Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Benelli Zafferano

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Kamilsen81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayak marşı yok. Ki ayak marşının en çok olması gereken motor türü scooter dır arkadaşlar. Akü bitince başka hiçbir şekilde çalıştırma şansınız yok.
    Ayak marşı yok ise aküyü ona göre kaliteli kullanmışlardır sıkıntı olmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alan arkadaşlar var mı ? yada honda Forza ile kıyasladığımda çok ciddi bir şekilde Zafferano avantajlı geliyor ne dersiniz ?

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alan arkadaşlar var mı ? yada honda Forza ile kıyasladığımda çok ciddi bir şekilde Zafferano avantajlı geliyor ne dersiniz ?
    Acayip bir fiyat farkı var aralarında Zafferano 250cc olarak emsallerine göre en uygun fiyatta olan scooter
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Almadan kötülemeye başladık yine :D yok orası böyle burası böyle bu çalışmaz :D TNT 25 içinde aynı yorumlar yapılmıştı hepsi fos çıktı hade hayırlısı

Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F
    Yorum yapmadan geçemeyeceğim bayide yakından inceledim parça kalitesi için tnt25 ile aynı kalite diyemeyeceğim malesef tnt25 arkadaşımda var hatta 3 gün bende kullandım kesinlikle aynı değil bu scoter gelsinde alırım diyordum taki yakından inceleyene kadar plastikleri kaliteli filan değil sadece parlak ve şekilli o yüzden aldatıyor fren kaliperini görünce direk eledim zaten aynı benim şu an sahibi olduğum 125lik çin işi scoterin freni gibi sadece iki tane koymuşlar o kadar yalnız benim motor 105 kilo bu 185 kilo nasıl olcak o iş kesinlikle alınacak bir scoter değil bu benim şahsi görüşüm.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Crazy_sprint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorum yapmadan geçemeyeceğim bayide yakından inceledim parça kalitesi için tnt25 ile aynı kalite diyemeyeceğim malesef tnt25 arkadaşımda var hatta 3 gün bende kullandım kesinlikle aynı değil bu scoter gelsinde alırım diyordum taki yakından inceleyene kadar plastikleri kaliteli filan değil sadece parlak ve şekilli o yüzden aldatıyor fren kaliperini görünce direk eledim zaten aynı benim şu an sahibi olduğum 125lik çin işi scoterin freni gibi sadece iki tane koymuşlar o kadar yalnız benim motor 105 kilo bu 185 kilo nasıl olcak o iş kesinlikle alınacak bir scoter değil bu benim şahsi görüşüm.
    Yazılarınların tersini söyleyen biri çıktı görüşüne düşüncene saygı duyarım ama ben ve bir kaç arkadaş daha inceledik bahsettiğin gibi kötü gelmedi bize sadece bi arkadaş tasarımı beğenmediğini ama parça kalitesinin TNT 25 ile aynı olduğunu söyledi. Her iki modelde aynı fabrikadan aynı malzemeler ile çıkıyor aralarında kalite farkı olduğunu düşünmek anarmol gelir bence

Görünüşü felan çok güzel bayiye uğradığımda bulursam güzel bir video çekerek anlatırım inş.

Ciddi anlamda gidip inceleyen video ve fotoğraf çeken kimse yok mu ? Çalışmasam vaktim olsa çoktan gidip incelemiştim. TNT 25 ve 250yi inceledim tasarım ve parça kalitesi aynı ve mükemmel bu niye kötü olsun ki diyor insan kendi kendine?

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi anlamda gidip inceleyen video ve fotoğraf çeken kimse yok mu ? Çalışmasam vaktim olsa çoktan gidip incelemiştim. TNT 25 ve 250yi inceledim tasarım ve parça kalitesi aynı ve mükemmel bu niye kötü olsun ki diyor insan kendi kendine?
    Haklı olabilirsin ama bir scooter tarzı biri naked illaki farklar olacaktır ciddi olmasada belki daha kalitelidir belki değildir bişey diyemem ama marka kendini yeni yeni kanıtlamaya başladı servis ve modellerin kalitesi olarak 2017 sonlarında halen böyle kullanıcıları ile ilgilenmeye devam ederse ( yani bizleri memnun ederse) tüm modelleri şüphe duymadan satın alınacaktır. naked serilerinde şahsi düşüncem olarak firma yeterince albeniyi topladı gerisi yıllara kalmış bişey.

Bayiye uğradım elinde yoktu bi tane getirmiş onuda satımış alan arkadaş buralarda ise bilgi versin.

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayiye uğradım elinde yoktu bi tane getirmiş onuda satımış alan arkadaş buralarda ise bilgi versin.
    Alan arkadaşlar kayıp TNT 25'tede ilk alan arkadaşlar gelmezdi foruma bunda da öyle oldu her halde alan inmiyor :D

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Yotubede'de bi tane video buldum zafferano ile ilgili

https://www.youtube.com/watch?v=PN9Fz7LYrXs
    https://www.youtube.com/watch?v=PN9Fz7LYrXs" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yotubede'de bi tane video buldum zafferano ile ilgili

https://www.youtube.com/watch?v=PN9Fz7LYrXs
    [video]https://www.youtube.com/watch?v=PN9Fz7LYrXs[/url]
    Yurtdışın da çekilmiş bir video orda satışa epeyi zamandır sunulmuş hatta Hindistan'da ikinci el piyasası bile oluşmuş ikinci elleri türk parasıyla şuanda 6000 6.500 civarı satılıyor. Bizdede 10.000 e yakın sıfır fiyatı vergilerimiz sağolsun

Motosikleti alıp buralara gelen kimse yok galiba

Videoları inceleyecez artık alanlar uğramıyor buraya

Video ve görseller incelendiğinde güzel ve kaliteli görünüyor ama bayilerde ürün yok gibi görünüyor bakalım nasıl görecez motosikleti ?

Çok güzelmiş.Fiyatıda Emsallerinden çok daha uygun.Tek eksiği biraz reklam yapmaları gerekiyor.
    Gerçi reklam yapsalar onuda fiyata yansıtırlar.Neyse kalsın böyle )

Alıntı hakan.tanta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzelmiş.Fiyatıda Emsallerinden çok daha uygun.Tek eksiği biraz reklam yapmaları gerekiyor.
    Gerçi reklam yapsalar onuda fiyata yansıtırlar.Neyse kalsın böyle )
    Bencede reklam olması demek fiyatların yükselmesi demek fiyat yükselir ise emsalleri ile aynı fiyatta olacak yine işimize gelmeyecek yani böyle kalsın inceleyenler beğeniyor bakalım ne olacak.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Reklama gerek yok artık adamlar reklamını tnt 25 ile yaptı onuda fiyatla yaptılar zaten emsallerinin çok çok altında bir fiyattan çıktı piyasayaa millette üşüştü üzerine marka kendini kanıtlıyor reklam yapmasını unutun artık Ah birde servisler çoğalsa böyle her şehirde 2şer tane olsa

Yok mu şu motosikleti bayide inceleyen video fotoğraf çeken yada modeli tanıtacak bir bayi Ne dersiniz alınabilir mi ?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)