Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

TVS Apache RTR 200 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache

gelmez gelmez dedim bak şimdi ne oldu

O yunus balığı kikirdemesi efekti nerden geliyor bilen varsa aydınlatsın.

bu akula 310 nedir, allahını seven üzerime kaya yuvarlasın dibim düştü motora.
    karadenizz, SalihAktas ve 07DFB18 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SalihAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 2015+TVS RTR150 APACHE 2014
    bence 4 subap lı olduğu için geliyor ama bayağı fazla geliyor

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı sagat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=ghtQKVKHzMY

gelmez gelmez dedim bak şimdi ne oldu

O yunus balığı kikirdemesi efekti nerden geliyor bilen varsa aydınlatsın.

https://www.youtube.com/watch?v=wTxtt1yDh_o

bu akula 310 nedir, allahını seven üzerime kaya yuvarlasın dibim düştü motora.
    sagat paylaşımın için teşekkür ederim.
    ben antalya da ikamet ediyorum bun dan bir kaç hafta önce kızılarık mahallesinde bulunan tvs bayisi yetimoğlu na gittim maksatım 200 v için ön bilgi almaktı.satıcının söylediğini harfiyen yazıyorum.

-tvs 200 v Türkiye'ye sadece bir adet geldi ve fuardan sonra Hindistan'a geri götürüldü
    (yorumsuz)

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Hocam inanma İstanbul'da test ettik biz. Gelmeyecek olsa test yaptırmazlar herhalde

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam inanma İstanbul'da test ettik biz. Gelmeyecek olsa test yaptırmazlar herhalde
    Biliyorum osman ondan hiç bir şüphem yok.
    benim isyanım böyle bilinçsiz satıcılara yazacak cok şey varda boş ver...

Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Hocam, benelli başlığında yazmış bir arkadaş, tnt25 için yetkili satıcının biri öyle bi model yok gibi bir şeyler diyormuş Malesef bayiler bizim kadar iyi takip etmiyor yeni gelecek modelleri.
    Tvs Türkiye facebook sayfasında fiyatı önümüzdeki günlerde belli olacak denilmiş bir kaç yerdede mayıs başında bayilere dağıtılcak denilmiş, umarım uçuk bi fiyatla gelmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

video linkini paylaşan MOTOBEST MOTOSİKLET adlı kullanıcıya, motosikletin ne zaman geleceği ve fiyatının ne kadar olacağıyla ilgili sorduğum soruya "mayıs veya haziran gibi 8,500 tl civarı" civarı şeklinde yanıt vermiş, fiyat bu seviyede olursa çok iyi olur.
    07DFB18 bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sagat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, benelli başlığında yazmış bir arkadaş, tnt25 için yetkili satıcının biri öyle bi model yok gibi bir şeyler diyormuş Malesef bayiler bizim kadar iyi takip etmiyor yeni gelecek modelleri.
    Tvs Türkiye facebook sayfasında fiyatı önümüzdeki günlerde belli olacak denilmiş bir kaç yerdede mayıs başında bayilere dağıtılcak denilmiş, umarım uçuk bi fiyatla gelmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

video linkini paylaşan MOTOBEST MOTOSİKLET adlı kullanıcıya, motosikletin ne zaman geleceği ve fiyatının ne kadar olacağıyla ilgili sorduğum soruya "mayıs veya haziran gibi 8,500 tl civarı" civarı şeklinde yanıt vermiş, fiyat bu seviyede olursa çok iyi olur.
    Aynı zamanda Apache 180 de satışa çıkıyor fiyat belli ilanları var 7.860 gibi bi rakam. normal apachiden strok farkı dışında bi farkı olmayan motor 6200 den 1600 tl pahalı güç 4 beygir fazla fiyat korkunç mantıksız.

200 4v modeli enjeksiyonlu ve pirelli lastikle 8.500 hiç sanmıyorum. fuarda 9.600 diyip milleti uyuz ettiler 200 lüğe 8.500 isteyeceklerse 180 liği TR ye sokmalardı kimse almaz diye. Gerçi pulsar200ns varken ikiside alınmaz
    nokiaxxx bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben aynı fiyat olursa RTR 200'ün daha iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Kağıt üzerinde Pulsar üstün ama titreşim açısından NS 200 özellikle artçı için sınırımın biraz üzerinde kalıyor.
    kazım kazım bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aynı fiyat olursa RTR 200'ün daha iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Kağıt üzerinde Pulsar üstün ama titreşim açısından NS 200 özellikle artçı için sınırımın biraz üzerinde kalıyor.
    Bunun motorunu galiba 180 lik apaçhi den türettikleri için su soğutma eksik kalmış onun için baştan motor geliştirmeleri gerekmiş pahalı olduğundan mal böyle olmuş. 2016 yılında çıkan bir motor için büyük eksik bence. Bajaj KTM den aldığı aldığı su soğtmalı duke200 motoruyla tartışmasız daha üstün. 0-100 hızlanması 200 4v 11.5 sn Pulsar 10sn. performans olarak geride kalıyor

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayır bunun motoru tamamen yeniymiş, zaten yağ soğutması da var. Bu motoru büyük ithimalle BMW'nin G310R'yi tasarlaması esnasında birlikte çıkardılar. Titreşimsiz başka Hint motoru yok çünkü... Ben Duke'un o serilerinin motorlarını da titreşiminden dolayı çok beğenmiyorum. Performans olarak tabi ki üstünler ama bunun bedeli de titreşim işte... Ayrıca işin içinde tahmin ettiğim gibi gerçekten BMW varsa mutlaka Pulsar'dan daha az yakacaktır.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun motorunu galiba 180 lik apaçhi den türettikleri için su soğutma eksik kalmış onun için baştan motor geliştirmeleri gerekmiş pahalı olduğundan mal böyle olmuş. 2016 yılında çıkan bir motor için büyük eksik bence. Bajaj KTM den aldığı aldığı su soğtmalı duke200 motoruyla tartışmasız daha üstün. 0-100 hızlanması 200 4v 11.5 sn Pulsar 10sn. performans olarak geride kalıyor
    0-100 Hızlanması pulsardan düşük olabilir ama, daha önce bir yerde okuduğum kadarı ile 0-60 ta tüm rakiplerini geçtiği söyleniyordu.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Motosikleti
    pulsar ns200
    tvs nin bu fiyatlandırma ile işi zor bir kullanıcı için neler var bakalım. hero carizma r, cbf 150 fiyatına bajaj pulsar ns200 uygun f/p oranı, benelli tnt25 pulsar dan 1000tl fazla bunların arasından sıyrılması için 7.500tl olması lazım .yoksa resimlerde kalır.

Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    hintli kardeşler şöyle bir video çekmiş
    07DFB18 bunu beğendi.

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Depo kapağının tam ortada olmamasının bi numarası var mı yoksa tasarımcıların elinin kayması veya milletle kafa bulmaları mı

Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Tasarımda absürtlük yaparak postmodern görüntü vermek istemişler bana kalırsa

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Tasarımda absürtlük yaparak absürd görüntü vermişler bana kalırsa da tvs sevdiğim bi motor depoyu görünce ihanete uğramış hissettim kendimi o derece, çok ilginç bi seçim gerçekten

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    bu model gelesiye yine 1 sene geçer

3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Fiyatı ne olursa olsun (ki en fazla 10.000tl olur) ben bunu üniversiteden mezun olunca alırım arkadaş.. Tvs apache 150 sahibiyim aklımı yitirdim çok hoş çoook seri bir motosiklet..

TVS'den yürüyeceğim artık..
    kazım kazım bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs apache
    Arkadaşlar nezaman gelecek bu model aklım kaldı rtr 150 kullanıcısı olarak

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Dün sürat motorda sordum. Neden hala gelmedi diye. Almayacağım o Zaman dedim. Mustafa abi var orda kral adam. Haziranın ortasında satışa başlanacak dedi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (1 üye ve 11 misafir)