Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorma hocam, ağzıma ediliyor çok zor. Ben tasarruf edemiyor para biriktiremiyorum ama borcuma sadığımdır. Borcum varsa ilk onu öderim bu nedenle borçlanmazsam birşey alamıyorum. Ağustos'ta motorun kredisi , Kasımda araba kredisi bitiyor. Biraz rahatlayacağım inşallah.
    Rahatlamış sayılırsın 2 ay sonra birinden kurtuluyorsun bu arada fark ettim herkese erken cevap veriyorsun tebrik ediyorum seni Tekerin düz bassın arada görsel paylaş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Rks facebook sayfasında paylaşılan bi fotoğrafı gördüm bugün çok güzel görünüyor 3'lü rks Görseli Linki kullanıcıları burada mı ?

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks facebook sayfasında paylaşılan bi fotoğrafı gördüm bugün çok güzel görünüyor 3'lü rks Görseli Linki kullanıcıları burada mı ?
    Yeni başlamışlar galiba kullanıcılardan gelen görselleri paylaşıyorlar Benelli'de zaten yapyırolardı Kuba ve RKS'yi de eklemeleri iyi olmuş.

Bu modelde bir indirim olsa satış patlaması yaşatacak ama nerde :S

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu modelde bir indirim olsa satış patlaması yaşatacak ama nerde :S
    Alternatifi olduğundan dolayı indirimi olacağını sanmıyorum. Tasarımından dolayı çok kazanacak önümüzdeki yıllarda 250cc benzeri bir model çıkarırlarsa uygun fiyatla süper olur.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar sesiniz soluğunuz çıkmıyor, neler yapıyorsunuz?

Arkadaşlar sesiniz soluğunuz çıkmıyor, neler yapıyorsunuz?
    Modeli kullanan sensin sen bilgi vereceksin fotoğraf paylaşacaksın RKS kullanıcılarını görsellerini paylaşıyor sende bi gönder gel burda yayınla :D Aktif ol dostum.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Modeli kullanan sensin sen bilgi vereceksin fotoğraf paylaşacaksın RKS kullanıcılarını görsellerini paylaşıyor sende bi gönder gel burda yayınla :D Aktif ol dostum.
    Ahanda gelsin o zaman

Hadur bunu beğendi.

Bence fabrikadan sticker isteyip takmalısın dostum motorun görselliği kaybolmuş sanki.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence fabrikadan sticker isteyip takmalısın dostum motorun görselliği kaybolmuş sanki.
    Alıştım bu haline motorun, satarken sıkıntı çıkarır mı onu merak ediyorum

Alıştım bu haline motorun, satarken sıkıntı çıkarır mı onu merak ediyorum
    Çıkma depo gibi duruyor mümkünse tekrar sticker bul servislerde illaki olur.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıkma depo gibi duruyor mümkünse tekrar sticker bul servislerde illaki olur.
    Yok hocam ben bu halini daha çok seviyorum. Kısmetse büyüteceğim motoru inşallah

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Yok hocam ben bu halini daha çok seviyorum. Kısmetse büyüteceğim motoru inşallah
    TNT 25 almayı düşünüyordun sen en son kredi falan diyordun var mı bir gelişme Euro4'ler gelecek neredeyse

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT 25 almayı düşünüyordun sen en son kredi falan diyordun var mı bir gelişme Euro4'ler gelecek neredeyse
    Dün İstanbul'da Üçerler'e gittim. Ellerinde 3-4 tane Tnt 25 kalmıştı, kampanyalı fiyat olan 10.900 TL'den veriyorlardı fakat kampanyalı olduğu için benim motoru takasa sayamıyorlar. Para buldum lakin Kasım ayına kadar deli gibi ödemem olduğu için şu an bir girişimde bulunmuyorum. Euro 4'ler geldiğinde de fiyatlar deli gibi zıplayacak.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Dün İstanbul'da Üçerler'e gittim. Ellerinde 3-4 tane Tnt 25 kalmıştı, kampanyalı fiyat olan 10.900 TL'den veriyorlardı fakat kampanyalı olduğu için benim motoru takasa sayamıyorlar. Para buldum lakin Kasım ayına kadar deli gibi ödemem olduğu için şu an bir girişimde bulunmuyorum. Euro 4'ler geldiğinde de fiyatlar deli gibi zıplayacak.
    Euro4 modellerinde fiyat 14'ü rahat bulacaktır TNT 25 Motorunu takasa değilde dışarıda satabilirsin belki alırsın.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Dışardan satmak istersen İstanbul için bu motoru çok rahat satar TNT 25 alabilirsin elinde kalacak bi model değil yani. Stickerları tak

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dışardan satmak istersen İstanbul için bu motoru çok rahat satar TNT 25 alabilirsin elinde kalacak bi model değil yani. Stickerları tak
    Bakalım nasipse kışa doğru yapacağım. Şaka bir yana koca forumda sadece ben beğendim motorun stickersız halini, yapmayın etmeyin dostlar üzmeyin beni

Bakalım nasipse kışa doğru yapacağım. Şaka bir yana koca forumda sadece ben beğendim motorun stickersız halini, yapmayın etmeyin dostlar üzmeyin beni
    150-R almayı düşünüyorum dostum önerir misin ? S biraz daha spor duruyor bense tam tersini istiyorum forumda konusu yok açtım onaylanır inşallah

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150-R almayı düşünüyorum dostum önerir misin ? S biraz daha spor duruyor bense tam tersini istiyorum forumda konusu yok açtım onaylanır inşallah
    Dostum sıfırı 4900 TL.ye düşmüş, bence alınır. Motor keyifli, görünümü güzel, parçası ucuz, bakımı kolay. Karar senin, imkanın varsa 2. el hurdaya dönmüş, senden öncekinin nasıl kullandığını bilmediğin makinelere bu rakamı vereceğine 4900 TL.ye kendini kanıtlamış sıfır motor al.

Dostum sıfırı 4900 TL.ye düşmüş, bence alınır. Motor keyifli, görünümü güzel, parçası ucuz, bakımı kolay. Karar senin, imkanın varsa 2. el hurdaya dönmüş, senden öncekinin nasıl kullandığını bilmediğin makinelere bu rakamı vereceğine 4900 TL.ye kendini kanıtlamış sıfır motor al.
    Motoru alıp kullandığını bilmesem marka satış temsilcisi diyecem Tekerin düz bassın motor gerçekten harika.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)