Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Benelli Zafferano

Motovento
    REKLAM ALANI

Fiyatı emsallerine göre uygun, kalitede o düzeyde ise düşünülür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı emsallerine göre uygun, kalitede o düzeyde ise düşünülür
    İnceledim bayide parça kalitesi güzel tnt 25 - 250 ile aynı yani ödün vermiyor sağlamlık konusunda benelli sele rahattı ama test sürüşü olmadığı için biraz yol yapınca nasıl olur bilemiyorum

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Birkaç foto koyalım. Malzeme kalitesi ve ebatlar etkileyici, binmeden yorum yapmamak lazım. Takipteyim.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç foto koyalım. Malzeme kalitesi ve ebatlar etkileyici, binmeden yorum yapmamak lazım. Takipteyim.
    http://i64.tinypic.com/2nqxgs3.jpg
    http://i64.tinypic.com/975wty.jpg
    Harika bi görünüşü var yaw orjinal görseller bu kadar dikkat çekmmiyor
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Motosikleti

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sele altı bayağı büyükmüş gösterge panelide güzel güçlü olduğu kadar yakışıklıda motor bi kaçtanede uzaktan çekseydin görsel boyunu posunu görseydik

Motosikleti
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sele altı bayağı büyükmüş gösterge panelide güzel güçlü olduğu kadar yakışıklıda motor bi kaçtanede uzaktan çekseydin görsel boyunu posunu görseydik
    Valla arada sıkışmış fotoğraf çekeceğim sayfaya koyacağım dedim. Çok ilgilenmediler ben de ellemedim ortaya çekip foto çekmek lazim. Arkadan çok kaslı duruyor. Sele altına 1 tam 1 yarım kask sığar. Bayağı iri bir makina zaten 180 küsür kilo. Birileri alsa da ölçümleme yapsa.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Bugün Maltepe Moto Galeri'de bende baya inceledim. Çok yakışıklı. Sele altı yayla gibi. Göstergeler güzel. Scooter sever olsam ve tabi TNT'mi almamış olsam düşünmez alırdım sanırım.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ön fren kaliperi çinli 150'lik scooterların demirbaş kaliperinden. Umarım diğer parçalarını da böyle anonim parçalardan seçmemişlerdir

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    valla resimlerden gordugum kadarıyla kullanılan plastiklerin kalitesi pek iç açıcı değil. tuş takımı ve gostergeler keza oyle. ayak dayama yerleri eski kullandıgım mondiali anımsattı. pek italyan scooteri havası alamadım. tabi yakından incelemek lazım.

Alıntı bulut59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla resimlerden gordugum kadarıyla kullanılan plastiklerin kalitesi pek iç açıcı değil. tuş takımı ve gostergeler keza oyle. ayak dayama yerleri eski kullandıgım mondiali anımsattı. pek italyan scooteri havası alamadım. tabi yakından incelemek lazım.
    Yakından incelemeni şiddetle tavsiye ederim @Emreerol yazmış zaten güzel bi scooter

Resimlere bakarak parça kalitesi mi ölçülür arkadaş o nasıl bir gözdür

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Birincisi resimlere bakarak parça kalitesi anlaşılsaydı heralde kimse bayiye gidip incelemezdi. İkincisi ben incelediğimde mondial'e benzetemedim anımsatmadı bile sen nasıl benzettin resimlere bakarak

bayağı iri duruyor fotoğrafa kıyasla parça kalitesi bana tnt 25 ile aynı geldi nedenini anlamadığım bir şekilde bayi görsel almamı istemedi onun dışında her şey gayet güzeldi

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Fiyat emsallerine oranla çok iyi parça kalitesi de diğer tnt'ler ile aynı kalitede ise düşünülebilir hatta çok iş yapar

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat emsallerine oranla çok iyi parça kalitesi de diğer tnt'ler ile aynı kalitede ise düşünülebilir hatta çok iş yapar
    Satın alan yok mu arkadaşlar bugün bi tane gördüm yada benzettim geçti gitti öyle

Bayide inceledim gördüklerimi aktarayım
    1. Parça kalitesini Benelli kullanıcıları bilir hepside memnundur ve gayet sağlamdır.
    2. Selesi uzun süre kullanımda sıkıntı yaratmaz
    3. Sele altı geniş 2 kask sığacak kadar
    4.Siyah renk vardı bayide şık duruyordu beyazın parlak durduğu söylendi.
    5. Dolar bu kurdayken fiyatı yüksek geliyor dolar düşerse bayağı satacak bir Scooter
    Not: Egzos'u çok hoşuma gitti

Fiyatı fazla gibi görünüyordu bayide rastlamıyana kadar inceleyince fiyat anormal değil. Fotoğraf çekemedim bidahaki sefere inş.

Ayak marşı yok. Ki ayak marşının en çok olması gereken motor türü scooter dır arkadaşlar. Akü bitince başka hiçbir şekilde çalıştırma şansınız yok.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bayide ben de gördüm, parça kalitesi gayet iyi.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)