Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Benelli Zafferano

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 arkadaş dışında ciddi anlamda bir yorum yok. :( Kullanıcı arkadaşlar bi yardımcı olsa ve görsel paylaşsa sevinirim.
    Görseller paylaşıldı daha önce yorumlarda yapıldı ama kullanıcısı az olduğu için pek bişey görünmüyor ortada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayilerde yerini alırsa her bayi 1 adet getirse bu motor çok satar yoksa tek tük tek tük diye diye 3 yılda ancak tanınır.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayilerde yerini alırsa her bayi 1 adet getirse bu motor çok satar yoksa tek tük tek tük diye diye 3 yılda ancak tanınır.
    Fiyatı bu düzeyde kalmaya devam ederse (emsallerine oranla aşşağıda) ileriki yılllarda kendi kendini gösterecek kadar güzel bi motor.

Yamaha Xmax 15.600 ZAFFERANO ise 10.682 TL olmuş iken yamaha'nın hiç şansı kalmadı galiba Benelli acayip bi indirim yaptı anlam veremedim

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    3.118 TL indirim mi olur Patron çıldırmış heralde

/
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3.118 TL indirim mi olur Patron çıldırmış heralde

http://benelliturkiye.com/images/mod...fferano-tr.jpg/
    Alınır mı diye düşünüp soran çok arkadaş vardı sonra fiyatındna dolayı pek yanaşılmadı yeni sezonda bu fiyatla çok iş yapar bu scooter xmax veya honda ile arasında 5 6 bin tl fiyat farkı var.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alınır mı diye düşünüp soran çok arkadaş vardı sonra fiyatındna dolayı pek yanaşılmadı yeni sezonda bu fiyatla çok iş yapar bu scooter xmax veya honda ile arasında 5 6 bin tl fiyat farkı var.
    Sezon tam anlamıyla başladığında fiyatta bi değişiklik olmaz ise bu fiyattan çok satar tabi şuda var ülkemizde yüksek cc scooter kullanıcısı çok az yüksek cc olduğu zaman hemen tourıng veya sport modeller devreye giriyor.

Motosikleti
    Zafferona
    Arkadaşlar motorumu satmadan arabami aldim. Sezon başlıyor zafferona kullanıcısı olarak size bol bol resim atarim. Bende yalan olmaz motor neyse artı veya eksi yönlerini yazarim. Motorum şuanda 1500 km de memnun olmadigim tek şey 125 km de motor kendini kapatıyor ama yanlış anlama yın kesiciye yani redline girmiyor daha devir 6500 de. Yani en azından 2000 devir daha yapabilir. Oda en azından 20 km hız yapar. Yazılım ile düzeltilebilir diye dusunuyotum . onun haricinde çok güzel ve konforlu. Daha önceden xmax de kullandim. Bu xmax ten daha konforlu

Alıntı OsmanVurkan3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu satmadan arabami aldim. Sezon başlıyor zafferona kullanıcısı olarak size bol bol resim atarim. Bende yalan olmaz motor neyse artı veya eksi yönlerini yazarim. Motorum şuanda 1500 km de memnun olmadigim tek şey 125 km de motor kendini kapatıyor ama yanlış anlama yın kesiciye yani redline girmiyor daha devir 6500 de. Yani en azından 2000 devir daha yapabilir. Oda en azından 20 km hız yapar. Yazılım ile düzeltilebilir diye dusunuyotum . onun haricinde çok güzel ve konforlu. Daha önceden xmax de kullandim. Bu xmax ten daha konforlu
    Hayırlı olsun öncelikle Genel anlamda yakıt durumu nasıl hocam, bende ankara'da incelemiştim, kombine fren felan yok sanırım. fabrika lastiklerini mi kullanıyorsunuz? bakım aralıkları kaç bin km dir sorular sorular

Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı gncy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun öncelikle Genel anlamda yakıt durumu nasıl hocam, bende ankara'da incelemiştim, kombine fren felan yok sanırım. fabrika lastiklerini mi kullanıyorsunuz? bakım aralıkları kaç bin km dir sorular sorular
    Osman abinin yerine ben hatırladıklarımı söyliyim lastikleri değiştirmemişti en son yakıt durumunu net hatırlamıyorum çok yakmadığı yakıtındna memnun olduğunu söyleyenler vardı bi kaç kişi daha almıştı geçmiş sayfalarda görürsün bakımları ise kullanım kılavuunda yazıyor ilk bakım bin'de sonrakileri hatırlamıyorum
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Alıntı OsmanVurkan3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf, yakıt tüketimi, yedek parça hakkında biraz detaylı bilgi verirsen inceleyenler için güzel bir konu olabilir bir arızaya rastladın mı şuan kronik bir arıza gerçi çok bi km yapmamışsın ama yinede verdiğin bilgiler önemli.Tekerin düz bassın.

Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf, yakıt tüketimi, yedek parça hakkında biraz detaylı bilgi verirsen inceleyenler için güzel bir konu olabilir bir arızaya rastladın mı şuan kronik bir arıza gerçi çok bi km yapmamışsın ama yinede verdiğin bilgiler önemli.Tekerin düz bassın.
    Yedek parça ile ilgili sıkıntı yaşanmıyor yakıt tüketimi ortalama 3.2 3.6 100 km'de kronik bir problem için bir şeyler yazmak için çok erken.

Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parça ile ilgili sıkıntı yaşanmıyor yakıt tüketimi ortalama 3.2 3.6 100 km'de kronik bir problem için bir şeyler yazmak için çok erken.
    O kadar yakmaz bence biraz daha düşük miktarda yakar tek silindir 250cc scooter sonuçta tourıng motor kadar yakmaz. Bahsettiğin tüketim TNT 25 ile eşdeğer sayılır.

Benelli design firmasi.ZAFFERANO ise Keeway silverblade olan motordur.Benelli tasarlar motorlarini keeway yapar...

Alıntı alfamob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli design firmasi.ZAFFERANO ise Keeway silverblade olan motordur.Benelli tasarlar motorlarini keeway yapar...
    Benelli'nin Keeway ile anlaştığını herkes biliyor zaten yanlız sadece tasarım değil motor her şeyi ile Benelli'ye ait üretimini Keeway'e yaptırıyor. oda maliyeti düşürmek adına hatırlarsanız yıllar öncede Benelli geldi Türkiye'ye İtalya üretimi olarak fiyattan dolayı kimse alamadı Honda'da Çinde üretiyor yani.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Scoterleri hic sevmiyorum bence bu notor da cok tipsiz..

Alıntı Capitao_3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scoterleri hic sevmiyorum bence bu notor da cok tipsiz..
    Motor scooter kategorisinde tipli bi motor ama bende scooter sevmim tourıng güzel enduro harika

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Geziormuyuz arkadaşlar..

SAZMAN ve Ruling bunu beğendiler.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heybetli maşaallah nazar değmesin ����♥️������������

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Arkadaşlar , motorun 120 km/h civarında kesiciye girmesine çözüm bulan varmı ? Yani bu iptal ettiren. Hangi serviste yapıldı?

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)