Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

RKS Cityblade

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı dobrafilozof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar xmax aldım. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Elimde rks cityblade fazladan duruyor. İlana koydum ama mevsim dolayısıyla fiyatını 5 bine indirdim. Bu fiyatlara kaçırmak istemeyen olursa yazsın. Yoksa bahara kadar bahçede yatacaktır.
    Kapalı alanın varsa oraya bırak mart ayına kadar beklet yağını benzinini boşaltmayıda unutma. Kışlık bakımlarını yaptır yani.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Merto54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125 / Yamaha X-Max 250 ABS
    İlandaki beyaz Cityblade senin herhalde,aslında sana ulaşacaktım,ama ulaşmadan bir de foruma bakayım dedim tam da sana rastgeldim.

Ben xmax kullanıcısıyım,üniversite için yanıma gelen kız kardeşime de ehliyetini aldık motosiklet alacağız,kendisi pembe nostalji falan istedi de benim bi znu tecrübem var motordan çok ben motoru taşıdım servise o yüzden ona almam yolda falan kalması büyük sıkıntı olur Cityblade alabilirim ona. Ama ne yalan söyleyim bu başlıkta görünce senin motoru almam doğrusu. Belli segmenti olan motosiklet sonuçta bence fazla yormuşsun. 0 alacaktım ama kendi xmaximi biraz makyajladım ona ayırdığım bütçeden yedim.

Burada yazılanları okuyunca da biraz bekleyip pcx almak mantıklı.

Alıntı Merto54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlandaki beyaz Cityblade senin herhalde,aslında sana ulaşacaktım,ama ulaşmadan bir de foruma bakayım dedim tam da sana rastgeldim.

Ben xmax kullanıcısıyım,üniversite için yanıma gelen kız kardeşime de ehliyetini aldık motosiklet alacağız,kendisi pembe nostalji falan istedi de benim bi znu tecrübem var motordan çok ben motoru taşıdım servise o yüzden ona almam yolda falan kalması büyük sıkıntı olur Cityblade alabilirim ona. Ama ne yalan söyleyim bu başlıkta görünce senin motoru almam doğrusu. Belli segmenti olan motosiklet sonuçta bence fazla yormuşsun. 0 alacaktım ama kendi xmaximi biraz makyajladım ona ayırdığım bütçeden yedim.

Burada yazılanları okuyunca da biraz bekleyip pcx almak mantıklı.
    RKS'nin ilk enjeksiyonlu motosikleti pcx'ten daha yakışıklı ve kibar bir görüntüsü var. Forumda dobra dışında çok bilgi veren olmadı dobra'da motosikleti fazlası ile zorladı diye düşünüyorum tabi servisinde suçu ortada facebook sayfalarında kullanıcılarına ulaşabilirsin görüştüklerim çok memnun 2018'de abs eklenirse ve uçurum fiyat farkı çıkmazsa ben almayı düşünüyorum.

Motorsikleti 15 gündür kullanıyorum. İlk motorum. Tur camı ile aerodinamiklik katılırsa top speed daha iyi yerlere gelebilir. Şuan rodajdayım son gördüğüm 97 oldu. Ancak göğüste rüzgarın etkisini hissediyorsunuz buda paraşütlenme yapıyor ve motoru geriye atıyor. İlk 200km sonrası lastiklerin tutuşu artıyor.

Alıntı VolkanAlcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorsikleti 15 gündür kullanıyorum. İlk motorum. Tur camı ile aerodinamiklik katılırsa top speed daha iyi yerlere gelebilir. Şuan rodajdayım son gördüğüm 97 oldu. Ancak göğüste rüzgarın etkisini hissediyorsunuz buda paraşütlenme yapıyor ve motoru geriye atıyor. İlk 200km sonrası lastiklerin tutuşu artıyor.
    Yakıt durumu nasıl hocam birde rodajınız kaç km ne kadar kaldı ?Birde tekerinize taş değmesin aman

Forumdan Uzaklaştırıldı

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Ekstra tur camı taktırabilirsin.Bİr de rodajdan sonra deneyimlerini paylaşırmısın ?

hayırlı uğurlu olsun rodaj sürecini bitirmişsindir. Rodaj sürecinden sonraki deneyimlerini aktarabilir misin?

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Cityblade'in yeni fiyatı belli oldu geçen seneki fiyatı hatırlayan var mı?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kuba, RKS ve Benelli başlıklarını canlandırma timi iş başında. Fiyatını arıyorsan birinci sayfaya bakabilirsin. Boşuna reklamını yapmaya çalışma, şu andaki fiyatı 9000 TL ve malzeme kalitesi olarak kesinlikle o parayı hak edecek motor değil.

Merak ettim de sen neden sadece bu markaların başlıklarına yazıyorsun ?

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba, RKS ve Benelli başlıklarını canlandırma timi iş başında. Fiyatını arıyorsan birinci sayfaya bakabilirsin. Boşuna reklamını yapmaya çalışma, şu andaki fiyatı 9000 TL ve malzeme kalitesi olarak kesinlikle o parayı hak edecek motor değil.

Merak ettim de sen neden sadece bu markaların başlıklarına yazıyorsun ?
    Bende yazıyorum o zaman bende canlandırma ekibindenim senin msjları okudum sende devlet alehine çok kez yazmışsın o zaman sende devlet düşmanı canlandırma ekibindensin. Yada bir zamanlar benelli için çalışıyordun çünkü her gün yorum atıyordun.
    Moto43 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sen de aynı ekiptensin hatta aynı kişisin belki de onu savunuyorsun. Devletle de bu konunun ne alakası var onu da anlamadım ? Motosiklete yorum yazmak başka şey, olur olmaz mesaj sallayıp başlığı gündemde tutmak başka şey. Böyle 3 - 4 kişi var, çete halinde başlık canlandırıyorlar. Neyse sorun değil, şikayet ediyorum tek tek.

Kullanıcı arkadaşlar motorun karakteri hakkında detaylı bilgi verebilir mi? İlk günkü güveni hala veriyor mu?

Alfonse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar...
    Rks cityblade de 2017 ve 2018 arasında fark varmı acaba.
    Az kullanılmış bi 2017' ye bakacağım.
    Neleri kontrol etmeliyim, neye dikkat etmeliyim.
    Sizlerden çabuk cevap almam çok önemli benim için...
    Şimdiden teşekkürler...

Selam.
    Arda fark yok. İkinci el temiz bulursan al. Ben iki aydın kullanıyorum. Euro4 enjeksiyonlu az yakan. Ön arka disc fren bu fiyata zor bulmak. Her gün 50 km ortalama yapıyorum sıkıntı yaşamadım 2000 oldu motor.
    Ama bir xmax125 falan beklemeyin. Çok az yakıyor Euro 4 olduğundan. Dengeli rahat motor. Yeni başlıyorsan ideal. Tipi de güzel. Lahmacuncu sanmıyorlar en azından. Sorusu olan olursa cevaplarım.
    İyi günler

Alıntı Alfonse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar...
    Rks cityblade de 2017 ve 2018 arasında fark varmı acaba.
    Az kullanılmış bi 2017' ye bakacağım.
    Neleri kontrol etmeliyim, neye dikkat etmeliyim.
    Sizlerden çabuk cevap almam çok önemli benim için...
    Şimdiden teşekkürler...
    Daha önceden motosiklet tecrüben varsa sıfır bir tane al uzun yıllar kullanabilirsin. Motosiklet tecrüben yoksa 2.el bit ane bul zaten 2017'de çıktığı için çok fazla km yapmamıştır bu model

Merhabalar ben de cityblade kullanıcıyım. Hız değil şehiriçi gezinti sevenler için ideal. 8700tl ye Anadolu yakasında bir galeriden aldım.ön arka disk fren ki frenler kombin sistemde iyi tutuyor çift arka amaetisör, dörtlü flaşör 14''tekerler ekonomik ve az yakması sebebiyle Sym jet14 göre daha cazip geldi.Motorum 500km e yaklaştı. Makaslarda kıvrak ve seri giriş sağlıyor. Yokuş canavarı farlar beyaz Led olsa iyi olurdu ama yine de güzel aydınlatma. Koltuk altı bagaja kask sığmıyor. Sakin kullanımla motoru yormuyorum. Full depo ile 200km yol gitti . Rodajda olması sebebiyle belki de ışıklarda stop ediyor Işıklarda durduğuma dikkat çekici özelliğinden ve kimsede görülmediğinden herkes soruyor bu cityblade i büyük markalara alternatif bir motor. Pcx şuan olmuş 15200 eee az daha ver nmax veya xmax al bu işin sınırı yok.Bir Honda çalışanı olarak Sokaklar pcx dolu ele ayağa düşmüş bir de paketçiler de gördüm ayrıca servis ve parçalar çok pahalı.2.el motor kullanmak istemediğimden Cityblade i yani Paşam'ı seçtim hem de hiç kimselerde yok yollarda tek neredeyse Kullanıcı varsa İstanbul içi grup organizasyonları yapalım

CBS fren sistemi olan bir motosikleti hiç kullanmadım ne gibi farkları var abs ve normal disk frene göre

Düz ve kuru yolda iyi fren tutuşu var. Ben alışamadığımdan iki frene de basıyorum cbs olmasına rağmen. Yokuş aşağı ve ıslak zeminde motor cbs sistemde yan yatabilir ama Abs hayat kurtarır

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:54 ----------

Slm kardeşim WhatsApp veya face grup oluşturalım ı

Alıntı Eren_t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düz ve kuru yolda iyi fren tutuşu var. Ben alışamadığımdan iki frene de basıyorum cbs olmasına rağmen. Yokuş aşağı ve ıslak zeminde motor cbs sistemde yan yatabilir ama Abs hayat kurtarır

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:54 ----------

Slm kardeşim WhatsApp veya face grup oluşturalım ı
    Forum yöneticileri bunu görürse ban yersin RKS enjeksiyonlu motosiklet konusunda başarılı olacak mı sizce ilk enjeksiyonlu modeli hakkında ne düşünüyorsunuz.

2-3hafta park halindeydi soğuk ve serin havada tek marşta çalıştı çok gürültülü bir motor sesi de yok bence başarılı.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)