Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

RKS Cityblade

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence 5000 TL olmalıydı. 6000 TL'ye Suzuki Address var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben takip ettim bu arkadsaları ilk önce bana 1 ay sonra gelecek abi dediler daha sonra 2 defa aradım halen ellerinde yoktu, bilginize,

motor hem tr ye daha gelmedi. baya meraktayım acaba nasıl birşeu diye.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence 5000 TL olmalıydı. 6000 TL'ye Suzuki Address var.
    Suzuki adress 113 cc bu 150 cc aynı fiyata olması adress'ler ile ilgili değişiklik yapılmamışsa fiyatının 6000 olduğu doğrudur fakat kıyasladığın model özellikler olarak alt seviyede motor hacmi tork ve güç olarak cıtyblade üstün. tabi ki fiyatı 5000 olursa bizler seviniriz ama kıyaslamaları doğru yapalım lütfen

Arkadaşlar ne oldu bu scooter ne zaman gelecek bilgisi olan birileri yok mu ? Özellik ve fiyat değerlendirmesi uygun geldi tabi 14 15 hp olsaydı daha güzel olurdu RKS güzel motorlar çıkartabiliyor birde cc yükseltse süper olacak

2017'de geleceği söyleniyordu zaten mj group öyle bilgi verdi kuba bayileri ne der bilmiyorum ama motorun 2017'de geleceği kesinleşmiş diye biliyorum. Zaten sezon bitti sayılır seneye kalıyor mecbur.

Merhaba arkadaşlar bu motor 0217 fuarında tanıtılacak mı ? Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinir mi ?

Bildiğim kadarıyla fuarda kuba motor tarafından tanıtılacak modellerden bi tanesi ama daha fuara epeyi var. Fuarın lideri zaten mj group 4 markanın yeni modellerini tanıtımını yapacaklar.

Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla fuarda kuba motor tarafından tanıtılacak modellerden bi tanesi ama daha fuara epeyi var. Fuarın lideri zaten mj group 4 markanın yeni modellerini tanıtımını yapacaklar.
    Cıtyblade biraz zafferano'ya benzetilmiş gibime geldi ondan esinlenilmiş sanki. Zafferano kullanıcısna bizzat sordum eğer parça kalitesi'de zafferano gibiyse gözü kapalı alınabilir bi motor. Fuardan sonra görecez artık.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Cıtyblade dışında getirilmesi planan veya yenilenmesi beklenen bir model yok mu tek model mi getirecekler 2017 yılında ? Teşekkürler.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cıtyblade dışında getirilmesi planan veya yenilenmesi beklenen bir model yok mu tek model mi getirecekler 2017 yılında ? Teşekkürler.
    150-s'i yeni getirdiler zaten çok kısa bir süre önce piyasaya çıktı. 150-s ile bayağı bi uğraştılar çok güzel bişey çıkarttılar ortaya bence yeni model gelmez ama tıtanıc 150 ile ilgili benzer bir model daha çıkarabilirler önümüzdeki sene

CITYBLADE ile ilgili bilgi aldım 2017 şubat sonu mart ortası gibi dağıtılmaya başlanacak ve bayilerde yerini alacak.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CITYBLADE ile ilgili bilgi aldım 2017 şubat sonu mart ortası gibi dağıtılmaya başlanacak ve bayilerde yerini alacak.
    Aylardır tanıtımı yapılan ama gelemeyen model bence bilinçli getirilmedi zaten bi tane scooterları var adamların 2. için 2017'yi beklediler haklılar. :D

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aylardır tanıtımı yapılan ama gelemeyen model bence bilinçli getirilmedi zaten bi tane scooterları var adamların 2. için 2017'yi beklediler haklılar. :D
    İyide bir modelin 7 8 ay tanıtımı yapılmaz :D Bunlar getireceklerde baktılar çok model var ortada benelli rks kuba yetiştiremediler :D

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide bir modelin 7 8 ay tanıtımı yapılmaz :D Bunlar getireceklerde baktılar çok model var ortada benelli rks kuba yetiştiremediler :D
    Yapılır dostum niye yapılmasın tüm markaları bi gözden geçirsene hangi marka adam akıllı model getirdi bu sene ben göremedim ülke durumundan dolayı şimdi bu model gelecek kur olmuş 3.20 kim alabilir bunu kur 2.70 olsa peynir ekmek misali gider.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üçerler motor ile görüştüm reklam amaçlı yeni çıkan modelleri yayınlıyoruz dediler. Eylül ekim gibi satışa sunulacak dedi fiyatta bir değişiklik omadığını söyledi. Rks çinlinin bi üst segmentinde olduğu için bence fiyatı normal
    Eylül ekim geçti farklı bir tarih ile ilgili bilgi var mı ?

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar dolar fırladı gitti bu motorun tanıtımı belki ertelenmistir? ses seda yok, hem olsa bile sanırım artık 6000 tl fiyat uçtu gitti :((

Alıntı skullz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar dolar fırladı gitti bu motorun tanıtımı belki ertelenmistir? ses seda yok, hem olsa bile sanırım artık 6000 tl fiyat uçtu gitti :((
    Fiyat açıklanmış 8.203 TL olarak euro4'ün farkı işte arkadaşlar avrupa standartları getiriyorlar iyi hoş güzel vergiyi azalt bari devletimiz çok yaşa

Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat açıklanmış 8.203 TL olarak euro4'ün farkı işte arkadaşlar avrupa standartları getiriyorlar iyi hoş güzel vergiyi azalt bari devletimiz çok yaşa
    Euro 4 birde bu model italyan tasarımı diye biliyorum fotoğrafta heybetli duruyor bakalım bayilerde yerini alınca nasıl olacak fiyat fazla gibi görünüyor ama euro4 modelleri diğer markalarda açıklanınca bi fark olmayacak diye düşünüyorum

Heybetli bi duruşu var ama bu euro4 çok kafa karıştırıyor hele biraz zaman geçsinde bakalım ne olacak nasıl olacak

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heybetli bi duruşu var ama bu euro4 çok kafa karıştırıyor hele biraz zaman geçsinde bakalım ne olacak nasıl olacak
    Euro görünen oki hepimizi üzecek ve maalesef 2017'den sonra kesinlikle euro 4 hlee dolar düşerse belki fiyatları aşşağı çekerler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)