana hayvan gibi hızlı gidiyormuş gibi geldi. Titanium 220 bizimkilere göre daha seri bir motor, arka frenlerinin disk olması da güzel, motor da bizimki gibi hafif. Görünüşü de bence insanları memnun edecektir. Yedek parça konusunda da sıkıntı çıkacağını sanmam. Bence alınabilir bir motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:21 ----------

Merhaba arkadaşlar,
    Motorda zincirin üstünde hareket ettiği kayış gibi bir parça var, bunun adı nedir bilen varmı? Motor daha 200 km de olmasina rağmen zincir bu kayışın ordaki vidaya sürtüyor, servise götürdüm vites boştayken yada devir düşükken sürtebilir dedi ama bana mantıklı gelmedi??
    Zincirin bol mu? ya da ayarı iyi yapılmamış olabilir mi?İmkanın varsa bence farklı bir servise daha götür, bakalım ne diyecekler.
    hacıyatmaz bunu beğendi.

Haydabre Titanium 220'nin görünüşü ve kağıt üzerinde teknik özellikleri dışında elimizde pek bir bilgi yok. Ben 150-S'i alırken de eski Titaniclerin sağlamlığı ve de kullanıcılarının memnuniyeti de tercihimde etkili olmuştu. Şu an motorumu değiştirmek istesem bunun en büyük sebebi son hızının artık yetersiz gelmesinden dolayı olacaktır. Geçen hafta Dominar'ı test ettim ve bana hayvan gibi hızlı gidiyormuş gibi geldi. Titanium 220 bizimkilere göre daha seri bir motor, arka frenlerinin disk olması da güzel, motor da bizimki gibi hafif. Görünüşü de bence insanları memnun edecektir. Yedek parça konusunda da sıkıntı çıkacağını sanmam. Bence alınabilir bir motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:21 ----------

Zincirin bol mu? ya da ayarı iyi yapılmamış olabilir mi?İmkanın varsa bence farklı bir servise daha götür, bakalım ne diyecekler.
    Senin yorumlarını görünce girip okuyasım geliyor Dominar'da titreşim seviyesi ne durumdaydı tek silindir makina 400cc titreşimi bol olur diye düşünüyorum. Titanium kağıt üzerinde fiyatına göre alınabilir bir ürün geldiği zaman çok daha net bilgiler verilebilir.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin yorumlarını görünce girip okuyasım geliyor Dominar'da titreşim seviyesi ne durumdaydı tek silindir makina 400cc titreşimi bol olur diye düşünüyorum. Titanium kağıt üzerinde fiyatına göre alınabilir bir ürün geldiği zaman çok daha net bilgiler verilebilir.
    Sağolasın dostum, Dominar'ın titreşimini şöyle anlatayım; depoyu dizlerle kavradığında deli gibi titriyor. 100'ün üzerine çıktım gidon ve aynalarda titreşim yok gibiydi. Gerçi gidonu sanki kendinden yükseltilmiş gibiydi, bu da titreşimi kesmiş olabilir ama depo fenaydı. Ben çok fazla model motor denemiş biri değilim, kullandığım en kuvvetli motor Dominar'dı. Öküz gibi tork var alette ve hangi viteste olursan ol gazı açtığında uzuyor alet, çok hoşuma gitti. Peglerde de rahatsız edici bir titreşim göremedim ama depo var ya depo fenaydı. Kullandığım motor 6000 km.de bir test motoruydu. Muhtemelen test edenler çok zorladığından da bu titreşim olabilir. Bir de test motorunun arka dişlisi küçültülmüş. Normalde 164 son sürate çıkan motor 180'e çıkar olmuş ama kalkışı yavaşlamışmış. Valla 12 bg motordan inince o yavaş kalkış da bana F16 gibi geldi

Motosikleti
    RKS 150S
    4 Teker bedeni, 2 Teker ruhu taşır_

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Hadur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlısı tez zamanda satarsın inşallah. Ben de ilandan çekmiştim dün akşam yeniden ilana koydum. 250liğe geçiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-rks-2016-model-tertemiz-rks-titanic-150-s-537808707/detay/
    Hadur bunu beğendi.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    ... 250liğe geçiyorum.
    250'lik ne almayı düşünüyorsun?

REKLAM ALANI
39. sayfa BirinciBirinci ... 29373839404149 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)