Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI

@tommygun ne diyorsun bu indirim ile satış yapar mı senin motor Tekerin düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tommygun ne diyorsun bu indirim ile satış yapar mı senin motor Tekerin düz bassın.
    Oooo yeni farkettim, 5959 TL olmuş, pazarlıkla bayide 5750'ye çekilir. Çok güzel olmuş bence satışlar artar. 6000 psikolojik sınırının altına inmesi iyi olmuş. Ben herkese bu motoru tavsiye ediyorum, gerçekten her yönüyle tatlı motor

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar Youtube'da "Aykırı Motorcu" diye bir kanal var, Titanic S kullanıyor adam, henüz fazla videosu yok ama olanlar keyifli

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooo yeni farkettim, 5959 TL olmuş, pazarlıkla bayide 5750'ye çekilir. Çok güzel olmuş bence satışlar artar. 6000 psikolojik sınırının altına inmesi iyi olmuş. Ben herkese bu motoru tavsiye ediyorum, gerçekten her yönüyle tatlı motor
    Piskolojik miskolojik güzel indirim olmuş almak isteyenler için güzel fırsat.

RN 180 geliş tarihi hakkında bilgisi olan var mı? birde A1 ehliyeti ile kullanılabilir mi?

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar dün Altın Elibiseli Adam'ın cenaze kortejindeydim. Benden başka 2-3 Titanic S daha gördüm. Biriyle muhabbet de ettim. Aybaşında 6000 bakımında servisin önerisiyle Castrol Actevo 20 40 yağ koyduk ama motorda titreşim ve ısınma arttı, ayrıca sabahları zor marş almaya başladı. Aküyü kontrol ettirdim sıkıntı yok. Bu yağ İstanbul'da yaşayanlar için bu motora uygun değil. 10 40'tan şaşmamak lazım. Servis diyorsa ki Actevo 20 40 koyalım, o servise levyeyle girişin.

Benim motoruma serviste alpet Pro Rider 1 Racing 4T 10W-50 koydular şimdilik bir sıkıntı yok.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence de tatlı, baya araştırdım ettim ama ortalama 1-2 daha konunca pcx alınabilmesi düşündürüyor. su soğutma, start stop gibi, şarj girişi gibi detaylar yüzünden

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence de tatlı, baya araştırdım ettim ama ortalama 1-2 daha konunca pcx alınabilmesi düşündürüyor. su soğutma, start stop gibi, şarj girişi gibi detaylar yüzünden
    Pcx her yönüyle daha teknolojik bir motor. Bizimki hava soğutmalı, karbüratörlü, daha az elektronik ve daha ilkel ama bazen basitlik beraberinde sorunsuzluk getirebiliyor. Ben ehliyet kursu öncesi Pcx ya da Gts Evo alırım diye düşünüyordum, kursta Ybr kullandığımda fikrim değişti. Dizlerle depoyu kavramak, sol ayağınla çat çut vites değiştirmek bana daha keyifli geldi. Pcx ile şehir içi üstün başın kirlenmeden ekonomik bir biçimde her yere gidersin ama bu motorla da aynı yere bence daha keyifli gidersin. Pcx'in sıfır fiyatı da 10.000 TL olmuş, üzerine az daha ekleyip 11.000'e sıfır Tnt 25, Hyosung Gd 250 N, Pulsar 200 Ns ya da Sym 250 Wolf da alabilirsin ki Wolf tam bir fiyat performans ürünü bence. Pcx grubu var hem de epey kalabalık, 1-2 sene önce hep gezi düzenliyorlardı, dolayısıyla sosyallik açısından da iyi bir motor, bizimkinin bildiğim kadarıyla henüz oturmuş bir grubu yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Alıntı VECİHİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motoruma serviste alpet Pro Rider 1 Racing 4T 10W-50 koydular şimdilik bir sıkıntı yok.
    Ben Castrol 10 40 kullanıyorum ama Motul 5100'ü bir deneyeyim diyorum.

RKS'nin önerdiği yağ Castrol 10W40 adamlar motorun değerlerine gör illaki ölçüm yapmışlardır. Tabi iklim şartları da yağı etkiliyor.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RKS'nin önerdiği yağ Castrol 10W40 adamlar motorun değerlerine gör illaki ölçüm yapmışlardır. Tabi iklim şartları da yağı etkiliyor.
    Castrol 10 40 candır, gerisi heyecandır

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Yağ değilde ÖTV indirimi niye kimsenin ilgisini çekmedi. aklımda deli sorular :D

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ değilde ÖTV indirimi niye kimsenin ilgisini çekmedi. aklımda deli sorular :D
    Bizim millet indirim görsün anında yapışır çekmiştir de son zamanlarda forum kullanıcıları gittikçe azaldı günlük 40 50 yorum alan konular bile 3 5 e düşmüş durumda.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dışarıda hava mis, gezmek tozmak varken n'aapsın millet forumda? ben de gezeyim tozayım

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RN 180 geliş tarihi hakkında bilgisi olan var mı? birde A1 ehliyeti ile kullanılabilir mi?
    RN 180 geliş tarihi ağustos ortası ile sonlarına doğru diye biliyorum ama kesin bilgi için rks'ye mesaj çekmek lazım. Facebook sayfalarında aşırı aktif çalışıyorlar telefondna daha hızlı bilgi alabilirsin.

Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RN 180 geliş tarihi ağustos ortası ile sonlarına doğru diye biliyorum ama kesin bilgi için rks'ye mesaj çekmek lazım. Facebook sayfalarında aşırı aktif çalışıyorlar telefondna daha hızlı bilgi alabilirsin.
    Teşekkür ederim dostum mesaj atıp bilgi alırım inş. biraz ufak görünüyor bana MSX ile kıyaslamıştım biraz ama bu çok daha yakışıklı duruyor bakalım bayiye gelince detaylı bakacam.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şu güzelim motoru çevremde benden başka kullanan yok ya acaip tilt oluyorum. Çevreyi mi değiştirsem ne yapsam?

Şu güzelim motoru çevremde benden başka kullanan yok ya acaip tilt oluyorum. Çevreyi mi değiştirsem ne yapsam?
    Bi ara RKS facebook sayfası kullanıcı görsellerini paylaşıyorlardı şuan durdurdular orada epeyi farklı kullanıcıya denk gelmiştim.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar lastik hava basınçlarını kontrol etmeyi unutmayın. Alet edevat yoksa ya da hergün yapmaya üşenseniz bile ayda 2 defa lastikler ısınmamışken muhakkak kontrol ettirin lastik hava basınçlarını. Yol tutuşun bozulmasından yakıt tüketiminin artmasına, lastiklerin dengesiz ve erken aşınmasına kadar pek çok konuda önleminizi almış olursunuz.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar daha önce bahsetmiştim Youtube'da "Aykırı Motorcu" diye bir kanal var, bu kardeşimiz RKS 150 S kullanıyor, ben bu kardeşimizle AEA'nın cenaze kortejinde tesadüfen tanıştım. Gençten, çok mütevazi ve saygılı bir kardeş. Bakın bence bir kanalına

https://www.youtube.com/channel/UC8DauVjwdNQExVnxbHcfVJw/videos

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)