Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ErdemKILIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Bu motoru sipariş ettim. Fiyatı 4.896TL. Gelmesi biraz vakit alacak dediler. Ne yapalım, bekleriz
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın. İlk izlenimlerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba. Bu motoru sipariş ettim. Fiyatı 4.896TL. Gelmesi biraz vakit alacak dediler. Ne yapalım, bekleriz
    Hayırlı uğurlu olsun net tarih verildi mi ?

ErdemKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür ederim
    Ellerinde 1 tane varmış. Ay sonuna doğru sevkiyat varmış. O zaman getireceklermiş. Çeşitli şehirlerde bayilerde bu motordan var.
    2 buçuk yıldan biraz fazla zamandır motor kullanıyorum. Gazete dağıtıcısıyım. Kullandığım motor Mondial 100MFM Cup. Bu motor vitessizdir. Bas gaza git cinsinden 55.000km. kadar yaptım. Son zamanlar biraz fazla masraf çıkarmaya başladığı için yeni bir motor alayım dedim.
    Ehliyet sınavı hariç hiç vitesli motor kullanmadım. Ehliyet alırken de acemi olmama rağmen, tariflediler. Ben de uyguladım. Aldık ehliyeti, o kadar vitesli motor kullanmışlığım. Büyük motor ise hiç kullanmadım. Ama sanırım 1 günde adaptasyonu sağlarım diyorum. Araba tecrübem ve kendi motorumun tecrübesi var.
    İnternetteki bütün eğitim videolarını izledim. Kafa olarak hazırım Kolay halledeceğimi umuyorum.

Hayırlı uğurlu olsun motor deneyimin varsa düşme kalkma olmaz zaten vites geçişlerini de bir haftada alışırsın. Tekerine taş değmesin.

Ne kadar bir süre tarih verdiler fabrikada mı yok bayiye mi gelmemiş ?

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar bir süre tarih verdiler fabrikada mı yok bayiye mi gelmemiş ?
    Fabrikada olmasa nasıl fiyatta anlaşsın bayinin elinde kalmamıştır. Bizim buradaki bayinin elinde var Titanic 150'den biraz daha yüksek bir güce sahip 150'de görülen ufak tefek hatalar giderilmiş boyutu ile oynanmış seste'de fark var sanki ama tam emin olamadım.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motorun gelmesi, bizim bu bölgedeki bayilerin siparişlerine bağlı bir durum. Bir tıra 50 tane yükleniyormuş motor. Bu siparişe yetişmemiş. O yüzden sonraki siparişi beklememiz gerekmiş. Gaziantep ve Keşan (Edirne) Türkiyenin en uzak mesafeli yerleri olması da var.
    Fabrikaya artık nereden geliyorsa (italya mı, Çin mi bilmiyorum) kurulu olarak geliyormuş. Hasar görmesin diye kargo yapamıyorlarmış. Ellerinde de 1 tane kalmış, onu bize göndereceklermiş.
    Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde bayilerde bu motorsikletten bolca var, internetten gördüğüm kadarıyla.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Motorun gelmesi, bizim bu bölgedeki bayilerin siparişlerine bağlı bir durum. Bir tıra 50 tane yükleniyormuş motor. Bu siparişe yetişmemiş. O yüzden sonraki siparişi beklememiz gerekmiş. Gaziantep ve Keşan (Edirne) Türkiyenin en uzak mesafeli yerleri olması da var.
    Fabrikaya artık nereden geliyorsa (italya mı, Çin mi bilmiyorum) kurulu olarak geliyormuş. Hasar görmesin diye kargo yapamıyorlarmış. Ellerinde de 1 tane kalmış, onu bize göndereceklermiş.
    Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde bayilerde bu motorsikletten bolca var, internetten gördüğüm kadarıyla.
    Motosikletin bir çok bayide olduğu doğrudur ama azami 50 motor bence bayinin atması öyle olsa bile Kuba Rks Benelli aynı firmaya ait adamlar her bayiye özel tır gönderemez fakat her şehre gönderir şehirede 50 motor fazla deil yani 3 marka için
    ErdemKILIC bunu beğendi.

Motosiklet bayilere ulaşmış ama halen eline ulaşmayan bayiler var periyodik olarak dağıtılıyor yani başka bayiler ile görüşerek temin edebilirsin. veya İstanbul yakın sana orda kesin bulursun

İstanbul'da, Edirne'de, Tekirdağ ve ilçelerinde de var ama Keşan bayiine kaparo da verdik Bu kadar uzayacağını bilseydim gidip Edirne'den alıp gelirdim. Kısmet işte
    Sanıyorum Antep Fabrika'da 1 tane kalmış. Diğerlerini bayilere dağıtmışlar. Onu da bize göndereceklermiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

Bu motorla ilgili hem yerel hem de uluslararası internet sitelerinde ne doğru düzgün tanıtım var, ne de her hangi bir video. Öyle girdik bu işe ya bakalım sonu hayırlı olur inşallah

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    12 beygir 12 beygir 12 beygir 12 beygir 12 beygir.......

Motosikleti
    Atala Bike
    İstanbul'da, Edirne'de, Tekirdağ ve ilçelerinde de var ama Keşan bayiine kaparo da verdik Bu kadar uzayacağını bilseydim gidip Edirne'den alıp gelirdim. Kısmet işte
    Sanıyorum Antep Fabrika'da 1 tane kalmış. Diğerlerini bayilere dağıtmışlar. Onu da bize göndereceklermiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

Bu motorla ilgili hem yerel hem de uluslararası internet sitelerinde ne doğru düzgün tanıtım var, ne de her hangi bir video. Öyle girdik bu işe ya bakalım sonu hayırlı olur inşallah
    Fabrikada vardır keşana gelmemiştir :DTitanic 150 ile ilgili çok bilgi var zaten söylenenlere göre 150'de görülen ufak tefek hatalar bu modelde giderilmiş ve çok az bi güçlendirilmiş inş problem yaşamazsınız tekerinize tak değmesin.
    ErdemKILIC bunu beğendi.
    Founded1921 !

Motosikleti dün satın aldım plaka işlemlerinin tamamlanmasını bekliyorum. telefonla aradigimda yanlislikla 4700 diyerek verdikleri fiyata satın aldım bence kırmızısını görmeden motoru almayın derim. Malzeme kalitesini gerçekten beğendim kullandıkça yorumlayacagim.
    ErdemKILIC bunu beğendi.

Hayırlı olsun. Kazasız belasız güle güle kullanın.
    Biz de bekliyoruz artık. Daha 1 hafta bekleriz her halde...

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı Metejuan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti dün satın aldım plaka işlemlerinin tamamlanmasını bekliyorum. telefonla aradigimda yanlislikla 4700 diyerek verdikleri fiyata satın aldım bence kırmızısını görmeden motoru almayın derim. Malzeme kalitesini gerçekten beğendim kullandıkça yorumlayacagim.
    Kaça mal oldu toplamda ve Titanic 150 ile arasında ne gibi değişiklikler var zamanla açıklarsan seviniriz.

Motorumuz bayiye gelmiştir. Depoda gidip gördüm Yarın inşallah hukuki işlemlerini yapıp üzerimize alacağız.
    Motorun resmi satış fiyatı 4.896TL.dir. Ancak bayi bize bu motoru 4.750TL.ye sattı.
    Sigorta, ruhsat ve plaka masrafını da yarın bildiririz inşallah.

Motorumuz bayiye gelmiştir. Depoda gidip gördüm Yarın inşallah hukuki işlemlerini yapıp üzerimize alacağız.
    Motorun resmi satış fiyatı 4.896TL.dir. Ancak bayi bize bu motoru 4.750TL.ye sattı.
    Şimdiden hayırlı olsun. Keyifli sürüşler.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaş motosikleti aldı burayı unuttu. Hayırlı olsun 3 gündür seni bekliyoruz.

Teşekkür ederim.
    Motorsiklet geldi de ancak bugün (cumartesi) akşam üzeri teslim alabildim. Şirket faturayı kesememiş.
    Sigorta 357TL. tuttu. Diğer motorsikletim de olduğu için çok tutmuş. İnşallah Pazartesi sabahı ruhsat ve plaka işini halledeceğim.
    Akşam üzeri trafiğe yakalanmadan biraz turladım. Keşan'da hiç RKS Titanic 150-S yok. Hatta hiç RKS yok Görenler dönüp dönüp bakıyorlar Gerçekten çok şık bir motor. Servis ve birkaç arkadaş kısa turladılar, çok beğendiler. Hepsi 10 numara dedi
    Ben de beğendim. Acemilik var ama birkaç güne alışırım tamamen. Motor ve trafik tecrübem var da vitesli motor tecrübem yok. Ama bugünkü antremandan sonra "olacak bu iş" dedik Çok seri ve hassas bir makina. Tamirciler de honda ayarında dediler. Bakalım, biraz eskiyince, b iz ustalaşınca biz ne diyeceğiz

Motosikleti
    Atala Bike
    Teşekkür ederim.
    Motorsiklet geldi de ancak bugün (cumartesi) akşam üzeri teslim alabildim. Şirket faturayı kesememiş.
    Sigorta 357TL. tuttu. Diğer motorsikletim de olduğu için çok tutmuş. İnşallah Pazartesi sabahı ruhsat ve plaka işini halledeceğim.
    Akşam üzeri trafiğe yakalanmadan biraz turladım. Keşan'da hiç RKS Titanic 150-S yok. Hatta hiç RKS yok Görenler dönüp dönüp bakıyorlar Gerçekten çok şık bir motor. Servis ve birkaç arkadaş kısa turladılar, çok beğendiler. Hepsi 10 numara dedi
    Ben de beğendim. Acemilik var ama birkaç güne alışırım tamamen. Motor ve trafik tecrübem var da vitesli motor tecrübem yok. Ama bugünkü antremandan sonra "olacak bu iş" dedik Çok seri ve hassas bir makina. Tamirciler de honda ayarında dediler. Bakalım, biraz eskiyince, b iz ustalaşınca biz ne diyeceğiz
    Hayırlı olsun. Rks motorun parçaları kalitelidir bir ikincisi gerçekten Japon ayarında olan bir motosiklet kullandıkça daha çok beğeneceksin fotoğrafları paylaşırsan buralar biraz canlanır.
    Founded1921 !

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)