Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

RKS Titanic 150-S

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Bydd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumdan ne kadar memnun olmasamda kişisel nedenlerden satmak zorundayım şuan. 2016 Ağustos trafik çıkışlı 1190 km de almak isteyen olursa sonuna kadar kefilim en ufak bir çizik bile yok.
    Fiyat olarak ne istiyorsun ? ve hangi renk motorun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2017'ler ile ilgili bir gelişme var mı arkadaşlar ? Bilgisi olanlar var mı ve fiyatta değişiklik olur mu ?

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017'ler ile ilgili bir gelişme var mı arkadaşlar ? Bilgisi olanlar var mı ve fiyatta değişiklik olur mu ?
    Fiyatların düşeceğini düşnüyor herkes ama bence vergilerden ve kurdan dolayı fiyatlar aynı kalacak ama sezon ortasında tüm firmalardan müthiş zamlar gelecektir.

Tıtanıc 150 kaldırıldı yerine 150-R geldi 150-S ile arasında galiba boyut farkı falan vardır.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tıtanıc 150 kaldırıldı yerine 150-R geldi 150-S ile arasında galiba boyut farkı falan vardır.
    Titanic-R için birşey söyleyemem ama Titanic-S, sınıfına göre kalıplı duruyor

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titanic-R için birşey söyleyemem ama Titanic-S, sınıfına göre kalıplı duruyor
    Zaten S modelini italyanlar tasarlamış bu yüzden kendi sınıfında canavar gibi duruyor italyan çizgileri bariz belli yani italyan dediğim Benelli
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yeni fiyatlar açıklanmış, Temmuz ortası 4500 TL.ye aldığım Titanic S olmuş 5600 TL sıfırı, 2017 modelleri ise 5800 TL

Motosikleti
    Rks 150s
    Böyle olacağı zaten belliydi her şey artarken bu motorun fiyatının aynı kalması beklemezdi. Bence kalitesine göre fiyatı aşağıda kalıyordu hatta.

Böyle olacağı zaten belliydi her şey artarken bu motorun fiyatının aynı kalması beklemezdi. Bence kalitesine göre fiyatı aşağıda kalıyordu hatta.
    Dediğin haklısın ama bu kadar açık sözlü olmamak lazım Alanlar için çok güzel bi durum alacaklar için ise motora hak ettiği değer verilecek adamlar bu işi biliyorlar. Benelli firması modeli tasarladığını öğrenince fiyatının artacağını anlamıştım.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğin haklısın ama bu kadar açık sözlü olmamak lazım Alanlar için çok güzel bi durum alacaklar için ise motora hak ettiği değer verilecek adamlar bu işi biliyorlar. Benelli firması modeli tasarladığını öğrenince fiyatının artacağını anlamıştım.
    Hayatımda yaptığım en akıllı alışveriş şu Titanic S'i almak oldu sanırım

Motosikleti
    Rks 150s
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kendi motorumu savunmak en doğal hakkım o yüzden açık sözlü olmam gerekiyor

zamdan önce alman büyük avantaj olmuş
    @Bydd bu kadar açık sözlü olursan valla adamlar fiyatı yükseltir yapmayın takip ediyorlar

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    kalitesine fiyatına göre çok iyiydi ama cc yükseltmeleri gerekiyor artık bi 250yi görsünler artık
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalitesine fiyatına göre çok iyiydi ama cc yükseltmeleri gerekiyor artık bi 250yi görsünler artık
    Gidecekler inşallah eş değer markalara baktığında bu yıl belirsizlikten dolayı hiçbiri adım atmadı aynı modelleri geliştirerek piyasaya sürdüler. RKS'nin geliştirmesini benelli ile ortak yapması çok iyi oldu ama fiyatlara da yansıdı bu

Gidecekler inşallah eş değer markalara baktığında bu yıl belirsizlikten dolayı hiçbiri adım atmadı aynı modelleri geliştirerek piyasaya sürdüler. RKS'nin geliştirmesini benelli ile ortak yapması çok iyi oldu ama fiyatlara da yansıdı bu
    Çok fazla bi fiyat yükselmesi yok bence cıtyblade dışında 2016da 6.000 civarı bi fiyata gelecekken 2017'de 8.200 oldu fiyatı oda euro 4'ten dolayı yokda normal olarak 6.000 civarı gelirdi yine diye düşünüyorum

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok fazla bi fiyat yükselmesi yok bence cıtyblade dışında 2016da 6.000 civarı bi fiyata gelecekken 2017'de 8.200 oldu fiyatı oda euro 4'ten dolayı yokda normal olarak 6.000 civarı gelirdi yine diye düşünüyorum
    100 200 lira bi fark var ama tıtanıc 150 kaldırıldı onun yerine 150-r getirildi onlada tıtanıc arasında hatırlaıdğım kadarı ile 140 150 tl gibi bi fark var

Motosikleti
    Kuba Superlight
    100 200 lira bi fark var ama tıtanıc 150 kaldırıldı onun yerine 150-r getirildi onlada tıtanıc arasında hatırlaıdğım kadarı ile 140 150 tl gibi bi fark var
    biraz görünüş farkı var fiyattada pek bi fark yok yani 150 bile değil ki tasarım olarak benelli tasarlıyor bu yüzden fiyatların biraz daha fazla artması gerekir ama bu seviyede tutmaları güzel. Bide 150cc üstüne çıksalar tekrar.

Arkadaşlar hepinize merhaba. Geçtiğimiz cuma bir Titanic 150-s alarak bende aranıza katılmış bulunmaktayım. 2. el olarak aldım motorumu ufak bi çizik dışında hiç bir problemi yok çok şükür. Aldığımdan bu yana 250-300 km yaptım yaklaşık ve motor gerçekten sürerken çok keyf veriyor. Dün akrapoviç egzoz taktım (aslında başta çok korkuyodum acaba sesi apaci motorlarına döner mi cins bi ses çıkar mı gibisinden sonuçta replika bi akrapoviç taktım yurt dışından gelme) ses müthiş ötesinde tatmin edici düzeyde. Hatta tüm arkadaşlarım benim gibi hayran kaldı sesine aşırı tok ve yerinde bi ses aldım yapmak isteyenler bence hiç düşünmesin yapsın. "iyi ki titanic 150-s almışım" dedirten bir nokta daha oldu tabi. Dün saniyelik bi olayla kazayı kıl payı (zeminin kaygan olmasına rağmen) müthiş frenlemesiyle atlattım. yaklaşık 100-110 km arası hızla seyir ederken (yol boş ve sol şeritteyim) yan yoldan bi aracın hemen hemen aynı süratlerde sağ şeride değilde direk önüme kırması sonucu büyük bir kaza atlattım. o an iyi ki başka bi 150 lik değil de bunu almışım dedim gerçekten. zaman zaman bende fotoğrafları yüklerim dostlar. hepinize bol keyfli sürüşler

Sevgili dostlarım. İki gün önce RKS 150S'imi ikinci el olarak aldım. Tabi ki almadan önce sizin değerli fikirlerinizi göz önünde bulundurdum. Şu an için sürüş tecrübem az ve ehliyetim yok, bir iki defa sürebildim sadece ama memnun kaldım diyebilirim. Özellikle tasarımı çok güzel. Fotoğraflarda durduğundan çok daha kuvvetli ve güçlü gözüküyor. Bu vesile ile hepinize teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten tavsiyeleriniz çok geçerliydi benim için. Sabah akşam okudum burada ne yazıldı, ne yazılmadı diye. Teşekkür ederim hepinize tekrardan

ayrıca, sürüş tecrübesi kazanmak ve daha iyi sürebilmek için vereceğiniz tavsiyelerde benim için önemli. bu konuda da tavsiyelerinizi bekliyorum.

Alıntı merliin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili dostlarım. İki gün önce RKS 150S'imi ikinci el olarak aldım. Tabi ki almadan önce sizin değerli fikirlerinizi göz önünde bulundurdum. Şu an için sürüş tecrübem az ve ehliyetim yok, bir iki defa sürebildim sadece ama memnun kaldım diyebilirim. Özellikle tasarımı çok güzel. Fotoğraflarda durduğundan çok daha kuvvetli ve güçlü gözüküyor. Bu vesile ile hepinize teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten tavsiyeleriniz çok geçerliydi benim için. Sabah akşam okudum burada ne yazıldı, ne yazılmadı diye. Teşekkür ederim hepinize tekrardan

ayrıca, sürüş tecrübesi kazanmak ve daha iyi sürebilmek için vereceğiniz tavsiyelerde benim için önemli. bu konuda da tavsiyelerinizi bekliyorum.
    hayırlı olsun kardeşim allah kaza bela göstermesin.kusuruma bakmazsan bişey sorucam motoru kaça aldın? bende yakın zamanda almayı düsünüyorum ama 0 mı yoksa 2. elmi açıkçası çok kararsızım.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)